Kiirtehnika negatiivsetest energiatest ja stressist vabanemiseks ning imuunsuse tõstmiseks

Sageli küsitakse minu käest – Crystal Ra mis on sinu saladus et sa kõike nii palju jõuad ja teed? Mis ime tabletti sa sööd?
Loe blogist ja vaata videot mis tehnika see täpsemalt on!

(more…)


Uue Aja Numeroloogia kui üks sektor eluülesande rattast

Sel nädalal on sul võimalus saada maitseproov minu Uue Aja Numeroloogia Kursusest läbi selle laheda treileri mille alguses näed ka kogu programmi sisu koos järgneva nelja põneva osaleja kogemuste jagamisega. Loe lisa!

(more…)


Kuidas mitte lasta kruvil oma päeva nässu keerata?

Selle nädala episoodis jagan ma väga inspireerivat lugu oma hommikusest rattasõidust. See on kunst näha ilu ebamugavuses ja jumalikkust tegevuses mida peatas vaid väike kruvi… Loe lisa. (more…)


Tasuta Coaching Crystal Ra-ga? Päriselt?

Tasuta coaching Crystal Ra-ga? Päriselt? Jah just nii. See pole unenägu… See on päris. Loe lisa! (more…)


Mis siis kui Eluülesanded on sinu Külluse Kiirkäivitajad?

Aloha!

See on sulle hea küsimus. Kui see oleks nii et Eluülesanded on su Külluse kiirkäivutuse esimesed võtmed – kas siis annaksid neile rohkem tähelepanu ja aega? Kui jah ja oled valmis neile pühenduma vähemalt kuu aega – vaata läbi see video ja loe ka tänast blogi antud teemal ja tegutse. Registreerimine online kursusele on avatud kuni 28. septembrini! (more…)


Seiklused Avaloni, Catalina saarele – kus on sinu õnne süda?

Aloha, tänane video on väga lihtne ja seiklusvideo meie viimasest seiklusest Catalina Saarele ja Avaloni. (more…)


Millised võiksid olla su esimesed sammud oma Sisemise Pere Äratamiseks?

Tänases videos ma jagan mõtteid mis võiksid olla need konkreetsed 2-3 esimest sammu, mida sa saaksid teha et äratada oma Sisemine Perekond?  (more…)


Õnnelik abielu – kas reaalsus või utoopia või kui suurim saavutus?

Aloha armsad!
Tänane postitus tuleb minu praeguse abielu kolmanda aastapäeva mõtisklustest ja väikesest visuaalsest seiklusest pilguheiduga neile kolmele viimasele aastale.
Kui sa oled naine kes on lootust kaotamas ja alla andmas, et leida oma tõeline kuningas või armastus – aga tunned et oled valmis vastu võtma lootuse seemne, siis see postitus on just sulle. Kui mina sain sellega hakkama, saad sina ka! Kui sa oled mees ja soovid küpseda kuningaks – siis on see postitus samuti sulle!

(more…)


Millised on Universumi pin koodid, mis avavad su elu külluse kahesuunalise liikluse?

Aloha, täna räägin väga lihtsast nipist, mis saab avada sulle nii maagiat kui ka sinu külluse kahesuunalise liikluse. Oma elus olen seda kasutanud viimased 10 aastat. See on mu elust loonud veelgi põnevama seikluse, kus kõik võimatu on muutunud võimatuks ja unistused on saanud reaalsuseks. Väga paljud ei kasuta seda nippi mitte kunagi oma elu jooksul. Ole sina targem! Loe ja vaata lisa! (more…)


Kuidas lõpetada iseenda hävitamine?

Antud teemast võiks teha omaette seeria. Aga seekord räägin mõningatest olulistest punktidest kuidas selle teemaga algust teha. Mis on esmased sammud? Vaata videot ja tööta läbi enesereflektsiooni küsimused ning lõpeta kõik mis sind ennast veel hävitama paneb.  (more…)