Protected: Detsembrikuu – Kuidas Hawaii võib kinkida sulle sinu elu muinasjutu?

This content is password protected. To view it please enter your password below:


Novembrikuu – eestlased üheshingamisega muutuste lainetesse – kas unistus või reaalsus?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMõtisklen siin eestlastest kui rahvusest ja meie kultuurilistest omapäradest. Paljud arvavad, et mina, kes ma praegu Eestis alaliselt ei ela, ei tohiks sellel teemal üldse sõna võtta. Antropoloogilisest lähtepunktist võetuna on mul just sõnaõigus kordi suurem, kuna ma elan sellest kodusest keskkonnast väljas, siis tekib paratamatult selgem pilt kas ja mis toimib ja mis mitte ning mida võiks muuta. (more…)


Oktoobrikuu sädemed – Valjult õnnelikuna üle oma varju hüpates…

ksue kyllusesonumAloha kõigile mu fännidele kus iganes te maailmas asute. Loodan, et teil kõigil oli väga põnev septembrikuu ja pool oktoobrikuud. Minul oli ka palju seikluseid ja mõnest neist kirjutan ka selle kuu kokkuvõttes vaadates ka uue kuu energiate ilmateadet.  (more…)


Septembrikuu uus peatükk augusti virvarrist muinasjuttu

IMG_6554Jällegi on uus kuu ees. Need, kes on nelja aastaajaga kohas, neil on ees ootamas sügis. Värvide mängu aeg, ettevalmistus koopasse pugemiseks aeg. Need, kes on troopikas, neile tähistab erinevust muudest kuudest vaid see, et lapsed lähevad kooli. Need, kes on lõunapoolusel, neil algab praegu kevad.

Vahest on kummaline mõtelda, et see on üks ja sama planeet aga nii palju erinevaid protsesse on toimumas, olenevalt kus ise füüsiliselt asuda ja kõik toimub üheaegselt. Mina olen oma viimased 2 kuud veetnud Hawaiil ja siit siis jagan ka oma tähelepanekuid nii selle kohta mis oli, mis on ja mis tuleb. Kui kirjutada blogi sel kujul vaid kuus korra, siis on korraga ütelda nii palju ja ei tea mida jätta ja mida võtta. Aga alustame algusest…

(more…)


August 2017 – Taipamisi Kuldselt Saarelt Hawaiilt

Jagan täna oma blogis viimase kuu taipamisi Hawaiilt. Alustan vahva luuletusega. Imelist lugemist!

(more…)


Juulikuu võtmed – Unistused kui võtmed meie tulevikku

plumeriaFSiin ma siis nüüd olen. Oma armastatud Hawaiil. Oma armastatud ja mind armastava kuninga Michaeliga. Selle hetkeni olen lennanud maha tuhandeid miile, kõndinud tuhandeid kilomeetreid ja ujunud sadu tunde ning maganud tuhandeid tunde nii nagu ka töötanud sadu tuhandeid tunde tehes seda milleks ma siia planeedile olen loodud. Sellele kõigele lisaks olen unistanud ja unistanud teadlikult. Milline võiks olla minu tulevik? Mis ja kõik teeks mind kõige õnnelikumaks? Aastast 2009 olen neid samme teinud veelgi teadlikumalt. Ja kuigi tänane reaalsus pole veel 100% see mida olen kujutlenud, on see juba 80% lähemal sellele, millest olen unistanud.

Ma tahaks selle kuu blogis kirjutadagi unistustest ja mis nad meiega teha võivad või mis meie nendega teha võime ning kuidas ja kas need võivad aidata luua meie uut tulevikku nii meile endile kui ka siinsele planeedile. (more…)


Külluse Muinasjutt

growingfern

Ühe seemne lugu ehk Külluse Kuningannaks kasvamine ehk täiskasvanute Muinasjutt…

Uus aeg on teistmoodi. Siin käib kõik teistmoodi. Tunne on selline nagu oleksid sattunud mingile uuele planeedile. Kogu info jookseb otse vaimult ja peamiselt läbi intuitsiooni. Kui teda kuulata siis on GPS sees ja juhised tulevad samm sammult. Muretsema ei pea. Tuleb vaid järgneda. Kõike on küll. Harmoonia on õhus. Seda saab sisse hingata. Tasakaal on jalgade all. Küllust on igas vormis ja igal tasandil. Rõõm heliseb naeratustes ja õhumullides… (more…)


Emadepäeva Eri – Emaks kasvanud ilma emata

junglebushmomentEmadepäeva mõtisklusi…

Mul on emadusega segased lood. Palju haavasid. Ma pole olnud musterema. Ma olen palju kordi kõikide oma valikute eest hukka mõistetud. Aga ma olen olnud ema nii mitmel erineval moel ja isegi kui mitte perfektne olen jaganud oma armastust ja hoolt nii paljude inimeste ja olendite ning ka loomadega igal pool kus ma seiklen;) 

(more…)


Maikuu võtmed – 11 Enesekehtestuse nippi – sinu õnne valem number üks

seisabmagedesSelle kuu postituses räägin ma põgusalt selle kuu numbritest ja seejärel enesekehtestusest, mis muutub iga päevaga järjest tähtsamaks, selles uues ajas kus me nüüd kõik uutmoodi liikuma õpime. Kui hästi läheb siis isegi surfama õpime… (more…)


Aprillikuu võtmed – Armastuse Kompassi aaretejaht

loveheartwallSeekord tundsin, et sooviksin kirjutada teises võtmes. Kuna see märtsikuu oli väga intensiivne tantra teemaline kuu, siis mõtlesin natuke seda teemat sügavamalt uurida ja natuke loomingulisemal moel. Lasen oma naisenergial neid sõnu juhtida ja loodan, et see jõuab nende südametesse, kes on valmis seda vastu võtma.  (more…)