Energiate lugemine – meie uue aja trumpäss ja jokker!

Energiate maailmas toimetamine on olnud osa mu elust mu viimased 20 aastat. Teen siin väikese sissejuhatuse teemasse, et saaksid sinagi natuke selle teemaga tutvuda.  (more…)


Intervjuu Henri Bekmanniga – Kokast edukaks ärimeheks ja majade ehitajaks

Siin on pilt minu ja Henriga, ühelt minu retriidilt Algallika Keskuses. Henri oli mitmeid aastaid meie lemmikkokk ja tellisime teda alati pea 1 aasta ette. Foto: Crystal Ra erakogu.

Suvel 2008 tutvusin Algallika keskuses imelise noormehe Henri Bekmanniga. Tol hetkel nautis Henri võimalust kokata gruppidele looduskaunis kohas, mis ei asunud ka väga kaugel tema kodukohast.

Henri on mind alati inspireerinud. Ta on selline tulihing, et vaid tema lähedal olles võid inspiratsioonist värisema hakata! Henril on väga lahe huumorisoon ja väga teadlik ning positiivne lähenemine elule. Ta on tõeline eeskuju igal tasandil ja tõeline ‘meeskuningas’ kes kohtleb kõiki võrdselt ja austavalt.

Aastate jooksul oleme jätkuvalt ühendust pidanud ja sellest noorest mehest on kasvanud edukas ja teadlik ärimees ning ka väga tore ja tubli pereisa. Kuna Crystal Ra Vip klubis ilmub varsti ka tema videointervjuu, siis on see artikkel siin väikeseks soojenduseks, et Henriga lähemalt tutvuda. Materjal on soojas olnud juba aasta jagu ja Henri aitas mul selle kokku panna väga kulgevalt ja voolavalt. Ma soovitan see artikkel läbi lugeda ja kui sa tunned, et see inspireerib sind, siis jaga seda ka teistega. Jagamises on aloha ja küllus!

(more…)


Rõõm elab armastuse hääles – He ‘olina leo ka ke aloha

Seekord jagan oma inglisekeelset postitust mille jagan mitme kuu peale ära. See räägib Havaist ja havailaste maailmavaatest ning mis rolli mängib selles perekond. (more…)


Uue aja kuningriigi ehitus – üks maja ühe kuuga!

Enamus inimesi ei tea ega näe kui palju keegi kardinate taga tööd teeb. Nad näevad vaid tulemusi. Jagaksin nüüd oma lugu kas ja kuidas võib põhimõtteliselt ühe kuuga “maja valmis ehitada”, mis paneb omakorda aluse uue aja “kuningriigile”. (more…)


Intervjuu Valev Laubega – Julgus on pilet sinu unistusteni!

Foto: Sylvester Benson-Sesay.

Mul on suur rõõm tutvustada kõikidele oma fännidele andekat Eesti päritolu brändijuhti ja disainerit New Yorkist – Valev Laubet. Me pole küll füüsiliselt veel ühes ja samas kohas kohtunud, kuid oleme suhelnud ja teineteise tegemistel silma peal hoidnud sotsiaalmeedia vahendusel. Meid tutvustasid omavahel väga võimsad ja andekad naised New Yorkist, kelle hulka kuuluvad Eesti tantsija Diina Tamm, kunstnik Jaanika Peerna ja Eesti Kultuuripäevade korraldaja New Yorkis Kadri Napritson-Acuna.

Mind võlus koheselt Valevi julgus mõelda ja luua suurelt ning valida väljakutseid, mille eest paljud ära jookseks. Ja kuigi ma olin endale lubanud, et ma ei tee enam sarnaseid intervjuusid, inspireeris Valev mind tegema erandit. Seega, siin see on!

Valev Laube on Eestist pärit brändijuht, kunstnik ja disainer, kes praegu elab ja töötab New Yorkis. Ta on entusiastlik ja loominguline hing, kelle digitaalsed kujundused ja sotsiaalmeedia projektid on olnud nurgakiviks paljudel New Yorkis toimunud festivalidel ja sündmustel ning mitmete ettevõtete kaubamärgi loomisel.

Loe lähemalt, kes on Valev Laube, mida ta teeb ning kuidas ta omal moel muudab maailma veelgi paremaks. (more…)


2018 ilmateade – Kollase maakoera kavalad kavatsused

yellow dogOn aeg vaadata tagasi 2017 kukeaasta kiremistele ja kiigata tulevikku – 2018 aasta kollase koera kavalatele kavatsustele läbi uue ajastu numbrite. (more…)


Protected: Christmas letter from Hawaii

This content is password protected. To view it please enter your password below:


Protected: Detsembrikuu – Kuidas Hawaii võib kinkida sulle sinu elu muinasjutu?

This content is password protected. To view it please enter your password below:


Novembrikuu – eestlased üheshingamisega muutuste lainetesse – kas unistus või reaalsus?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMõtisklen siin eestlastest kui rahvusest ja meie kultuurilistest omapäradest. Paljud arvavad, et mina, kes ma praegu Eestis alaliselt ei ela, ei tohiks sellel teemal üldse sõna võtta. Antropoloogilisest lähtepunktist võetuna on mul just sõnaõigus kordi suurem, kuna ma elan sellest kodusest keskkonnast väljas, siis tekib paratamatult selgem pilt kas ja mis toimib ja mis mitte ning mida võiks muuta. (more…)


Oktoobrikuu sädemed – Valjult õnnelikuna üle oma varju hüpates…

ksue kyllusesonumAloha kõigile mu fännidele kus iganes te maailmas asute. Loodan, et teil kõigil oli väga põnev septembrikuu ja pool oktoobrikuud. Minul oli ka palju seikluseid ja mõnest neist kirjutan ka selle kuu kokkuvõttes vaadates ka uue kuu energiate ilmateadet.  (more…)