August 2017 – Taipamisi Kuldselt Saarelt Hawaiilt

Jagan täna oma blogis viimase kuu taipamisi Hawaiilt. Alustan vahva luuletusega. Imelist lugemist!

(more…)


Juulikuu võtmed – Unistused kui võtmed meie tulevikku

plumeriaFSiin ma siis nüüd olen. Oma armastatud Hawaiil. Oma armastatud ja mind armastava kuninga Michaeliga. Selle hetkeni olen lennanud maha tuhandeid miile, kõndinud tuhandeid kilomeetreid ja ujunud sadu tunde ning maganud tuhandeid tunde nii nagu ka töötanud sadu tuhandeid tunde tehes seda milleks ma siia planeedile olen loodud. Sellele kõigele lisaks olen unistanud ja unistanud teadlikult. Milline võiks olla minu tulevik? Mis ja kõik teeks mind kõige õnnelikumaks? Aastast 2009 olen neid samme teinud veelgi teadlikumalt. Ja kuigi tänane reaalsus pole veel 100% see mida olen kujutlenud, on see juba 80% lähemal sellele, millest olen unistanud.

Ma tahaks selle kuu blogis kirjutadagi unistustest ja mis nad meiega teha võivad või mis meie nendega teha võime ning kuidas ja kas need võivad aidata luua meie uut tulevikku nii meile endile kui ka siinsele planeedile. (more…)


Külluse Muinasjutt

growingfern

Ühe seemne lugu ehk Külluse Kuningannaks kasvamine ehk täiskasvanute Muinasjutt…

Uus aeg on teistmoodi. Siin käib kõik teistmoodi. Tunne on selline nagu oleksid sattunud mingile uuele planeedile. Kogu info jookseb otse vaimult ja peamiselt läbi intuitsiooni. Kui teda kuulata siis on GPS sees ja juhised tulevad samm sammult. Muretsema ei pea. Tuleb vaid järgneda. Kõike on küll. Harmoonia on õhus. Seda saab sisse hingata. Tasakaal on jalgade all. Küllust on igas vormis ja igal tasandil. Rõõm heliseb naeratustes ja õhumullides… (more…)


Emadepäeva Eri – Emaks kasvanud ilma emata

junglebushmomentEmadepäeva mõtisklusi…

Mul on emadusega segased lood. Palju haavasid. Ma pole olnud musterema. Ma olen palju kordi kõikide oma valikute eest hukka mõistetud. Aga ma olen olnud ema nii mitmel erineval moel ja isegi kui mitte perfektne olen jaganud oma armastust ja hoolt nii paljude inimeste ja olendite ning ka loomadega igal pool kus ma seiklen;) 

(more…)


Maikuu võtmed – 11 Enesekehtestuse nippi – sinu õnne valem number üks

seisabmagedesSelle kuu postituses räägin ma põgusalt selle kuu numbritest ja seejärel enesekehtestusest, mis muutub iga päevaga järjest tähtsamaks, selles uues ajas kus me nüüd kõik uutmoodi liikuma õpime. Kui hästi läheb siis isegi surfama õpime… (more…)


Aprillikuu võtmed – Armastuse Kompassi aaretejaht

loveheartwallSeekord tundsin, et sooviksin kirjutada teises võtmes. Kuna see märtsikuu oli väga intensiivne tantra teemaline kuu, siis mõtlesin natuke seda teemat sügavamalt uurida ja natuke loomingulisemal moel. Lasen oma naisenergial neid sõnu juhtida ja loodan, et see jõuab nende südametesse, kes on valmis seda vastu võtma.  (more…)


Mees- tantraõpetajate ja praktikute etiketist Eestis

tantragroup

Teen täna erikande oma blogisse, kuna see teema on nii kutsuv.

Täna jõudis minuni see video Eestimaalt Jaya Shivani poolt. Lugesin siis selle kohta ka Õhtulehest – Urmas Silmani kohta. Teemaks siis tantra ja kuidas tantraõpetajad, just mehed kasutavad võimalust pakkuda lisaboonusena oma teenusele ka seksuaalühet iseendaga. Minu artikli eesmärgiks ei ole kedagi maha teha, vaid jagada oma kogemusi, vaatenurki ja mõtteid antud teemal, kuna olen selles maailmas olnud tegev päris pikalt.   (more…)


Märtsikuu võtmed – Südame valjuhääldiga ja julgusega käsikäes kevadesse!

flowercoloredSelle kuu võtmed räägivad mitmest väga olulisest võtmest, millest ma ei väsi rääkimast. Julgusest, intuitsioonist ja südamega elamisest. Vahest mul kaob kannatus. Räägin ja näen ning selline tunne on, et raputaks lausa inimesi. Millal see lihtne asi ükskord kohale jõuab? Kes on need, kes võtavad härjal sarvedest ja hakkavad tegutsema? Kas sina?  (more…)


10 aastat peale Auratransformatsiooni

OLYMPUS DIGITAL CAMERASiin ma siis nüüd olen. Tähistamas oma kümnendat sünnipäeva peale Auratransformatsiooni. Minust on kasvanud tõeliselt huvitav teismeline selles energias. Jagan väga lühidalt missugune on mu elu peale seda seanssi olnud.  (more…)


Kukeaasta teadlikud kiremised läbi pauside pärlite

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKuna ma siiamaani veel proovin järele jõuda oma blogi kirjutamistega eelmise aasta võlgadest (neli intervjuud ja mõned tõlked) ja ka eelmisel korral ei jõudnud ma tõlkida materjale eesti keelde  - siis teen seekord postituse, mis haarab enda fookusesse mõtteid eelmisest blogist ( mis ilmus vaid inglise keeles)  ja lisan ka veel selle kuu mõtted ingliskeelsest blogist. Nagu alati palju põnevaid taipamisi minu välistelt ja sisemistelt seiklustelt. (more…)