Südamekiri emale…

Siin on minu kiri mu emale Silvile, kes on praeguseks liikunud teispoolsusesse. (more…)


Luba oma häälel olla JULGE!

Aloha armsad!

Olen viimastel kuudel olnud väga suurtes pööristes. Otsustasin sellest kuust alates ka taas kord regulaarselt siia postitama ja jagama hakata. Praegu on kogu mahv läinud FB ja ka Instagrami peale ning osalt ka You Tube-i peale nii nagu ka Kajabi peale kuhu ehitame ülesse oma uut interneti impeeriumit. See on ikka päris suur ettevõtmine. Kuigi olen enamuse nende platvormidega tuttav juba pikemat aega olen ikkagi üsna lapsekingades.

Täna aga tahan jagada minu lugu oma vanaemast Astrast.  (more…)


Tõelise Naise Tee

Foto: Pixabay

‘Ta oli kokku pressitud. Lükatud nurka. Ta oli pimeduses. Ta oli hirmus. Ta oli kannatustes. Kõigele vaatamata oli tal ühendus oma sisemise keskmega, oma kolme südamega ja oma avarusega. Ta oli ühenduses oma valgusega, oma julgusega ja naudingutega. Tõeline Naine võib asuda varjupoolel, aga on alati teadlik mis asub kaalukausi teises otsas. Kogu tema elu on teadlik liikumine keskpunkti poole. Nullpunkti kus Tõelise Naise päralt on kogu polaarsuste mängu kontroll. Ta viibutab vaid oma kätt ja asjad, inimesed ja tingimused hakkavad liikuma – tema heaks ja tema nimel…’ (more…)


Eestlasena sündimine on JACKPOT – ehk uue aja perekonna seadused.

See artikkel tuleb kommentaarina pere seaduste kohta vanas ja uues ajas. Loe seda artiklit siit:

Kuna uues ajas käivad asjad väga teistmoodi, siis annan siin oma kogemuste ja arvamuste ülevaate selle teema kohta.

Uue aja aurasüsteemide graafika näide Anni Sennovilt.

Anni Sennovi teooriate kohaselt peaks kõik lapsed kes sündisid alates 1995ndast aastast olema uue aja energiates – täpsemalt indigo energiates. 2004-2012 sündinud lapsed on kõik kristallenergiates ning peale seda hakkasid sündima kuldenergias lapsed.

Kõik kes on sündinud enne 1995ndat aastat on veel ‘vana aja energiates’ ehk siis vikerkaare energiates Anni Sennovi teooria kohaselt. Selleks et seda ‘vana aja energiat’ kaasajastada, selleks on võimalus teha läbi kas Aura justeerimine või Auratransformatsioon™. Mina ise tegin Auratransformatsiooni™ läbi 2007. aastal Norras ja vaid mõned kuud hiljem tegin ka läbi Auramediaatorite™ kursuse, nii et sain hakata aitama teisi nende energiate kaasajastamisega.

Seega lugege seda artiklit avatud meelega. See ei ole mitte teiste mõtete mahategemine, vaid uue perspektiivi pakkumine.

Aastaid tagasi hakkas igast uksest ja aknast tulema infot pere- konstallatsioonide kohta. Kuna olen uudishimulik inimene siis nuusutasin ka selle teema ära. Nii kõrvaltvaatajana, kui ka osalejana grupis kui ka peaosalisena. Tegin läbi isegi nädalavahetuse koolituse siin Havail ühe konstellööriga kes on asjaga tegelenud üle kahekümne aasta.

Havai konstellatsioonide retriit Mason Boringuga.

Kuna ajad on muutumas ja me liigume uude energiasse siis väga paljud energeetilised sidemed ja seadused on ka muutumas. Kahjuks väga paljud neist asjadest aga ikkagi suurt ei tea ja järgnevad masside uskumustele või gurudele. Seega jagan siin oma nägemust mis võib natuke erineda.

Nimetatud artiklis ‘Suguvõsa seadused’ väidetakse et kui oleme sündinud suguvõssa või meil on olnud seksuaalpartnerid, siis oleme nendega seotud igavesti.

Uues energias see aga enam nii ei ole. Kuna uue aja lastel ja noortel pole enam hinge aurat ega ka karmat vanal kujul, siis neil on võimendatud vaba tahte energia. Kui oleme oma keha ja aura kaasajastanud (üks võimalus on läbi aura justeerimise või Auratransformatsiooni™) siis juhtub meiega sama.

Me saame täielikult ennast lahti ühendada nii suguvõsast kui ka kõikidest eelnevatest ühendustest, intiimpartneritest või kellest iganes oma elus kes meid enam ei toeta või keda meil pole energeetiliselt enda energiates enam vaja hoida.

Uus energia läheb väga konkreetseks ja koristab prahi ära koheselt, mitte viie aasta või 50. aasta pärast. Ise saab sellele protsessile kaasa aidata. Kui vajad juhiseid kuidas võid vaadata altpoolt ühte näidist.

Inimesed võivad selle peale ütelda, mis pada sa ajad Crystal Ra???

Kuna olen ise olnud transformeeritud nüüdseks pea 12 aastat ja samuti ka Aura mediaator kõik need aastad ja seda ka rahvusvaheliselt. Inimeste aurade kaasajastamine on olnud väga põnev aga ka katsumusterohke töö aga see mida siin jagan, seda olen ise kogenud ja saanud ka tagasisidet paljude oma klientide käest.

Peale nädalavahetuse konstellatsiooni Havail jäin mega haigeks. Tegin seansside vahepeal puhastusi nagu soovitati, aga see ei aidanud. Mõtlesin et milles siis probleem. Kuna kui uue aja inimene läheb konstallatsioonis esindama surnud inimest, siis ta läheb negatiivsesse energiavälja mis võrduks ca 50 korruselist dimensioonide tasanditel allasõitu uuest energiast.

Kui ma olin selles energias, olin totaalselt haige, ca 3-4 nädalat täiesti siruli maas. Olin energiast tühi ja tundsin et olin suremas. Konsulteerisin siis erinevate konstellatsioonide meistritega eri kohtades. Esmaselt tuli ülesse ühendus mitmete surnud esivanematega kes surid korduvalt vähki. Tunne mis mu kehas oli oli ka sarnane – selline tunne et jooksen energiast iga päev järjest tühjemaks. Kui sellele jälile sain siis kasutasin enda teadvuse tehnikaid nii nagu ka muid et seda oma kehast välja saada. Tegin sügava uurimuse ja sattusin materjalidele mida oli üks vene uurija avastanud konstallatsioonide kohta uurides seda teemat nii energeetiliselt kui ka akadeemiliselt ja samuti ka mitme erineva tasandi pealt. See andis täiesti uue perspektiivi kogu teemale.

Lõpuks tegin ise läbi kohtumise oma osade teispoolsuses olevate sugulastega.

Minu ees oli rivi sugulasi kes hoidsid käsi risti oma rinnal ja vaatasid mulle vihaselt otsa. Küsisin siis et milles asi?

Siis lahvatati mulle:

‘Kes sa arvad et sa selline oled – et muudad oma nime ja siis kolid teise maailma otsa!!!??? Meie peres need asjad nii ei käi!!! ‘

Ja ma seisin seal nende ees, panin käed puusa ja lõin jala maha ja ütlesin:

‘Kuna tegu on vaba tahte planeediga ja meil kõigil on oma valitseja õigus siis ma julgen ja olen teistsugune ning nii nagu see toetab minu uut ja vaimu teed. Kui te ei soovi mind toetada, siis palun lahkuge minu väljast ja minu elust. Annan kogu teie energia teile tagasi!!! Tänud teie kogemuste ja arvamuste eest! Ja nii on!’

Ja babaaahh ! Nad haihtusid lihtsalt hetkega. Ja ime ime, aga minu immigratsioonipaberid mis olid olnud kinni bürokraatia koridorides kuude kaupa hakkasid ka kohe edasi liikuma ja väga jõudsalt. Nüüdseks olen USA rohelise kaardi õnnelik omanik ja loon oma unistust siin Havail.

Suguvõsa asenduse seadus

See pole uues energias samuti mitte toimiv.

Uues energias on meil võimalus teadlikult kohe ja kõigest rääkida ning ka mõista. Kuna kõik puhastatakse kohe ära ja mõistmine on sügaval tasandil siis saadakse aru kõigi eluteede erinevustest ning seda mõistetakse ning aktsepteeritakse. Puhastamisele aitab inimene alguse ise väga palju kaasa. Kui jõutakse kuldenergiatesse siis käib puhastamine juba täiesti automaatselt. Põhimõtteliselt on inimese enda tugi väga vähene.

Lähenemine on siin just see et energia on kogu aeg liikumises ning kui olla 100% teadlik kogu aeg ja kõike avatult ja teadlikult vahendada ei suruta midagi alla ega kuskile nurga taha. Elatakse läbipaistvat elu.

Hierarhia seadus

Ka see kaob uues energias ära. Lugege seda minu artiklit 10-20 aasta pärast kui praegu seda lugedes tundub et räägin hiina matemaatikast.

Kuna uues energias ei ole enam hierarhiat – siis kõik on lihtsalt omal kohal ja teised kõik austavad seda mis koht neil on kuna nii on omavahel kokku lepitud – igaüks valib selle koha mis ta tunneb et talle hetkel sobib. Kellelgi pole eelisõiguseid või eeliskohti. Sedasi peab igaüks vastutama iseenda koha eest ja oma tegude, mõtete ja toimetamiste eest.

Mis on väga lahe on see et kui toimetada koos täiesti uue aja inimestega siis kõik see millest ma räägin toimibki nii. See pole mingi uina muina mida ma välja mõtlen. Kuna minu elu on enamasti ümbritsed kas uue aja inimeste või siis uude energiasse liikuvate inimeste poolt, siis see on mu igapäev. See on reaalsus. Ja see on kerge ning voolav. Loomulikult tuleb ka siin ette teetõkkeid aga nendest läbi liikumine on kordi kergem kui oli vanas. Kes on uues need noogutavad selle asja peale kaasa;)

Armastuse ja armastuse korralduse seadus

Samuti ka see seadus kaotab uues energias sellisel kujul nagu artiklis räägitakse kehtivuse.

Uues ajas muutub armastus igal tasandil kahesuunaliseks siis ükskõik kellega või millega on tegu – siis see liigub mõlemas suunas.

Kui see liigub mõlemas suunas – ei teki ka probleeme. Kui inimesed on sellest teadlikud igal hetkel tõuseb ka elukvaliteet igal tasandil.

Andmise ja saamise tasakaalu seadus

See on üks vähestest mis toimib ka uues energias ja väga võimsalt. Siin on aga asi selline et kui keegi kas annab üle või võtab üle siis energiad teevad ise korrektuure.

Vanas energias on üleandmine veel võimalik, uues energias paneb energia ise korrektiivse laksaka ära ja inimene õpib.

Ennast ei ole võimalik alla suruda ja kibestumine ei ole võimalik, kuna prügikasti koristatakse kogu aeg ja pidevalt ära, mitte vaid nädalas korra või aastas korra või iga viiekümne aasta tagant.

PS! Loomulikult on alati olemas ka erandeid kes on kinni jooksnud ka uues ajas. Siis on sellel alati ka põhjused. Uues ajas peab ka teatud moodi toimetama ja elama. Seepärast on selliste seaduste teadmine ka suureks abiks. 

Soovitus on ka oma uue aja keha ‘hoolduses’ nii kui selleks vajadus tekib.

I reegel

Siin on uues energias asjad nii et uus energia annab meile väga selge ja teadliku juhendamise kas ja kui palju ning millal anda. Enamasti pole kunagi vaja üle anda, vaid anda just nii palju kui inimesed on valmis vastu võtma.

Kuna uues ajas käib kõik läbi tasakaalu energiate siis üle andmine ei lõppe tavaliselt kunagi hästi. See viib sageli hoopis asjad tasakaalust välja.

II reegel

Kui keegi astub varba peale siis uues energias inimene võtab seda kui märki et on vaja ennast ja oma gabariite koomamale tõmmata ja vaadata endasse et kas ja mis sõnumit oli ka sellel inimesel meilt vaja või meil neilt. Vastavalt olukorrale tuleks siis ka käituda ja tagasi peegeldada.

Uues energias on inimene enamus aja teadlik ja seetõttu sellised asju ei juhtugi väga tihti. See on kummaline aga tõsi. Ja kui juhtub siis on see nii eriline et paneb kohe aega maha võtma, et mis nüüd lahti on ja kus on energiad paigast ära.

Välja elamata emotsioonide seadus

See on uues ajas võimendatud kujul aktiveeritud.

Põhimõtteliselt otse üteldes on emotsioonide varjamine, allasurumine või allaneelamine uues ajas võimatu kuna meie keha ühineb igapäevaselt aina rohkem vaimenergiaga mis tähendab seda et me oleme ühinemas järjest enam ja enam oma kõrgema teadvuse ja vaimuga mis hoiab kõike tasakaalus ja ei lase meil toimetada iseenda vastu ega ka teiste vastu või ka planeedi vastu.

Seega uues energias on see mingist hetkest lausa isereguleeriv.

Näitena toon siin ühe situatsiooni kus üks inimene solvas mind avalikult teiste ees midagi eeldades mida ma ei teinud. Ma läksin tema juurde koheselt kui võimalus tuli ja selgitasin talle mis seis on. Kui midagi veel hinge kraapis siis leidsin uue võimaluse see läbi vaadata ja arutada. Sel inimesel polnud aimugi et see lause või see tegutsemine võis mind haavata (aga ka inimene vanas energias – neil on natuke teistsugune tunnetus sageli).

Uues energias oleme väga operatiivsed ja korraldame kõik kohe ära. Ei venita ja ei mune enam nii pikalt. Pole vahet kas tegu on emotsioonide või munadega;)

Suguvõsa karmalised ülesanded

Kui nüüd suguvõsasse on juba sündinud uue aja lapsi või noori või on ka neid kes on ennast kaasajastanud energeetiliselt, siis neil inimestel lahustub koos hingeenergiaga ka astraalkeha, kus vanas energias asub karma.

Seega inimene kellel on energiad juba uue aja energiates ja vaim ning keha on kas kokku sulamas või juba sulanud või sündinud selliselt – neil toimib 100% karma seadus mis toimib hetkeliselt (vanas mõistes karma lahustub) – selleks ei anta aega 1 põlvkond või rohkem.

Vahest antakse aega korrektiive teha 5 minutit või tund või kaks – maksimaalselt päev. Kohe kui midagi on paigast ära või tehtud universumi suhtes tasakaalu kõigutavana, kohe tuleb siis ka teha korrektiiv.

See on eriti võimsalt märgatav siin Havail kuna tegu on otsese viienda dimensiooni saarega. Ehk siis kui sa siin mõtled midagi halvasti, oled halvas tujus siis kui sa seda ära ei lahusta võib midagi väga halba juhtuda väga kiiresti.

Kui meil oli kord seiklusgrupp siin Havail ja autos tekkis inimestel omavaheline konflikt, siis ma peatasin auto koheselt et asi selgeks rääkida ja alles siis sõitsime edasi sest ma teadsin et kui ma seda kohe ära ei klaari, oleme varsti autoõnnetuses.

Kuna enamus inimestel vanas energias võtab halva tagasisaamise litaka saamine kauem aega siis nad ei vastuta ei oma mõtete, tegude ega ka sõnade eest ning arvavad et saavad ilma karistuseta hakkama.

Siin Suurel Saarel üteldakse et saare karma on ‘bitch’ kes tuleb ja hammustab koheselt sabast. Ja teeb seda täiesti teadlikult ja kohe.

Uues ajas saame ka aru et minu tee on minu tee. Ma olen tänulik oma vanematele ja esivanematele, aitan neid kui palju saan ja kuidas on võimalik, aga ma ei võta nende elude eest vastutust enda peale nii nagu ka eelnevate põlvede eest.

Ma tean et minul lasub vastutus olla parim versioon ja anda endast parim nii iseendale kui ka tulevastele põlvedele ja ma tegelen sellega igapäevaselt. Kui ma näen et ka kas suguvõsas või perekonnas tulevad teemad ülesse siis ma koheselt tegelen nendega ning lahustan mis vaja enda seisukohast.

Kuid ma saan ka aru et mõned inimesed meie suguvõsas ei taha veel muutuda – siis ma pean laskma neil olla seal kus nad on. Hobuse saab vaid vee juurde viia mitte aga jooma sundida.

Suguvõsa vägi

Kuna olen viimased pea 10 aastat tegelenud väga sügavalt ja intiimselt ka inimestega läbi online gruppide ja 20 aastat otseselt siis olen näinud ühte suurt ühist joont eestlaste koha pealt.

Pole vahet mis on meie lugu – me oleme üks maailma kõige tugevamaid ja sitkemaid rahvuseid!

See on see eriline vägi ja kingitus mida olen märganud just eriti neil eestlastel kes on Eestist väljaspool, aga loomulikult ka neil kes elavad Eestis – see on osalt isegi tugevam seal sest Eestis elada pole kerge – see on eraldi katsumus ja kui sa saad sellega hakkama – ka pikkade talvedega siis oled juba kuldmedalit väärt!

See leidlikkus, see taiplikkus ja intuitsioon ning innovatsioon mis meis peitub – see on uskumatu! Kui vaid kõik eestlased seda kogu aeg teadlikult ära kasutaksid!

Seega minu uskumus on et pole vahet uus või vana energia – kui sündisime siia maailma eestlastena, siis on see tegelikult JACKPOT kuna eestlastena saame hakkama ükskõik kus me oleme ja saame ka ‘sitast saia’ teha kui vaja. See leidlikkus viib meid kaugele ja kõrgele ja võib juhtuda et saame olema rahvus kes ei sure kunagi välja isegi kui me järjest rohkem ja enam ka globaliseerume ja välja rändame.

Põlvkondade eesmärk

Kui inimene on uues energias siis ta saab väga otseseid kogemusi kuidas õigesti ja teadlikult mõtelda, rääkida ja tegutseda.

Kui ta seda ei tee, siis saab ta kohe kogeda kas poolfabrikaatide või siis äparduste ilmumist oma ellu.

Kui ta on seda kogenud iga kord, siis mis juhtub? Ta hakkab tegema korrektiive. Kuna kõik juhtub nii kiiresti, siis pole võimalust enam sellel lohiseda lasta. Vanad mustrid, uskumised ja muud teetõkked tuuakse vaimu poolt pinnale kohe kui selleks on käes õige aeg, seega suurte juurte kaevamine vanal moel pole enam vajalik.

Luukere riidekapis

Uues energias pole need enam võimalikud. Teadvus ei kannata seda välja et hoida midagi mis meid takistab kuskil saladuses. Kui aeg on käes siis tuuakse see vaimenergia poolt lagedale ja siis tuleb sellega tegeleda kohe. Alateadvus võimendub uues energias, ehk ka mida ja kas ning millal teha.

Uues energias tekib meil oma alateadvuse ja ka oma sisemise lapsega otseühendus ja ei ole enam vaja sissehelistamise teenust.

Uus energia ei salli ja kannata saladusi.

Isegi kui ma vahest tahan teha oma abikaasale üllatusi, siis need võivad varem välja tulla, kuna energiatel on kombeks olla selged ja läbipaistvad kogu aeg.

Juurteta inimesed

Uues energias on võimalik olla ikkagi ühenduses oma esivanemate jõuga ja just nendega kes on toetavad ning ütelda lahti neist osadest mis ei toeta (näiteks minu näite puhul kes ei toetanud minu emigreerumist USA-sse). Meil on tugevam vaba tahte ja valiku seadus. Ja see toimib.

Maailm toimib veelgi enam peegli seadusel – see mida usume ja millest mõtleme – seda ka loome!

Sedasi jääb ära situatsioon kus veame endaga kaasa energeetiliselt ka neid põlvkondi või tegelasi kes tegelikult meist ei hooli ja kes ka energeetiliselt vajavad edasiliikumist.

Kätte on jõudnud aeg kus me ise defineerime kes on meie perekond ja kes sinna kuuluvad ning mis tingimustel see toimib.

Uues energias muutub ka väga palju tavalisemaks see et liigutakse ja reisitakse rohkem ringi. See ei tähenda et pole juuri. Näiteks mina käin Eestis iga aasta suvel ja olen seal mitmeid kuid. Ja kui ma seal olen siis olen seal 100% kohaloluga. Ma annan selle aja jooksul rohkemgi kui siis kui ma elaks seal 12 kuud aastas. Ma olen teadlik et minu vaimu vägi ja eesmärk ei ole olla vaid Eestis vaid ka globlaalsemalt ilma teha. Seega ma järgnen oma vaimu juhistele ja olen valmis seda teenimist oma südamest maailmale pakkuma.

Ma annan oma rahvale ja oma suguvõsale tagasi ükskõik kus ma maailmas olen kasvõi läbi blogi kirjutamise või läbi muude tegevuste ja teenuste. See on oma juurte eest hoolitsemine ja ka kahesuunalise liikluse loomine mis vanas ‘juured kinni’ mõtlemises oli sageli puudu.

Edukuse programm

Seljaprobleemid näitavad uue aja kohaselt isaliiniga ja meesenergiatega probleeme.

Meesenergiatega aga on igal eestlasel suuremal või vähemal moel probleeme – pole vahet millal nad on sündinud. Paljud ei ole nende teemadega teadlikult tegelenud või siis neid analüüsinud.

Aastasadu on meilt mehed kas ära võetud või nad on meid maha jätnud või läinud teistesse maadesse tööle või muid toimetusi tegema kus naised pidid üksi hakkama saama.

Selles kibestumises kasvasid ülesse uued tüdrukud ja poisid ning meie rahva suurimaks murekohaks ja haavaks on just mees ja naisenergiate haavad, tasakaalutus.

Seda ei saa tervendada üleöö aga seda protsessi on võimalik igal indiviidil alustada juba täna.

Ma ise olen varsti välja andmas suhete raamatut ja ka sisemise perekonna e-koolitust, mis need teemad luubi alla võtab.

Kuidas uues ajas suhteid katkestada ja lahustada

Ühendava niidiga töö ei käi ka uues ajas enam nii nagu artiklis soovitatud. Uues ajas tõmbame oma energiad tagasi läbi puhastava filtri, saadame tagasi kõik selle mis ei kuulu meile (seda me ei puhasta kuna igaüks peab ise oma prügikasti tühjendama) ning lisaks kui oleme juba uues energias palume oma uuel tasakaalukehal meid tasakaalustada. Kui mitte siis lõpetame peale teistele energiate tagasisisaatmist protsessi ära. Nii lihtne!

Niitide katki lõikamine ei toimi uue aja energiate kohaselt.

Ümberhäälestus

Kindlasti võib seda teha nii nagu soovitatakse nimetatud artiklis ja see võib isegi uues energias toimida.

Mis oleks aga uues energias veelgi efektiivsem oleks see kui küsida abi või nõu kelleltki kes on ka suuremas mastaabis edukas. Näiteks kui ma tahaksin saada oma külluse toimima maksimaalselt – siis ma võibolla ühenduksin hoopiski Tony Robbinsi vaimuga kes on ka praegu elus kuna see aitab mind edasi palju rohkem kuna ma pole ühenduses energiatega kes pole praegu aktuaalselt siinses kehastuses.

Kuna kui ühendume energiatega mis on minevikust siis ei pruugi see info ja toetus mis sealt tuleb olla enam ühenduses kaasaegsete vajaduste ja lähenemistega. 

Kujutage ette kui te küsite nõu kelleltki aastast 1920. Ta vaataks teid 

tükk aega imestunult kui näitate isegi arvutit. 

Uues energias toimib palju rohkem kui olla ühenduses meie oleviku ja tulevikuga kui kogu aeg minevikus torkimas käia. Oleme tänulikud mineviku eest aga ei pea seal kogu aeg kaevamas käima. Palju rohkem varandusi ootab meid olevikus ja tulevikus kui me anname endast parima igal tasandil oma elus kasutades ka täiega ära oma esivanemate väge ja jõudu ning tarkuseid.

Uus kangelane

See võib toimida aga uuele energiale meeldib väga palju rohkem konkreetsus. Kui on konkreetne inimene siis on palju kordi parem. Näiteks kui tahate oma ellu tuua rohkem rikkust, küllust, teadlikkust ja oma talentide kasutamist – ühenduge Brendon Burchardiga nii otseselt kui kaudselt.

Tegu on multimiljonäriga kes ei tee asju vaid raha pärast vaid tõesti kuna hoolib inimeste heaolust ja käekäigust südamest.

Ise olen praegu läbimas temaga koos nii coachingu programmi kui ka online programme. Tulemused on juba väga märgatavad. Need mõjutavad ka tulevasi põlvi. Minu tulevased põlved saavad kindlasti sellest kõigest kasu.

Ma ehitan teadlikult ülesse uue aja impeeriumi, kus ka neil on võimalus kas panustada või siis osa saada neile sobival moel. Loon jätkusuutlikku küllust ja teadlikkust mis ei kestaks vaid ühe eluea vaid tervelt mitmeid sajandeid ja põlvkondi.

Alati ühenduses

Ma ei tunneta et sugulastele mõtlemine annab mulle väge. Kuna olen tundnud terve oma elu et olen enamuse oma suguvõsa jaoks olnud nn ‘väljaheidetud’ nii oma valikute kui ka otsuste poolest siis miks ma peaksin andma neile energiat? Ma lasen neil olla seal kus nad on. Olen neile andestanud. Igal on oma aeg edasi liikuda.

Ma toetan seda et teha oma perekonna album ja panna sinna pilte ja lugusid mis ka peale vaadates meid väestavad. Mul ei olnud väga kerge lapsepõlv, aga ma korjaks sealt ülesse mälestusi ja kilde mis olid rõõmsad ja väestavad. Kui keegi meist neid albumeid ei tee, siis kaovad ka lood koos inimestega.

Isa viimane purjetamine vaid ühe jalaga. See oli minu sünnipäevakink talle. Võrratu seiklus!

Olen väga sügavalt puudutatud oma kontaktist oma isaga, kes suri liiga vara. Aga mul on hea meel et ma sain temalt väga palju. Sain selle julguse hüpata tundmatusse, kohtuda võõrastega, usaldada elu ja oma süda ning see on üks põhjuseid miks ma olen kus ma olen oma elus. Meremehe tütrena olen uhke et mu isa oli kapten. Vaata lugu temast siit:

Minu Havai perekond – Milt, Christine ja koer Akela.

Uues energias ei pruugi veresidemed olla kõige tugevama energiaga. Minu mõlemad vanemad on surnud ja minu suurimad perekonnad on mu enda adopteerid pered. Mul on Havai vanemad, mul on California vanemad, mul on Mehhiko vanemad, Kanada vanemad ja ma tunnen et ma saan neilt palju rohkem tuge kui mu surnud vanematelt.

Tunnen sügavat sidet ja tänulikkust mõlemale oma bioloogilisele vanemale kuna tänu neile on mul keha ja võimalus siin olla.

Meil on palju rohkem võimalusi valida kas ja kuidas soovime oma perekondi uues energias luua. Me ei pea olema inimestega kes meile ei meeldi ja kellele meie ei meeldi.

Panustagem oma energiat neile inimestele – kes on ‘meie inimesed’ ja kellega koos olles tundub nagu meile kasvavad tiivad.

Michaeli esmane kohtumine minu vanaema ja õe ning õelastega. Ta oli väga popp kuningas kuhu iganes külla läksime.

Lastele võiks kindlasti neid lugusid edasi kanda aga kindlasti lisada sellele ka uusi nüansse vastavalt olevikule.

Sünnikohas füüsiliselt kohalkäimine pole ka uues energias vajalik, aga kui seda valitakse siis miks mitte. Piisab ka vaid energeetilisest ühendusest ja ka kui mõni füüsiline asi või ese on sealt kohast.

Ma usun et uues energias on meie kodu meie südames eelkõige ja seal kus me parajasti asume.

Mitmed inimesed on minu käest küsinud et kas ma ei igatse Eestit taga. Olen terve oma elu jooksul Eestist eemal olnud ca 15 aastat. Ma ei igatse Eestit kui maad, igatsen teatud inimesi ja loodust ning toitu. Ja nii see peakski olema.

Olen uue aja seikleja kes saab luua oma elu ja kodu ning pere iseenda tingimustele vastavalt nii nagu parajasti energiad juhendavad.

Olen seda meelt et mida sirgemalt, selgemalt ja teadlikumalt me igaüks oma elu individuaalselt loome, seda parema tee sillutame oma tulevastele põlvkondadele.

Mina koos oma abikaasa Michaeliga vasakul ja hulaõpetaja Aliiga paremal.

Elades Havail kus väga austatakse oma esivanemaid ja inimesed isegi mäletavad põlvkondade viisi oma vanavanemate nimesid. Kõik käib siin sügava austamise ja alandlikkusega ning peamine teema on koostöö.

Hiljuti kohtusin ühe eestlasega siin kes külastas saart. Ma pole tükk aega nii ‘toorest eestlase energiat tunnetanud’. Seal polnud mitte mingisugust austust, alandlikkust ega ka koostöö energiat. Ta sõitis kõigist üle kui tank nii energeetiliselt kui ka otseselt ja ootas et kui ta nipsutab sõrmi siis kõik hüppavad ja jooksevad.

Seega minu arvamus on et kui kõik integreeriks oma ellu rohkem teadlikkust, alandlikkust, austust ja koostööd, siis me jõuaksime kõik kaugemale ja kõrgemale oma elude ja soovidega.

Usun et uues energias on võimalik saavutada ka uusi kõrguseid ilma otsese suguvõsa toeta.

Kui on olemas teadlik austus ja tänutunne selle võimaluse eest tulla ja vastuvõturuum nendelt liikmetelt kes toetavad, siis peaks see piisav olema et saavutada maksimaalset edu oma elus igal tasandil.

Uues energias läheb ka rohkem asju individuaalse ‘mina’ platvormi vastutusele. Ja usun iga suguvõsa liige kes näitab uhkusega ja viisakusega oma juuri nii nagu ka austab ning teeb koostööd oma kodumaa nimel, saab ekstra toetuse kui mitte oma suguvõsa vaimudelt siis kodumaa vaimult.

Minu isa, onu ja vanaisa matimispaik. Isa tuhk sai küll puistatud Tallinna lahte.

Tegeleda põlvkondade haavade vabastamisega on suur vastutus – see avardab ja vabastab vähemalt seitsme tulevase põlvkonna ahelad ja takistused. Seega võtkem seda tööd tõsiselt ja teadlikult ning pöördugem teejuhtide poole kes teiega helisevad et seda teekonda koos läbida.

Veel üks detail perekonstallatsioonide kohta. Kui ma olin peale seda nädalavahetuste retriiti haige millest rääkisin artikli alguses, siis ma tegin sügavama uuringu ka Bert Hellingeri kohta, kes antud tehnika Aafrikast lääne maailma tõi. Nagu selgus oli tegu väga tavalise ‘antropoloogilise rööviga’ – ehk seda ei tehtud tõelise teadlikkuse ja luba küsimisega ning seetõttu võib ka see olla üheks põhjuseks miks uue aja inimestele see tehnika ei pruugi sobida kuna see on osaliselt ‘energeetilise võlaga’ tekitatud tehnika. Seega on alati hea uurida sügavuti kas ja mis tehnikatega on lugu kas ja kes on selle taga ning kas kõik toimis ikka korrektselt. Väga olulised detailid mis võivad ka väga sügavalt mõjutada.

Eesti inimestel on veel üks teine probleem – sageli otsitakse lahendusi igast võimalikust võimalusest ja äärmusest äärmusesse. See võib tekitada olukorra kus kõik läheb segamini – ka energeetiliselt. Seepärast on vaja teadlikult valida välja endale sobivad tehnikad ja teejuhendajad kes aitavad sul hoida su selget joont ja seda pidi käima hakata.

Kui see mida sa lugesid heliseb sinuga ja sa sooviksid ka oma aurat kaasajastada uue aja energiatega, siis võta minuga ühendust siit:

Auratransformatsiooni™ saab teha vaid füüsilise kohaloluga. Kui sa soovid seda läbi teha minuga ja oled sündinud enne 1995. aastat siis on seda võimalik teha mai lõpust kuni augusti keskpaigani 2019 Eestis ja 14. märts – 23. märts Havail, Suurel saarel.

Kui sa soovid seda läbi teha mõne minu koostööpartneriga Eestis, siis anna teada ja ma ühendan teid.

Kui sa oled sündinud aastatel 1990 – 1995 siis vajad üsna tõenäoliselt aura justeerimist ja olen näinud korduvalt et noored sealt ajajärgust on väga raskes seisus kuna nad on kahe süsteemi vahel kinni – vana energia ja uus energia. Paljud noored kes on selles vahetsoonis soovivad sooritada enesetappu, on depressioonis, joovad, suitsetavad või kasutavad narkootikume. Aura justeerimine võib aidata aga seda saab teha vaid siis kui alkohol, depressioon või narkootikumid on juba kehast välja puhastatud.

Kui sa soovid rohkem teada mis asi see Auratransformatsioon™ selline on, siis vaata minu videotutvustust siit:

Kui sa soovid minuga tihedamalt ühenduses olla siis uuri minu regulaarseid FB live-isid kui ka muid sündmuseid, kursuseid ja koolitusi mida ma pakun siit:

Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton. Julge maailmarändur, kes avardab iseenda maailma ja seda tehes ka nende omi kes on selleks valmis. Elan oma abikaasa ja kuninga Michaeliga Havail. Kui sa sooviksid 2019-aastal saada käima oma külluse ratta kõik sektorid – seksuaalsuse, suhted, tervise, eluülesande ja külluse, siis võta minuga ühendust ja leiame sulle sobiva teekonna.

Seniks aga soovin kõigile imelist seiklemist elumere lainetel ikka vapralt oma sadamate poole!

Õnnelikud seiklejad Havail!

Jaga minuga oma kogemusi ja mõtteid antud teemaga selle postituse all!


Küllust ei ole vaja leida, vaid luua!

Mõnikord ma mõtlen miks on nii et me peame nii palju vaeva nägema ja oma aega ja energiat rendile andma et saada vastu valuutat mida nimetame rahaks? Kuid tegelikult on see illusioon. Point ongi selles et kui sa sellesse ei usu – et seda sellisel kujul tegema ei pea ja see nii ei eksisteeri, siis see toimib ka teisiti. Maailm on peegel…

Iga päev pakub universum meile võimalusi valida ja luua oma elu veelgi külluslikumalt kui varem. Kui me vaid teadlikult neid võimalusi ära kasutaksime! Kui me seda teeksime siis elaksime kõik suures külluses ja kogu aeg!!

Sellel nädalal sai minu abikaasa Michael imelise sõnumi meie hulaõpetajalt Aliilt, kes ütles et tasakaalu pole vaja otsida vaid luua. Siis ma avastasin et sama toimib ka küllusega. Enamus inimesi otsivad küllust väljastpoolt, aimamata et see on neil kõigil olemas enda sees. Küllust pole vaja ei otsida ega leida – seda on vaja teadlikult luua!

Enamus inimesi kes tulevad minu juurde jutuga, et kuule Crystal aita mul oma ellu rohkem küllust tuua ei näe seda energeetilist pilti mida mina neist näen. Nad istuvad sageli oma aaretekasti peal ja nutavad et neil pole küllust. 90% sellest küllusest on Looja peitnud nende talentidesse, oskustesse ja teadmistesse ning teine 10% on vaid valikute ja tegutsemise küsimus. Mida teevad enamus inimesi? Nad ei usu et on võimalik teha seda mis meeldib või mis on su kirg ja sellega ka leib lauale tuua. Aga nii see on. Mina olen selle tõestus ja nii ka paljud teised kes seda usuvad ja elavad.

Kui mina alustasin oma maailmaavastuste seiklustega aastal 1999 polnud mul aimugi kuhu ma aastaks 2019 välja jõuan. Kindlasti mitte polnud mu unistustes tol hetkel see et ma elan Havail koos oma kuningaga.

Aasta 1999 oli minu jaoks murdeaasta kus ma läksin lahku oma partnerist, oma poja isast ja olude sunnil pidin ka oma poja tema hoolde jätma, et ise ellu jääda ja oma uus tee leida.

See oli mu elus üks raskemaid aegu kus mul polnud raha, elasin vaid töötukassa rahast, mis tol hetkel kattis vaid mu toa üüri mida üürisin ja ülejäänud aja lootsin et kuskilt on võimalus natuke süüagi saada. Ma olin omadega täiesti põhjas. Vaid natuke aega enne seda oli mul pere, mees, laps ja auto ning korter ning korraga polnud mul mitte kedagi ega midagi. Mu elu rippus niidi otsas. Ma mõtlesin tõsiselt suitsiidi peale, aga siiski helistasin usaldusliinile enne seda. Seal olev naine soovitas mul endalt elu ikkagi mitte võtta ja mõtelda oma poja peale. Kõik need aastad oli mu poeg minu elu ankruks. Looja on väga tark kui ta meie elu peamised punktid paika paneb. Ja kuni tänase päevani olen tänulik sellele naisele, kuna tema andis mulle elu teise kuldse pileti.

Ma polnud kindlasti musterema ja parim ema. Aga ma olin talle olemas ja olen kõik need aastad töötanud selle nimel et luua uut reaalsust ja lõpuks ometi on see juhtumas! Mul on nii hea meel. Mina ja mu abikaasa Michael oleme viimased kuud tegelenud oma koolitusmaterjalide ja toodete arendamise ja ülespanekuga. Järgmine 2019 aasta tuleb väga põnev kuna saame kõike seda hakata globaalselt jagama.

Aasta 2013 oli ka üks raske aasta minu jaoks aga ühel hetkel otsustasin ka teha uue ja lihtsa toote mille nimeks panin Rahamagneti ja hakkasin seda online maailmas müüma. Mingi aja pärast oli juba üle 100. inimese seda ostnud. See lõi mulle ekstra küllust millega sain osta oma reisipiletid Mehhikosse mis lõi mulle uue tuleviku kuna vaid aasta pärast kohtasin seal oma kuningat, Michaelit. Terve selle aja jooksul tegelesin väga aktiivselt ka oma külluse online koolitustega mis tõid mulle mu igakuise sissetuleku samal ajal kui ikkagi edasi reisisin ja maailma avastasin – tehes seda mis mulle meeldis.

Kokkuvõtvalt võin ütelda et pea 20 aastat on mind ära elatanud minu enda vaimne töö ja just see et ma olen teinud ja jaganud seda milleks ma olen siia planeedile tulnud – külluse antropoloogina lahti häkkima külluse koode ja võimalusi nii et inimesed saaksid elada rohkem oma unistusi iseenda tingimustel.

Ja see on vilja kandnud. Mina elan oma unistust iseenda tingimustel ja olen kaasa aidanud väga paljude inimeste elude muutumisele.

Üks rahamagnet muutis minu elu, tõi mulle rohkelt küllust, uusi võimalusi ning tõi mu ellu ka minu kuninga ja palju muud põnevat. Lisaks aastaid hiljem, täpsemalt aastal 2017 kinkis minu imeline kuningas mulle täiesti tuttuue auto!!! Seega neil Rahamagneti toodetel (nüüdseks juba kaheksa) on tõeline maagia! Nende toodete nimi on praeguseks Kaheksa Rahamagnetit ja need on nüüdseks minu Külluse Akadeemia esimese astme toode ja minikoolitus.

*

Seega kui selle jõulu ime oleks sinu jaoks see et sulle antakse kaheksa võtit kuidas avada sinu sisemine küllus mis hakkaks looma sinu välise maailma küllust – kas sa võtaksid selle vastu?

Need võtmed võiksid anda sulle kingitusena tuttuue auto, või võime ostma oma maja, või tõsta oma sissetulekuid või võtta vastu oma unistuste partner või leida oma eluülesande sektorid?

Küllus tuleb väga erinevates vormides ja tasanditel meie ellu aga väga paljud meist ei oska seda luua teadlikult. Need võtmed annavad sulle väga selged juhised kuidas seda teha.

KÜLLUST EI OLE VAJA OTSIDA VÕI LEIDA, KÜLLUST ON VAJA TEADLIKULT JA JÄTKUSUUTLIKULT LUUA!

Oma viimase 20-aastase maailmas seiklemise jooksul olen välja töötanud imelised Kaheksa Rahamagnetit, mida on tööriistadena kasutatud juba üle 6000 korra. Kui sa sooviksid panustada iseenda teadlikule külluse loomisele, siis see on sinu võimalus!

Neile kes astuvad täna esimese sammu, neile on ka kingituseks kolm lisaboonust – Külluse Blokkide kaardistamise videoesitlus koos PDFiga, Külluse Blokkide Kaardistamise test 130-e küsimusega nii nagu ka imeline delfiinimeditatsiooni video otse Havailt mis lindistatud koheselt peale metsikute spinner delfiinidega ujumist ning annab su küllusele täiesti teise hoo sisse.

Siin on sinu võtmed, et avada oma 2019. aasta külluse uksed nii nagu sa oled seda väärt! Astu esimene samm ja jaga seda infot nendega kes on ka sinu arust rohkemat küllust väärt! Vaata selle kohta lisa siit: https://www.youtube.com/watch?v=wZcgijHYHu8

***

Häid jõule – Mele Kalikimaka Havailt;)

Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton – hulljulge maailmaavastaja kes on käinud korduvates kuristike põhjades, kuid samas ka mägede tippudes, kolanud vihmametsades, sukeldunud ookeani sügavustesse, rinda pistnud nii haide kui ka hirmudega, kogenud nii suurt küllust kui suurt puudust ja vaatamata kõigele jõudnud oma unistuste paradiisi Havail, kus elan praegu koos oma kuninga ja kaksikvaimu Michaeliga oma unistust minu tingimustel. Kui sa sooviksid endale sellist teejuhti nagu mina siis anna teada ja sa ei pea seda kahetsema! Annan endast maksimaalse ja parima, et ka sina saaksid iseenda elu peremeheks või perenaiseks sinu enda valitud tingimustel!

Imeliste aloha kohtumisteni,

Crystal Ra

PS! Tulemused rahamagnetitega sõltuvad iga inimese mõtetest, sõnadest ja tegudest ning kui palju nad panevad antud tehnikatest ja tööriistadest aktiivselt töösse mida Rahamagnetites jagan. Tulemused on väga erinevad ja sõltuvad ka inimeste enda sihtmärkidest ja eesmärkidest. Tulemused millest rääkisin turundusmaterjalides ei ole regulaarsed ega ka igapäevased. Need toimivad vaid nendega kes nende teemadega väga tõsiselt ja sügavalt toimetavad!


2018.aasta kingitused Havailt

Aloha Havailt koos Kaia Kanepiga!

Iga aasta lõpus on hea teha tagasivaade eelnevale aastale. Kui sa aasta alguses panid endale eesmärgid on need hea uuesti ette võtta ja vaadata kuidas nendega toimetamine läks.

Kui sa eesmärke ei pannud siis pole muidugi ka midagi mõõta! Siin on ka kõigile mõttekoht. Kui sa soovid oma unistusi reaalsusesse tuua ja ellu viia on vaja oma unistustele anda nii koht kui ka aeg oma ajakavas ja teha seda regulaarselt.

Ma jagan nüüd oma 2018.aasta kingitusi ja mida see aasta kõik mulle andis. (more…)

Üle 4000. sõna Eesti tantramaastiku läbipaistvamaks muutmisele!

Antud blogipostitus tuleb minu isikliku arvamuse kommentaarina Maris Meiessaare kirjale (Vaata Marise kirja PDFi siit) kõigile joogahuvilistele Facebookis 26ndast septembrist.

Olen kuulnud antud lugudest nii Taimaal kui ka Eestis ja isegi olnud osade selliste kogemuste osaline. Kuid kogu teemat tuleks vaadata sügavamalt kui vaid ohver ja survestaja stiilis. Siin on minu mõtted antud teemal.  (more…)

Kahesuunalise liikluse võti sinu elus!

Aloha kõigile mu armsatele fännidele maailmas!

Vabandan et pole saanud siin väga aktiivselt viimasel ajal kirjutada. Minu suvi oli pööraselt aktiivne Eestis oleku ajal ja peale seda oli paras üleminek läbi Palms Springsi seikluse külastades Michaeli perekonda ja ka Honolulus olemise ja nüüd tagasi Big Islandil, Havail.

See oli nii võimas ja nii väekas et tuli päris korralikult kohandada ennast tagasi siia aega ja ruumi – saare ajale. Me magasime oma und järgi veel kuu aega koos Michaeliga. Keha oli ka väga väsinud. Ikka hoopis teine kliima, inimesed, aeg ja kõik muu. Oleme siiani väga tänulikud kõigile kõikide kogemuste ja veedetud aja eest Eestis sel suvel! See ületas kõiki meie ootuseid.

Nüüd olles tagasi siin Havail on mul peas kummitanud juba mitu nädalat teema – KAHESUUNALINE LIIKLUS. See on mu üks lemmik sõnapaar, mida olen väga palju kasutanud oma viimase aja koolitustes ja ka eraseanssidel klientidega. See tuleb järjest enam ja enam pinnale ning see on väga oluline detail uue aja energiates ja sellest ma täna kirjutangi.  (more…)

Ümbersündinud Eestimaal!

Kui ma vaatan tagasi kahele ja poolele kuule mis olen veetnud Eestimaal, siis on esmakordselt mu süda nii täis, nii rahul ja nii õnnelik. Ma lahkun esmakordselt Eestist isegi sellise tundega, et tahaks siin isegi natuke kauem olla. Tavaliselt ootan siit äraminekut, kuna siin on alati nii palju valuga kohtumist. Seekord oli esmakohal lõbusus, kergus ja rõõm. See oli midagi uut minu jaoks. Kõik oli seekord teistmoodi, kuna ma tulin Eestisse koos oma kuninga Michaeliga.  (more…)

Energiate lugemine – meie uue aja trumpäss ja jokker!

Energiate maailmas toimetamine on olnud osa mu elust mu viimased 20 aastat. Teen siin väikese sissejuhatuse teemasse, et saaksid sinagi natuke selle teemaga tutvuda.  (more…)