Oktoobrikuu sädemed – Valjult õnnelikuna värvidesse

Aloha kõigile mu fännidele kus iganes te maailmas asute. Loodan, et teil kõigil oli väga põnev septembrikuu. Minul oli ka palju seikluseid ja mõnest neist kirjutan ka selle kuu kokkuvõttes vaadates ka uue kuu energiate ilmateadet.

Septembrikuu uue aja numeroloogia järgi aktiveerib alati meie individuaalset eluülesannet ja moel ning kujul, mida võibolla enne ette ei kujutanudki. Selle aasta septembrikuu aga kandis endas koos aastanumbriga kokku numbrit 10, ehk juba hüppas järgmisele tasandile – ehk 2017 (10) + 9 = 10. Üks on uues energias meesenergia esindaja ja 0 on naisenergia ja lõpmatuse esindaja. 0 on tegelikult uues energias nagu jokker, see on number kus kõik on võimalik. See on tundmatus, aga samas ka sügavus. See on teadlikkus ja kulgemine selles.

Kui mina oma septembrikuu kokku võtan, siis minu jaoks oli see suur toimetamise kuu oma online kursustega ja see võtab tegelikult rohkem energiat ja aega kui ma algselt plaanisin. Minu probleem on ka see, et ma sageli pakun üle. Selle taga on hea mõttekoht. Kui meil on tendents üle pakkuda, siis selle all on tegelikult peidus ebakindlus – et ma pole piisvalt hea. Kas tuleb kellelegi veel tuttav ette? Ja kuigi ma arvan ise et see on mul juba nii põhjani välja kooritud ja juuritud siis ega vist mitte.

Vaimuga ühenduses olles, andis vaim mulle suunamisi mida ja kas teha, et oleks rohkem voolamist ja rohkem aega iseendale ja eelmisest nädalast viisin need muudatused juba julgelt sisse ja mis oli väga tore oli see, et see tõi lisakvaliteeti nii mitmel tasandil ja andis mulle juurde kvaliteetaega igal nädalal, nii et saan siis tegutseda edasiste toodete ja pakkumistega.

Mida ma mõtlen kui ma ütlen vaimuga ühenduses? See tähendab seda et ma kuulatan ja kuulen mida vaim mulle sosistab ja kuhu juhendab ja siis teen vastavalt sellele järgmised sammud. Ja kuna olen aastatega (viimased 10 just eriti) õppinud aru saama, et see on oluline ja sellega jokutada ei maksaks, siis nüüd teen ka kohe ära. Minu naisenergia annab idee ja meesenergia teeb asja kohe ära. Enamus inimestel on siin blokk peal. Idee tuleb, aga meesenergia jääb toppama.

Selle viimase kuu jooksul mõtlesingi ka oma raamatuprojektide peale. Istusin nendega kinni nagu tõesti kõht oleks kinni vetsu potil. Ja nuputasin mis teema on. Esimene asi kindlasti enesesabotaaz, sest loomingulised inimesed on väga ennast saboteerivad. Nad kardavad suurepärasust, kuna on siis kas mingi eelmise elu kogemus või midagi muud sellist, kus siis see kogemus veel raku tasandil kinni istub. Täna näiteks kohtusin täiesti imelise mustkunstnikuga, kes võiks sellega miljoneid teenida kui ta julgeks täiesti astuda iseenda platvormile. Ta rääkis mulle kuidas tal oli üks suurem lindistus ja kuidas paar kolm olulist inimest ei tulnud kohale ja kogu projekt varises kokku.

Ma nuputasin ka siitpoolt ja sealtpoolt ja kindlasti on selle minu bloki taga sabotaaz ja hirm, et mis siis saab kui see inimestele ei meeldi ja peale ei lähe? Kuna mind on nii palju elu jooksul kritiseeritud, siis ma tunnen nagu et sellega on juba viimane piir käes, et rohkem seda nagu ei tahaks kogeda. Siis teisena on ebakindlus et kas ma olen piisavalt hea üldse millegi sellisega hakkama saama. Mu abikaasa Michael korrutab kogu aeg kui hea kirjanik ma olen, et mul on väga hea talent, et millal ta mu käsikirja lugeda saab.

Siis aga juhtus midagi väga põnevat. Minuga võttis ühendust üks Poola ajakirjanik, kes tahtis teha minuga intervjuud kuna me eelmisel aastal abiellusin endaga. Selle kohta on täiesti uus liikumine kujunenud ja seda nimetatakse sologaamiaks – ehk siis inimest kes on endaga abielus või armastab ennast. Ma siis vastasin talle, et tore lugu küll, aga ma ei tea kas sinna kategooriasse puhtalt enam sobitun, kuna just hiljuti abiellusin oma kuningaga. Talle aga meeldis just see idee, et nüüd on ka päris mees olemas. Seega leppisime kokku skype intervjuu – tema Poola hommikuprogrammi jaoks, mis ühenduses Discoveri kanaliga ja mina siinpool ekraani koos Michaeliga.

See 50 minutit läks nagu lennates ja ma esitlesin kõike väga selgelt ja puhtalt ja loogiliselt. Talle väga meeldis minu vaatekoht et mul on see nii põhjalikult läbi mõeldud ja nii sügav nagu mõttemaailma lähenemise punkt. Ja see oli hea harjutus. Peale seda sain ka aru miks mu raamatute asi kinni oli.

Kuna tegelikult peaks esimene raamat olema suhetest, aga inglise keeles alustasin just eluülesandest raamatut, siis lükkasin suhte oma kõrvale. Alustasin selle raamatu kirjutamist eesti keeles. Siis sain aru et mõlemad peavad kohe välja tulema. Kohe uurisin ka järele mis on vaja ning tundub et olen valmis iseendaga astuma ironmani katusumusse et kirjutada valmis oma käsikiri ülilühikese ajaga.

Samuti kui vaatasin oma pangaväljavõtet siis olid seal minu jaoks numbrid ok, aga kindlasti oleks seal rohkem küllust soovinud näha. Mõtlesin ka siis milles veel asi. Asi on ka selles, et ma peaksin tegelema oma Wantra ja energiatööga kogu aeg – ükskõik kus ma olen. Kuna mul on immigratsiooniprotsess töös siis ainus moodus seda teha on läbi skypi eestlastega või siis koha peal tasuta seansse pakkuda. Kuna ma olen aastatega nii palju tasuta töötanud siis see mõte tekitab mulle kohe vastupanu. Aga nüüd juba tulid ka lisamõtted mis kindlasti töösse panen ja järele proovin.

Aga uues energias on see väga oluline et sa kogu aeg teeksid seda mis meeldib, sest su  eluenergia misiooni ratas peab kogu aeg keerlema, sest vastasel juhul ei saa su energia õigeid kanaldusi ja hakkab probleeme looma. Ma olen sellel kuul olnud väga suures frustratsioonis just selle pärast.

Samuti tuli mul võimalus anda oma näpujäljed, et jätkata oma immigratsiooniprotsessi siin USA riigis. See toimus Hilos ja oli väga põnev protsess ja ei midagi valusat. Inimesed olid sõbralikud ja protsess oli kiire. Nautisime ka aega Hilos, mis on selle saare pealinn ja käisime ka kuninga aias. See oli väga lahe väike seiklus.

Ja kui siis lõpuks ilmus ka minu ja Michaeli armastuslugu eesti ajakirjanduses sain veelgi kinnitust vaimult – et jah suhteraamat on see mis on avapaugu jaoks vajalik.

lookingoceanJulgelt õnnelik

Kuna minu suhe Michaeliga on väga teistsugune ja eriline, siis ma sageli jagan seda ka FBs oma seinal ja mis oli väga huvitav, et sain seal oma jagamise kohta sellise kommentaari:

‘Sinu lugu on väga ilus ja inspireeriv. Hindan kõrgelt Sinu võimet olla tänulik igas hetkes. Samas arvan, et Teie kaunis armastuse jagamine on intiimne ja ei pea käima läbi FB seina. Olge olemas üksteisele ja särage seda avalikusele esitamata sest õnn armastab vaikust

Tuli ka toredaid kommentaare:

Kelli Süld
Kelli SüldTõeline armastus ja siirus on tegelikult hinnas tänapäeval ning seda näeb vähe. Ma arvan, et pigem inimesed on väsinud välisest näitlemisest, mis on maailma üle võtnud sotsiaalmeedias. Aga teid on ilus vaadata ja inspireeriv. Tõelist inspiratsiooni peab hindama, mida te Michaeliga esindate.

Kristel Ross
Kristel RossHäid kogemusi, õnnestumisi, elutarkust, õpetlikke ja innustavaid lugusid – seda kõike tulebki jagada! Olen tänulik Crystalile ja Michaelile, et nad inspireerivad teisigi looma oma unistuste elu. Inimestel on igasugu imelikke uskumusi, näiteks kasvõi see, et õnnelik tuleb olla vaikselt ja omaette, aga ei maksa esitleda seda absoluutse tõena.

Peale seda vastasin mina järgnevalt:

Minu vastust esimesele kommentaarile:

‘Wow. Tõesti võtab sõnatuks. Võibolla oled tähele pannud, et jagan sageli neid postitusi just vaid sõpradega. Kuna me oleme mõlemad Michaeliga viimastel aastatel palju katsumusi üle elanud, et olla siin kus praegu oleme on see väga loomulik, et soovime seda jagada oma lähedaste ja sõpradega siinses keskkonnas. Meie lähenemine on et maailmas on liiga vähe jagatud õnne ja armastust, ning kui seda teha siis universumi seaduse kohaselt see paljuneb, inspireerib ja annab lootust, mida ka paljud on meile tagasi peegeldanud. Saan aru et see võib mingi hetk läägeks muutuda, et kaua võib. Saan aru kui mul on hästi, ei pea siis seda kogu aeg moka peale määrima. Ega ei määrigi. Me jagame seda oma sõpradega ja perega – kes on üle maailma laiali ja suuremad asjad mis on ka küsitud avalikus plaanis lähevad ka avalikule jagamisele, eriti kui sellest tuleb kas mingi avalik artikkel või meedia kajastus. Meie tuleviku eesmärk on seda jätkuvalt jagada ka suuremalt (praegu juba kirjutame oma loo ühte rahvusvahelisse uue aja armastuse lugude raamatusse) ja ülesse ehitada ka koolitused kus jagame paljusid oma kogemusi just suhete ja armastuse teemadel, sest meil on neid rikkalikult ja me peame ju midagi õigesti tegema kui see toimib.

Ja selle postituse peale siin saatsid mitu sõbrannat mulle lausa ohke, wow, et kuidas nii saab ka ennast väljendada. Kust tulevad ilusad sõnad? Ikka südamest. Ja see et kui oled õnnelik hoia seda vaka all võib ka olla üks eestlaste kolletkiivteadvuse teemasid mis on tihedalt läbi lõimunud ka Janteloveniga (Skandinaavia kollektiivteadvuse seadus) – mille kohaselt heast ei räägita, kogu fookus pannakse vaid sellele mis on halvasti, mida pole, mille üle viriseda ja kui sul hästi läheb siis sellest kindlasti ei räägita.

Kahjuks olen ma sellest välja astunud ja kui sulle see ei meeldi ei pea sa enam mu sõber olema või mind jälgima, nii et see õnn sul kogu aeg silma kraabib… Aloha ja ho’oponopono<3′

Kui peale seda tuli esmaselt kommentaatorilt veel üks väga irooniline ja negatiivne kommentaar, siis ma mõtlesin sügavalt järele, et kas ma soovin oma ellu inimesi, kes mind ja mu maailmavaadet ei mõista, ei toeta? Kas seda saab üldse sõpruseks nimetada? Jah ma mõistan meil on kõigil erinevad vaatenurgad asjade suhtes, aga samas on ikkagi väga oluline, et inimesed, kes on meie lähiringis toetaksid meid ja meie ettevõtmisi – sest see väestab meid.

Peale minu kommentaari oli ta oma sõbraühenduse minuga ise ära katkestanud ja seepeale sain kinnitust oma tundele ja panin ta lausa oma FB blokitud inimeste kategooria alla.

Me peaksime olema natuke valikulisemad ja teadlikumad kellega me lävime ja mis inimesed on meie suhtlusringis – ka Facebookis. Minu jaoks on tõesti FB just oma sõprade, pere ja fännide ning järgijatega info jagamiseks.

Miks peaks seal hoidma inimesi, kes seda ei mõista või on sellele vastu?

Ei peagi. Vahe on lihtsalt selles, et paljud ei tee sellega mitte midagi ja lasevad asjadel edasi käärida. Uues energias ei saa seda teha. Mis pole 100% ja pole ühenduses või helisemas – see tuleb kohe ära koristada.

 

 

Katastroofide kommentaarid

Rahamagnetite teemade jutt

Järgnevate kuude jooksul algatan ka väikese jagamise võistluse. Kõigi vahel kes jagavad minu enda FB seinal kohe minu blogipostituse jagamise all minu blogipostitusi kuni detsembri alguseni ja soovitavad mind ka oma tuttavatele ja sõpradele nii teenuste, toodete kui ka seikluskoolitustele – nende kõigi vahel valin  välja number 1 täht soovitaja – kellele pakun kingituseks Auratransformatsiooni Hawaiil – või kui see on juba tehtud – siis Wantra seanssi looduslikes soojaveebasseinides koos eraldi aura tasakaalustusega.

Kes saavad soojendustähe nr 1 soovitaja tiitli – tema saab minult kingituseks Hawaiilt saadetud väikse nännipaki koos järgmise aasta Hawaii kalendriga ja mõne lisa Hawaii üllatusnänniga.

Ja ülejäänud soovitajate vahel loosin välja veel eraldi  minu digitaaltooteid (rahamagnetitest kuni e-raamatuteni välja). Jagamismäng lõppeb 5ndal detsembril 2017. 


Septembrikuu uus peatükk augusti virvarrist muinasjuttu

IMG_6554Jällegi on uus kuu ees. Need, kes on nelja aastaajaga kohas, neil on ees ootamas sügis. Värvide mängu aeg, ettevalmistus koopasse pugemiseks aeg. Need, kes on troopikas, neile tähistab erinevust muudest kuudest vaid see, et lapsed lähevad kooli. Need, kes on lõunapoolusel, neil algab praegu kevad.

Vahest on kummaline mõtelda, et see on üks ja sama planeet aga nii palju erinevaid protsesse on toimumas, olenevalt kus ise füüsiliselt asuda ja kõik toimub üheaegselt. Mina olen oma viimased 2 kuud veetnud Hawaiil ja siit siis jagan ka oma tähelepanekuid nii selle kohta mis oli, mis on ja mis tuleb. Kui kirjutada blogi sel kujul vaid kuus korra, siis on korraga ütelda nii palju ja ei tea mida jätta ja mida võtta. Aga alustame algusest…

(more…)


August 2017 – Taipamisi Kuldselt Saarelt Hawaiilt

Jagan täna oma blogis viimase kuu taipamisi Hawaiilt. Alustan vahva luuletusega. Imelist lugemist!

(more…)


Juulikuu võtmed – Unistused kui võtmed meie tulevikku

plumeriaFSiin ma siis nüüd olen. Oma armastatud Hawaiil. Oma armastatud ja mind armastava kuninga Michaeliga. Selle hetkeni olen lennanud maha tuhandeid miile, kõndinud tuhandeid kilomeetreid ja ujunud sadu tunde ning maganud tuhandeid tunde nii nagu ka töötanud sadu tuhandeid tunde tehes seda milleks ma siia planeedile olen loodud. Sellele kõigele lisaks olen unistanud ja unistanud teadlikult. Milline võiks olla minu tulevik? Mis ja kõik teeks mind kõige õnnelikumaks? Aastast 2009 olen neid samme teinud veelgi teadlikumalt. Ja kuigi tänane reaalsus pole veel 100% see mida olen kujutlenud, on see juba 80% lähemal sellele, millest olen unistanud.

Ma tahaks selle kuu blogis kirjutadagi unistustest ja mis nad meiega teha võivad või mis meie nendega teha võime ning kuidas ja kas need võivad aidata luua meie uut tulevikku nii meile endile kui ka siinsele planeedile. (more…)


Külluse Muinasjutt

growingfern

Ühe seemne lugu ehk Külluse Kuningannaks kasvamine ehk täiskasvanute Muinasjutt…

Uus aeg on teistmoodi. Siin käib kõik teistmoodi. Tunne on selline nagu oleksid sattunud mingile uuele planeedile. Kogu info jookseb otse vaimult ja peamiselt läbi intuitsiooni. Kui teda kuulata siis on GPS sees ja juhised tulevad samm sammult. Muretsema ei pea. Tuleb vaid järgneda. Kõike on küll. Harmoonia on õhus. Seda saab sisse hingata. Tasakaal on jalgade all. Küllust on igas vormis ja igal tasandil. Rõõm heliseb naeratustes ja õhumullides… (more…)


Emadepäeva Eri – Emaks kasvanud ilma emata

junglebushmomentEmadepäeva mõtisklusi…

Mul on emadusega segased lood. Palju haavasid. Ma pole olnud musterema. Ma olen palju kordi kõikide oma valikute eest hukka mõistetud. Aga ma olen olnud ema nii mitmel erineval moel ja isegi kui mitte perfektne olen jaganud oma armastust ja hoolt nii paljude inimeste ja olendite ning ka loomadega igal pool kus ma seiklen;) 

(more…)


Maikuu võtmed – 11 Enesekehtestuse nippi – sinu õnne valem number üks

seisabmagedesSelle kuu postituses räägin ma põgusalt selle kuu numbritest ja seejärel enesekehtestusest, mis muutub iga päevaga järjest tähtsamaks, selles uues ajas kus me nüüd kõik uutmoodi liikuma õpime. Kui hästi läheb siis isegi surfama õpime… (more…)


Aprillikuu võtmed – Armastuse Kompassi aaretejaht

loveheartwallSeekord tundsin, et sooviksin kirjutada teises võtmes. Kuna see märtsikuu oli väga intensiivne tantra teemaline kuu, siis mõtlesin natuke seda teemat sügavamalt uurida ja natuke loomingulisemal moel. Lasen oma naisenergial neid sõnu juhtida ja loodan, et see jõuab nende südametesse, kes on valmis seda vastu võtma.  (more…)


Mees- tantraõpetajate ja praktikute etiketist Eestis

tantragroup

Teen täna erikande oma blogisse, kuna see teema on nii kutsuv.

Täna jõudis minuni see video Eestimaalt Jaya Shivani poolt. Lugesin siis selle kohta ka Õhtulehest – Urmas Silmani kohta. Teemaks siis tantra ja kuidas tantraõpetajad, just mehed kasutavad võimalust pakkuda lisaboonusena oma teenusele ka seksuaalühet iseendaga. Minu artikli eesmärgiks ei ole kedagi maha teha, vaid jagada oma kogemusi, vaatenurki ja mõtteid antud teemal, kuna olen selles maailmas olnud tegev päris pikalt.   (more…)


Märtsikuu võtmed – Südame valjuhääldiga ja julgusega käsikäes kevadesse!

flowercoloredSelle kuu võtmed räägivad mitmest väga olulisest võtmest, millest ma ei väsi rääkimast. Julgusest, intuitsioonist ja südamega elamisest. Vahest mul kaob kannatus. Räägin ja näen ning selline tunne on, et raputaks lausa inimesi. Millal see lihtne asi ükskord kohale jõuab? Kes on need, kes võtavad härjal sarvedest ja hakkavad tegutsema? Kas sina?  (more…)