Uue aja kuningriigi ehitus – üks maja ühe kuuga!

Enamus inimesi ei tea ega näe kui palju keegi kardinate taga tööd teeb. Nad näevad vaid tulemusi. Jagaksin nüüd oma lugu kas ja kuidas võib põhimõtteliselt ühe kuuga “maja valmis ehitada”, mis paneb omakorda aluse uue aja “kuningriigile”. (more…)


Intervjuu Valev Laubega – Julgus on pilet sinu unistusteni!

Foto: Sylvester Benson-Sesay.

Mul on suur rõõm tutvustada kõikidele oma fännidele andekat Eesti päritolu brändijuhti ja disainerit New Yorkist – Valev Laubet. Me pole küll füüsiliselt veel ühes ja samas kohas kohtunud, kuid oleme suhelnud ja teineteise tegemistel silma peal hoidnud sotsiaalmeedia vahendusel. Meid tutvustasid omavahel väga võimsad ja andekad naised New Yorkist, kelle hulka kuuluvad Eesti tantsija Diina Tamm, kunstnik Jaanika Peerna ja Eesti Kultuuripäevade korraldaja New Yorkis Kadri Napritson-Acuna.

Mind võlus koheselt Valevi julgus mõelda ja luua suurelt ning valida väljakutseid, mille eest paljud ära jookseks. Ja kuigi ma olin endale lubanud, et ma ei tee enam sarnaseid intervjuusid, inspireeris Valev mind tegema erandit. Seega, siin see on!

Valev Laube on Eestist pärit brändijuht, kunstnik ja disainer, kes praegu elab ja töötab New Yorkis. Ta on entusiastlik ja loominguline hing, kelle digitaalsed kujundused ja sotsiaalmeedia projektid on olnud nurgakiviks paljudel New Yorkis toimunud festivalidel ja sündmustel ning mitmete ettevõtete kaubamärgi loomisel.

Loe lähemalt, kes on Valev Laube, mida ta teeb ning kuidas ta omal moel muudab maailma veelgi paremaks. (more…)


2018 ilmateade – Kollase maakoera kavalad kavatsused

yellow dogOn aeg vaadata tagasi 2017 kukeaasta kiremistele ja kiigata tulevikku – 2018 aasta kollase koera kavalatele kavatsustele läbi uue ajastu numbrite. (more…)


Protected: Christmas letter from Hawaii

This content is password protected. To view it please enter your password below:


Protected: Detsembrikuu – Kuidas Hawaii võib kinkida sulle sinu elu muinasjutu?

This content is password protected. To view it please enter your password below:


Novembrikuu – eestlased üheshingamisega muutuste lainetesse – kas unistus või reaalsus?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMõtisklen siin eestlastest kui rahvusest ja meie kultuurilistest omapäradest. Paljud arvavad, et mina, kes ma praegu Eestis alaliselt ei ela, ei tohiks sellel teemal üldse sõna võtta. Antropoloogilisest lähtepunktist võetuna on mul just sõnaõigus kordi suurem, kuna ma elan sellest kodusest keskkonnast väljas, siis tekib paratamatult selgem pilt kas ja mis toimib ja mis mitte ning mida võiks muuta. (more…)


Oktoobrikuu sädemed – Valjult õnnelikuna üle oma varju hüpates…

ksue kyllusesonumAloha kõigile mu fännidele kus iganes te maailmas asute. Loodan, et teil kõigil oli väga põnev septembrikuu ja pool oktoobrikuud. Minul oli ka palju seikluseid ja mõnest neist kirjutan ka selle kuu kokkuvõttes vaadates ka uue kuu energiate ilmateadet.  (more…)


Septembrikuu uus peatükk augusti virvarrist muinasjuttu

IMG_6554Jällegi on uus kuu ees. Need, kes on nelja aastaajaga kohas, neil on ees ootamas sügis. Värvide mängu aeg, ettevalmistus koopasse pugemiseks aeg. Need, kes on troopikas, neile tähistab erinevust muudest kuudest vaid see, et lapsed lähevad kooli. Need, kes on lõunapoolusel, neil algab praegu kevad.

Vahest on kummaline mõtelda, et see on üks ja sama planeet aga nii palju erinevaid protsesse on toimumas, olenevalt kus ise füüsiliselt asuda ja kõik toimub üheaegselt. Mina olen oma viimased 2 kuud veetnud Hawaiil ja siit siis jagan ka oma tähelepanekuid nii selle kohta mis oli, mis on ja mis tuleb. Kui kirjutada blogi sel kujul vaid kuus korra, siis on korraga ütelda nii palju ja ei tea mida jätta ja mida võtta. Aga alustame algusest…

(more…)


August 2017 – Taipamisi Kuldselt Saarelt Hawaiilt

Jagan täna oma blogis viimase kuu taipamisi Hawaiilt. Alustan vahva luuletusega. Imelist lugemist!

(more…)


Juulikuu võtmed – Unistused kui võtmed meie tulevikku

plumeriaFSiin ma siis nüüd olen. Oma armastatud Hawaiil. Oma armastatud ja mind armastava kuninga Michaeliga. Selle hetkeni olen lennanud maha tuhandeid miile, kõndinud tuhandeid kilomeetreid ja ujunud sadu tunde ning maganud tuhandeid tunde nii nagu ka töötanud sadu tuhandeid tunde tehes seda milleks ma siia planeedile olen loodud. Sellele kõigele lisaks olen unistanud ja unistanud teadlikult. Milline võiks olla minu tulevik? Mis ja kõik teeks mind kõige õnnelikumaks? Aastast 2009 olen neid samme teinud veelgi teadlikumalt. Ja kuigi tänane reaalsus pole veel 100% see mida olen kujutlenud, on see juba 80% lähemal sellele, millest olen unistanud.

Ma tahaks selle kuu blogis kirjutadagi unistustest ja mis nad meiega teha võivad või mis meie nendega teha võime ning kuidas ja kas need võivad aidata luua meie uut tulevikku nii meile endile kui ka siinsele planeedile. (more…)