Crystal Ra Sulest E-Raamatud

Aloha armas sügavsukelduja!

Olen kirjutanud oma blogi tegelikult üle 15 aasta. Esimese aasta blogimaterjalid läksid kaotsi serveri vahetuse tõttu (need olid peamiselt Norra seiklustest). Kuid 2013 aastast on siinse kodulehe blogi inspireerinud ka kokku panema mini e-raamatuid. Need on Uue Aja Inimestele kes usuvad metafüüsilise maailma eksistentsi ja kes soovivad oma elu paremaks teha läbi nähtamatu maailma kaasamise oma ellu ja tegemistesse. Olen nende teemadega teadlikult tegelenud viimased 20 aastat ja minu esimesed 20 aastat olin looduse õpipoiss ja kasvatasin oma tunnetust ja teadlikkust läbi selle.

Kuna ma kasutan igapäevaselt palju keeli ja ma ei aja taga perfektsionismi, siis mitte ükski neist raamatutest ei ole perfektne ja ei ole üle käidud redigeerijate poolt. Mul on variant hoidagi neid terve igaviku sahtlis, või anda lugeda neid vaimuvälgatusi praeguses tooremas vormis.

Tulevikus on kindlasti kavas parimad ja populaarsemad üle käia just paberraamatute tarvis. Tulevikus kui saan ka uue kodulehe paika, siis sinna tuleb ka e-pood, kus on võimalik neid e-raamatuid koheselt osta.

Minu eesmärk nende e-raamatutega on inspireerida, moviteerida, jagada oma lugusid ja näidata sulle et muinasjutt või unistus mis on su peas ei pea sinna kopitama jääma. Kui sa teed õigeid samme – saad selle liikuma ja see hakkab ka sulle looma su unistuste elu sinu tingimustel. Edu sulle!

4vsysteemeestikslaid1. 4 V süsteem 

Crystal annab ülevaate kuidas Väärtused, Vajadused, Vaatenurgad ja Varjud saavad teadvustamisel olla meie kaaslased harmoonilise suhtlemise ja elu loomisel. Lisatud on ka praktilised harjutused.

2. Uue Ajastu Võlurite Kursus 

See kursus võtab läbi peamised uue ajastu põhimõtted oma reaalsuse loomisel, samuti käib läbi kuidas kasutada James Redfieldi inspiratsiooni ja mida sina saad teha, et oma võluri oskused täielikult aktiveerida ja luua oma unistust!

3. 20 saladuslikku võtit uues ajastus liikumiseks ja liiklemiseks 

Crystal Ra isiklikel elukogemustel põhinev raamat, kus kirjas palju näiteid elust, mis saavad sulle anda kogemuslikke võimalusi ja suundi kuidas luua oma elu teadlikult ja uue ajastu energiatega kontaktis. 

4. Sinu uue ajastu surfilaud – 4 elementi

See on eriti hea raamat neile, kes on läbi teinud Auratransformatsiooni ja soovivad lisainfot kuidas oma elementidega hakkama saada, toime tulla ja neid integreerida. Crystal Ra jagab paljusid oma isikliku elu kogemusi ja annab näpunäiteid kuidas kitsaskohtadest läbi liikuda.

5. Kuidas suhelda asjade, vaimude ja energiatega ning kuidas see võib muuta su elu

Väga põnevaid seikluseid ja kogemusi täis raamat, mis räägib mitmetest juhtumistest kuidas töö läbi teadlikkuse võib anda sulle kõik ja rohkemgi veel mida sa oma elult soovid!

6. Suhte ja energiapõhine marketing – kuidas teadlikult läbi südame ja inimeste luua oma unistust maapealseks paradiisiks

Mitmeid näpunäiteid ja soovitusi kuidas läbi suhtlemise ja inimeste esiletõstmise saab luua oma reaalsust.

7. Miljonäri 20 võtit edule 

Crystal Ra elas koos mitme miljonäriga aastal 2014. Sellest kogemusest pani ta kokku väikse nipivihiku, kus peamised killud on kokku pandud. Kui sa neid praktiseerid, oled kindlasti edusammude looja oma elus!

8. Seiklusõppetunnid Miljonäriga

Kuidas Crystal Ra ja miljonär seiklesid autoga Utahst Mazatlani läbi Suure Kanjoni ja mis läbi selle õppida sai ja mida sina kui lugeja õppida saaksid. 

9. Uue Aja Haldamise Kiirkursus (koos videoga) 

Peale Koroona viirust on ma usun enamus inimesi aru saanud, et vanat moodi ei ole enam asju okei edasi teha. Seega Uue Aja Energiad on siin ja meil on vaja ennast selle uutmoodi eluga kurssi viia. Siin jagangi kuidas Uue Aja “aega hallata” ja mis see aeg ja ruum üldse on? 

10. Talentide Turundamine 

Enamus meist istub oma talentide varalaeka otsas ja nutab silmad peast välja et miks midagi ei tule ja ei toimu. Selleks on vaja mõningaid samme teha et see varalaegas avada ja seal olevad varandused töösse panna. Olen ise sellega tegelnud 20 aastat. Nii et nippe ja ideid on palju. Ma oleks soovinud et keegi oleks mulle midagi sellist jaganud kui alustasin oma teekonda!

11. Valu Kingitused – Võtmed su Talentide ja Missioonini (koos videoga) 

Me sageli ei aima seda et kõik meie elu kõige valusamad hetked on kingitused mis ühendavad meid meie võimalike Elu Missiooni elementidega. Ma jagan oma kogemusi ja taipamisi sellega seotult ja mida sina sellega seoses saad ette võtta? 

12. 10 Sammu Uue Aja Kuningriiki 

Siin on 10 sammu kas ja kuidas paremini Uue Aja Energiates mitte ainult hakkama saada vaid ka hakata tegema seda mis meeldib ja selle eest väärilist palka saama!

13. Emakese Maa võti – mees- ja naisenergiate tasakaalustamine

Mida aeg edasi seda selgemaks muutub mu arusaam kas ja kuidas mees- ja naisenergiate tasakaal on võti kõiges. Olgu selleks suhted, seksuaalsus, tervis, eluülesanded või küllus. See on keskne teema ja senikaua kuni need teemad on sõjajalal ei toimu ka küllusliku elu elamist. 

14. Külluse Kevadpuhastus 1 ja 2 osa (koos videoga) 

Palju nippe ja mõtlemisainet koos ka võimalusega kõik ise praktikasse panna. Selle toote väätus on tegelikult pea 80 eurot, aga kui sa oled mu pikaajaline klient siis müün selle sulle 55 euroga. 

15. Naisseksuaalsuse turbokäivitus – seksuaalsuse teadlik aktiveerimine (4 nädalase praktika juhis)

Väga lihtsad ja elementaarsed harjutused mis aitavad sul aktiveerida iseenda seksuaalsed energiad ja kontakt iseenda seksuaalsusega. 

16. Tasuta E-toote või kingituse loomise nipid

Jagan siin mitte ainult kas ja kuidas luua e-toodet vaid ka kuidas alustada oma online gruppidega vaid 0 euroga! Jagan oma kogemusi ja katsetusi viimase 10 aasta jooksul. Õpin turundust ja müügiteemasid maailma parimatelt kogu aeg ja regulaarselt nagu Brendon Burchard, Dean Graziosi, Alex Jeffreys, Russel Brunson. Jagan mis nende nippidest on minu äris toiminud ja mida soovitan. 

17. Enesesabotaažist välja – Kuidas lõpetada endale jala taha panemine ja saada oma elu tõeliseks kapteniks? 

Kõik need aastad kui ma maailmarändurina seiklesin maadlesin ma enesesabotaažiga. Kogusin kogu selle materjali kokku ja jagan sinuga kas ja kuidas ma selle teema oma elus teadvustasin ja järjest samm sammu haaval lahustasin. 

Erinevatel raamatutel on erinevad hinnad. Küsi hinda siit: 

Kui ostad e-raamatu, hoiad kokku paberit ja säästad loodust. Kui sa oled hinnapäringule vastuse saanud, saad Crystalilt info kuidas raamatu eest maksta ja peale maksekoopia laekumist saad e-raamatu oma emailile. Tänud sinu toetuse eest!

motisklevcrystalJärgnevatel aastatel töötan ka sellega, et kokku panna ja kaante vahele saada erinevad raamatud, mis on mul tükk aega sahtlis seisnud (aastast 2008). Samuti on mõte kokku panna vägev ja tore raamat mu blogi kirjutistest. Seikluslood Hawaiist, Mehhikost on samuti küpsetamisel. Peamine rõhk on praegusel hetkel saada kaante vahele Holistilise Külluse raamatute seeria.

Toogu minu mõtisklused sulle palju inspiratsiooni ja motivatsiooni!

Tervitustega, Crystal Ra


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *