Külluse taaskäivitus Rakveres Läbi Vee Elemendi aktiveerimise

3ViljandiseismineRakvere, 11, oktoober kell 11 – 14

Koht: Rahulolu Pesa, Pikk 7

Sündmus toimub ainult siis kui registreerub vähemalt 10 osalejat hiljemalt 9ndaks oktoobriks kell 12.

Viimased 3 kuud töötamist Eestis on näidanud, et eestlastele on vaja vee elemendi puhastust, aktiveerimist ja teadlikkust ning voolamist, et käivitada oma tõeline külluse paradiis nii enda sees kui ka väljas.

Küllus ei seisne ainult rahas. See on see, kui sa keerad parklasse ja sulle avaneb koht kõige paremas nurgas, see kui sind lastakse järjekorras ette, see kui kallid ja lähedased hoolivad sinust ja veedavad sinuga aega, see kui sa oled toetatud ja teed seda milleks oled siia planeedile tulnud.

Tegelik põhjus külluse puudumisel on aga iga isiku iseenda sisemise külluse aktiveerimise koodi käivitamine läbi erinevate tehnikate ja vastuvõtlikkuse tõstmise ja muude nippide.

Mida oodata sündmuselt? 

_ Kuidas leida kontakt oma vee elemendiga maa peal ja kuidas selle teadlikkus saab aktiveerida, sellest räägib Crystal ka sellel sündmuse ajal näidates videosid, jagades lugusid ning juhendades osalejaid tegema ka interaktiivseid harjutusi.

– Crystal soovib, et see sündmus aktiveeriks sinu enda külluse jumalanna ja jumala ning selle loomiseks ühendub ta kõigepealt grupi energiatega ja kohalolijatega ning vastavalt sellele sünnib külluse kokteil, mida osalejad on valmis ise kokku miksima ja ära seedima;)

– Väga paljud asjad ei toimi enam nii nagu vanasti. Isegi tavalised eesmärgi püstitused ei kanna enam vilja. Selle koolituse ajal räägingi miks see nii on ja millest see põhjustatud on minu enda kogemuste varal.

– Mis on uue ajastu energia ja kuidas see toimib ning kuidas seda targalt enda huvides ära kasutada ja enda jaoks tööle panna?

– Uue ajastus meie elumissioon ja mis see tähendab?

– Mis rolli mängivad unistused sinu külluse loomes?

– Mis lugu on praeguses energias sihtmärkide ja eesmärkidega?

– Minu isiklikud kogemused viimase 3 aasta maailmarännakutelt. Kuidas nutikalt toime tulla igas olukorras ja luua küllust isegi võimatutes olukordades?

– Mis on uue ajastu külluse valem?

– Lugu sellest kuidas 5 eurone online toode võib tuua suuri tulemusi.

– Mida praegusel ajal külluse loomisel vältida tuleks?

– Mida tähendab segmentküllus ja mida holistiline küllus?

– Küllus ja vaimumaailm?

– Küllus ja vaim?

– Küllus ja 4 elementi

– Minu online programm KIS, mis aktiveerib su külluse programmi täielikult igal tasandil (seksuaalsus, suhted, tervis, karjäär, missioon, küllus) ja lühike ülevaade kuidas külluse teemat häkkida saab. Mõnede osalejate kogemuste jagamine (esimene 12 kuu lend lõpetas juulis 2015).

– Kuidas sinu vaimu küsimused võivad sulle uksi avada?

– Uue ajastu külluse meditatsioon – rahamagnet number 4

– Aeg vastata osalejate küsimustele

crystalqueenlaughterCrystal Ra on eestlanna, kes praeguseks elanud poole oma täiskasvanueast välismaal. Tal on tagataskus kaks kõrgharidust maailma eri ülikoolidest, ta on valmis teinud kaks dokumentaalfilmi ja juhtinud oma väikefirmat New Flow juba 8 aastat ja viimased aastad asukohavabalt Mehhikost, eelnevalt juhtides seiklusgruppe Hawaiil. Kõige selle vahele oli tipitud palju seiklusi terves maailmas ja enda avastamisi nii kõrgustest kui ka kuristikest ja fööniksina tuhast tõusmisi.

See õhtu ei saa olema vaid kogemuste jagamine teoorias, vaid nagu Crystalile tavapäraselt kohane, jagab ta ka kogemusterikkaid harjutusi ning annab kaasa ka mitmeid nippe, mida kodus edasi praktiseerida. Crystal teeb ka selle sündmusega kristall ja kuldenergiate ülekande otse Mehhikost. Iga osaleja, kes jätab Crystalile oma emaili, saab osaluskingituse peale sündmust oma emailile!

Kui sa arvad, et see sündmus ei andnud piisavalt tõuget ja tulemusi, siis osale Crystali teistel sündmustel veel oktoobrikuu jooksul enamasti Tallinnas! Mida rohkem, seda uhkem!

Lisainfot www.crystalralaksmi.com/eesti

Registreeru oma osalus emailiga crystalexpansion@gmail.com hiljemalt 9ndaks oktoobriks kell 12. Sündmus toimub ainult 10 osaleja registreerimisel

Sinu varajane registreerimine aitab ruumi ette valmistada ja sind vastu võtta kõige imelisemal moel!

10ndal oktoobril võtab Crystal Ra osalejatega emaili teel ühendust. Siis kui grupp on kindel, saad siis maksta ettemaksuga osaluse 18 eurot. Kohapeal on osalusmakse 20 eurot.

Osalustasu kanna: Oü New Flow arvele Swedpangas EE552200221039028272 selgitusse ‘Külluse Taaskäivitus’ Rakveres (mitte enne 10ndat oktoobrit)

Samal päeval kella 15st kuni 19ni võtab Crystal Ra vastu ka erakliente Rakveres.

* Esmakordne eraseanss – 1 tund – võimalikud teemad – energiate ülevaade ja puhastus, 4 elemendi puhastus ja tasakaalustus, nais- ja meesenergiate tasakaalustus, energeetiliste blokkide lahustamine, oma energiate tagasitõmbamine, elu ülesande pildid, suhte teemad, tervis, küllus, vaimolendite puhastus, sisendite ja eriprogrammide puhastus kehast ja kihtidest jne.

Eraseansi eripakkumise hind Rakveres – 40 eurot (tavapärase 55 euro asemel)

* Transformeeritutele aura tasakaalustus – 1,5 tundi – 70 eurot (tavahind 100 eurot)

* Auratransformatsioon – 2 tundi – tavahind 250 eurot

Oled südamest oodatud! Kohtumiseni!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *