Suveretriit ‘Taaskäivita oma elu’ ehk ‘Kiirtee Iseendasse’ 24 – 26.07 Matsalus – Wantra veeteraapia kokteiliga

picasa gekko plainTaaskäivita oma elu

‘Kiirtee Iseendasse’ suveretriidiga Eestis,

Algallika Matsalu Keskuses

Crystal Ra Laksmiga ning esmakordse Wantra veeteraapia retriidiga Eestis!!!

                                               24 – 26 Juuli 2015, Eestis

                                          Algus reedel kell 16

                                             Lõpetamine pühapäeval kell 15

                                           Investeeri iseendasse, sest sa oled seda väärt!

See retriit oli algselt kokku pandud vaid neile, kes on osalenud või osalemas KIS programmis (vähemalt 6. kuu paketis), kus peamiseks fookuseks on külluse ratta aktiveerimine kõigil tasanditel, aga avame selle ka nüüd neile, kes on Kiirtee Iseendasse online  kursuse materjalist huvitatud ja soovivad võimalusel liituda hiljem. Selle nädalavahetusega saad kogeda Crystalit töös personaalselt ja kogeda kursuse materjali läbi praktiliste kogemuste.

crystalsailingJärgnevalt on välja toodud programmi essents. Crystal kuulatab ja juhindub grupi energiatest kohal olles ning kõige olulisemad teemad grupile saavad olema need, mis nädalavahetuse jooksul läbi käiakse. Kuna Crystal oskab vägevalt avardada ruumi ja aega, võib sellest nädalavahetusest saada mitme aasta kogemus!!!

Aktiveerime 4 elementi ja tasakaalustame neid läbi erinevate tegevuste elementidega (lõke ja tule energia; veeteraapia vees; maa element rannas; õhu element väikse usaldusmatkana seiklusrajal ning õpime teadlikult ja orgastiliselt hingama)

Õpime lugema elemente inimestes ja vastavalt sellele tegema teadlikumaid valikuid oma elus. Näiteks juhtiva maa elemendiga inimene on väga praktiline ja maine ning ratsionaalne, juhtiva vee elemendiga inimene on väga naiselik ja voolav, juhtiva tule elemendiga inimene on väga entusiastlik, juhtiva õhu elemendiga inimene on väga lendlev ja tal puudub maandus. Loomulikult on igas inimesed esindatud kõik elemendid, lihtsalt mõned elemendid on esikohal. Kui iga inimene õpib endas tasakaalustama kõiki elemente, siis ta suudab saavutada kergemini oma eesmärke ja kergemini luua tasakaalu igal tasandil oma elus.

Käime läbi külluse ratta erinevad sektorid ja praktiseerime ja kinnistame erinevad osad nagu suhe iseenda ja teistega, tervis, seksuaalsus, elu missioon ning eneseteostus ja küllus ning integreerime need läbi individuaalsete ja grupi harjutuste sealhulgas ka oma talentide ja oskuste kaardistamine ning unistuste palli aktiveerimise

4V süsteemi (lahke suhtlemise süsteem) grupiharjutustega integreerimine. Kaardistame mis on sinu väärtused, vajadused, vaatenurgad ja varjud (nõrgad kohad, või osad endast, mida alla surud või ära peita tahad). See saab olema sulle vajalik tööriist, mida kasutada hiljem nii kodus, tööl kui ka oma armsamaga.

dolphindanceVarjudega tants ja oma varjude embamine praktikas

Varjud on osakesed meist mis on meie nõrgad kohad või siis mida me endas alla surume. Kuid kui me seda teeme liiga kaua, siis see võtab kogu meie olemuse üle ja mingi hetk lihtsalt plahvatab. Et seda vältida tuleks oma varjud ära kaardistada ja neid teadlikult ära kuulata. Crystal Ra juhendab mitmete praktiliste tehnikatega kuidas seda teha, nii et see toimuks turvaliselt nii sinu kui ka sind ümbritsevate inimeste jaoks.

Õpi astuma oma julgusesse ja lahustama oma hirmusid jagades oma talente laupäevaõhtusel talendishowl basseinis ja küünlavalgel. Olgu selleks siis laulmine, luuletus või tants või midagi muud. Me oleme valmis seda vastu võtma ilma hukkamõistuta, sest just sina oled eriline oma unikaalsuses ja lase meil sind pühitseda!

Koge delfiiniteraapiat läbi veeteraapia ja delfiinihäälte kehasoojas basseinis – lahusta oma veehirmud, õpi ujuma, ning lahusta valu liigestes ja musklites ning pane alus Wantra õpetaja koolituse esimesele nurgakivile. Samuti võimalusel teeme delfiinitantsu. Väga sügav veekogemus, mis jääb veel pikalt sinus helisema ja oma sõnumeid jagama.

Crystal tutvustab oma vee tervendusmoodulit Wantrat ja räägib ka õpetajate koolitusest. Wantra on veeteraapia moodul, mida Crystal on arendanud aastast 2009. Selles on nüüd lisatud erinevaid kilde tantrast, Organic Stretchingust, veeteraapiast, vaimu inspiratsioonist ja venitustantsust meres, uue aja energiatest jne. Õpi aktiveerima oma sisemine ja välimine vesi. Eriti soovitatav neile, kellel on vee hirmud või siis ei oska ujuda. Crystalil on imenipid kuidas need hirmud seljatada. Olenevalt sinu valmisolekust võib see juhtuda isegi juba selle nädalavahetuse jooksul. Kui oled valmis muunduma merineitsiks, siis see on sinu võimalus! Läbi vee elemendi aktiveerimise ja voolamise hakkad ka oma elus teistmoodi voolama.

Vaimolendite grupipuhastus ja energiate lugemise harjutused

Vaimolendid ümbritsevad meid kogu aeg. Need võivad olla vaimud, kes on jäänud erinevatesse kihtidesse kinni või vahest isegi meie lähedaste vaimud, kes ei tea kuidas edasi liikuda. See puhastusprotsess aitab kõigil vabaks saada ja edasi liikuda nii nagu vaimu missioonid on valinud. Energiate lugemine on uue ajastu peamine keel, mis saab sind aidata igal alal. Mitte ainult suhtlemisel vaimudega vaid ka asjadega kui teadvusega. Crystal jagab ka mõningaid näited sellel teemal oma reisidelt.

Vaatame ka minifilme Hawaiist, laavast ning delfiinidest ning samuti purjetamisest ja seiklustest

Uue ajastu suhted – teadlikkuse partnerist kaksikvaimuni – kas ja kuidas nipid

Esmakordselt Eestis – Ekstaatilise Meditatsiooni demo Crystaliga

Sisemise naise ja mehe tervendamisseanss – demo Crystaliga ning seejärel praktika ja võimalusel looduses

Crystal jagab ka oma maksapuhastuse kogemusi ning müüb maksapuhastuse online programmi selle retriidi ajal soodushinnaga

Retriidi juht

--crystalheadCrystal Ra on elanud välismaal enamuse oma täiskasvanueast. Ta on elanud Norras, Taanis, Lõuna – Aafrikas, Austraalias, Hawaiil, Mehhikos ja reisinud enam kui 27le maale. Tal on kaks kõrgemat ülikooli haridust maailmaklassi ülikoolidest Norras ja Lõuna-Aafrikas. Ta on teinud kaks dokumentaalfimi. Ta on töötanud inimestega nii era kui grupi viisiliselt 15 aastat. Tema tõeline talent on juhtida gruppe seigeldes rohkemasse teadlikkusse ja hoida ruumi ning läbi selle transformeerida täpselt nii palju kui antud grupp valmis on seda tegema. Seekordne Eesti retriit on võimalus tutvuda Wantraga ning mõne uue tehnikaga, mis Crystalil tagataskust alati võtta on. Crystal on põnevil, kuna ta soovib ka teha ülekande väekatest kristall ja kuldenergiatest otse lääne Mehhikost, kus on suveks 2015 viibinud juba viimased kaks aastat.

picasaalohagrupipilt plainMis iseloomustab Crystal Ra retriite?

Selles on paras annus ootamatust ja ettearvamatust. Kuna Crystal juhindub energiatest ning sellest, mida vaim dikteerib, siis programm loob ennast sageli täpselt selles taktis. Nüüd on Crystalil ka integreeritud tööriistad kuidas toimetada grupis ilmnevate varjude tantsuga ja ta võib demonstreerida aktiivselt kuidas 4 V süsteem toimib (lahke suhtlemine).

Kõik inimesed, kes on tema retriitidel osalenud, olgu siis Tallinnas, Saaremaal või Hawaiil või Mehhikos, Norras on kogenud mingil tasandil teadlikkuse avardumist, uue elu algust, uute valikute tegemist ja edasiliikumist moel, mis enne polnud võimalik. See on juhtunud tänu sellele, et Crystal lõi turvalise keskkonna, kus osalejad tundsid inspiratsiooni muutumiseks ning tegid ka vastavad sammud selle loomiseks.

Crystal annab ka juhiseid mis on uue ajastu suhtes olulised alustalad. Puhastame vanu suhtemustrite malle ja aktiveerime sinu uue sina igal tasandil kuni rakkudeni välja!

Tulemused peale retriite

picasadiveplainalohaNäited erinevatest tulemustest peale retriite – kes saab uue partneri, kes saab uue töö, kes jätab maha vana elu, kes registreerib oma uue firma, kes saab rohkem võimalusi külluse vastuvõtmiseks, kes saab rohkem raha, kes saab üle hirmust ujuda ning muundub merineitsiks jne. Crystal on oma ala spetsialist selle otseses tähenduses ja viimased kaks aastat Mehhikos on temast teinud raudnaise, kuid samuti õpetanud looma oma elu koostöös vaimu juhendustega ning julgusega südamest oma unistuste elu.

Küsi lisa crystalexpansion@gmail.com või vaata lisa www.crystalralaksmi.com/eesti

et küsida lisainfot. Vaata ka värsket infot Facebooki KIS grupist (vaid KIS programmis osalejaile), viimaste skype grupivestluste kohta selle suvesündmuse kohta.

VÕTA KAASA

– Täispuhutavad laste kätised ujumiseks

– Ninaklõpsud ja kõrvatropid vees olemiseks (tavaliselt saadaval spordi poodides või siis ujulates)

– Võimalusel mask ja toru

– Oma hügieeni tarbed, soojemad ja mugavad riided õhtuste väliste sündmuste jaoks

– Ujumisriided ja pesemisvahendid ning mitu suuremat käterätikut, kuna oleme palju vees, saavad ruttu märjaks

– Pudel, mida saad täita värske veega

TERVISE RISKID

Iga osaleja vastutab ise oma tervise riskide eest. Ükski osaleja ei saa pidada Crystalit vastutavaks tervise hädade ilmnemise puhul selle sündmuse ajal ja peab ise vastuatama oma valikute eest.

Kui sa osaled ja sul on suurem tervise häda, oleks väga tore Crystalit sellest eelnevalt teavitada.

Kui sinu osalemine võib muutuda tervist kahjustavaks teistele osalejatele, palun ole sellest teadlik ja vastuta selle eest.

OSALUSTASUD

Osalustasu on 250 eurot inimese pealt kuni 15. juunini. 15. juunist tõuseb osalushind 300 euroni. Hind ei sisalda transporti sündmuskohale ega ka toitlustust ja majutust. Selle kohta saad infot siit: http://www.algallika.ee/

Kui sa ostad osaluse 12. kuu online programmis enne esimest juunit praeguse uue hinnaga 80 eurot kuus, siis saad 50% allahindlust oma esimese kuu online kursuse maksest. Peale 1 juunit antud pakkumine aegub. Siis on osalustasu kuumaksetega 100 eurot kuus.

Osalemistasu tuleb maksta Oü New Flow arvele Swedbankis EE552200221039028272.

Majutus ja toit tuleb maksta otse Algallika Keskusele ning nende makseinfo on üleval nende kodulehel.

Soovin oma retriidile pühendunud osalejaid, kuna lendan kohale teiselt poolt maakera.

1. osa on ettemaks 150 eurot (mis on tagastamatu) mis tagab sinu koha ja on tagastamatu, kuna katab Crystali edasi tagasi lennupiletid Eestissse nagu ka koha üldpinna rendi ja basseini rendi ettemaksu, majutuse koha peal ning töötasud ja organisatoorsed ja muud tasud.

2. osa on makse (100 eurot) (samuti tagastamatu) mis makstakse hiljemalt 1. juuniks. Kui sa maksad hiljem kui 1 juuni, peaks kogusumma olema laekunud hiljemalt 1.juuliks.

3. osa on makse majutuse (vaata Algallika kodulehelt hindasid) ja toitlustuse eest, vähemalt 1 kuu enne retriiti otse Algallika keskusele (24 juuni). Algallika keskus teeb meie osalejatele 25% allahindlust majutuse osas. Tubade arv on piiratud! Algallika keskuse majutuse kohta loe siit:

Küsi lisa crystalexpansion@gmail.com või vaata lisa www.crystalralaksmi.com/eesti, et küsida lisainfot. Matsallu sõit toimub eraautodega.

Tere tulemast ja imelise kohtumiseni!

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *