Tagasiside

Anu-Liis – Hawaii seikluskoolitus Mais 2012

Crystal,

sa oled kõige rohkem “ISE”-inimene (iseenesega kontaktis), keda ma olen näinud, kellest olen kuulnud või kellest olen lugenud. See sinu “ise-olemine”on tähelepanu- ja austusväärne, inspireeriv, iseenesestkimõistetav, lummav, südantsoojendav, lootustandev ja julgustav ning parimas mõttes pimestav, või siis hoopis VALGUSTAV!

Kui Sinu peale mõtlen, siis mul on südames soe tunne ja ma olen tänulik, et sa oled olemas. See, kuidas sa oma emotsioone ja juhtumisi nii ausalt jagad… püha müristus, kes peale sinu veel sedasi teeb:)? Ja nii juhtub, et seda rõõmu ning imetlust ja osavõtlikkust ilmaelu suhtes, mida sa laiali pritsid, saab niipalju, et see kasvab ja paisub ja kõik, kes vaid valivad, saavad sellest osa… :)
Kuidas minul on vedanud, et teisiti ei saa ja seda kirja siin praegu kirjutan kell 0.27? Ja kuidas saab veel paremaks minna?…

Anu-Liis Johannes, üks Hawaii seiklusgrupis osaleja (Mai 2012).
Viljandi

***

Maria – Accessi Kehatehnikad, Accessi Intro ja Saa Sõbraks Veega koolitus, Rahamagnet

Armas Crystal Ra

Detsember 2012

Aitäh selle vanade mustritest vabanemise võimaluse eest 11. dets Accessi Kehatehnikatekursusel. Olemine on hoopis teise tunnetusega – sees on selline rahulolu ja muretu olemine. Selline tunne on, et ümbert on võetud nagu mingi tihke, määrdunud koorik, mis ei lasnud vabalt energial kulgeda. I ja II tsakra piirkond on soe ja pulseerib, pakitseb, on nagu elustunud.

Kõige olulisem, et on vabanetud emotsioonaalsel tasandil inimeste vahelisel  suhtlemisel saadud emotsionaalsetest traumadest, mälestuste valust. Ühine nimetaja ongi  valu.  Uued energiad pulseerivad füüsilises kehas leebelt, emotsionaalsel tasandil on ilmnenud kirg oma töö ja läheneva lähisuhte suhtes.

Jälgin veel tähelepanelikumalt oma mõtteid oma töö ja inimeste kohta ja muudan neid kiirelt toetavateks ja harmoonilistemaks. Olen lasteaias abiõpetaja – laste suuläbi on märke-lauseid, situatsioone elumuutuste kohta mis on mul ees. Tegelen, et mitte klammerduda oma lähedal olevatesse abilistesse. Loen sinu loengu märkmeid. Teen enda uute tunnetuste kohta märkmeid ja pean unenägude päevikut lisaks.

Mind huvitab info AuraTranformatsiooni läbimise võimalustest ja õppida seda, samuti barsi ja Accessi kursused ning tantrakursused kas individuaalses või väiksema grupi koosseisus, et olla teadlik ja valmis  panustama algavale täisväärtuslikusele lähisuhtele uuelt tasandilt. Tantra teema on valge leht minu teadmistes selle kohta.

Teise võimalusena on paluda sinult individuaal konsultatsiooni ehk  sobivaimat teraapia vormi. Tunnen et on vaja abi väljastpoolt, kuna üksnes reiki abist jääb väheks.

Juuli 2013

(Osalesin mõnedel ‘saa veega sõbraks’ sündmustel mais).

Mõtlesin tänus just eile sinu peale kui nautisin  tõeliselt merelaineid. Alles nüüd hakkab kohale jõudma vee kui elemendi ja stihhia tõeline – sügav olemus minu jaoks. Aitäh sulle. Nagu ilmekalt näha oli ega ma pole eriti vette kunagi eriti kippunud. Pühapäeval tuli selge seesmine teadmine ja korraldus, et nüüd on vaja merre ujuma minna ….. See oli midagi üli teraapilist, mis kajastus hiljem unedes. Nüüd pole ilmal tähtsust, silkan iga päev korra merelainetesse. Kolisin mujale vahepeatusena. Tegin ennast vabaks kõigest sellest, mis ei olnud toetav ja hooliv.

Rahamagnet – raha on tulnud  mõnusate tööotsadena ja lihtsalt inimesed on minusse panustanud. Palju toredaid inimesi on teel kohatud. Hoian tundlad püsti uue ja  külluslikuma elu ja töökoha suhtes, kus saan rakendada oma teadmisi ja oskusi.

(Access Consciousness) Tühistan kõiki neid vaatenurki ja mitte vajalikke energiaid, mis kulgemisel ülesse kerkivad. On ikka väga tõhus abivahend.

Puhkust ja imesid sinu ellu.

Aitäh. Aitäh. Aitäh sulle ja su inglitele

Austuse ja armastusega,

Maria

***

Tiina Liimandi – Access Barsi, Access Foundation ja Level 1 kursustelt Pärnus

Oktoober 2012

Peale Barsi ja Foundationi esimest päeva

Olen ma elu näinud ja enda arvates olnud Accessi paljudel kursustel, ning arvata, et tean enamust, aga see mis juhtus täna Pärnus on tippude tipp ja toppide topp!! Ma ei teadnud tõesti ei teadnud, et teadlikkus võib lasta lubada niimoodi naerda, et sa oled lihtsalt kummuli maas ja naerad minuteid jutti. Crystali poolt öeldud puhastuslaused vallandasid väga suure puhastuse, kontrolli täieliku kaotuse nii kehas kui vaimus kõigil kohalolijatel. Sry kui see lainetas üle Pärnu linna ja võibolla terve Eesti kuskil 21.30 ajal ja keegi teist mõttetult naeris ja naerust püksi pissis! Ei teagi kas raatsin praegu magama minna, ei jõua ära oodata mis siis homme tuleb. Milline uus algus 5 päeva seiklusele teadlikkuses!

Kolmas päev

Nii. Täna siis asjalik mõnus tööpäev selja taga. Ausalt öeldes ma mõtlesin veel eile, et kui väga vajalik mulle see kursus on. Johhaidiii… Täna tõstan käed ja annan alla. Mul see lollakas kiiks (podpoc all that mis sellega üles tuli), et mis iganes loengud on, siis ma lihtsalt magan. Seekord oli ikka asi täiesti vastupidine. Aga kust ma võisin teada, et iga kursus ei olegi tavaline kursus ja egas Crystal ka just väga tavaline ole… Hea on olla vastuvõtja ja õppida, kui sulle on toodud kätte nii palju naljakaid mahlaseid näiteid ja nii palju elu ennast. Crystal “tõlkis” Accessi minu jaoks arusaamatu x-keele ülilahedalt lihtsasse eesti keelde. Kuidas ma ka ei püüdnud mugavleda, isegi pikutades, no ei saanud magada, niii huvitav ja põnev oli! Selline lahe duraccelli jänese tunne, ma pole seda ammu kogenud, kohe mõnus.

Õhtu lõppes kummalise uue kehatehnikaga, mis mu keha piirid lahustas. See tehnika lõi mingi uue müstilise ruumi mu ümber. Või siis polnud vanas ruumis ammu koristaja käind, maitea, ja mul jumala suva, maiviitsi vaagida kah. Igatahes olen ma oma uues ruumis ise ka uuem kui hommikul, ja see tunne on väga väärtuslik! Olen tänulainel. Ma olen unine. Aga ma pole üldse väsinud. Vaatamata intensiivsele päevale, vaid pisikeste ampsupausidega, tunnen ma end veel südaööl energilise ja kõikvõimsa olendina. Ja mis veel homme toimub? ……. :)))

Tiina Liimandi peale kursust

Sulle ikka ka aitäh, Crystal! Oli põnev mütata ja kusjuures põnev on siiani. Keha puhastub ikka päris vingelt. Jätkuvalt on elu lill ja loomine! Niisiis? Tead, ma tunnen, et ma ei ole enam Alice imedemaalt, mina ise olengi see IMEDEMAA ja absoluutselt KÕIK ON VÕIMALIK. Aitäh!

***

Veronika Osawe – Ettevõtlusjooga koostööpartner

2001-l aastal toimus minu elus üks tähtis sündmus – tutvusin meie kalli Crystal -iga. Elasin siis Norras Kongsbergi lähistel, kuid kuna Cystaliga Oslos järjest rohkem nalja sai, kolisin kähku samuti sinna. Oi neid põnevaid inimesi, keda seal koos kohtasime ja külastasime, õhtusöögid Sierra Leonekatega, trummimised Zambia ja Norra rahvaga ning tants hommikuni aafrika klubides.

Selle kõrvalt aga veetsime tunde kohvikus omale viisaastaku-plaane kirjutades ning Crystali mõtteterasid kõrvataha pannes. Sain sel ajal omale mõnusa suriseva tasakaalu hinge. Mul oli seal Oslos dramaatilisi suhteid, kuid ma ei läinud sellega kaasa, vahel jäi mõni kohtama kutsuja 2 tundi hiljaks, sest jalgpall viis mõtted mujale, ma lihtsalt noogutasin mõistvalt ja palusin järgmine kord sms saata …. Kõik see hetkes olek ja balanss oli Crystali poolt minusse istutatud taimeke, mis järjest kasvas. Vahepeal läksid meie teed erivatesse riikidesse kolides ja abielude tuultes jms lahku, kuid igal taaskohtumisel sain sellise motivatsiooni- ja energialataka ning usu kõikvõimalikkusesse, et see kõik on muutnud mu elu totaalselt.

Ma siin ikka vaatan, et käivad Eestis toredad ja andekad inimesed mujalt maailmast seminare andmas eneseabi ning – leidmise teemadel – kõigile jätkub publikut ja kuulajaid, mis on lihtsalt suurepärane! Samal ajal on minul küsimus, kuidas oleks, kui panustaks kõigepealt oma armsasse Crystalisse, kes emakeeles ja -meeles aitab meil end leida, oma tuleviku üle otsustada ning kasvõi võidelda välja võimaluse sellise väiksena tunduva asja, nagu ise oma lõunapausi aja töö juures valida? Telli Crystali teenuseid ja tooteid ning varsti ei tundu ka sulle, et minu moodi piiramata ajaks näiteks Mehhiko rannikul pesitsema jääda oleks mingi erakordne võimalus, vaid on üks täiesti tavaline valik! Aitäh armas Crystal,

Parimate soovidega,

Veronika Osawe

***

Liina – Accessi 4 päevane kursus

Osalesin detsembris 2012 elumuutvatel, isiksust arendavatel ja keha muutval seikluskoolitustel. Nendeks olid Access Consciousnessi Access Foundationi (baaskursus) ja Level 1 (esimene tasand), toimusid 26-29.12. 2012, vahendajana imeline Crystal Ra Laksmi, kes on oma ala täielik proffessionaal.

Sõnadesse on raske panna ja edasi anda, kui suure elamuse ja edasimineku ma sellelt koolituselt sain! 4 päeva sisutihedat infot ja energeetilisi puhastusi. Keha tundis end vabalt ja rõõmsalt, meel rahunes, kõik negatiivne pühiti ära. Energeetiliselt oli väga huvitav, kuna kursus sisaldab praktilisi Barsi vahetus seansse, ja õppisime mitu energeetilist tervendamisviisi. Kehalised muutused olid nii tugevad – maagilised. Vahetasime kehakaalu langetavat energeetilist seanssi kursusekaaslase Tiinaga ja tulemusena nägime mõlemad järgmise päeva hommikul peeglisse vaadates, kõhnemaid nägusid! Tiina (60a) unistus kõhnemast ja nooruslikust näost täitus. Ainevahetus hakkas minu käima kiirelt peale seda seansi.

Crystal lõi turvalise, usaldusliku, intiimse õhkkonna. Kõik meie küsimused said vastused ja rohkemgi veel. Saime materjalid ka eestis keeles, mida varem polnud aga Crystali ergutamisel, ekstra selle kursuse tarbeks USA-st võimaldati. Crystal võttis meie tarbeks kursuse ka linti, et saaksime seda uuesti ja uuesti pärast kuulata üle.

Kuna minu jaoks oli see juba teine Accessi Foundationi ja Level 1-i koolitus, siis teadsin ette maagiat, mis selle läbimisega kaasneb ja praktiseerisin Accessi ka juba varem. Kursusekaaslane Tiina aga avanes mu silmade all müstiliselt, sest tema jaoks olid kõik tehnikad – mittetoimivate  mõttemustrite, ebavajalike emotsioonide, neg-lt mõjuvate inimestega läbisaamiseks ja lapsepõlve halbade mälestuste jätmisel, uued ja Tiina lausa lendab selle kursuse järel! Ühel õhtul, peale koolitust, oli ta pea mõtetest nii puhas, et ei leidnud koduteed. Nalja sai palju.

Tänan südamest imelist võõrustajannat Crystal Ra Laksmit, keda me “pommitasime” ka küsimustega mis ei puutunud kursusesse –  ta teab väga palju kõikvõimalikke imelisi asju, inimesi, infot- ja jagas kõike meiega. Sellist kohalolekut, enegiat, heasüdamlikkust, panustust – nii tark naine nagu raamat, omakasupüüdmatust ja toetust nagu tema  pakkus- olen kohanud elus vaid – mõnel üksikul korral.

Need kursused on hüppelavaks edasitele Accessi täiesti elumuutvatele kursustele (olen osalenud Dr. Dain Heer´i ESB elamuskoolitusel Stockholmis eelmise aasta sept-s). Tänu Accessile muutub maailm paremaks, rahulikumaks hinnangutevabaks paigaks. Kui ma varem kogusin raha soojamaa reiside jaoks siis – nüüd kogun Accessi koolituste jaoks. Kingitus ja investeering iseendasse! Niipalju rohkem mind! Inimesed märkavad minus muutuseid, ja muutuvad selle läbi ka ise tasapisi positiivsemaks ja rahulikumateks!

Aitäh ingellikule Crystalile, kes see hetk oli ainuke Eesti Accessi Foundationi ja Level 1-i koolituste vahendaja, et tänu temale on erakordne võimalus omandada kursus emakeeles. Aitäh Crystalile selle suure töö eest, mis ta on ära teinud, et koolitada end vahendajaks.

Kursuse hinnad on Eesti mõistes natuke kõrged (need on USA-st ette antud) aga – tõesti- see on elumuutvate kogemuste, elamuste  ja erakordse – väga sisutiheda ja  praktilise informatsiooni eest väga ok. hind. Soovitan kõigile eriti soojalt!!!

Tasakaaluga, Liina