Auratransformatsioon™

crystal danceCrystal Ra Laksmi-Ditton on ametlik Auratransformatsiooni™ maaletooja aastast 2007. Alates sellest hetkest on ta olnud Eesti Uue Aja Energiate teema pioneer.

Selle tehnika implementeerimine ja esimeste koduehtsate eestlastest transformaatorite koolitamine käis koostöös Berit Reaveri (nüüd Hickman) ja Crystal Ra Laksmi ning Anni Sennoviga aastast 2008 – 2010. Crystal Ra oli ka ainus osavõtja aurainstruktorite koolitusest Eestis.

Peale seda pühendas Crystal Ra täisajaga Auratransformatsiooni™ promomisele aastatel 2007 – 2011, nii nagu ka transformatsioonide tegemisele nagu ka aura tasakaalustustele, aga ka paljudele teistele tehnikatele, mis on seotud tema täieliku eluülesande avaldumisega Uues Ajas.

Crystal Ra lähenemist iseloomustab väga kliendikeskne lähenemine ja pidev Uue Ajastu Energiate kuulamine ja nende juhatustele kohandumine. Ta on välja arendanud palju süsteeme, programme ja tooteid ning teenuseid mis toetavad Uue Aja Energiatesse üleliikumist nii nagu ka seal enese realiseerimist ja õnnelikult elamist ja loomist iseenda tingimustel.

Auratransformatsiooni™ saab teha vaid füüsilise kohaloluga, aura tasakaalustust võib teha ka läbi interneti.

Kui sa soovid seda seanssi läbida Crystaliga siis, pead vaatama kus ta parajasti maailmas asub ja ise kohale lendama või kasutama harukordseid võimalus sel ajal kui ta Eestis viibib. Järgmine Eestis füüsiline kohaololek on plaanitud aastasse 2021 ja sinna on juba tekkimas järjekord, nii et kui sa oled väga huvitatud Auratransformatsioonist™, siis võta juba praegu ühendust!

Kui soovid teha Auratransformatsiooni™ väljaspool Eestist siis võid seda sageli ühildada mõne teise ettevõtmisega, ehk siis näiteks tulla Hawaiile, teha läbi Crystal Ra seikluskoolitus ja enne seda teha ka Auratransformatsioon™.

Kui soovid aga kindlasti kedagi Eestist, siis küsi Crystali käest, keda ta Eestis olevatest transformaatoritest soovitaks.

Mida peaks silmas pidama kui ma valin Auratransformaatorit™?

See, kelle sa valid omale Auratransformatsiooniks™ on väga oluline. Uues energias on ta nagu sinu uude energiasse üleviiv ema, kes siis hoolitseb, et kõik saaks paika nii nagu vaja ning on olemas ka siis tasakaalustusteks peale transformatsiooni.

Kui sa lähed transformaatori juurde, kes veel oma eluga pole täiesti tasakaalus, võivad tema protsessid ka sinule üle kopeeruda (olen seda täheldanud päris mitmete klientide puhul).

Kui sa oled Eestis ja leiad selle info, siis on väga oluline, et leiad Auratransformaatori™, kes sinuga energeetiliselt ja olemuselt heliseb. Oluline oleks ka kontrollida kas ja mis teiste tehnikatega antud Aura Mediaator töötab kuna osad tehnikad ei ole Uue Aja Energiatega kooskõlas. Kuna iga Aura Mediaator saab need tehnikad ise valida, siis Auratransformatsiooni loojad ei ole sellele kätt ette pannud. Fakt ja kogemus on aga Crystal Ra-l see et temani jõuavad paljud Eesti Aura Mediaatorite kliendid kes on energeetiliselt sassis ja seetõttu on ka nende elud seda kuna nad on saanud Auratransformatsiooni Aura Mediaatorilt kes on näiteks praktiseerinud või isegi kokku miksinud “energeetiliste röövsüsteemide” tehnikaid Auratransformatsiooniga™.  Seega ole oma Aura Mediaatori valikul väga teadlik ja ettevaatlik!

Miks valida Crystal Ra enda Aura Mediaatoriks? Kuna ta elab juba oma Unistust – praegusel hetkel San Diegos, olles õnnelikult abielus oma Kaksikvaimuga ja tehes vaid seda mis on tema eluülesanded ja elades oma elu suurelt.

Auratransformaator™ võiks soovitavalt elada tasakaalus ja teadlikkuses ning võiks olla näha, et tema elu toimib tema enda tingimustel ja ta juba elab oma Unistuste Elu. Kui Auratransformaator™ on kõik energiad, elemendid ja muu hästi integreerinud peale oma transformatsiooni ja ka transformaatorina töötades, siis peaks ka tema füüsiline elu seda näitama.

Näiteks kui Crystal Ra valis oma Aura Mediaatorit valis ta Beriti, kes tol hetkel oli õnnelikus abielus ja tegi 100% seda mis talle meeldis.

Ta elab seal kus talle meeldib ja tema tingimustel, ta on terve ja elurõõmus, tal on oma unistuste töö(d) ja tal on ka leitud oma kaksikvaim ning nad on mõlemad harmoonilises suhtes. Tema elus on struktuur ja süsteem. Kui sa teed Auratransformatsiooni™ sellise inimese juures, siis kõik see võimendub ja aktiveerub ka sinus.

Väike vahemärkus 

Suvel 2019 suri vähki Auratransformatsiooni™ looja Anni Sennov. Auratransformatsioon™ kui bränd jätkab omas hoos ja voos kuid kuna Anni oli nii keskne osa selles, siis võib juhtuda et sellest tulenevalt tuleb ka palju uusi võimalusi ja hargnemisi antud teemadega globaalsel tasandil. Uuri selle kohta lisa Crystal Ra käest isiklikult.

Mis juhtub AuraTransformatsiooni™ ajal? 

Vastab Anni Sennov

Kõik inimesed on energia, mis on pidevas liikumises. Nähtav osa – keha – on nähtamatute energiate manifestatsioon, mis läbib ja ümbritseb su keha. Seda vähem nähtavat osa kutsutaksegi auraks. Auras on kõik, mis sa mõtled või tunned, see on ainult energia, mis on pidevas liikumises ja muutumises. Igat sorti valud või haigused; see, et sa ei tee, nagu sa soovid, vaid mida teised sinult ootavad; puuduv enesekehtestus; teiste enesekehtestuse mitteaustamine; negatiivsed mõtted, mis su elu juhivad, näiteks hirm, süütunne, puuduv eneseväärikus; üksindus; täitumatud unistused – kõik see on sinu negatiivsete vibratsioonide või blokeeringute manifestatsioon auras. Sinu füüsiline keha on peegelpilt sellest, mis toimub sinu kõikides energiatasandites sinu auras.

AuraTransformatsiooniga™ puhastatakse sügavalt süsteem ja tekitatakse sellega ruumi vaimenergiale ja kõrgemale mentaalsele kehale, mis laotab end laiali ja võtab vanade madalamate energiakehade ja hingeenergia koha. Sinu vaim asub kõrgemas mentaalses plaanis ning AuraTransformatsiooniga™ need piirid lahustatakse.

AuraTransformatsioon™ on teadlikkuse kvanthüpe. Me kõik – kas teadlikult või mitte – üritame saavutada pidevat kontakti oma vaimuga. Kui oled ära teinud AuraTransformatsiooni™, sinu teadlikkuse laienemise, siis tead intuitiivselt, mis on su jaoks hea ja mis on vähem hea. Kui tugevalt see väljendub, sõltub sellest, kes sa oled inimesena ja kus oled oma protsessi ja arenguga.

Kuidas seanss välja näeb?

Seanssi tehakse ainult füüsiliselt kohal olles, ning võtab ca 1,5 – 2 + tundi aega. Klient viskab pikali ja Aura Mediaator™ võtab pihku tema jalad. Kogu seanss möödub samas asendis. Aura Mediaator™ annab tagasisidet mis toimub, võibolla küsib küsimusi ja hoiab sind kursis kusmaal protsess parajasti on. Protsess on pöördumatu ja sellel on eluaegne garantii. Halvemaks läheb ainult siis kui sa ei järgne oma intuitsioonile peale transformatsiooni ja ei järgne oma vaimu juhendamisele ja ei muuda mitte midagi välist oma elus, sisemisest rääkimata.

Protsessi ajal puhastab Aura Mediaator™ sinu auravälja, käib läbi energiakeskused, aitab kaasa vanade kihtide lahustamisele ja seejärel hakkab ehitama ülesse uut aurastruktuuri. Üheks osaks on vaimenergia esmane kokkukogumine (osa jääb ootele auravälja) ja teiseks on ka uue kaitsekeha ja tasakaalukeha loomine. Seejärel puhastatakse ja tasakaalustatakse neli elementi ja ühinevad nais ja meesenergiad.

Auratransformatsiooni vastunäidustused

– Kui sa võtad antidepressante, või oled alkoholist või narkootikumidest sõltuv ja väga tasakaalutu ei ole soovitatav Auratransformatsiooni läbi viia, kuna see võimendab kõike. Alustada võib transformatsioonile eelnevast konsultatsioonist, mis võib aktiveerida energiad õigesse suunda liikuma ja Auratransformatsiooni ette valmistama.

– Aura Mediaatori otsustada on kas antud inimene on selleks protsessiks valmis ja kas see on tema elutee ja elülesannetega kooskõlas. Crystal Ral on tulnud ütelda mitmele inimesele ei kuna oli näha et antud inimese elu ei saaks tuge Uue Aja Energiatest kuna ta mentaalselt on nii kinni kas oma antud usus või uskumustes mis ei aitaks Uue Aja Energiatel edasi liikuda ja toimetada. Sageli on siis juhtunud et antud inimesed on läinud teiste Aura Mediaatorite™ juurde kes on ikkagi protsessi ära teinud ja pärast jõuavad antud kliendid Crystal Ra-ni tagasi paludes aurat tasakaalustada ja sealt ongi selgunud et antud inimesele ei olnud Auratransformatsioon™ hea mõte.

Auratransformatsiooni™ eelised:

– Aitab sul ennast tugevamalt maandada ja oma keskmes olla

– Lased vanast lahti palju kiiremini, olgu selleks siis mõtted või teod või kogemused ja eriti sage on kiire suhetest puhastumine (näiteks lahutus mis võttis muidu 2-4 aastat võib puhastada 2-3 kuuga!!!)

– Oled rohkem kohal praeguses hetkes ja ei muretse enam

– Sul on tugevam intuitsioon ja tead kuidas ja mida valida ning tegutsed koheselt

– Hakkad järjest rohkem aimu saama mis on sinu elu missioon ja mida selleks vaja teha on ning mis samme võtta

– Tasakaalustad järjest kõik oma elemendid – tuli, vesi, maa ja õhk ja paned need 100% töösse

– Sa ei saa endale valetada ning ka teised ei saa sulle enam valetada, sa näed neid kergemini läbi

– Kui sa kuulad oma sisemist juhatust, siis sa oled rohkem õigel ajal ja õiges kohas

– Kergem on leida oma otseteed

– Sind on raskem manipuleerida

– Kehtestad ennast palju kergemalt

– Vana sodi ülesse tulles, tegeled sellega kohe mitte homme või viie aasta või mitme elu pärast

– Sul on rohkem elurõõmu ja tead kuidas enda eest hoolitseda, nii et su elu on tasakaalus

– Sa alustad teekonda leidmaks oma Kaksikvaimu et temaga koos hakata oma Eluülesannet täitma.

– Ja palju muud… Küsi Crystal Ralt või eelnevalt transformeeritutelt.

kristalllapsedRaamat, mida on soovitav lugeda enne Transformatsiooni

Enne Auratransformatsiooni™ on soovitatav lugeda läbi Anni Sennovi raamat antud teemal. Vaata selle kohta infot siit: 

Raamat on selle trükina välja müüdud. Võimalus on saada antud raamatut raamatukogudest. Kui sealt ka ei saa siis vaata Auratransformatsiooni Ametlikult kodulehelt järele kes on raamatute müügiesindaja Eestis.

Vaata, kes on registreeritud Auramediaatorid™ Eestis siit: Sellel lehel pole paljusid transformaatoreid praegu kirjas. Seega kui sa tead kedagi, kes on väitnud, et ta on transformaator, siis ole hea ja uuri Carsten Sennovi (Anni abikaasa) käest isiklikult, kas tegu on litsenseeeritud inimesega.

Kõige värskem Auratransformatsiooni™ tutvustav video Crystal Ra-ga asub siin: 

Vaata mis Crystal Ra räägib Auratransformatsioonist siin videos.

Siin on video Auratransformatsioonist™ Terve Tervise Saates sügisel 2016. Vaata seda siit

Mis on Auratransformatsioon™? video (kevad 2019 Havaist) vaata siit: 

Kas Auratransformatsioon või mitte ? video (suvi 2019 Eesti) vaata siit: 

Vaata sama teemakohast blogi siit: 

Kutse Autransformatsioonile Havailt video siit suvel 2018: 

Kutse Auratransformatsioonile suvel 2016 video: 

Vaata videot, mis kutsub sind tegema Auratransformatsiooni™ (inglise keeles)

Vaata kuidas räägime Uue Aja Energiatest, Küllusest, Kaksikvaimust ja Abielust nii iseendaga kui oma Kaksikvaimuga Puuduta Mind saates koos Anu Saagimi ja Sirje Presnaliga artiklit siit:

Puuduta Mind saade siit: 

Eesti Ekspressi artikkel Auratransformatsioonist suvel 2008 siit: 

Vaata, mis Berit Reaver räägib Auratransformatsioonist™ (inglise keeles) siin

Loe Crystal Ra kogemusest – 13 aastat peale transformatsiooni, et aru saada kuidas just toimib eluülesande avaldumine peale transformatsiooni siit: 

Crystal Ra on välja töötanud isiklike kogemuste põhjal alates 2007. aastast väikese Auratransformatsioon™i järgse elust enesest töövihiku oma klientidele. Neile, kes teevad Crystaliga Auratransformatsiooni™, neile on e-raamat sessiooni hinnas.

Teised saavad selle osta e-raamatu kujul. Lisainfot selle kohta saad siit: 

fullblowngoldenqueenMis on Auratransformatsioon™ minu jaoks olnud?

Crystal Ra: 

‘Kui mina vaatan oma elule tagasi, siis ma arvan, et üks kõige võimsamaid tehnikaid mu elus ongi olnud Auratransformatsioon™. Ma lühidalt kirjeldaks seda kui vaimu sissekolimist meie kogu olemusse, kes siis hakkab ise koristama ja puhastama kõike vana. Olgu selleks siis mustrid, mõtted, uskumused, või ka välised tingimused.

Auratransformatsioon™ viskas mind mitmele globaalsele orbiidile, kus ma pidevalt reisisin, et otsida ennast, kes ma olen ja mis on mu missioon. Kõigest sellest on lähiajal tulemas ka mitu raamatut.

Ilma Auratransformatsioonita™ arvan ma, et ma oleks juba surnud, sest ma ei oleks osanud leida väljapääsu väga mitmest kriitilisest olukorrast. Lisaks kõigele muule on see andnud mulle täieliku julguse olla see, kes ma olen – alates sellest, et olen Eestisse toonud teistsuguseid tervendustehnikaid mitmeid aastaid, või et mingil hetkel kolisin Mehhikosse või et isegi julgesin vaid iseendaga avalikult abielluda. Olen oma elu elanud täiega ja liigun iga päevaga lähemale oma ultimaatsetele unistustele.

Minu soovitus on, et kui sa soovid hakata kiiremini liikuma oma õiget teed pidi, tee kiiremas korras ära Auratransformatsioon™. See lükkab sind sinu teele. Selles protsessis pead olema valmis ära lahustama ja laskma minna kõigel sellel ja kõigil neil, kes ja mis sind enam ei toeta ja millel on aeg lahukuda. See võib mõnikord olla katsumusterohke, aga pikemas perspektiivis sa saad aru miks ja see kõik teenib su kõrgemat eesmärki!’

Kui sa valid teha Auratransformatsiooni™ Crystal Ra-ga, siis ta liidab sind ka oma privaatse transformeeritute FB grupiga, kuhu paneb jooksvalt infot, mida ta energiatelt saab. Samuti teeb ta seal sageli ka eripakkumist oma grupi liikmetele enne kui jagab seda kusalgi mujal.

Kuna vee element on üks uue ajastu juhtivamaid elemente, on Crystal Ra ka välja töötatud oma Wantra veeteraapia, mis aitab läbi veeteraapia integreerida rohkem sinu enda vaimenergiat sinu kehasse ja kogu olemusse ja samuti ka lahustada teemasid, mis on kuskil veel kinni olnud ja luua rohkem voolamist – sealhulgas ka külluse tasanditel.

Hiljuti töötas Crystal Ra ka välja kerilise uue online kursuse Uue Aja Külluse käivituseks – Külluse Seikluskoolituse Unistuste Ellu, mis hõlmab endas väga palju praktilisi nippe, kuidas Uues Ajas Navigeerida ja hakkama saada.

Alates 1. jaanuarist 2019 saad seda programmi osta kui individuaalset paketti ja vajadusel juurde osta lisa coaching Crystal Raga sellele programmile;)

Kui sa valid Auratransformatsiooni™ Crystal Ra-ga siis sa saad olema kindel, et ta toetab  sind ja su teekonda su Unistuste Eluni ja on su jaoks olemas kogu su ülejäänud elu nagu tõeliselt lojaalne sõber kui sa seda valid jagades sinuga oma nippe ja trikke olles üks pioneeridest Uue Ajastu ookeanitel navigeerimises. Ta teeb seda konkreetselt, ennast kehtestades ja õpetab ka sulle kuidas see on Uue Aja Õnne valem number 1 ja saab ka sinu elu 100% muuta!

Aloha San Diegost, Californiast;)

Imelist kulgemist uues ajas!

Kui sul on soovi lisa küsida, kirjuta mulle: crystalralaksmi @ gmail.com

Aitäh!