KKK 12. kuu KIS programmi kohta Crystaliga

? Kuidas toimub Kiirtee Iseendasse Seikluse (lühendatult KIS) 12 kuu isikliku programmiga liitumine?

Anna oma huvist liitumiseks teada emailiga crystalexpansion @ gmail.com

Kui soovid firmale arvet, siis saadad mulle emailiga kohe vajaliku info. Peatselt saad arve info ja kui arve on laekunud, saad oma postkasti info kuidas programmiga liituda.

? Lühidalt, mis on programmi eesmärk?

Kiirtee Iseendasse Seiklus – e-koolituse programm, põhjalik teejuht kuidas läbi sisemise vundamendi muundamise, on võimalik jõuda oma täieliku Külluse Rattani kõikidel tasanditel – vaimus, kehas ja meeles nii nagu materiaalses kui ka vaimses elus ja enesearengus tasakaalustades ja harmoniseerides sinu seksuaalsuse, tervise, suhted, elutöö ja külluse. Kui oled valmis lahti laskma A.H.Tammsaare mudelist – läbi higi, valu ja vere, siis siin on sinu võimalus ja koht elada oma uut elu läbi kerguse, naudingu ja rõõmupisarate!

? Millal võib liituda?

Kuni 1. jaanuarini 2017 võtab Crystal Ra vastu uusi osalejaid jooksvalt. Võimalusel uute gruppide alustamisega kaks korda aastas – aasta alguses ja keskel. 1. jaanuarist 2017 muutuvad kursuse hinnad ja võimalusel ka ülesehitus, samuti toimub ingliskeelse kursuse lanseerimine globaalsele tasandile.

? Kellele on see programm suunatud?

Meestele, naistele, noortele, keskealistele ja eakamatele. Inimestele, kes on valmis oma elu suunda muutma, kes vajavad selleks praktilisi teadmiseid, kes vajavad julgustust ja motivatsiooni vanadest raamidest välja astumiseks ja vajavad muutuseid oma ellu, kuna praegune ei toimi enam.

Ühiseks jooneks on aga soov pakkuda võimalust avastada mooduseid, kuidas alustada millegi suure loomist ilma, et selleks eelnevalt väga suurt raha koguma peaks.

Soovin edastada näiteid selle kohta, et keegi ei ole liiga vaene selleks, et saada kiirelt heale järjele, kui vaid järjekindlus ja motivatsioon on olemas.

? Mulle on jäänud mulje, et programm on suunatud pigem naistele. On see õige?

Selline mulje võib algselt jääda tõesti, siin on palju tugevat naisenergiat sees. Tegelikkuses on materjal suunatud mõlemale soole. Tegelikult on naistel vaja kutsuda siia ka mehi, sest läbi meeste, kes on teadlikud, on võimalik läbi viia suuremaid muudatusi. Ja loomulikult kui siinsel kursusel osaleb naine, siis läbi tema teadlikkuse saab ka teistmoodi muudatusi kogeda tema meespartner, kuna naine hakkab muutuma.

? Millal pääsen ligi materjalidele?

6. kuu KIS materjal saabub kohe, kui esimene makse on laekunud. Viimase 6 kuu Nipiraamatud saabuvad vastavalt kursuse kulgemisele.

? Kuidas hakkab jooksma kuude arvestus?

Iga liituja jaoks hakkavad kuud jooksma nullist, ehk näiteks 29-dal juulill liituja saab materjalid, ja tema lõpukuupäev on vastavalt 29 juuli järgmine aasta. Kui osaleja on liitunud keset nädalat, siis on tal võimalus oma programmi alguskuupäevaks valida järgmise nädala esmaspäev, mis teeb nädalate ja kuude arvestuse mulle lihtsamaks.

? Mil moel toimitakse kui osaleja soovib pausi kursuselt?

Tavaliselt ma seda versiooni ei soovita, kuna parimaid tulemusi on andnud ühtne kulgemine läbi terve 12. kuu. Kui see aga peaks juhtuma, siis kooskõlas osalejaga lepime kokku kas ja kuidas edasi.

? Millisel moel edastatakse koolitusmaterjalid?

Praegu tulevad kõik materjalid pdf failidena.

? Kui suure mahuga on koolitusmaterjal?

Koolitusmaterjali väljatöötamiseks ja ülespanekuks on Crystal kasutanud rohkem kui üle 100 tunni aega ja päris palju vahendeid. Iganädalased sissekanded varieeruvad, aga keskmiselt jäävad 1000 – 2000 sõna kanti. Kogu KIS programm 6-ks kuuks materjal on mahus ca 200 lk (A4).

Mõned nädalad on materjali rohkem, mis tasakaalustub teistel kordadel väiksema mahuga. Osad materjalid sisaldavad ka väiksemaid videosid ja lisamaterjale. Kirjalikud ülesanded võivad olla mahus 2 – 5 lk ja rohkem, vastavalt teemale. Iganädalane panus inimese pealt on ca 2-3 tundi tihedat tööd ja vahest ka rohkem, olenevalt harjutustest.

? Miks on koolitusel just selline hind?

See hind tuli energiate juhendamisel Eesti turuseisu kohtaja ka väärtuse kooskõlastamisega. Kui ma seda kohe töösse panin, tulid ka kergusega esimesed kliendid. Klientide arv huvitaval kombel ei peatu, seega hind peaks olema väga sobiv praegusele turule. Kursuse tegelik väärtus on 10 korda suurem. Kuna kursuse kogemused ja tulemused on osalejatel väga head, siis kursuse hind natuke tõusis detsembris 2014 ja samuti veebruaris 2015 ning oktoobris 2016.

? Kui palju aega ja energiat tuleb mul sellesse programmi investeerida? Kas saan selle läbida omas rütmis?

Uus kogus materjali on sulle kättesaadaval iga 7 päeva tagant. Olen selle kokku pannud arvestades, et jõuad selle õhtuti lugeda-kuulata-vaadata selle läbi vähemalt kaks korda enne, kui uuele sisule lähened.

Igaüks on ise oma õnne sepp, see kehtib ka veebipõhistel koolitustel – nii palju, kui Sa panustad, just nii palju saad ka tagasi. Vahel võib ette tulla perioode, kus Sul on teisi väga tähtsaid tegemisi – võib-olla pulmad või lapse ilmale tulek – on täiesti ok kui sul tekib sel ajal paus. Saad oma rütmi ise jälgida ja pausijärgselt taastada, Sinu materjal ei kao vahepeal mitte kuskile.

Arvestada tuleb vaid sellega, et Crystal annab tagasisidet vaid neile harjutustele, mis saabuvad postkasti hiljemalt kokkulepitud ajaks vastavalt paketis kokkulepitud ajarütmile.

? Minu elukaaslane ja mina soovime mõlemad läbida programmi samal ajal. Kas me peame maksma topelt?

Jah peate maksma topelt, kuna saate küll sarnase materjali, aga ma annan igale isikule isikliku tagasisideme, mis on minu aeg, energia ja töökulu.

? Kui palju inimesi on osalenud – osalemas Kiirtee Iseendasse Seiklusprogrammis (seisuga 1. november 2016)?

Kui liita siia juurde need, kes osalesid Ettevõtlusjooga programmis (31) ja praegused (20) siis kokku 51 inimest.

? Niipea, kui nägin infot teie programmi kohta, tundsin, et JAH! see ongi see, mida ma vajan! Tuge oma elus suure pöörde tegemises, saades samal ajal õppematerjali, mida saan praktiseerida, alates päevast nr 1. Kuid siis tundsin, et olen lühises – ma ei tea, kas ma suudan seda teha ning kas saan nii programmi jälgimisega kui oma järgmiste sammudega ajalise-, rahalise- ja hingelise vabaduse poole hakkama, mida teha?

Kõik kõhklused, hirmud, ebakindlused on minu poolt sügavalt toetatud. Need on teretulnud ning mina olen siin, et Sind sellest keerukast labürindist läbi juhtida. Aitäh, et oled oma tunnetes niivõrd teadlik – eneseteadlikkus on Sulle siinses programmis kasuks.

? Mulle tundub natuke naljakas, et mul tuleb käia välja raha, et õppida küllust looma?

See on Sinust mõistlik, et enne asjad läbi mõelda ja siis otsuseid tegema hakata. Mul on mitmeid põhjuseid selleks, et siinset programmi tasuliseks teha.

1. Motivatsioon: Liitujapoolse motivatsiooni tõstmine. Mina soovin vaid motiveeritud osalejaid, kellel on oma elu muutmisega tõsi taga. Programmi sisu loomine on minu jaoks aega- ja energiatnõudev tegevus ning soovin, et seda väärtustataks.

2: Väärtus: Kui väärtuslik on minu poolt edastatav sisu Sinu jaoks? Oled Sa valmis selle väärtust peegeldama rahas?

3. Ajastus: Kas Sa vajad seda programmi just nüüd? Kas Su keha, rahakott, perekonnaelu ja hing hüüavad muudatuste järele? Vajavad nad Sinupoolset kontrolli selle üle, millal Sa lõunapausile lähed või pere puhkama viid – ja mitte personalijuhi arvamust, millal see Sinu vajadustega kõige paremini sobib?

4. Hind: Kui palju maksab see, kui Sa ei anna omale siinset väärtust? Tõesti, kuidas siinse programmiga mitte liitumine Sind ja su suhteid võib kahjustada? Mõtlemisainet – kui palju maksab Sinu (naise) regulaarne ripsmepikenduste hooldus  või maniküür – versus makse programmi eest, mis võib Su elu alatiseks muuta ja anda sulle su unistuste elu!

5. Eesmärk: On see Sind ennast poputav otsus? Oled Sa valmis vastu võtma väärtust, mida see investeering annab?

6. Ettevalmistus: Iga projekt nõuab pikemas perspektiivis raha. Kui mina aitan Sind järjepeale nii, et Sul suuremaid investeeringuid teha ei tule, siis ole valmis selleks, et hilisematest rahavoogudest tuleb Sul hakata oma elusse ja loomingusse investeerima. Sama kehtib ka siin.

7. Minupoolne panus: Kiirtee Iseendasse Seiklus on minu jaoks täistöökoht. Ka mina söön, joon, maksan üüri ning mull on ka laps, kellele panustan rahaliselt. Seepärast küsin oma töö eest raha. Seega – hinga sügavalt sisse. Tunneta oma keha ja teadvust. Mõtle numbritele. Mõtle ajastusele. Kaalutle väärtust. Peegelda oma eesmärke. On see Sinu aeg teha sellist otsust? Ainult Sina tead seda!

? Miks ma ei paku makse tagastust?

Kiirtee Iseendasse Seiklus (12-kuuline ja ka 6.kuu online kursus) on tagastamatu investeering Sinu suhtes iseendaga. See on kutse kuulama, õppima, ühenduma, avastama ja muutuma. Ma olen arutanud pikalt ja põhjalikult võimalusi “30-päevane raha tagasi garantii” ja taoliste pakkumiste üle, aga KIS kursuse puhul seda ei paku.

Ma ei tunne, et peaksin seda tagastusgarantiid pakkuma ning seda alljärgnevatel põhjustel:

1) See on Sinu võimalus selleks, et teha selget ja kindlakäelist rahalist otsust. Suur osaenesearengu kursustest on tahtes investeerida teadmistesse kuidas iseendaga paremini hakkama saada ja luua oma unistuste elu. Tee oma rahaline otsus rahulikult, läbimõeldult ja tõeliselt. Sellega, et ma ei paku võimalust tagastusteks, palun Sul teha see eneseteadlik otsus kohe, just nüüd. Mõtle läbi selle otsuse väärtus. Küsi endalt: jah või ei? Küsi kas see avardab ja toetab sinu elu või mitte?

2) Muudatused, mida pakun, on vaid Sinu poolt mõõdetavad. Kui Sa võtad tervest programmist aktiivselt osa, loed/kuulad läbi minu poolt antud materjalid, teed ära ülesanded ja võtad osa minu poolt pakutud lisavõimalustest – siis olen kindel, et Sa õpid juurde teadmiseid ja ka juurutad uusi harjumusi, mis Sulle koheselt kasulikuks osutuvad, nii töö kui ka eraelus.
 Samas on tulemused ja muudatused elus igal osavõtjal erinevad – need olenevad osavõtja hetkesituatsioonist, selguses oma eesmärkides ning tahtejõus neid eesmärke saavutada.

3) Kui Sa oled sees, siis oled Sa sees. See kogemus võid Sinu jaoks olla üks paras väljakutse. Tihtipeale toimuvad suurimad läbimurded koheselt peale tugevaimat vastupanu. Võttes Sinult ära taganemistee, loodan Su kõrgendatud motiveeritusele terve programm läbi teha ja keskenduda minu panusele samaväärselt nii kuul nr 1 kui ka kuul number 12. Ma kutsun Sind üles olema aktiivne ja loominguline kogu protsessi vältel, usaldama mind ja ennast ning end mentaalselt siduma valikuga, mida oled tegemas – muutma oma elu ja elama seda unistust milleks oled siia tulnud!

? Kas antud programmiga liitumisel on võimalus ka saada hinnaalandust, näiteks kui ma toon programmi ka lisaliitujaid?

Soodustust ei saa teha, sest see on juba miinimum tasu. Ma kulutan inimese peale 20 eurot nädalas, kuid panustan tööna inimese peale ca 3-4 tundi nädalas, siis olen teinud juba panust alla omahinna (mu tavahind inimesele tunnitasuna on ca 100 eurot, sest see on väärtus mis ta saab minuga suheldes kui võtab mu soovitusi tõsiselt). Kui ma viin hinna veelgi alla, siis minu jaoks see läheb oma väärtuse vastu, seega kaotab ka antav essents väärtuse ja väe, mida ma oma klientidele kindlasti ei sooviks.

Kui mulle tuleb lisainimene, siis on see samuti lisatöö, ning ei vähenda mu tööd. Ma õpin selle programmiga seoses oma jalga oma väärtuse suhtes maha panema. Ma olen ca 3 aastat teinud pea  kogu aeg tasuta koolitusi. See peab muutuma, sest see on viinud mind kohati väga rasketesse olukordadesse. Olen valmis taas kord astuma küllusesse. Ja tahan, et kui inimene lepingule alla kirjutab, siis võtab ka kohustuse 12 kuuks ja ei võta seda lõdva randmega. Nii nagu mina võtan kohustuse nendega töötada 12 kuud.

? Kas programmiga võivad liituda ka need, kel väga palju kogemusi vaimses maailmas veel pole?

Jah olen proovinud kogu materjali teha nii selgeks ja kergeks kui võimalik. Kui osalejal peaks olema raskusi aru saada, siis kuna on otsene kirjavahetus, on võimalus selle kohta täpsemalt seletusi paluda.

? Mis juhtub minu failidega, peale seda kui programm on läbitud – Crystali arvutis?

Crystal paneb kõik failid salafailidesse, mis avanevad vaid salakoodiga. Kui mingi osa materjalist Crystalile meeldib, ta küsib luba seda kasutada kas tagasisidemes või näitena kursusest ja avaldab selle vaid mõlema poole nõusolekul.

? Kui soovin oma firmale arvet, kas see on võimalik?

Kui sa soovid arvet, saame teha firmale arve kus kirjas, et on koolitus ja saad selle kanda oma firmast läbi kuluna. New Flow ei ole praegu käibemaksu kohuslane.

? Kuidas on kogu kursus ülesse ehitatud?

Loe selle kohta siit: kis-tutvustus-update-2016-november

? Mis kujul tuleb viimane eksam?

Eksam praegustele õpilastele tuleb selles vormis mis vaim juhatab kui oleme jõudnud 12. kuu lõppu. Vanal kujul enam eksamid ei toimi. Võin teha segu erinevatest tehnikatest. Seda ei saa praegu detailides ennustada. Ja võib juhtuda, et iga osaleja saab oma individuaalse eksami.

? Kas peale programmi lõppu saan ka tunnistuse? Mis eeliseid annab antud tunnistuse omamine tulevikus? Kas ma saan mingi klassifikatsiooni?

Tunnistus on osalejale kinnituseks, et ta on endaga tegelenud. Panen sinna ka teemad, mis said läbi käidud. Selle tunnistuse omamine on eeltöö Wantra õpetajate koolituse esimesele astmele (mu veetöö).

Selle läbimine annab sulle võimaluse koolitada Külluse Ratast ka teistele inimestele, kui sa oled saavutanud ka piisavalt tulemusi selle koolituse ajal (ka füüsilist manifesteerimist, sealhulgas ka raha – igal osalejal vaatan eraldi kuidas on muundumine toimund). Klassifikatsioon – Külluse Ratta Teejuht.

? Kas programm on riiklikul tasandil tunnustatud?

Ma ei ole seda koolitust kuskile asutusse andnud ülelugemiseks või atesteerimiseks, seega riiklikul tasandil sellel veel tunnustatust pole. Minu eesmärk on ka see, et inimene saaks aru, et ta teeb seda eelkõige iseenda pärast, mitte paberi või tiitli pärast. Oluline on just su kogemus ja su enda rikkus antud kursuse läbimisest.

? Milleks on vaja kursusega liitumisel koostöölepingu allkirjastamine?

Leping kinnitab, et osaleja võtab kohustuse teha iga kuu oma rahalised kanded ja lisaks esitada oma tööd õigeagselt. Kui osaleja seda ei tee, ei ole ma kohustatud talle tagasisidet selle nädala kohta andma. Samuti kaitseb see mõlema poole legaalseid huve. Samuti kinnitab ka minu pühendumist ja vastutust programmile.

? Kas ja millal on võimalik tutvuda koostöölepingu tekstiga?

Kui osaleja näitab kursuse suhtes huvi ülesse isikliku emailiga, saab ta oma meilile tellida koopia koostöölepingust.

? Kas 12 kuu programmis on liitunuil ka võimalus grupi tasemel olla sotsiaalsed?

Fbsse tegin uue salastatud grupi uutele osalejatele. Seal saab jagada värskeid tundeid, mõtteid ja emotsioone.

? Kas Crystal on selle programmi ajal Guru?

Crystal pole mingi Guru, vaid juhendaja. Tema roll on olla peegeldaja ja suunaja ning sellest edasi loob iga osaleja, mida nad soovivad.

? Mis on suurim kingitus, mida ma võin saada sellest programmist?

* Kogemus on kindlasti vinge kuna su teadlikkus on eri osadel su elus, kehas ja olemises ja hakkad maailma ja ennast vaatama sügavamalt ja aru saama kuidas sa lood oma reaalsust ning kuidas seda muuta! Saad aru oma mustritest ja kõigest, mis sind ennast pidurdab.

* Vaatame väga sügavalt loomevalemit – mõte + sõna + tegu = tulemus. Selleks, et muuta tulemust, tuleb alustada mõtete ja uskumuste muutmistest. Saad ise mitmeid kogemusi, kuidas see tegelikkuses toimib!

* Samuti kui sinu tavaelu ja harjumusi peegeldab keegi väljastpoolt, saad selguse, mida oleks vaja muuta, kuna tal võib olla teine perspektiiv ja värske pilk ja ta võib näha detaile, mida sa ise pole võimeline nägema (antropoloogiline pilk).

* Crystali koolitus on nagu ‘teadlikkuses marineerimine’, mis toob pinnale erinevad sodid, allasurutud teemad ning Crystal annab juhiseid kuidas seda lahustada, sorteerida ja ära visata ning seda moel, mis väestab osalejat, nii et nad saavad hiljem ise seda oma tööriistadega edasi teha.

* Sinu suhe iseendaga, su seksuaalsusega, su lähedastega ning su tervis ja samuti su elu ülesanne ning küllus saavad kõik rohkem tasakaalu ning teadlikuma loomise osaks.

* Koged ja näed kuidas Külluse Ratas toimib ning mis on erinevad salanipid, et see enda jaoks tööle panna.

* Lisatud nipiraamatud aitavad minna sügavamale erinevate väga oluliste teemadega.

* See on ka interaktiivne koolitus, kuna osad kodutööd näevad ette ka avalikes kohtades eksperimente ja katsetusi.

* Mingi hetk võib liituda ka grupi jagamine, mis võib lisada lisaväärtust.

? Mis saab siis kui kursusel osaleja kuritarvitab Crystal Ra kursuse materjale?

Seejärel alustatakse legaalseid protsesse. Kõik materjalid on Crystal Ra autoriõigusega kaitstud, kui pole just tegu soovitavate materjalidega.

? Miks on Crystal Ra just kompetentne seda kursust juhtima?

Kuna minu enda elu Külluse Ratas toimib täielikult – ma armastan ennast (selle kinnituseks isegi abiellusin endaga), lisaks on mul palju harmoonilisi ja teadlikke suhteid, sealhulgas olen ka leidnud oma jumaliku partneri Michaeli; minu seksuaalsus on kogu aeg aktiveeritud ja toimiv ning terve; minu tervis on korras ja harrastan tervislikku eluviisi igal tasandil; ma teen 100% seda, mis mulle meeldib ja mis kaasab minu talendid, oskused ja kogemused ning teadmised ja seda ka rahvusvaheliselt; lisaks kõike seda tehes olen ka pannud liikvele ja voolama oma külluse vood, nii et neid tuleb erinevatest allikatest ja jätkusuutlikult igas vormis ja igal tasandil mu ellu.

Lisaks sellele, et ma ise praktiseerin 100% külluse ratast igapäevaselt, siis on mul ka 5 aastat ülikooliharidust erinevatest rahvusvahelistest ülikoolidest ja lisaks veel 16. aastat reisikogemusi, individuaalselt- ja gruppidega töötamise kogemusi eri maailma paikadest, mis lisab väärtust (ning mis ka jätkub). Olen alati loov ja kuulan energiaid kuhu nad mind juhatavad ükskõik mida ma ka teen.

Läbi minu toe ja suunamise on muutunud praeguseks kindlasti tuhandete inimeste elud üle terve maailma. Ning see on alles algus. Teen oma tööd südame ja intuitsiooniga ning sedasi jõuab kiiresti väga kaugele. Olen oma osalejate jaoks täielikult olemas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kas sinu huvi kinnistus? Palun võta minuga ühendust:

crystalexpansion @ gmail.com

Parimate soovidega,

Crystal Ra Laksmi

California 2016


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *