Energiatöö ja Energiavõimete Kiirkäivitus kursuse tutvustus

Novembris 2020 toimus esimene Energiatöö- ja Energiavõimete Kiirkäivituse minikursus. Siin saad esmase info et välja selgitada kas see kursus on midagi sulle. Vaata läbi kõik küsimused ja vastused ning kui sul on programmi suhtes lisaküsimusi, võta kindlasti ühendust.

Siit saad vaadata esmast tutvustavat videot ja tagasiside esmase pilootprojekti osalejatelt.

? MIS ON OPTIMAALSEM PROGRAMMI LÄBIMISE AEG?

Sa võid ise valida kas ja kui kiiresti antud programmi läbid.

Kui sa valid selle läbi käia täiesti iseseisvalt siis on mu soovitus siiski endale panna mingid tähtajad kuna vastasel juhul jääb materjal lihtsalt seisma. On väga tark ka endale leida keegi põnev kaasseikleja, kes on ka programmi ka endale ostnud, et saaksite koos ennast järjel hoida.

Maksimaalne minimaalne aeg programmi läbimiseks oleks viis nädalat – nii nagu see oli ka originaalse testigrupiga, kellega sai tehtud läbi LIVE kõned. Kuid kui sa soovid – võid ju võtta ühe nädala teemad ja võtta selleks lausa kuu aega. See on sinu valik.

? MILLISED ON PROGRAMMIGA LIITUMISE KOLM VÕIMALUST?

1. Osta vaid iseseisvaks tööks online programm ja liituda ka privaatse FB grupiga. FB grupis näed mis olid aktuaalsed postitused ja ka kommentaarid sel ajal kui LIVE kõnede grupp oli aktiivne. Praegu grupp enam aktiivne ei ole, aga vahest võib keegi ikkagi ka mõne postituse teema kohaselt teha et oma kogemusi jagada. Sul on see võimalus, aga kohustust pole ja Crystal Ra ei ole kohustatud seal ka praegu aktiivselt vastama. See FB grupp annab sulle ülevaate kas ja kuidas saad nende teemadega tegeleda ja kas ning kuidas teised sellega tegelesid. Väga inspireeriv ja sinu kogemust rikastav.

2. Osta online programm, saa FB grupi liikmeks ja samuti osta veel juurde ka Crystal Ra personaalne coaching. Sellisel juhul saad kõik online materjalid kätte ja sul on siis kokkuleppeliselt aega kas kuu aega või kaks ja selle aja jooksul paned kokku iga nädala kirjatöö, mis siis kokkuvõtteks saadad Crystal Ra-le teatud ajaks ning seejärel ta annab sulle video tagasiside.

Täpsed tingimused selleks paketiks saadetakse osalejale konkreetselt enne algust. 

3. Võta täispaketi coaching Crystaliga – mis tähendab et saadad igal nädalal sisse (viis nädalat) oma kirjatöö koos praktikate vastustega ning ta saadab sulle video tagasiside iga korra kohta (ehk siis 5 tagasisidet) ja sul on võimalus samuti ka veel lisaküsimusi küsida oma kirjatöös. Kogu kuu lõpus tuleb veel lisaks ka üks 1 tunnine LIVE online coaching Crystal Ra-ga energiatööga seonduvalt kui oled ära teinud ka eksami.

Täpsed tingimused selleks paketiks saadetakse osalejale konkreetselt enne algust.

? MIS ON PROGRAMMI HINNAD?

Programmi maksumus on praegu –

a) Detsembris 2020 – 150 eurot online programm mille tegelik väärtus ulatub 500 -1000 euroni

b) Kui soovid lisa coachingut Crystal Ra-ga koos tagasisidega su kirjatööle – siis selle väärtus on praegu 100 eurot lisaks programmi hinnale (tavaväärtus sedasorti tagasisidel oleks iseenesest 150 eurot).

c) Täispaketi lisacoaching Crystal Ra-ga mis sisaldab 5 video tagasiside ja 1 LIVE online coaching sinuga on väärtusega 600 eurot lisaks.

Ehk siis kaks esimest võimalust loob programmi jätkuvaks tutvumishinnaks 250 eurot (150 + 100). Kui võtad täispaketi siis on hinnaks 750 eurot (150 + 600). 

Jaanuarist 2021 selle programmi hinnad tõusevad.

***

? MIS ON ANTUD PROGRAMMI TAUST?

Crystal Ra on tegelenud energiate ja enesearenguga 25 aastat ja viimati on välja arendanud ka Uue Aja Numeroloogia ja sellekohast kursust on samuti võimalik ka eraldi seotada mis toetaks ka antud Energiatöö kursust. Antud Energiatöö kursus sündis mitme kliendi soovist et Crystal Ra neid teemasid jagaks.

? KELLELE ENERGIATÖÖ JA ENERGIAVÕIMETE PROGRAMM SOBIKS?

– Kui sa oled endaga juba natuke aega tegelenud ja oled uudishimulik antud kursuse teema suhtes

– Kui oled endaga juba pikemalt tegelenud aga tahad veelgi sügavsukelduda

– Kui sa oled alustaja ja ka läbiviija ja lõpetaja

– Kui sa oled just huvitatud Uue Aja Energiatöö ja Energiavõimete nägemusest

– Kui sa juba tead või oled huvitatud Indigo-, Kristall- ja kuldenergiatest

– Kui oled sündinud enne 1986. aastat ja su aura on transformeeritud Aura Mediaatori poolt

– Kui sa pole veel oma aurat transformeerinud, aga sul on mõttes või huvi oma aurat tulevikus kaasajastada

– Sul pole mõttes oma aurat kaasajastada, aga oled avatud meelega

– Oled avatud meele ja mõttemaailmaga

– Crystal Ra kui teejuht heliseb sinuga ja oled tema suhtes sõbralikult meelestatud

– Usud et me ise saame mõjutada oma maailma läbi oma mõtete, sõnade ja tegude ning pole ainult oma elu ja tingimuste ohvrid

– Oled huvitatud põnevast nähtamatust maailmast ning soovid oskust seda rohkem tõlgendada ja lugeda ja iseenda elu jaoks kasutada

– Usud et nähtamatu maailm mõjutab nähtavat maailma

– Usud et sul on olemas Sisemine Pere ja et nendega suhestudes ja koostööd tehes saad muuta oma elu paremaks

– Oled pealehakkaja ja julgelt uudishimulik oma elus ja tegemistes

– Sa soovid saada paremat ülevaadet kas ja kuidas nähtamatu maailm sinuga suhtleb ja õppida kuidas seda kõike tõlgendada ja sellega paremini suhestuda

– Sa soovid ennast paremini tundma õppida

– Sa soovid selgitada kas ja kuidas teisi inimesi kiiresti ja kergelt lugeda

– Sa oled huvitatud vaimsest enesearengust ja soovid seda teha sügavuti ja Uue Aja Eneergiate taktis

– Oled huvitatud Uue Aja Energiate toimimisest ja ka nippidest

– Crystal Ra kui coach heliseb sinuga ja sa soovid saad selgemat ülevaadet kuidas ta maailma näeb ja selle vahendamist jagab Imelise kohtumiseni!

? MUL ON HUVI AGA TAHAKSIN EELNEVATE OSALEJATE TAGASISIDE KUULDA. KUS MA SAAN SEDA TEHA?

Vaata värsket videot nii kursuse iga tunni sisu kohta kui ka viie osaleja tagasiside kohta siit: 

Sageli aitab kaasa kui me kuulame teiste inimeste kogemusi ja lugusid oma otsuste ja valikute tegemisel.

?MILLEGA TULEKS VEEL ARVESTADA?

Kui sa soetad programmi täiesti individuaalse programmina võiksid arvestada sellega et see nõuab palju pühendumist ja aega et sellega tegeleda ja selleks ka aega võtta. Kui sa vaid vaatad videosid ja loed praktikate kohta infot – siis see ei toimi. See on oma olemuselt ka üsnagi praktiline kursus – kus on vaja õpitu kohe ka praktikasse panna ja soovitan soojalt ka mõelda kasvõi ühe coachingu peale Crystal Ra-ga et saada kursusest maksimaalne kogemus.

? OLEN HUVITATUD. MIS ON JÄRGMINE SAMM? 

Kuna kogu materjal on alles ülesse panekul meie rahvusvahelisel Kajabi platvormil, siis me ajutiselt pakume huvilistel võimalust teha kanne meie Eesti firma arvele Oü New Flow  EE552200221039028272 märkega Energiatöö Ja Energiavõimete Kiirkäivituse kursus. Peale makset saada maksekoopia emailiga crystalralaksmi@gmail.com ja võta temaga ühendust ka FB messengeris siit kuna vahest lähevad uute inimeste emailid spämmi. Kui oled makse ära kinnitanud, saad ligipääsu programmi online materjalidele ja videodele ning praktikatele.

Kui sa soovid oma firmale arvet, võta ka ühendust.

Kui sul tekib ka lisaküsimusi antud programmi kohta siis emaili siin antud emailile: crystalralaksmi@gmail.com

Meie eestikeelse kodulehe e-pood on samuti tegemisel. Aitäh kannatlikkuse eest.

Imelist toimetamist imelises numbrite maailmas!

Olgu aloha alati sinuga,

Crystal Ra

San Diego, California