Kiirtee Iseendasse online koolituse värskeim pakkumine

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Suvi 2016, Külluse Ratta Ühepäevase kursuse osalejad

Selle kursuse meeldetuletuseks number üks on ka see, et oleme siia maailma tulnud oma talente ja oskusi täiel määral ära kasutama ja enda jaoks tööle panema, mis seejärel loob meile ka automaatset küllust igas vormis, kui oleme seda teinud läbi enesearmastuse ja väärtustamise platvormi.

Ja nagu nimigi ütleb – Kiirtee Iseendasse see ka on, kuna aitab võtta elus otseteed iseenda südame ja talentide allikateni.

Kursust võib ka võrrelda peenarde rohimisega, kus mina olen nagu väike brigadir, kes pakub soovitusi kuidas teatud umbrohu liike välja juurida. Ma ei tee seda osalejate eest ära, sest igalühel lasub vastutus iseenda praht ära koristada. 

Kogu kursuse materjal on kokku pandud minu enda kogemustest lähtudes ja 16. aasta tööle inimestega nii gruppides kui individuaalselt ja rahvusvaheliselt. Oma tagasisidedes jagan otseseid elulisi juhtumisi oma praegusest põnevast ja seiklusrohkest elust läbi selle kandes edasi ka selle maa energiad, mis omamoodi toetavad transformatsiooniprotsessi võimsust ja sügavust. Täiendan ennast pidevalt ja tegelen praegu ka väga intensiivselt iseenda tervendamisega läbi erinevate meetodite, tehnikate ja gruppide. 

Nüüd on osade osalejate ringkondades tekkinud uus elevus, kuna inimesed muutuvad, nende eludes on juhtunud imed ja muudatused ning uuritakse millest see põhjustatud on. Eks elus mängivad kõik detailid kokku, aga Kiirtee Iseendasse on  kindlasti olnud üks võimsamaid aktivaatoreid sellel teel.

Pakun nüüd inimestele erinevaid võimalusi liitumiseks. Kuna on selgelt näha, et materjalid toimivad väga võimsalt ja annavad neile, kes praktiseerivad ka koheseid tulemusi, siis kursuse hinnaskaala muutub ja osaliselt ka kursuse struktuur.

Siin on kirjeldatud mitmeid võimalusi kuidas selle materjaliga töötada. Vali endale sobiv viis ning alustamegi koostööd!

1. Kiirtee Iseendasse 6. Kuu Online kursus Crystali juhendusega

Sisaldab kaks korda kuus kodutööde esitamist kirjalikult ning Crystali kirjalikke tagasisidemeid. FB suletud grupp osalejatele.

Hind: Maksa iga kuu 100 eurot või kogu kuue kuu pakett korraga 550 euroga.

2. Kiirtee Iseendasse 6. Kuu Materjal ilma Crystali juhendamiseta ja iseseisvaks tööks.

Hind: Maksa ühekordne makse 450 eurot.

* Lisa sellele paketile veel kuus tunnist skype kõne  6×70 = 420 eurot

Täiesti individuaalne läbitöötamine töötab tegelikult väga väheste jaoks, sest enamus inimestel pole distsipliini ja kui ei saa millestki aru, ei ole kelleltki küsida. Seetõttu on kord kuus skype kõne lisaks sellele paketile üks imeline võimalus saada selgitusi ja võimalusel ka jagada kogemusi või küsida küsimusi selgusetute materjali osade kohta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA3. Kiirtee Iseendasse 12. kuu Online kursus Crystali juhendamisega.

Sisaldab kaks korda kuus kodutööde esitamist kirjalikult  esimese kuue kuu jooksul ning kord kuus kodutöö esitamist 6. – 12. kuu ning Crystali kirjalikke tagasisidemeid. FB suletud grupp osalejatele.

Hind: Maksa iga kuu 90 eurot või kogu aasta makse 960 eurot korraga!

4. VIP Kiirtee Iseendasse 6. Kuu kursus Crystali personaalsema juhendamisega

Sisaldab kodutööde esitamist kuus korra ja ühte 1 tunnist skype kõne Crystaliga kuus

Hind: Maksa 200 euri iga kuu või siis 1050 eurot ühekordse maksena

5. VIP Kiirtee Iseendasse 12. Kuu kursus Crystali personaalsema juhendamisega

Sisaldab kodutööde esitamist korra kuus ja ühte 1 tunnist skype kõne Crystaliga kuus.

Hind: Maksa 190 eurot iga kuu või siis 2130  ühekordse maksena.

—-

Kui su huvi on tõsine, siis võta koheselt ühendust Crystaliga, kes seejärel selgitab sinu huvi motiive ja koostöö sobivust ning tutvustab  ka koostöölepingut. Kõik osalejad allkirjastavad koostöölepingu, millest taganeda pole võimalik ja kursuse osalustasu on tagastamatu.

Kuni 1. märtsini 2017 võtab Crystal Ra vastu veel 6 osalejat. 1. juulist 2017 alustab uus grupp. Võimalusel uute gruppide alustamisega kaks korda aastas – aasta alguses ja keskel.

Iga osalejaga tegeleb Crystal Ra individuaalselt. Grupina adresseerin seda seetõttu, et see on nagu kursus, mis algab ühel ajal, kus iga osaleja on siis vastutav oma kodutööde eest.

1. jaanuarist 2018 muutuvad kursuse hinnad ja võimalusel ka ülesehitus, samuti toimub võimalusel ingliskeelse kursuse lanseerimine globaalsele tasandile (kui mitte varem).

Grupid on väiksed ja personaalsed, ning enamasti töötatakse individuaalsete koduste ülesannetega, aga olemas on ka eraldi tehtud FB grupp, kust saab ka muud inspiratsiooni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACrystal Ra soovib vaid osalejaid, kes on tema suhtes eelarvamusteta ja avatud ning entusiastlikud programmi suhtes. See loob palju kergema pinnase tulemuste loomisel ja kursuse edukaks läbimiseks. Milline imeline kingitus endale või lähedastele kes on selleks valmis!

See KIS 12. kuu koolitus on ka aluseks Wantra Õpetajate Koolituse Esimese Taseme läbimiseks, mille esimene etapp toimub 2018 jaanuaris Mehhikos või hiljem. Suvekoolituse minimaalne osalejate arv on 10 inimest.

* 12. Kuu Kursuse läbimine on miinimum tingimus kui soovite tulevikus teha läbi Crystali Wantra Õpetajate koolituse (loeb ka siis kui oled soetanud terve 6 kuu materjali, kui oled selle läbi teinud vähemalt korra kuus skype kõnedega Crystaliga juhul kui ostsid individuaalsed materjalid ilma kirjaliku juhendamiseta).

* Kui lõpetate 12. Kuu kursuse edukalt ja eeskujulikult (oled kodutööd ära saatnud iga kord õigeks ajaks) saate Külluse Ratta minikoolituste õpetaja litsentsi ning samuti täidate eeltingimuse Wantra Õpetajate Koolituse tasemete läbimiseks.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKüsi lisainfot Crystal Ra käest isiklikult crystalexpansion @ gmail.com

Kasuta võimalust ja liitu juba täna!

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *