Kiirtee Iseendasse kursuse eellugu

kisstretchEellugu Kiirtee Iseendasse koolitusele

Kiirtee Iseendasse online koolitus sündis Ettevõtlusjooga programmi vaimse teejuhina aastal 2013 märts kuni september. Seda koolitust läbis 31 inimest. Tore on kogeda, et paljud neist inimestest on alustanud oma uute äridega ning oma uute valikutega ning oma elus päris uue lehekülje pööranud ning sain neile sellel teel panustada. Paljud kursusel osalejad tõdesid, et vaimne teejuht oli väga oluline osa uue vundamendi loomisel ka praktilisemate teemade jaoks. Ettevõtlusjooga oli üleval kajabi.com portaalis, millest vaimne teejuht sai hiljem kantud suurde pdf faili, kust praegused kursusel osalejad infot nädalate kaupa järgivad.

Seejärel seisis kursuse materjal natuke aega sahtlis, kuni uued blogi lugejad minuga ühendust võtsid ja teada andsid, et nad sooviksid minuga koostööd alustada, ja kas mul mingit online programmi on neil pakkuda. Seejärel kohandasin neid materjale ümber ja  lisasin viimase kuue kuu jaoks e-raamatuid, ning muutsin selle kursuse 12. kuuliseks kursuseks, 6 kuu asemel. Alustasin uue grupiga 2014 aasta suvel ja see aitas mul tegelikult ka panna uus finantsiline alus oma uuele elule ning pühenduda neile inimestele ja nende protsessidele.

12. kuu programm kannab endas 6 kuud Intensiivset KISi programmi ja 6. kuud miniraamatutega tööd. Kõik kokku annab täiesti võimsa uue vundamendi uueks eluks ja loomiseks. Nüüdseks on seda kokku läbinud üle 50 inimese ja nende kõigi elud on väga palju muutunud.

Terve kursus on täis tööriistu kuidas luua uus tasand oma suhetes, oma tervises, oma seksuaalsuses ning kuidas leida ülesse oma talendid ning oskused ning kuidas kõik see osavalt kokku siduda nii, et ka küllus saabuks meie õuele, põue ja rahakottidesse ning kõigile tasanditele ning erinevates meie valitud vormides.

Mis on inimestega peale kursust juhtunud?

Kõik need osalejad, kes on pannud kõik koduülesanded maksimaalselt töösse, on saanud ka maksimaalseid tulemusi. Kes on viilinud ja katkestanud, nendel muidugi ei ole saanud kõik täielikult integreeruda. Tulemustest rääkides on paljusid, kes on aru saanud, mis on nende uus eesmärk elus ja oma väärtused sellele vastavalt paika kohandanud. See programm on neile, kes soovivad täielikult pühenduda iseendale ja ka selleks aega leida.

– Nagu näiteks üks osaleja arvas enne kursust, et tema elu peamine eesmärk on mammonat kokku ajada, et see tagab talle turvalisuse. Peale kursust aga sai ta aru, et tema ise ja tema enesearmastus on parim turvalisuse pakkuja ning selle asemel valis hoopiski proovida palju uusi tegevusi ning leidis endale uusi hobisid kui ka uusi tuttavaid.

– Üks naine oli kursuse keskel veendunud, et tema nüüd peab oma ametialase kannapöörde tegema ja lõpetas raamatupidajana töö ning hakkas hoopiski pagariks. Praegu on tal nii palju tööd, et ei jõua ära teha.

– Üks naine sai aru, et tema suhe on väga metsas ning tegi korrektiivid, ning lahkus oma partnerist ja tänu sellele lõi täiesti uue elu.

– On olnud mitmeid osalejaid, kes on tänu kursusel praktsieeritavale leidnud endale uued partnerid kõrvale, või täide viinud mõned teised unistused.

– Mitmed on vabanenud päris tõsistest terviseprobleemidest. Paljud on kraadide võrra saanud julgemaks tänu millele elavad väekamat elu.

– Üks osaleja oli dilemma ees, et mida oma eluga peale hakata. Üsna pea kursuse teises pooles avas ta oma poe, kus teeb nüüd ainult seda mis meeldib ja väga edukalt. Ta on nii täis bookitud, et temaga kokku saamist peab nädalaid ette plaanima.

– Enamus osalejaid on aru saanud enesearmastuse tähtsusest ja sellega seoses teinud korrektiive igas eluvaldkonnas.

– Paljud on aru saanud mis on nende eluülesanne või ülesanded ja seda siis intuitsiooni (mis tugevneb paljudel kursuse ajal) järgima hakates täitma hakanud.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMina ei ole neid muutnud. Nemad ise on ennast ja oma elusid muutnud, kuna on muutnud oma mõtlemist, oma harjumusi ja oma uskumusi. Mina olen loonud tööriistad ja erinevad võimalused ning struktuuri, mis annavad arusaamise kuidas see tõeline loomine käib.

Minu suurim rõõm on näha nende inimeste elusid minu silmade ees muutumas ja et olen saanud olla kaasosaline nende kohanemises ja muutumistes ning, et tänu sellele on nad saanud luua uue elu ja uued väärtused on ka andnud uue elukvaliteedi igal tasandil ning aidanud hakata rohkemal määral elama oma unistust.

Kui see kursus pakub sulle huvi, siis loe lisainfot värske Kiirtee Iseendasse koolituse pakkumise alt ja võta minuga ühendust, et saaksime sind programmiga liita. Imelist kulgemist sulle sinu teel! Aloha!


2 thoughts on “Kiirtee Iseendasse kursuse eellugu

  1. Tere,

    Soovin osaleda Teie online 12 kuulisel kursusel “Kiirtee Iseendasse” tasuksin kursuse eest 80 eoroste osamaksetena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *