Mis seos on Armastusel ja Tagurpidi Motivatsioonil?

Aloha!

Valentinipäev on lähedal ja seepärast võtan fookusesse – mis seos on armastusel ja tagurpidi motivatsioonil? Jagan ühte lugu oma elust kus minu armastus sai tagurpidi motivatsiooni tõuke ja kuhu see mind viis. Jagan ka eellugu sellele kuidas ilma teadliku kohaloluta otsisin armastust kogu maailmast 15 aastat reisides 30-le maale. Mis on minu arust kõige kiirem tee tõelise armastuseni ja miks on tagurpidi motivatsioon sellel teel üks paremaid nippe? Vaata videod läbi (kahes osas seekord või blogis on kokku lõigatud), loe blogi, tee ülesanded ja osale ka katsumuses! Jaga ja saa järgijaks minu hõimus;)

Vaata tänast videot siit: 

Tagurpidi motivatsioon on sageli meie elus suurimaks edasiliikuvaks jõuks. Ma jagan videos kuidas minu professor Lõuna-Aafrikas arvas et mina magistratuuri kindlasti ei peaks edasi minema. Üheksa kuud hiljem olin tagasi ja näitasin oma esimest dokumentaalfilmi mis olin oma magistriprogrammi jooksul kokku pannud. Antud professor oli väga vaikne.

Jagan seejärel ka lugu kuidas mulle pandi peale armastuse vastane projektsioon. Kuidas ma sellest välja tulin ja leidsin oma elu armastuse ja olen nüüd õnnelikult oma kuningaga abielus.

Tänased ülesanded: 

  1. Millal on sinu elus esinenud tagurpidi motivatsioon ja mil moel on see ka olnud ühenduses armastusega? Mil moel on see sind sinu elus edasi aidanud?
  2. Kas otsid oma elus teadlikult või mitte teadlikult armastust? 
  3. Millist armastust sa soovid kogeda? 

Käimas on ka võimalus ühel inimesel võita tunnine ‘avastuskõne’ minuga, kui sa kirjutad väikese essee teemal – Mis seos on armastusel ja tagurpidi motivatsioonil? Essee peaks olema vähemalt 1 A4 lehekülg, PDFIna ja Ariel nr 12 fondiga. Saada see mulle hiljemalt 15. veebruari õhtuks kell 18 eesti aeg crystalralaksmi@gmail.com aadressile. Valin välja parima loo. Võimalusel jagan seda lugu ka järgmises FB live-is.

Lisaks palun sul:

– Pane Like sellele videole kas You Tubes või siis Fb-s

– Pane like minu FB kanalile Crystal Ra Laksmi (#liquidheavenfacilitator)

– Pane like minu You Tube kanalile #turbonewflow

– Jaga antud videot nii paljudega kui võimalik

– Saa minu järgijaks kõikidel mu kanalitel

Kui huvitud Sisemise Pere Coachingu Programmist, siis loe lisa siit:

Programm käivitub kaks korda aastas – veebruaris ja septembris ja sinna on limiteeritud kohad. Kõik huvilised läbivad avalduse protsessi et välja selgitada sobivamaid kandidaadid antud sügavsukeldumiseks endasse minu juhendamisel. Praegu on grupp erandkorras avatud kuni märtsi alguseni 2020. 

Kui sa soovid koheselt sügavamalt sukelduda Külluse Ratta teemasse nii nagu ka kas ja kuidas avastada detailsemalt ja täpsemalt oma talente ja eluülesandeid siis osta 8-kuine (sulle avaneb ligipääs korraga kogu materjalile) 280 eurot:  Külluse Seikuskoolitus Unistuste Ellu programm siit: 

Kui sa sooviksid programmi osta aga sul pole krediitkaarti, siis võta minuga ühendust ja sa saad selle kanda otse OÜ New Flow arvele EE552200221039028272 ja saad siis kursuse materjalidele sissepääsu!

Kui sa soovid kuulda täpsemaid tagasisidemeid KSUE kohta siis vaata siit tagasisidet Aprillis 2019: ja  tagasisidet novembris 2017 siit: 

– Kui sul on soovi hüpata pardale Havai seikluskoolitusele novembris 2020hüppa pardale siit:  

– Vaata kindlasti ka selle kevade võimaliku Eesti retriidi infot siit: 

– Kui sa soovid kindlasti minuga teha kas Auratransformatsiooni™ või muid seansse sel kevadel Eestis – ajavahemikus aprilli lõpp kuni juuni algus, anna kindlasti kiiremas korras teada kuna kaardistan praegu huviliste  ülevaadet.

Lisaküsimuste korral minuga koostöö minu võimaluste suhtes –  võta minuga ühendust emaili teel crystalralaksmi@gmail.com

Aitäh sulle sinu aja ja pühendumise eest!

Olgu see järgnev samm sinu enda elu ja maailma edendamise teel imeline!


Crystal Ra Laksmi-Ditton

Olgu aloha sinuga,

San Diego, California

FB #liquidheavenfacilitator 

Instagram #crystalheavenactivation 

You Tube #turbonewflow

Vaata tänaseid ülesandeid siit: 

Mis seos on armastusel ja tagurpidi motivatsioonil?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *