Saa Sõbraks Veega Koolitus Septembris

KAlev spa sept kursus kollaazSiin ta nüüd on!

Kui sul on tõsi taga oma vee hirmudega töötamiseks või soovid lihtsalt sügavlõdvestuda ja veega sõbraks saada, siis siin on sinu ainulaadne võimalus!

Kalev Spaga koostöös pakun Wantra veekoolitust Septembrikuus igal pühapäeval kell 19 – 21 alumises väikses basseinis (eraldi klaasi taga) kus temeperatuur minu töö jaoks on +30C mis on miinimum temperatuur. Kohti on vaid 12, nii et kes ees, see mees/naine.

Panin selle just ka pühapäeva päevale selleks, et kui on inimesi, kas Tartust, Pärnust või mujalt Eestist, saavad nad tulla kasvõi bussiga Tallinna, nautida paar tundi vett ja siis tagasi sõita. Enamus bussid peaksid tagasi sõitma kuni kella 23ni.

See koolitus on ka Wantra Vee Juhtide koolituse esimene alustase. Kui sa tuled Vee Loengule 24ndal augustil siis sulle veel väike lisakingitus ja eripakkumine. Vee Loengu kohta tuleb ka kohe kohe info ülesse! Imelised merineitsid ja mehed ühinegem!

Registreerimine algab nüüd ja kohe. Registreerimine on siduv, seega kui sa paned ennast kirja, siis kõigile 8-le tunnile septembris ja sinu osalustasu on tagastamatu. Sedamoodi loome ka väga tugeva grupidünaamika ning see teeb minule organiseerimise kergemaks. Tõsta oma immuunsust tugevalt terve septembrikuu jooksul, nii et haigused sinu kohalolu ei kimbutaks!!!

Eelregistreerimine lõpeb kõige hiljemalt 28. augustil ja eelisjärjekorras saab eelistatud neid, kes saavad maksta kogu koolituse tasu korraga. Kui neist tekib juba 12 inimest, sulgub kogu koolituse registreerimine automaatselt ja uusi inimesi lisada pole võimalik.

Kursuse toimumise ajad – 6, 13, 20 ja 27 september kl 19-21.

Registreerimise info kaardil. Tule kohale vähemalt 15 minutit varem, et saaksid ennast pesta. Peale koolitust on sul ka lisaaeg pesemiseks ja riietumiseks 15 minutit. Osaluseks on vaja trikood või vees ujumise riideid, ninaklõpse ja oma maski ning toru.

Enne kursusega liitumist, tutvu palun ka basseini kokkulepped failiga.

Lisainfoks: Peale Veetööd Crystaliga võid ennast tunda eriti sügavalt lõdvestuna just peale kursust. Seega oleks vajalik väga tugev maandus koheselt peale kursust, eriti kui sa koheselt pead istuma ka autorooli. Tegu on väga sügavlõdvestavate tehnikatega, mis mõjutavad kogu su olemust rakkudeni välja!

Lisainfo:

Telefon: 55924831

Kontakteeru siit: 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *