Select Page

Alates esimesest päevast kui alustasin tööd inimestega, on 99% neist inimestest soovinud oma ellu tuua rohkem raha ja küllust. Kuna olen nüüdseks välja töötanud väga palju tööriistu kuidas selle teemaga töötada on huvilistel võimalus selle teemaga alustada läbi Külluse Konsultatsiooni.

Enne Külluse Konsultatsiooni tellimist on soovitav osta Külluse Akadeemia Esimese astme Kaheksa Rahamagnetit kuna materjalidega on kaasas ka kaks boonusmaterjali – Külluse blokkide kaardistamise minikursus ja lisaks veel ka delfiinikingitus otse Havailt.

Soovituseks on esmaselt osta Kaheksa Rahamagnetit ja seejärel nendega tegeleda vähemalt 10 päeva – tegeledes ühe magnetiga päevas kaheksa päeva järjest ja seejärel ühe päeva et teha Külluse Blokkide Kaardistust ja ühe päeva et teha delfiinimeditatsiooni. Peale kümmet päeva on soovitav teha Crystal Ra-ga Külluse Konsultatsiooni coaching, kus on võimalik teha ülevaade just energeetiliselt kas ja kus teemad veel kinni on.

Külluse Konsultatsiooni kestus on 1,5 tundi ja enne seanssi peab klient saatma oma külluse blokkide testi tulemused emailile. Külluse Konsultatsiooni maksumus on 120 eurot + 40 eurot rahamagnetid ja boonused – kokku 160 eurot.

Kui sul on olnud pikemalt küllusega teemasid on soovitav osta pigem Külluse Seikuskoolitus Unistuste Ellu 8-kuuline kursus kuna see läheb väga sügavuti külluse teemadega.

Kui sa aga soovid saada ülevaadet kust alustada ja millega pihta hakata siis võib Külluse Konsultatsioon olla midagi just sulle.

Anna teada kas ja kuidas saan olla sinu teejuhiks sinu unistuste teel!

Aloha,

Crystal Ra

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This