Select Page

Uue Ajastu Tantrakursus Crystal Ra Laksmiga

matsalumajakeMatsalu Algallika Keskuses  

16 – 18 september – 2016

Kursuse algus reedel kell 15 ja lõpp pühapäeval kell 15

Tegu on väga omanäolise ja ainulaadse tantrakursusega Eestis. Selguvad Uue Ajastu Tantra vundamendi peamised võtmed ning antakse ka tööriistad kuidas seda praktikasse panna. Eriti sobiv uue ajastu täiskasvanutele ja noortele (al 18 a).

Mis asi on Uue Ajastu Tantra?
Tantra loodi enam kui 5000 aastat tagasi. Väga paljud originaalse tantra tehnikad ja tööriistad on igihaljad, aga on ka neid, mis ei sobitu enam uue ajastu inimestega ning lähenemistega.
wantrawomandanceUue ajastu inimene on see keegi, kes on uue ajastu indigo-, kristall- ja kuldenergiatega kas siis ühenduses või lõimunud kui ka need, kes on aru saanud, et me ei saa enam midagi teha vanamoodi. See kursus sobib eriti ideaalselt transformeeritud inimestele, aga on avatud ka teistele. Info omandamine on siis veelgi kergem ja voolavam kui oled juba uues ajas kodus.
Selle kursuse jooksul räägime nii uue ajastu tantra teooriast kui ka praktikast ning paneme need ka töösse, et need oma keha, vaimu ja meelega integreerida.
Vanasti oli tantra peamine eesmärk ühineda vaimuga ja nii ütelda ‘valgustuda’. Uue ajastu lapsed sünnivad aga juba vaimuga oma kehas, ehk siis on juba üks oma vaimuga. Hing ja vaim on kaks eri asja. Kursusel saab ka seletatud kuidas ja miks. Paljud täiskasvanud on samuti liikumas sel teel ja neid kutsutakse ‘uue ajastu täiskasvanuteks’. Nemad on protsessis kus nende vaim ja keha aja möödudes ka kokku sulavad. On väga palju erinevaid tehnikaid ja lähenemisi, et selleni kiiremini jõuda. Igaüks valib endale sobiva, aga sellel kursusel jagan kuidas uue ajastu tantra saab sel teel panuseks olla. Kui see, mis on siia kirjutatud heliseb sinuga, siis loe edasi. 
matsaluwantraSelle kursuse võimalik essents (täielik teemade valik toimub vahetult enne kursust olenevalt osalejatest ning täpsemad juhised saabuvad peale registreerimist. Nii saab iga osaleja olla ka kaaslooja peamiste teemade valikul):
 • Enamus uue ajastu inimestel ei ole enam 7-t energiakeskust. Traditsiooniline tantra on ülesse ehitatud  enamasti 7. energiakeskuse peale. Mis saab siis kui sul on vaid 3  või 1 energiakeskus? Kuidas siis tantrat teha ja mis siis muutub?
 • Meeste ja naiste polaarsuste muutumine uue ajastu tantras
 • Kolme mina roll uue ajastu tantras
 • Energiatega töö uues energias nii enda kui teistega ja nende puhastamise erinevus vanadest tehnikatest
 • Vanadest suhetest puhastumine ja edasiliikumine ülivõimsate ja lihtsate uue ajastu tehnikatega
 • Mis juhtub siis kui sinu eelmine partner on röövinud sinu eluenergia oma seksuaalorganisse? Kuidas seda tagasi saada?
 •  4. elemendi tähtsus Uue Ajastu Tantras
 • Miks on vee element eriti tähtis uue ajastu tantras ja praegusel ajal?
 • Tantra vees – Wantra
 • Mis así on Wantra? Teooria + Praktika nii maa peal kui kehasoojas vees
 • Yoni ja lingami roll uue ajastu tantras
 • Sisemise mehe ja naise tervendamine Uue Ajastu Tantratehnikate läbi
 • =MwantrahandsupSisemise mehe ja naise ühinemine ja selle tähtsus uues ajas
 • Kuidas leida oma jumalik partner järeleproovitud tehnikatega? Võimalik praktika
 • Pea ja südame ühinemine
 • Yoni kui kahe südame kodu ja mis võti seda lahti keerab?
 • Kuidas uue ajastu naist ja meest jalust rabada? Peamised erinevused vana ajastu lähenemisest
 • Uue ajastu multidimensionaalsus ja eduka suhte võtmed sellest lähtuvalt
 • Keha, vaimu- ja meele praktilised tehnikad uues ajastus, mis on kiired ja toimivad igal ajal ja kohas
 • Uue ajastu tantramassaaz või maandusteraapia
 • Mis así on orgasmiline hingamine ja mida see võib teha?
 • Varjude tantsu vägi
 • Yoni kihtide puhastus läbi shakti kontakti
 • Yoni ja lingami austuse ja tervenduse rituaalid
 • 4 V süsteem kui uue ajastu lahke suhtlemise tehnika (varjud, vaatenurgad, väärtused ja vajadused) mis aitab ära hoida konfliktid ning luua vaba ning voolav suhtlemine
OLYMPUS DIGITAL CAMERAKursuse viib läbi Uue Ajastu Tantraterapeut Crystal Ra Laksmi (eestlane, kes elab enamuse aja välismaal), kes oli üks esimestest Eestis, kes alustas avalike välismaiste tantrakursuste õpetajate maaletoomist aastal 2009. Tema praeguste koolituste taustaks on lugematu arv kursuseid, mida ta sai organiseerida, luua ja assisteerida 2,5 aasta jooksul erinevate maailma tasemel õpetajatega. Seejärel on Crystal Ra tantrat praktiseerinud üle maailma erinevates kohtades ja erinevate inimestega ning ka ennast erinevate uute rahvusvaheliste kursustega täiendanud. Sellest kõigest sündis ka tema enda loodud Wantra veetehnika (tantra vees), mida ta praegu ka globaalselt arendab.
Esimesed suuremad sammud on tehtud Mehhikos, kus Wantra on nüüd tulevikus pakkumisel ka Four Seasonsi hotellis ja mitte ainult. Uue Ajastu Tantra mõtted on olnud eos juba aastaid, eriti kui mitmed transformeeritud selle kohta lisainfot küsisid.
Eelmise aasta novembris toimus esimene sündmus ja sedakorda siis vaid naistele, millel osales 12 naist ja mis oli väga edukas. Sel suvel on toimus väga võimas suvelaager naistele Matsalus, kus osales 17 naist. Kui see sulle huvi pakub, loe lisa siit. Seega Uue Ajastu Tantra pakub huvi ja toob esile need kohad, mida tavatantra veel ei too.
PV wantrahandsOsalustasud
 • Kui maksad koheselt kogu osalustasu, siis sulle osalus 250 eurot + toit ja transport (toidu makseinfo tuleb eraldi meiliga ja on ca 40 eurot). See pakkumine kehtib vaid kuni 15. juunini. Vajadusel teen firmale arve.
 • Osalustasu 260 eurot. Ettemaks 130 eurot laekumisel kuni 15. juunini + 130 eurot lisamakse 15. august + transport ja toit (toidu arve saab Algallikalt).
 • Osalustasu 280 eurot. Ettemaks 140 eurot laekumisel kuni 1. juulini + 140 eurot lisamakse 15. august + transport ja toit
 • Osalustasu 300 eurot. Ettemaks 150 eurot laekumisel kuni 1. augustini + 150 eurot lisamakse 15. august + transport ja toit
 • budhamatsaluOsalustasu kohale tulles ja makstes kohe toimumise ajal ilma ettemaksuta – 345 eurot (v.a toit ja transport)
 • Tervislikud toidud, majutumine hubastes jagatud tubades
 • Saun reedel ja laupäeval
 • Sooja vee Wantra seansid
 • Sündmus toimub Matsalus, Algallika keskuses, mis asub Tallinnast ca 2 – 2,5 tunnise autosõidu kaugusel. Lisa vaata siit: https://www.algallika.ee
 • Transpordi organiseerivad osalejad omavahel. Vajadusel tehakse selle kursuse nimeline suletud FB grupp, kus saab seda organiseerida. Kui on soovi minna kellegagi koos ühte tuppa, siis tuleb seda registreerimisel ära mainida.
 • Kursus on avatud nii vallalistele kui ka paaridele ja polü suhetes olijatele.

wantraroosEttemaksu konto on Oü New Flow EE442200221062707625 märkega Uue Ajastu Tantrakursus Septembris.

Registreeri oma osalus saates oma maksekoopia kinnitus crystalexpansion@gmail.com emailile. Kui on lisaküsimusi, siis küsi Crystalilt 55924831.

Kui sa oled ka huvitatud tantrast ning pole seda füüsiliselt kogenud, siis see kursus võib olla sulle väga armas, turvaline ja pehme ning rahulik sissejuhatus.

Kursuse lähenemine on väga kogemuslik ja pigem südamest ja voolamisest ning vaimust lähtuv kui peast ja teooriatest. Ole valmis lõdvestuma, minna laskma ja kontrollist lahti ütlema. Kui sa seda teed, siis võib vaim sulle tuua kingitusi, mida ei oleks eales isegi osanud ette kujutada. Kui sa suudad kursuse juhendajat täielikult usaldada ja teda täielikult aksepteerid, on sinu tulemus 100% ja rohkem, sest vastuvõtukanalid on rohelised ja lahti!

Kursuse toimumise tingimused 

Crystal Ra on Eestis vaid juulist kuni oktoobri alguseni. Järgmine Eesti külastus plaanis 2018 aastal. Kasuta võimalust!

wantragoddessPraeguseks on registreerinud 16 osalejat. Sellel kursusel pole niivõrd rõhk, et oleks pooleks võrdselt mehi ja naisi. Kui tuleb rohkem naisi, siis töötame ka läbi oma sisemiste meeste. Kuid kuna enamus Eesti naisi on väga tugevad ja vajaksid väga meeste osalust, siis oleks väga vahva kui rohkem mehi registreeruks. 

Varajane registreerimine on vajalik selleks, et saaks maksta koha ettemaksud ja koht kindlustada nii nagu ka sooja vee bassein. Maksimaalne osalejate arv on 18.

Sedalaadi kursus on ainukordne ja ainulaadne ja järgmine võib soovijate olemasolul toimuda aastal 2018, siis juba koos minu jumaliku partneri Michael Dittoniga (USAst). Praegu töötleme välja uusi Uue Ajastu Tantratehnikaid, mida siis veelgi teiega jagada.

Suured tänud tähelepanu eest ja imelise kohtumiseni,

Crystal Ra

Võta kaasa:

– Oma isiklikud hügieenitarbed

– Mugavad sportlikud riided

– Ujumisriided ja mitu suuremat saunalina

– Ninanäpid (saab osta spordipoodidest)ninaklops

– Laste ujumiskätised (täispuhutavad)

– Mask ja toru kui võimalik

– Lungi või sarong (saab erinevatest universumi poodidest)

– Massaaziõli (soovitavalt lõhnatu või õrna lõhnaga kookosõli)

– Väike isiklik pleed ja väike istumispadi

– Märkmik ja pliiats

– Üks pidulikum riietusese(esemed) – naistel naiselik kleit ja meestel särk ja püksid (võivad mugavad olla ei pea olema ülikond)

wantratouch

Kui sul on kõhklused kas osaleda, siis loe edasi!

Tere armsad

Olen viimased päevad tegelenud intensiivselt oma tantrakursuse promomisega septembris. Selles protsessis on juhtunud nii mõndagi.

Ma tahaks, et inimesed saaksid aru, et ma ei konkureeri kellegagi ega ütle, et ma olen parem või parim. Ma pakun alternatiivset võimalust uue ajastu inimestele tegeleda millegagi, mis sinuga heliseb ja sind võib avardada ja edasistele muutustele kutsuda. See on nagu täiendav info ja kogemus kõigele, mis sa juba oled oma elus või tantras kogenud. 

Uues ajas liiguvad energiad teisiti ja me ka soovime teisi asju, sest meie vaim toimetab teisiti ja vajab teistmoodi toitu. Kui me talle seda ei anna või teeme asju liiga vanas energias, siis tekivad sisemised konfliktid.

Minu esimene kogemus sellega oli kui igal tantrakursusel hakati rääkima seitsmest energiakeskusest. Kui ma siis õpetajaga konsulteerisin, et mida need inimesed peavad tegema kellel on kolm või üks energiakeskus nähvas ta negatiivselt, et meil on ju olnud 5000 aastat seitse keskust ja nii on ka edaspidi. See on aga väga kandiline lähenemine ja sellega uues kaugele ei jõua.

Mulle tuli huvitav info ka lisaks, et paljud kardavad tulla mu tantrakursusele, kuna ei tea kas seal saab haiget ja kas seal toimub survestamine, keegi isegi kasutas sõna ‘vägistamine’. Mul on kurb kogeda, et Eestimaal on toimunud väga palju erinevate õpetajate tantrakursuseid, kus osalejad on saanud sügavaid uusi haavasid – nii emotsionaalselt kui osad ka füüsiliselt.

Ise kogesin seda ka eelmisel aastal mitmeid kordi Eestis, kus see toimus just tänu sellele, et korraldajatel ei olnud üldse kogemusi või oskusi kuidas hoida turvaruumi kõigile osalejatele ja kuidas tervendada oma haavasid selle asemel, et uusi tekitada.

Kui üks tantraõpetaja kellega mul privaatne seanss oli peale minu yoni massaazi küsis, et kas ta nüüd võiks oma lingamiga minusse siseneda, siis ma olin shokis. Wow. Niimoodi siis kasutataksegi naisi ära? Et olen tantraõpetaja ja siis on mulle kõik lubatud??? Viin naise mõistusest välja ja siis lihtsalt torkan sisse kui tal pole adekvaatsust jah või ei ütelda teadlikul tasandil?

mina lokianoMina sain oma tantra aluspõhja läbi Lokiano kursuste organiseerimise ja loomiste, siis see sügav töö, mis tema tegi andis mulle võimaluse õppida suurelt meistrilt ja see ka endasse integreerida, umbes nagu see vanadel headel tantra aegadel käis. See toimus ju 2,5 aastat. Endalegi aru saamata toimis see väga sügaval tasandil.

Kuna Lokiano töötas ka väga sügavalt energeetilise ruumi hoidmisega, siis õppisin ka selle ära. Lisaks tulid õpetajad Niten ja Santoshi, kelle ma ka maale tõin ja aitasin nende alustala siin käivitada. See on olnud tohutu elukool. Seda ei saa vaid ühelt kursuselt.

Praegu on Eestis olukord, kus paljud inimesed teevad läbi ühe tantrakursuse ja siis hakkavad kohe õpetama. Kuid selleks, et õpetada tantrat on vaja rohkem kogemusi ja mina saan aru, miks seda vanasti tehti just nii, et õpilane toimetas koos meistriga. See kandub ajaga üle. Energeetiliselt, füüsiliselt aga seda peab ka regulaarselt kõike praktiseerima oma igapäevas. Tantra on väga sügav teema ja mul on kohati kurb kui ära mäkerdatud see sõna praegu Eestis on. Annan endast parima, et panustada teadliku tantra edendamisele Eestis.

Viimaselt naistekursuselt tuligi palju tagasisidet turvaruumi hoidmise kohta. Et kui hästi see mul välja tuli ja kui turvaliselt kõik osalejad ennast tundsid ja tänu sellele said avaneda. Keegi ei pea tegema midagi, mis ei sobi või ei toimi. Tuleb järgida oma südame häält. 

inglidroosipoosascrystalraJulgestan inimesi läbi minema hirmudest igal tasandil. Ja läbi selle avanevad kõik meie osad. Sealhulgas ka seksuaalsed osad. Ka yoni ja lingam. Minu koolitustel ei ole põhirõhk suguelunditel, pigem rohkem üleüldiselt energeetilisel aktiveerimisel ja teadlikkusel. 

Viibin Eestis sel aastal veel loetud nädalad. Järgmisel aastal ei plaani ma Eesti üldse tulla. Seega kasutage võimalust – kas teha tutvust tantraga pehmel moel või siis minna sügavamale ka läbi tantra vees, mida praegu ei tee mitte keegi teine Eestis ega vist sel kujul ka maailmas;)

Suur tänu kui sa usaldad mind oma teejuhiks sellel nädalavahetusel ja usu ma luban, et annan endast parima, et tunneksid ennast hästi ja turvaliselt ning saaksid avaneda sulle omases tempos. Kui sa ikkagi kahtled, siis anna teada, annan sulle kontaktid neist inimestest, kes on minuga läbi teinud mitmeid kursuseid, saad siis nendega ise suhelda. 

Kui sa ise ei saa tulla, siis soovita seda kursust oma FB lehel! Lingi leiad siit alt!

Suur tänu ja imelise kohtumiseni septembris!

httpss://www.facebook.com/events/1599381480377105/

Jaga kursuse kaarti oma FB seinal!

Uue Ajastu Tantrakursus

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This