Select Page

Auratransformatsioon™

crystal danceCrystal Ra Laksmi-Ditton on ametlik Auratransformatsiooni™ maaletooja aastast 2007. Selle tehnika implementeerimine ja esimeste koduehtsate eestlastest transformaatorite koolitamine käis koostöös Berit Reaveri (nüüd Hickman) ja Crystal Ra Laksmi ning Anni Sennoviga aastast 2008 – 2010. Crystal Ra oli ka ainus osavõtja aurainstruktorite koolitusest Eestis.

Peale seda pühendas Crystal Ra täisajaga Auratransformatsiooni™ promomisele aastatel 2007 – 2011, nii nagu ka transformatsioonide tegemisele nagu ka aura tasakaalustustele, aga ka paljudele teistele tehnikatele, mis on seotud tema täieliku eluülesande avaldumisega.

Auratransformatsiooni™ saab teha vaid füüsilise kohaloluga, aura tasakaalustust võib teha ka läbi interneti. Kui sa oled Eestis ja leiad selle info, siis on väga oluline, et leiad Auratransformaatori™, kes sinuga energeetiliselt ja olemuselt heliseb. Kui sa soovid seda seanssi läbida Crystaliga siis, pead vaatama kus ta parajasti maailmas asub ja ise kohale lendama või kasutama harukordseid võimalus sel ajal kui ta Eestis viibib.

Kui soovid teha Auratransformatsiooni™ väljaspool Eestist siis võid seda sageli ühildada mõne teise ettevõtmisega, ehk siis näiteks tulla Hawaiile, teha läbi seikluskoolitus ja enne seda teha ka Auratransformatsioon™.

Kui soovid aga kindlasti kedagi Eestist, siis küsi Crystali käest, keda ta Eestis olevatest transformaatoritest soovitaks.

Mida peaks silmas pidama kui ma valin Auratransformaatorit™?

See, kelle sa valid omale Auratransformatsiooniks™ on väga oluline. Uues energias on ta nagu sinu uude energiasse üleviiv ema, kes siis hoolitseb, et kõik saaks paika nii nagu vaja ning on olemas ka siis tasakaalustusteks peale transformatsiooni.

Kui sa lähed transformaatori juurde, kes veel oma eluga pole täiesti tasakaalus, võivad tema protsessid ka sinule üle kopeeruda (olen seda täheldanud päris mitmete klientide puhul). Oluline on ka, et see inimene, kelle oled välja valinud sinuga energeetiliselt heliseks.

Auratransformaator™ võiks soovitavalt elada tasakaalus ja teadlikkuses ning võiks olla näha, et tema elu toimib tema enda tingimustel. Kui Auratransformaator™ on kõik energiad, elemendid ja muu hästi integreerinud peale oma transformatsiooni ja ka transformaatorina töötades, siis peaks ka tema füüsiline elu seda näitama.

Ta elab seal kus talle meeldib ja tema tingimustel, ta on terve ja elurõõmus, tal on oma unistuste töö(d) ja tal on ka leitud oma kaksikvaim ning nad on mõlemad harmoonilises suhtes. Tema elus on struktuur ja süsteem. Kui sa teed Auratransformatsiooni™ sellise inimese juures, siis kõik see võimendub ja aktiveerub ka sinus.

Mis juhtub AuraTransformatsiooni™ ajal? 

Vastab Anni Sennov

Kõik inimesed on energia, mis on pidevas liikumises. Nähtav osa – keha – on nähtamatute energiate manifestatsioon, mis läbib ja ümbritseb su keha. Seda vähem nähtavat osa kutsutaksegi auraks. Auras on kõik, mis sa mõtled või tunned, see on ainult energia, mis on pidevas liikumises ja muutumises. Igat sorti valud või haigused; see, et sa ei tee, nagu sa soovid, vaid mida teised sinult ootavad; puuduv enesekehtestus; teiste enesekehtestuse mitteaustamine; negatiivsed mõtted, mis su elu juhivad, näiteks hirm, süütunne, puuduv eneseväärikus; üksindus; täitumatud unistused – kõik see on sinu negatiivsete vibratsioonide või blokeeringute manifestatsioon auras. Sinu füüsiline keha on peegelpilt sellest, mis toimub sinu kõikides energiatasandites sinu auras.

AuraTransformatsiooniga™ puhastatakse sügavalt süsteem ja tekitatakse sellega ruumi vaimenergiale ja kõrgemale mentaalsele kehale, mis laotab end laiali ja võtab vanade madalamate energiakehade ja hingeenergia koha. Sinu vaim asub kõrgemas mentaalses plaanis ning AuraTransformatsiooniga™ need piirid lahustatakse.

AuraTransformatsioon™ on teadlikkuse kvanthüpe. Me kõik – kas teadlikult või mitte – üritame saavutada pidevat kontakti oma vaimuga. Kui oled ära teinud AuraTransformatsiooni™, sinu teadlikkuse laienemise, siis tead intuitiivselt, mis on su jaoks hea ja mis on vähem hea. Kui tugevalt see väljendub, sõltub sellest, kes sa oled inimesena ja kus oled oma protsessi ja arenguga.

Kuidas seanss välja näeb?

Seanssi tehakse ainult füüsiliselt kohal olles, ning võtab ca 1,5 – 2 tundi aega. Klient viskab pikali ja AuraTransformaator™ võtab pihku tema jalad. Kogu seanss möödub samas asendis. AuraTransformaator™ annab tagasisidet mis toimub, võibolla küsib küsimusi ja hoiab sind kursis kusmaal protsess parajasti on. Protsess on pöördumatu ja sellel on eluaegne garantii. Halvemaks läheb ainult siis kui sa ei järgne oma intuitsioonile peale transformatsiooni ja ei järgne oma vaimu juhendamisele ja ei muuda mitte midagi välist oma elus, sisemisest rääkimata.

Auratransformatsiooni vastunäidustused

– Kui sa võtad antidepressante, või oled alkoholist või narkootikumidest sõltuv ja väga tasakaalutu ei ole soovitatav Auratransformatsiooni läbi viia., kuna see võimendab kõike. Alustada võib transformatsioonile eelnevast konsultatsioonist, mis võib aktiveerida energiad õigesse suunda liikuma ja Auratransformatsiooni ette valmistama.

– Auratransformatsiooni™ ei saa teha kaudselt. Auratransformatsiooni™ peab tegema kohapeal, nii et Auramediaator™ on füüsiliselt kohal ja hoiab su varvastest kinni.

Auratransformatsiooni™ eelised:

– Aitab sul ennast tugevamalt maandada ja oma keskmes olla

– Lased vanast lahti palju kiiremini, olgu selleks siis mõtted või teod

– Oled rohkem kohal praeguses hetkes

– Sul on tugevam intuitsioon ja tead kuidas ja mida valida

– Hakkad järjest rohkem aimu saama mis on sinu elu missioon ja mida selleks vaja teha on

– Tasakaalustad järjest kõik oma elemendid – tuli, vesi, maa ja õhk

– Sa ei saa endale valetada ning ka teised ei saa sulle enam valetada, sa näed neid kergemini läbi

– Kui sa kuulad oma sisemist juhatust, siis sa oled rohkem õigel ajal ja õiges kohas

– Kergem on leida oma otseteed

– Sind on raskem manipuleerida

– Kehtestad ennast palju kergemalt

– Vana sodi ülesse tulles, tegeled sellega kohe mitte homme või viie aasta või elu pärast

– Sul on rohkem elurõõmu ja tead kuidas enda eest hoolitseda, nii et su elu on tasakaalus

– Ja palju muud… Küsi Crystal Ralt või eelnevalt transformeeritutelt.

kristalllapsedRaamat, mida on soovitav lugeda enne Transformatsiooni

Enne Auratransformatsiooni™ on soovitatav lugeda läbi Anni Sennovi raamat antud teemal. Vaata selle kohta infot siit:  Raamat peaks olema saadaval enamus Rahva Raamatu poodides nii nagu ka Apollo raamatupoodides. Kui sealt kätte ei saa, uuri raaamatukogusid. Kui sealt ka ei saa siis vaata Auratransformatsiooni Ametlikult kodulehelt järele kes on raamatute müügiesindaja Eestis.

Vaata, kes on registreeritud Auramediaatorid™ Eestis siit: Sellel lehel pole paljusid transformaatoreid praegu kirjas. Seega kui sa tead kedagi, kes on väitnud, et ta on transformaator, siis ole hea ja uuri Anni Sennovi käest isiklikult, kas tegu on litsenseeeritud inimesega.

Kõige värskem Auratransformatsiooni™ tutvustav video Crystal Ra-ga asub siin: 

Vaata mis Crystal Ra räägib Auratransformatsioonist siin videos.

Siin on video Auratransformatsioonist™ Terve Tervise Saates sügisel 2016. Vaata seda siit

Vaata videot, mis kutsub sind tegema Auratransformatsiooni™ (inglise keeles)

Vaata, mis Berit Reaver räägib Auratransformatsioonist™ (inglise keeles) siin

Loe Crystal Ra kogemusest – 11 aastat peale transformatsiooni, et aru saada kuidas just toimib eluülesande avaldumine peale transformatsiooni siit: 

Crystal Ra on välja töötanud isiklike kogemuste põhjal alates 2007. aastast väikese Auratransformatsioon™i järgse elust enesest töövihiku oma klientidele. Neile, kes teevad Crystaliga Auratransformatsiooni™, neile on e-raamat sessiooni hinnas.

Teised saavad selle osta e-raamatu kujul. Lisainfot selle kohta saad siit: 

fullblowngoldenqueenMis on Auratransformatsioon™ minu jaoks olnud?

Crystal Ra: 

‘Kui mina vaatan oma elule tagasi, siis ma arvan, et üks kõige võimsamaid tehnikaid mu elus ongi olnud Auratransformatsioon™. Ma lühidalt kirjeldaks seda kui vaimu sissekolimist meie kogu olemusse, kes siis hakkab ise koristama ja puhastama kõike vana. Olgu selleks siis mustrid, mõtted, uskumused, või ka välised tingimused.

Auratransformatsioon™ viskas mind mitmele globaalsele orbiidile, kus ma pidevalt reisisin, et otsida ennast, kes ma olen ja mis on mu missioon. Kõigest sellest on lähiajal tulemas ka mitu raamatut.

Ilma Auratransformatsioonita™ ma arvan, et ma oleks surnud, sest ma ei oleks osanud leida väljapääsu väga mitmest kriitilisest olukorrast. Lisaks kõigele muule on see andnud mulle täieliku julguse olla see, kes ma olen – alates sellest, et olen Eestisse toonud teistsuguseid tervendustehnikaid mitmeid aastaid, või et mingil hetkel kolisin Mehhikosse või et isegi julgesin vaid iseendaga avalikult abielluda. Olen oma elu elanud täiega ja liigun iga päevaga lähemale oma ultimaatsetele unistustele.

Minu soovitus on, et kui sa soovid hakata kiiremini liikuma oma õiget teed pidi, tee kiiremas korras ära Auratransformatsioon™. See lükkab sind sinu teele. Selles protsessis pead olema valmis ära lahustama ja laskma minna kõigel sellel ja kõigil neil, kes ja mis sind enam ei toeta ja millel on aeg lahukuda. See võib mõnikord olla katsumusterohke, aga pikemas perspektiivis sa saad aru miks ja see kõik teenib su kõrgemat eesmärki.’

Kui sa valid teha Auratransformatsiooni™ minuga, siis liidan sind ka oma privaatse transformeeritute FB grupiga, kuhu panen jooksvalt infot, mida ma energiatelt saan. Lisaks töötan praegu läbi oma Auratransformatsiooni™ nipiraamatut, mille saad kaasa peale transformatsiooni ja kus ma jagan paljusid praktilisi näpunäiteid, mis aitavad su üleminekuajal minna võimalikult pehmelt ja voolavalt.

Kuna vee element on üks uue ajastu juhtivamaid elemente, on mul ka välja töötatud oma Wantra veeteraapia, mis aitab läbi veeteraapia integreerida rohkem sinu enda vaimenergiat sinu kehasse ja kogu olemusse ja samuti ka lahustada teemasid, mis on kuskil veel kinni olnud ja luua rohkem voolamist – sealhulgas ka külluse tasanditel.

Hiljuti töötasin välja ka erilise uue online kursuse – Külluse Seikluskoolituse Unistuste Ellu, mis hõlmab endas väga palju praktilisi nippe, kuidas uues ajas navigeerida ja hakkama saada. Alates 1. jaanuarist 2019 saad seda programmi osta kui individuaalset paketti ja vajadusel juurde osta lisa coaching Crystal Raga sellele programmile;)

Kohtumiseni!

Imelist kulgemist uues ajas!

Kui sul on soovi lisa küsida, kirjuta mulle: crystalralaksmi @ gmail.com

Aitäh!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This