Select Page

Bio

Crystal Ra Laksmi-Dittoni Bio

Crystal Ra on pärit keskklassi perekonnast väikesest Särevere külast Eestis ja tema seiklused maailmas on temast vaikselt teinud maailmakodaniku.

Tänasel päeval elab ta oma unistust koos oma kuningast abikaasa Michaeliga Daytona Beachil, Floridas, USA-s. Nad leidsid teineteist aastal 2014 Mehhikos ja abiellusid Havail 2017 aastal.

Praeguseks on ta elanud kolmel erineval kontinendil, teinud läbi kuue maa immigratsiooni protsessid – õppinud, töötanud, seigelnud ja sisse töötanud erinevaid tervendus-meetodeid alates Taanist kuni Hawaiini välja.

Seiklused ümber maailma on kestnud aastast 1995 ja külastatud on pea 30 erinevat maad ja seiklemine pole kaugeltki veel lõppenud. Crystal Ra pole mõjutanud kui mitte alati kogukondi, siis vähemalt indiviide, kes ehitavad uut tulevikku oma kodumaadel.

Seiklusrohke uudishimu ja avastajahing, mille ta on pärinud oma purjetajast isalt juhtis ta antropoloogia õpinguteni Oslos, Tromsøs ja Kaplinnas, mille tulemusteks oli kaks dokumentaalfilmi. Seiklused viisid teda Austraaliasse (Sydney, Ayers Rock, Uluru), Uus-Meremaale, Namiibiasse, Lesothosse, Egiptusesse, Portugali, Tenerifele, Norra, USAsse (Hawaii, Kauai, Maui, NYC, Chicago), Costa Ricasse, Mehhikosse (Cancun, Puerto Vallarta, La Cruz, Sayulita), Soome, Austriasse, Saksamaale jne.

Crystal on kõige efektiivsem kui mitu palli on korraga õhus – olles siis kas vabatahtlik kohalikus kogukonnas või uute äriettevõtmiste alustamise või siis uute tervendustehnikate juuruta-misega – see kõik põimub kokku globaalseks mõjuks, et inspireerida inimesi looma oma unistuste elu kui nende sünniõigust.

Teekond selle hetkeni on olnud kirju alates sekretäritööst kuni vaba-kutselise kirjaniku- ja jutusaate juhi-, juustuleti töötaja ja viie aastase koristajatööni Oslos, mis aitas õpinguid finantseerida ning nüüdseks siis oma äri Oü New Flow omanikuni aastast 2007. Alates 2011 aastast on firma toimetanud asukohavabalt. Lisandusid firma USA-s ja Mehhikos.

Crystal Ra alustas iseenda arenguteed noorte grupiteraapias ‘Noored Noortele’ Tallinnas  aastal 1994. Alates 2000. aastast juhtis Crystal Ra vabatahtlikult vaimseid gruppe Oslos ja seda koguni norra keeles. Seal töötati läbi James Redfieldi raamat ‘Celestine Prophecy’. Peale mitu aastat kogemuste kogumist, hakkas ta vaikselt korraldama väikseid koolitusi nii nagu ka eraseansse andma.

Kõik sai alguse inglitest ning ingliteraapiast Lõuna – Aafrikas, kus Crystal Ra elas kokku pea aasta. Ingliteraapiat harrastas Crystal Ra mitu aastat kuni hakkas tegelema Auratransformatsiooniga™. Esimesed avalikud sündmused nii Lõuna-Aafrikas, Norras kui ka Eestis olid inglite teemal ja see oli ka teema, mis tõi Crystal Ra suuremalt avaliku meedia ette Eestis aastatel 2005 – 2007.

Crystal Ra tõi Auratransformatsiooni™ Eestisse aastal 2007, aitas seda juurutada ja ka välja õpetada koostöös Berit Hickmaniga (endine Reaver) esimesed Auratransformaatorid™ Eestis aastatel 2008 kuni 2009. Esimesed aastad möödusid täielikult Auratransformatsiooni™ promomise tähe all. Crystal Ra transformeeris sadu inimesi selle ajal jooksul. See andis väga suure kogemustepagasi inimestega energeetiliselt tegeledes ja seda ka rahvusvaheliselt.

Crystal Ra mõistis, et selleks et inimesi tõeliselt aidata, ei saa seda teha ainult energeetiliselt, tuleb lisada ka kehaga tegelemine ning ka meele puhastamine ette võtta. Seejärel viiski teekond Hawaiile, Big Islandile, kus algasid veeteraapia seiklused ning seikluskoolituste tegemine aastast 2009 – 2012. Hawaii seikluskoolitused jätkusid aastal 2016 ja edaspidi on kavas neid teha vähemalt aastas korra kui mitte rohkem olenevalt maailma üldisest olukorrast. Loe täpsemaid toimumisaegu sündmuse lingilt.

2009. aastal alustas Crystal Ra ka maailmatasemel tantraõpetajate maale-toomist nagu Lokiano(Saksamaa), Niten (Prantsusmaa) ja Santoshi (Hispaania), kelledega sai koostööd tehtud kokku 2,5 aastat nii gruppe organiseerides, assisteerides kui ka kokku pannes ja eeltööd ning järeltööd tehes. Lisaks paljud erinevad kursused nagu vabastav hingamine maa peal ja vees, Organic Stretching, Body Dearmouring, Gaia Education modules, EFT jpt. Mõne aja pärast jõudis Crystal Ra ka meelt avardavate tehnikateni ja moodulini, mis andis palju avastamisrõõmu vanade meele koodide lahustamisel. Aja möödudes selgus aga, et see tehnika ei toeta ja ei sobi talle, ning seejärel ta lahkus antud süsteemist täielikult.

Aastatel 2009 – kuni praeguseni on Crystal Ra kogu oma energia pannud Wantra veeteraapia arendamisele ja väljatöötamisele ning seda rahvusvaheliselt. 2016 – 2017 oli Wantra pakkumisel mitmes kõrgklassi hotellis Mehhikos (St Regis, Four Seasons, Villa Ananda Boutique Spa) ja nendega koostöö jätkub ka edaspidi.  

Aastal 2013 sündis esimene 6-kuuline online kursus ‘Ettevõtlusjooga’ koos koostööpartneriga. Mõne aja pärast muutis Crystal Ra selle 12 – kuuliseks online koolituseks nimega ‘Kiirtee Iseendasse’,  kus kõikide osalejate elud on väga kõvasti muutunud, kui nad on kõik tööriistad täielikult praktikasse pannud. See on väga hea sügavam moodus Crystal Raga ka kaudselt koostööd teha, isegi kui ta pole füüsiliselt Eestis kohal.

Kõik kokku on ehitanud vundamenti uuele äriprojektile ja paari uue kodulehe lanseerimisele, äridele ja offline ning online projektidele ja samuti tema praeguseks paljudele e-raamatutele ning uuele isiklikule tervendusmeetodile vees nimega Wantra.

Crystal on seilanud ja surfanud maailma erinevatel meredel, roninud seiklusgrupi juhina julgete inimestega mägede tippudesse Norras ja seigelnud Hawaiil, et näha voolavat laavat ja vihmametsasid. Ta on sügavsukeldunud ookeani koos delfiinidega.

Seikluste voolus oleks tal nagu maagiline võlukepp, mis panustab inimeste enseavardamisse, olgu siis tegu ujumaõppimisega, et saada lahti veehirmust, saada parem töö või parem keha-meel-vaim, rohkem raha, või unistuste partner või saada tööriistu, millega luua oma harmooniline ja külluslik jätkusuutlik tulevik iseendale. Ütle talle, et see pole võimalik, ja ta näitab sulle kuidas on.

Crystali kliendid iseloomustavad teda kui rõõmsat, hoogsat ja inspireerivat teejuhti, kel on alati väga innovatiivne lähenemine ja kes pigem küsib küsimusi ja suunab kui annab sulle oma menüü kas ja mida sa peaksid tegema. Sel juhul jääb igale kliendile oma vägi ja võim, millega edasi toimetada ning iga klient peab ka võtma vastutuse oma valikute eest täielikult iseenda peale. Klientide edulugudest võiks kirjutada raamatu, aga sagedasemad on – enda armastamise aktiveerimine, uue unistuste partneri leidmine, kaalu langetamine, parem tervis, vanast partnerist lahutamine, uue töö saamine, uue unistuse täitumine, unistuste reisi vahendite leidmine, oma eluülesande aktiveerimine, rohkema külluse vastuvõtmine, oma blokkidest ja hirmudest läbi käimise jne, jne.

Praegusel hetkel veebruaris 2023 elab ta enamus aja Ameerikas ja käib Eestis tavaliselt korra aastas – suviti. Siis toimuvad retriidid, osalused erinevatel festivalidel ja samuti ka paljud eraseansid. Kui Eestit ei külastata on fännidel võimalus talle Ameerikasse külla tulla. Mõnikord korraldatakse ka erinevaid retriite kus pikemalt iseendasse sukelduda.

Crystal Ra eluülesanne on mitte ainult olla inspiratsiooniks kõigile kes soovivad ka hakata elama oma unistust iseenda tingimustel, vaid ka tõeliselt motiveerida inimesi tegema esimesi samme, et oma reaalsust muuta oma unistuseks. Muinasjutud saavad reaalsuseks kui neid ise reaalsuseks muuta! Crystal Ra teab millest räägib kuna on loonud väga paljud oma Muinasjutud Reaalsuseks ja tegelikult on see alles täiesti algus.

Ja pea meeles: Seiklusrohkes ja põnevas on rohkem turvalisust, sest liikumises on elu ja muutustes on vägi ! (Alan Cohen).

Juhul kui see, mida lugesid tekitas sinus huvi ja sooviksid Crystaliga isiklikult ühendust võtta, siis tee seda siit:

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This