Select Page

Tiia (Muutuste kursus)

Pärnus

Oktoober 2012

Peale esimest päeva

Olen ma elu näinud ja enda arvates olnud paljudel kursustel, ning arvata, et tean enamust, aga see mis juhtus täna Pärnus on tippude tipp ja toppide topp!! Ma ei teadnud tõesti ei teadnud, et teadlikkus võib lasta lubada niimoodi naerda, et sa oled lihtsalt kummuli maas ja naerad minuteid jutti. Crystali poolt öeldu vallandas väga suure puhastuse, kontrolli täieliku kaotuse nii kehas kui vaimus kõigil kohalolijatel. Sry kui see lainetas üle Pärnu linna ja võibolla terve Eesti kuskil 21.30 ajal ja keegi teist mõttetult naeris ja naerust püksi pissis! Ei teagi kas raatsin praegu magama minna, ei jõua ära oodata mis siis homme tuleb. Milline uus algus seiklusele teadlikkuses!

Kolmas päev

Nii. Täna siis asjalik mõnus tööpäev selja taga. Ausalt öeldes ma mõtlesin veel eile, et kui väga vajalik mulle see kursus on. Johhaidiii… Täna tõstan käed ja annan alla. Mul see lollakas kiiks, et mis iganes loengud on, siis ma lihtsalt magan. Seekord oli ikka asi täiesti vastupidine. Aga kust ma võisin teada, et iga kursus ei olegi tavaline kursus ja egas Crystal ka just väga tavaline ole…

Hea on olla vastuvõtja ja õppida, kui sulle on toodud kätte nii palju naljakaid mahlaseid näiteid ja nii palju elu ennast. Crystal “tõlkis” minu jaoks arusaamatu x-keele ülilahedalt lihtsasse eesti keelde. Kuidas ma ka ei püüdnud mugavleda, isegi pikutades, no ei saanud magada, niii huvitav ja põnev oli! Selline lahe duraccelli jänese tunne, ma pole seda ammu kogenud, kohe mõnus.

Õhtu lõppes kummalise uue kehatehnikaga, mis mu keha piirid lahustas. See tehnika lõi mingi uue müstilise ruumi mu ümber. Või siis polnud vanas ruumis ammu koristaja käind, maitea, ja mul jumala suva, maiviitsi vaagida kah. Igatahes olen ma oma uues ruumis ise ka uuem kui hommikul, ja see tunne on väga väärtuslik! Olen tänulainel. Ma olen unine. Aga ma pole üldse väsinud. Vaatamata intensiivsele päevale, vaid pisikeste ampsupausidega, tunnen ma end veel südaööl energilise ja kõikvõimsa olendina. Ja mis veel homme toimub? ……. :)))

Tiia peale kursust

Sulle ikka ka aitäh, Crystal! Oli põnev mütata ja kusjuures põnev on siiani. Keha puhastub ikka päris vingelt. Jätkuvalt on elu lill ja loomine! Niisiis? Tead, ma tunnen, et ma ei ole enam Alice imedemaalt, mina ise olengi see IMEDEMAA ja absoluutselt KÕIK ON VÕIMALIK. Aitäh!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This