Select Page

Sisemise perekonna tervendamine

picasa inner queen and kingEellugu

Loe siit artiklit minu meesenergia tervendamise kogemusest siit.

Loe selle kohta ka Hawaii andestusmeetodi artiklit, millel antud tehnika osaliselt põhineb!

Lugu on tegelikult palju pikem. Aga sellest ei saa rääkida siin.

Peamine essents on suhetes selles, et kui soovid midagi muuta, tuleb alustada iseendast (loe Hawaii lugu)Sageli kui sa oled oma probleemide rägastikus sees, ei pruugi sa veel päris selgelt kätte saada sisemist juhatust või siis seda täielikult kuulda või siis ei oska seda päris selgelt tõlgendada.

Minu ülesandeks pole mitte ainult sind juhendada kuidas saad seda teha selle seansi ajal vaid ka edaspidi ja seega saad mitte ainult ühe seansi, vaid ka tööriistad mismoodi edaspidi selle teemaga edasi tegeleda. Kogu seanss on ühenduses ja kontaktis uue aja kristall- ja kuldenergiatega ning sinu vaimenergiaga. Sina oled kogu seansi kese. Mina olen lihtsalt juhendaja ja ruumi hoidja.

Kui sa tellid selle teenuse, on sul võimalus valida, kas soovid seda juhendust kuidas oma sisemise mehe ja naise ning lapsega toimetada online kogemusena või reaalse elu kogemusena või mõlemat.

Reaalse elu kogemuseks on sul vaja minu totaalselt usaldust. Ehk siis räägin läbi oma koostööpartneritega, kes aitavad selle Eestis teoks teha või siis ka mujal maailmas, kuna võrgustik sellise teadlikkusega inimeste osas kasvab iga päevaga.

Kui sa hakkad suhtlema oma sisemise mehe ja naise ning lapsega siis sa hakkad saama sõnumeid, ning nendest lähtuvalt tegutsema ja seejärel hakkadki looma oma maapealset paradiisi.

Meis on väga palju haavu, osad sellest elust, osad eelmistest ja osad ürgaegadest. Kui soovime kogu süsteemi kõigest mittevajalikust puhastada, on vaja kuulata ja tähele panna nii välist kui ka sisemist juhatust. Kui su sisemine mees ja naine ning ka laps on täielikult tervenenud, siis nad ühinevad täielikult ning hakkate kõik kolmekesi tööle nagu tõeline tiim igapäevaselt, et luua sinu unistuste elu. Väga paljud inimesed ei saa sellega hakkama koheselt ja vajavad aega ning samm sammult tegutsemist.

Online sessioon

Selle seansi ajal saad küsimusi ja juhendeid vastavalt nii nagu vaimenergia juhendab mida teha ja kuidas ning ka peale seanssi. Annan sulle ka koduseid ülesandeid, mis aitab uut vormi integreerida. Ideaalvormis oleks hea tellida kaks seanssi – üks naisenergia tervendamiseks ja teine meesenergia tervendamiseks. Vajadusel võib ka teha veel lisaseansse. Sessioon toimub skypis või google hangoudina.

Reaalse elu sessioon

Kui ma ise ei asu sinuga samas sihtkohas, siis on mul olemas koostööpartnerid, kes saavad antud seansi teoks teha. Mina võtan enne seanssi ühendust sinu sisemise mehega või naise ning lapsega ning kuulan nend juhiseid. Osad nendest juhistest peavad olema sulle teadmata, sest see loob kõige võimsama effekti kui see tuleb sulle üllatusena. Sinul on vaja mind ja mu koostööpartnereid täielikult usaldada.

Oluline selle seansi puhul on kogemus. Läbi kogemuse jõuame me rakumäluni ning saame ligi osadele, mis muidu on kättesaamatud. LIhtsa käte vehkimisega või rääkimisega ei pruugi alati saada täit kogemust.

greenlightallowgreenlighttouchHinnad mõlema seansi puhul kokkuleppel. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitan nii online kui ka reaalse elu seanssi.

Reaalse seansi koostööpartnerid on ühenduses uute energiatega ja on minu kauaaegsed koostööpartnerid, kelledel on palju kogemusi minu erinevatelt koolitustelt ja seanssidelt, keda tean, et võin usaldada selle teenuse pakkumiseks.

Võta minuga huvi korral ühendust siit: 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This