Select Page

Eda (6 kuud Kiirtee Iseendasse online koolitust)

Osalesin Crystal Ra Laksmi 12-kuulisel online enesearengu kursusel KIS Kiirtee Iseendasse.

6 kuud on möödunud, minus on toimunud ja toimumas võimsad avardumised igal tasandil.

Paranenud on suhe iseendaga, sest ma kehtestan end teadlikult, olen otsekohesem ja sõbralikum, olen teadlik oma mittetoimivatest hoiakutest. Suhe mehega on juba täitsa tore, sest teadvustan olukordi rohkem ning ei ärritu tühiste lahkarvamuste pärast; Suudan mõnikord arukalt vaikida või siis asjad lihtsas keeles läbi kõnelda; mitte enam vihaselt vaikides vimma koguda, et see ükskord mõtlematult välja paisata.

Tegelen endaga rohkem ja luban talgi endaga olla, see meeldib talle. Olen rohkem avatud, rõõmsameelne ning seega vist ligitõmbavam… Iga päevaga saab selgemaks minu elu mission, mida ja kuidas paremini toimida. Naudin oma tööd veelgi rohkem ja lähenen sellele tunduvalt loomingulisemalt, tulemused on paremad, teenin rohkem. Hoolitsen enda eest teadlikult ja regulaarselt. Mu sõpruskond on muutunud, olen hakanud suhtlema rohkem positiivsete, rõõmsate, rikkamate inimestega. Usaldan rohkem oma intutsiooni, julgen talle järgneda.

Loomulikult võtab see palju aega, vajab mõttega materjali läbitöötamist, endasse süüvimist ning eneseanalüüsi. Aga see kõik meeldis mulle, teen ju seda enda ja maailma hüvanguks. Muudan ennast, muutub maailm!:)

Kui oled inimene, kes ennast otsib ja Sul on soov, et maailm oleks veel parem, siis see kursus on Sulle.

Siit saad kaasa parima “tööriistakasti” enda avardamiseks ja Crystal on parim vaimne teejuht, kes oskab suunata kui enda intutsioon momendil ei kõnele või teda veel kuulata ei oska. Tema asjakohased küsimused ja juhtnöörid teevad enesearengu lihtsaks ja järjepidevaks. Ainult selle poole aastaga on toimunud minus ja minu umber olulisi positiivseid muutusi. Siirad ja soojad tänusõnad meeldiva koostöö eest, armas Crystal!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This