Select Page

Liina, muutuste koolitus

Osalesin detsembris 2012 elumuutvatel, isiksust arendavatel ja keha muutval seikluskoolitustel. Nendeks olid muutuse koolituse päevad, mis toimusid 26-29.12. 2012, vahendajana imeline Crystal Ra Laksmi, kes on oma ala täielik proffessionaal.

Sõnadesse on raske panna ja edasi anda, kui suure elamuse ja edasimineku ma sellelt koolituselt sain! 4 päeva sisutihedat infot ja energeetilisi puhastusi. Keha tundis end vabalt ja rõõmsalt, meel rahunes, kõik negatiivne pühiti ära. Energeetiliselt oli väga huvitav, kuna kursus sisaldab praktilisi vahetus seansse, ja õppisime mitu energeetilist tervendamisviisi. Kehalised muutused olid nii tugevad – maagilised. Vahetasime kehakaalu langetavat energeetilist seanssi kursusekaaslase Tiinaga ja tulemusena nägime mõlemad järgmise päeva hommikul peeglisse vaadates, kõhnemaid nägusid! Tiina (60a) unistus kõhnemast ja nooruslikust näost täitus. Ainevahetus hakkas minu käima kiirelt peale seda seansi.

Crystal lõi turvalise, usaldusliku, intiimse õhkkonna. Kõik meie küsimused said vastused ja rohkemgi veel. Saime materjalid ka eestis keeles, mida varem polnud aga Crystali ergutamisel, ekstra selle kursuse tarbeks võimaldati. Crystal võttis meie tarbeks kursuse ka linti, et saaksime seda uuesti ja uuesti pärast kuulata üle.

Kuna minu jaoks oli see juba teine selline koolitus, siis teadsin ette maagiat, mis selle läbimisega kaasneb ja praktiseerisin seda kõike ka juba varem. Kursusekaaslane Tiina aga avanes mu silmade all müstiliselt, sest tema jaoks olid kõik tehnikad – mittetoimivate  mõttemustrite, ebavajalike emotsioonide, neg-lt mõjuvate inimestega läbisaamiseks ja lapsepõlve halbade mälestuste jätmisel, uued ja Tiina lausa lendab selle kursuse järel! Ühel õhtul, peale koolitust, oli ta pea mõtetest nii puhas, et ei leidnud koduteed. Nalja sai palju.

Tänan südamest imelist võõrustajannat Crystal Ra Laksmit, keda me “pommitasime” ka küsimustega, mis ei puutunud kursusesse –  ta teab väga palju kõikvõimalikke imelisi asju, inimesi, infot- ja jagas kõike meiega. Sellist kohalolekut, enegiat, heasüdamlikkust, panustust – nii tark naine nagu raamat, omakasupüüdmatust ja toetust nagu tema  pakkus- olen kohanud elus vaid – mõnel üksikul korral.

Need kursused on hüppelavaks edasitele täiesti elumuutvatele kursustele. Tänu sellele muutub maailm paremaks, rahulikumaks hinnangutevabaks paigaks. Kui ma varem kogusin raha soojamaa reiside jaoks siis – nüüd kogun selliste koolituste jaoks. Kingitus ja investeering iseendasse! Niipalju rohkem mind! Inimesed märkavad minus muutuseid, ja muutuvad selle läbi ka ise tasapisi positiivsemaks ja rahulikumateks!

Aitäh ingellikule Crystalile, kes see hetk oli ainuke sedasorti koolituste vahendaja Eestis, et tänu temale on erakordne võimalus omandada kursus emakeeles. Aitäh Crystalile selle suure töö eest, mis ta on ära teinud, et koolitada end vahendajaks.

Kursuse hinnad on Eesti mõistes natuke kõrged (need on USA-st ette antud) aga – tõesti- see on elumuutvate kogemuste, elamuste  ja erakordse – väga sisutiheda ja  praktilise informatsiooni eest väga ok. hind. Soovitan kõigile eriti soojalt!!!

Tasakaaluga,

Liina

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This