Select Page

Rahamagnet 1

rahamagnet1Rahamagnet 1 on neile, kes soovivad luua uut platvormi iseendale ja oma finantsreaalsusele küllusega seoses ja just kõige sellega seoses mis puudutab raha. Me kõik tahame raha ja jookseme selle järgi, kuid kui palju oleme tegelikult ise valmis ära tegema ja panustama, et seda suhet muuta? Kui paljud meist seisatavad hetkeks, et küsida kas see toimib ja kui ei toimi, miks ei toimi?

Rahamagnet paneb su külluse jälle täiega voolama!

Märtsi keskel 2013 kui saabusin Mehhikosse, Cancuni, siis panin tähele, et enamus mu klientidest olid rahahädas. Siis mõtlesingi, et peaks ju olema võimalus teha mingi väike toode, mis võib juba suuri muudatusi luua. Mõtte toel sündis Rahamagnet 1. See oli uus ja põnev algus, mis alustas terve rea erinevaid sündmuseid ja lõi veelgi rohkem küllust, ning mitte ainult mulle, vaid ka kõigile, kes olid rahamagneti endale ostnud.

Loe sellest lähemalt siinsest postitusest Kuidas üks 5 eurone toode võib muuta maailma?

Senikaua kuni see leht saab ühendatud paypali ja pangalingiga, siis on sul võimalus lugeda juhendit kuidas rahamagnet soetada sellele kaardile klikates. Kui sa oled pangaülekande ära teinud, saad oma postkasti (soovitavalt suure mahutuvsega) lingid, kuidas tootele ligi saada.

See link on salastatud ja teistega, kes pole toodet soetanud mitte jagada. Jagada võite aga ostmise võimalust. Kui jagate selle lihtsalt tasuta edasi, ei too see toode teile küllust, vaid hakkab seda vähendama, sest käitute puuduse illusioonist lähtuvalt. See on lihtsalt universumi seadus. 

Toote ostjad saavad ka liituda Rahamagnetite Facebooki lehega.

Imelist küllust kõigile! Crystal Ra Laksmi

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This