Select Page

Hawaii Seikluskoolitused Big Islandil

                                                      Transformeeriv Seikluskoolitus –
                                   Crystal Ra Laksmi-Dittoniga & võimalusel ka Michael Dittoniga
                                                Hawaiil, Big Islandil – Maapealses paradiisis
                                      
Seisuga november 2021 on praegused seikluskoolitused Havaile teadmata ajaks peatunud.
Kui programmid uuesti käivituvad jagame siia koheselt ka värsket infot selle kohta.
 
Edaspidi saava programmid toimuma rohkem meistriklassi stiilis. Neil kes soovivad luksusaega koos Crystal Ra ja Michaeliga personaalselt saarel seiklemiseks – saavad soetada VIP seikluspaketi.
                           

Miinimum grupp – 6 inimest, eelregistreerimine on alanud!

_________________________________________________________________________

hawaiiwaipioBig Island – noorim saar Maailmas
Saar, millel on 10 kliimavööndit
 Imelisem ja erilisem floora ja fauna kogu Maailmas
See on koht, kus aloha tervitab sind ja aitab sul luua oma unistuste muinasjutu seiklust!

** Kuna alates maikuust 2018 on saarel voolava laavaga olnud suuri muudatusi, siis panime kokku täiesti uue programmi, mis arvestab antud uute tingimustega ja teeb seda väga austavalt ka havailaste suhtes. Saarel voolav laava mõjutas saarest ja saare elanikkonnast vaid 1%, seega kuna me ka saarel elasime teame kas ja kuidas luua parim turvaline kogemus kõigile seiklejatele ka nendes uutes tingimustes. Kuna tegu on saarega kus igal hetkel võib laava aktiivselt tegutsema hakata, peab selles suhtes olema väga teadlik ja ette valmistunud. 
________________________________________________________________________

OLYMPUS DIGITAL CAMERASinu peamine seiklusjuht on Crystal Ra Laksmi- Ditton

Eklektiline transformaator ja Wantra looja ning instruktor, rahvusvaheline Auramediaator

Crystal Ra on eestlane, kes on reisinud viimase 20 + aasta jooksul terves maailmas ja elanud mitmetes erinevates maades enne seda (Norra, Taani, Lõuna-Aafrika, Mehhiko, Hawaii jne). Tal on magistrikraad antropoloogias, olles õppinud Kaplinna ülikoolis (Lõuna-Aafrika), nii nagu ka Oslos ja Tromsøs (Norra). See on andnud talle erilise võime tunnetada kuidas inimestele erinevatest kultuuridest läheneda. Seiklused terves maailmas on aidanud tal kokku kombineerida erinevaid tervendusmeetodeid kehale, meelele ja vaimule. Ta on teinud töötubasid ja individuaalseid seansse üle terve maailma aastast 2000. Väga mitmed talved on ta veetnud Hawaiil, Big Islandil ja ka Mehhikos, kus on olnud holistiliste seikluskoolituste juht ja kaks aastat elati  ka paikselt Havail, Suurel Saarel.

Crystal Ral on kohalikud sidemed ja teadmised kohtadest, kuhu tavaturist sageli ei jõuagi. Crystal Ra ‘loeb’ inimeste energiaid individuaalselt kui ka grupi energiaid ja käitub vastavalt sellele ka grupi programmiga.

Sihtmärgiks on, et see seiklus mitte ainult ei inspireeriks, vaid annaks ka tööriistu kuidas oma reaalsust muuta rohkem oma unistuseks oma tingimustel ja milliseid reaalseid samme selleks võtta võiks.  

Väga paljusid tehnikaid, mida ta grupiga jagab on ta Hawaiil ise kasutanud aastaid väga heade tulemustega. See on tal aidanud luua oma unistuste elu igal tasandil.

OLYMPUS DIGITAL CAMERALisa seiklusjuht suuremate gruppide puhul

(10 liiget ja rohkem) –

Michael Ditton – Professionaalne Kuningas

Varajasest lapsepõlvest saati on Michael olnud ettevõtja ja ajaga arendas ta oma oskusi veelgi, nii et juhtis ise mitmeid firmasid. Ta leidis oma kutsumuse müügis, mis juhtis ta karjääri kinnisvara investeeringuteni ja oma firmade omamiseni. Ta omas viite erinevat firmat ja tal oli palju kinnisvara investeeringuid. 2007. aastal müüs ta maha kõik oma ärid ja investeeringud, ning purjetas vastu uutele seiklustele.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMichaelil ilmus just uus raamat ‘Goals, Dreams and Adventure’, mis oli tegemisel aastaid.  Michael veetis kuus hooaega Alaskal, kus ta töötas turismiäris. Tema tööülesanneteks olid nii giidiks olemine kui ka mitmete firmade ja 50. töötaja juhtimine. Nüüd on Michaelil võimalus kõike seda panna töösse Hawaiil koostöös Crystal Ra-ga.

***

See Hawaii retriit on üks neist, mida Crystal Ra on vedanud nii üksi kui ka erinevate koostööpartneritega aastast 2009. Võttes Crystal Ra teadmised ja ekspertiisi Hawaiist ning lisades sinna Michaeli kogemused tema elust ja äridest – on sündimas mitmeid koosloome projekte, sündmuseid ja retriite, et mõjutada paljusid inimesi veelgi rohkem elama oma unistust. 

Isegi kui moodustub väiksem grupp, siis on Michael abiks kogu sündmuse kokkupanemisel ja ka koha peal ning ka väiksematel gruppidel on kindlasti võimalik ka temaga isiklikult kohtuda.

Sinu personaalne Hawaii seiklus

See on tõeliselt holistiline retriit su kehale, vaimule ja meelele luues rohkem harmooniat, tasakaalu ja küllust. Sa saad palju praktilisi tööriistu ja kogemusi kuidas leida ligipääsu oma sisemistele aaretele, nii nagu ka oma 4le elemendile ja teistele tehnikatele. Need tehnikad saavad muuta su elukvaliteeti täielikult ja aidata sul luua oma unistuste elu.

Kõik see on kokku põimitud maagiliste seiklustega võimsa Emakese Hawaii Loodusega – läbi vihmametsade dzunglite, laavaväljade, ookeani ujumiste ja rohkemaga – ühes kõige võimsamas kohas sellel planeedil. 

Sa saad tutvuda uue sinuga – oma uute kvaliteetidega, soovide ja ihadega ning võimalustega. Paneme su uued seemned mulda, nii et  ajaga saavad su uued harjumused hoolitseda su uue aia eest ja korjata uusi värskeid ja mahlaseid vilju!

Sellel korral panen ka suurema fookuse su unistuste ankru leidmisele. See on midagi mis on väga oluline uues energias. Kui me selle ankru leiame, juhib see meid meie tasakaalus meie teiste unistuste tähtede poole edasi. Kuna seikluskoolitust tehes elan ja olen oma unistuses 100% sees ja selle seikluse ajal kohtame paljusid inimesi kes elavad oma unistusi, siis see peaks sütitama ka sinu enda sisemisi unistusi. Kogu saar on unistusi äratava energiaga. 

Sellel korral panen ekstra fookuse ka sellele, et aidata avastada sinu tõelist karakterit.

 • Kas ja mis sulle meeldib?
 • Mis sulle sobib?
 • Kas ja kuidas võiksid avalduda sinu eluülesande sektorid?
 • Millises kliimas sa sooviksid elada?
 • Mis on see sinu unistus mida sa luua tahad?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMis juhtub? Muutus ja aloha juhtub!

See on sinu aeg täielikult minna lasta ja lõdvestuda, samal ajal kui grupi juht(id) hoolitseb(vad) kogu logistika ja praktilise- ning sündmuste voolamise eest. Kuna me seikleme maagilisel saarel, siis pehmus, paindlikkus, usaldus ja lõdvestumine on selle seikluse voorused! Võid seda luua nagu maagilist muinasjuttu oma elus!

_________________________________________________________________________

Selle seikluse ajal saad:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA* Nautida Wantra üks ühele seansse Crystaliga (tuleb eraldi  ette tellida ja ka maksta kuna toimub erabasseinis) Igas grupis saan grupi seikluse ajal teha vaid maksimaalselt 4-e inimese pooletunnist seanssi. Kui sa sellesse nimekirja enam ei mahu on võimalus jääda peale seiklust mõneks päevaks et tellida eraldi terve pikk Wantra passiivne seanss soojas vees.

* Nautida voolamist eklektilis(t)e seiklusjuh()ti(de)ga

* Mõistmise, et vähem informatsiooni võib anda sulle rohkem üllatusi selle maagilise saare avastamisel

* Külastada imelisi pühasid energiasambaid ja paiku mis aktiveerivad sinu selle planeedil olemise eluülesande sektorid

* Kohtuda tundmatusega (luues elu suhtes usaldust)

* Õpid teadlikult looma oma unistuste elu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pilt on Wantra grupiseansist looduslikes soojavee basseinides Puna pool, mis tänaseks päevaks on minevik (kuna laava voolas neist üle). Meie uued Wantraseansid toimuvad erabasseinides Kona poolel.

* Saad tööriistad kuidas luua rohkem küllust kõikidel tasanditel oma elus

* Koged kuidas armastada ennast ja teisi ning olla tolerantne ning elada ilma hukkamõistuta

* Veeta aega looduses ja ühenduda loodusega uuel moel

* Olla aktiivne ja liikumises iga päev terve seikluse aja Hawaiil

* Kogeda kuidas on seigelda koos sinu uue Havai ‘ohanaga’

* Süüa tervislikult, muundada oma vanu mustreid, et luua elule täiesti uus vundament

* Võtta vastu oma ellu ja elust uusi taipamisi mis ei lõppe isegi siis kui sa saarelt lahkud

_________________________________________________________________________

OLYMPUS DIGITAL CAMERANäidis VIP programm 10 päevaks

0. Arvesta siia lisapäevad reisideks. Reisi tuleks alustada võimalusel kas üks või kaks päeva enne ametliku seikluskuupäeva algust, soovitavalt ööbimisega SFOs (väga soojalt soovitatav et vähendada stressi ümberistumisel USAsse jõudes mis läheneva tänupuha tõttu võib olla päris suur) ja seejärel maandumisega Hawaiile vähemalt päev enne Näiteks kui seikluse täisprogramm algab 24ndal siis oleks hea kohal olla vähemalt 23nda kuupäeva pärastlõunaks.

Seikluse hinnas ei sisaldu kohalejõudmise transfeer Kona lennujaamast antud grupi kokkulepitud hotelli kui kohale jõutakse varem kui 23nda novembri pärastlõunal. Grupi auto tuuakse tavaliselt samal pärastlõunal kui eelprogramm algab.

Olenemata sellest kas ja millal sa kohale jõuad grupi täisprogramm algab päeval nagu see on programmis kirjas. Kui sa hilined kuna jääd lennukist maha või juhtub midagi muud, siis see osa programmist jääb sul saamata ja seda rahaliselt ei korvata.

Kuna praegu on immigratsiooni teemad USA-s väga palju keerulisemad, siis soovitan varuda oma USAsse tuleva lennu ja Kona lennuki vahele vähemalt 3 tundi aega ja kindlasti mitte vähem. Kui te jõuate lennujaama, siis on kõigepealt vaja läbi teha immigratsiooni protsess (ISTA viisa on kohustuslik ja see tuleb enne juba ära teha kui lennujaama lähed) ja seejärel võtta oma pagas, see uuesti sisse anda ja alles seejärel minna oma väravat otsima. Olenevalt lennujaamast võib ka see aega võtta (Los Angelesis võib arvestada kindlasti vähemalt 2 ja rohkem tundi selleks). Viimased korrad on selleks gruppidel ja ka mul endal kulunud vahest 2-3 tundi. 

Kui sa tuled kohale kas päeva varem omal käel –  saame kindlasti alustada täisprogrammiga järgmisel päeval ja iga osaleja saab piisavalt kohaneda nii ajavahe kui ka pika reisimisega (ca 36 tundi). 

Seikluskoolituse värske programmi saad alla laadida siit: Hawaii 2020 EST program

Korraldajana jätan õiguse programmi vastavalt vajadusele ja olukorrale ka kohapeal muuta.

Antud programmil on peamisel kohal lõõgastumine ja lõdvestumine, iseendaga tegelemine pehmemas tempos. Matkasid on vähem ja koormust on vähem. Kuna praegu on ka saar väga aktiivne tunnetan et see on see mida on ka rohkem vaja – pehmet naisenergiate tuge kogu protsessile ja ka saarele. Kuna maailmas on ka väga palju tasakaalutust tekkinud just seetõttu et enamusel on mees ja naisenergiad paigast ära siis see seiklus aitab neid polaarsusi tasakaalustada. Läbi selle tasakaalustub ka maailm.

_________________________________________________________________________

hawaiimanininLisaboonused, mis kaasnevad seiklusega:

* Sa hoiad kokku suurel hulgal aega, et leida parimaid kohti saarel, kuna Crystal Ra toob sulle kätte parimad Hawaii vaatamisväärsuste pärlid ning kasutades ka kohalikke kontakte, mis on tekkinud aastate jooksul.

* Sa hoiad väga palju raha kokku, kuna jagad osasid kulusid ka grupiga (umbes 3701 euri inimese pealt).

* Turvalisus seiklusjuhiga, kuna ta teab saart, selle praegust olukorda ja kohalikke väga hästi ning hoiab terve seikluse aja ise kogu grupile ruumi.

* Saad tööriistad kuidas iseendaga jätkusuutlikult luua tasakaalu, rahu ja rõõmu oma igapäevas ka peale seiklust ning seda teistega jagada.

* Saad teada kuidas panna enda jaoks tööle 4 elementi (tuli, vesi, maa, õhk) väga praktiliselt.

* Praktiseerida elu teadlikkuses.picasadiveplainaloha

* Erinevad tööriistad sinu meele, vaimu ja keha integreerimiseks.

* Rohkem usaldust enda ja elu suhtes.

* Võimalus vabastada enda sügavad hirmud

* Põnevus, et kohtud tundmatusega ja oled elus!hawaiidolphins

* Unustamatu muinasjutt, kus sina oled kaaslooja!

* Näited külluslikust elust nii teoorias kui ka praktikas.

* Füüsiline ja vaimne ning emotsionaalne heaolu.

* Tervislik toitumine ja liikumine looduses iga päev.

* Sisemise lapsega kohtumine.

* Oma prioriteetide paikapanemine elus.

DCIM100GOPRO* Sõbraks saamine vee elemendiga nii iseenda sees kui ka väljas, kohtumine delfiinidega ja ookeaniga.

* Võimalused avardumiseks igal tasandil.

* Kui jõuad tagasi Eesti – näed sa välja palju noorem ja vitaalsem ning päevitunum.

* Õpid elama ja nautima elu maagiat – lõdvestuma ja alistuma ning vastu võtma elu kinke!

* Kuna Crystal Ra ka nüüd elab Hawaiil, lisab ja rikastab see kogu kogemust veelgi, kuna ta saab pakkuda ka lisasid või võimalusi, mida tavaturist või ka seikluskorraldaja kes siia vahest tuleb ei pruugi kunagi teada ega kogeda.

* Palju üllatusi!

plumeriaplain copyHINNAD

Igal grupil on oma kuupäevad, mis kuupäevaks peaks olema laekunud nii ettemaksude esimesed kui ka teised osad ja samuti ka kogusumma. Täpsemat hinda küsi emailiga.

Retriidi Osalustasu katab järgneva: 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • Kogu programmi ja logistika kokkupanemine
 • 1 privaat seiklusjuht 10ks päevaks
 • 1. tunnine Hawaii kultuuri-, keele- ja uskumusi tutvustav kursus
 • Energiate tajumise ja väesammaste vahendaja
 • Ruumihoidmine ühe seiklusjuhi poolt tervele grupile 10ks päevaks kui on 1-10 osalejat
 • Kõik seikluskoolituses mainitud seiklused mida juhib Crystal Ra personaalselt:
 • Kahaluu ranna ujumine; Mountain Thunder Kohvifarmi tuur (Michael); Liliuokalani aed; Pololuu Oru matk; Waimea külastus;  Rainbow fallsi külastus; Honaunau forgivness pools ritual (andestustiikide rituaal); Release the past ritual (mineviku puhastuse rituaal); Tänupalve; Kohalik potluck (sõltub võimalustest kohapeal); King Kamehameha rand; Kealekekeua või Honaunau või Hookena rand; kilpkondade rand; (Kua rand); kohalik turu külastus; jpt põnevate söögikohtade külastusi meie lõuna ja õhtusöökide ajal
 • Üks väike Wantra grupiseanss (kui leidub bassein)
 • Üks ookeanis ujumise juhendamine tervele grupile
 • Administratsiooni ja muud seiklusega seotud kulud
 • Programmis olevate rahvusparkide piletirahad (Honaunau park ja Vulkaanipark)
 • Organisatoorsed ettevalmistused ja materjalid Hawaiil
 • Kingitused grupile ja tunnistus osalejatele koos lõpukingitustega
 • Intervjueerimise ja vastuvõtmise protsess ja selleks kuluv aeg
 • Mitmeid teadlikke tööriistu ja tehnikaid – hingamisest, liikumisest, mõtlemise mustrite lahustamisest, energiate tajumisest, teadlikkust taotlemisest ja neljast elemendist ning uue aja energiate kasutamiseni välja ning palju infot Havai kohta.

Lisaraha eest: 

 • Havai botaanikaaed (20 USD)
 • Lyman museum (10 USD)
 • Hula tund (annetus soovitatav)
 • Mermaid Dreams talk (soovitatud annetus on 20 USD inimese pealt)
 • Wantra privaatne sessioon 30 min with Crystal Ra (70 – 100 usd, oleneb basseini rendi hinnast)
 • Kai ‘Opua kanuuklubi külastus (kanuusõidu soovituslik annetus 15 – 20 USD)
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

* Programmi võivad tulla muudatused sõltuvalt ilmastikuoludest, aja piirangutest või muudest meist mitte olenevatest põhjustest. 

Iga osaleja võetakse gruppi vastu peale isikliku intervjuu läbimist, kus selgitame välja iga osaleja huvi ja motivatsiooni kui ka muud detailid, mida on sellise seikluse puhul vaja arvesse võtta.

See protsess on vajalik selleks, et luua väga voolav grupp ja et kogu grupp saaks Hawaiist maksimaalse kogemuse.

Tavaliselt pannakse ennast kirja 1- 1,5 enne seiklust. See seilus vajab korralikku füüsilist ettevalmistamist. Soovi korral saab osaleja tellida kas kogu grupiga või individuaalselt basseini seansi või vee trenni videokoolituse kus saab kätte täpselt kõik liigutused kuidas ennast treenida.

Kui gruppi sobivus on kinnitatud, allkirjastab osaleja koostöölepingu. Iga osaleja teeb ka isikliku reisikindlustuse vahetult enne seiklust. Ilma reisikindlustuseta pole sellel seiklusel võimalik osaleda.

Kindlasti saada huvi korral ka oma email aadressile crystalralaksmi @ gmail.com
Kui sa soovid lugeda lisalugusid Hawaiist ja kuidas Hawaii aitas mul leida oma eluülesannet, siis loe selle kohta blogi siit.
Kui sa tahad ka teada kuidas Auratransformatsioon™ mõjutas minu Hawaiile jõudmist, siis loe selle kohta siit.

hawaiilavaflowcloseLisatasu eest (alates 10 usd – 300 usd):
– Captain Cook monumendi matk –  Delfiinidega ujumine laeva pealt – Öine mantareide matk – Surfitunnid – Vabasukeldumise tund kohaliku vabasukeldujaga – Sukeldumine kohaliku sukeldujaga – Kohaliku tervendaja seansid – Eritellimusel matkad
Lisatasu matkade nimekiri
Mida kaasa võtta Hawaiile
Kui oled seiklusest tõsiselt huvitatud, siis anna teada ja saad ka lisainfo intervjuu kohta.
LISAINFO:

Võimalus tellida kogu seikluskoolitust töökollektiividele, hobigruppidele ja eritellimusel gruppidele ning vastavalt soovile ka seikluse temaatikat muuta (sukeldumine, vabasukeldumine, geoloogid, surfarid, merebioloogid jne).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA* Igaüks hoolitseb iseenda vajaduste ja soovide väljendamise eest selle seikluse ajal, kuna hilisemaid kaebuseid ei rahuldata.

 • Organiseerija jätab endale õiguse teha plaanis muudatusi vastavalt grupi vajadustele ja võimele vastu võtta või siis looduslikele tingimustele.

Ujumine metsikute delfiinidega või voolava laava nägemine ei ole garanteeritud, kuna tegu on loodusega!

Viimased 3 aastat on kõik grupid loonud võimaluse ujuda metsikute delfiinidega iga kord olenemata ajast millal grupp on toimunud. Laava nägemine on sõltunud grupi vaimsest valmisolekust, kuna see on kõrgem kaliiber.

NB! Viimastel aastatel on aga kohalik valitsus tulnud välja uute seadustega nii randades kui ka erinevates muudes piirkondades, mille tõttu on ujumine ookeanis neis piirkondades rohkem reglementeeritud nii nagu ka osade kohtade külastus ja nende muutuste ja reeglite eest Crystal Ra kui korraldaja ei vastuta. Kuigi meil on nüüd ka registreeritud oma firma Havail ja toimetame seal legaalselt, on valitsuses seadused ettearvamatud.

* Korralik reisikindlustus on sel puhul ülimalt oluline. On olnud mitmeid kordi, kus osalejad tulevad tagasi ja erinevad lennuliinid on streikinud (Finnair kui ka Lufthansa) ja olnud muid sekeldusi, mistõttu on vaja pärast panna ka mõni lisapäev oma reisikindlustusse lisaks.

Screenshot 2016-03-21 00.01.08

Täispaketi reisikindlustuse näide

Rohkem infot:

Olen teinud eraldi suletud FB grupi neile, kes on juba kindlat huvi ülesse näidanud ja on üsna tõnäeoliselt tulijad. 

Kinnises FB gruppides jagatakse täpsemaid detaile kogu ettevalmistuse ajal kui ka pärast seikluse ajal ja ka pärast seiklust. See jääb selliseks koduseks kohaks, kus privaatselt grupi siseselt suhelda.

Grupid on avatud kuni on selgunud osalejad kes on kindlad tulijad.

Kui sul on tõsine soov liituda, siis saada sinna gruppi oma kutse. Või siis anna privaatselt FBs teada oma osalussoovist. Seal on juba palju lisavideosid ja infot, mida olen postitanud juba eelmise aasta lõpust. Kuna kogu grupp tavaliselt kasvab kokku ja moodustub selline lahe perekond, siis on see grupp väga armas koht kus ka edaspidi oma kokkusaamisi korraldada ka Eestis.

Selle aasta grupi avame ka rahvusvahelistele osalejatele. 2016 aasta grupp oli ekslusiivselt vaid eestlastele. Osales 8 inimest. Pildilt on puudu üks inimene, kes seikluse ka osaliselt kaasa tegi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2016. aasta seiklusgrupp Havail.

Siin on videokutse Hawaiile. 

Siin on ka lisagrupp Hawaii Seiklused, mis on täiesti avatud kõigile huvilistele ja milles on ka mitmeid huvitavaid materjale Hawaii kohta. 
Lisainfo kontakti kaudu: 

Aloha ja imelise kohtumiseni! Kui näitad üles selget huvi selle seikluskoolituse vastu, võta kiiremas korras ühendust! Kui huvi on selgunud, vestlen sinuga isiklikult edasi, nii et saan luua kõige imelisema seikluse sinu jaoks!

Enne seikluskoolitust teen vähemalt kuus korra kas FB online chati või muul moel online kogunemise tõelistele huvilistele.
Maksimum grupi suurus saab olema 10 inimest! Nii, et tegutse!
OLYMPUS DIGITAL CAMERAGrupi majutuse soovime eeldavalt korraldada kas kahes või kolmes erinevas kohas ja ma soovitan ning korraldan selle ära aga iga osaleja maksab selle otse majutusasutusele individuaalselt. Grupi peale on tavaliselt kas kaks või kolm autot, mida jagame terve seikluse aja.
Austame osalejaid, kes austavad grupi programmi ja kava. Kuna programm on tihe ja ajagraafik väga täis, siis on väga oluline, et kõik peavad kinni ajalistest kokkulepetest selle seikluse ajal.

Kui sul on soovi avastada Hawaiid omapead, siis soovitame saarele jääda natuke pikemaks peale retriiti, kuna olete siis saanud kerge ülevaate ja on selgunud, mida sooviks veel uurida ja kuhu veel minna. Kuna reisite ka nii kaugele on soovitus saarel viibida vähemalt 2,5 nädalat kui mitte 3 esimesel korral. Siis saame ka aidata ja toetada oma autode rentimise ja muu infoga, kuna olete panustanud meie retriiti;)

***

moneycloserSoovid Hawaiile tulla, aga küllust napib? 

Hawaiiga ei ole nii, et vaatad, et noh kui küllus tuleb, siis lähen. Hawaii tuleb valida ise – kõigepealt paned sihid paika ja kui sa oled südamest selle valinud, hakkab su reaalsus sulle neid vahendeid looma. Aga sa pead tundma, et sa oled seda väärt ja see pole mitte raiskamine ja sa investeerid endasse ja oled seda väärt. Kui sulle antakse valida, kas võtta see või teine – vali mõlemad – sest Hawaii on külluse saar.

Olen seda korduvalt märganud, et kui seda seiklust valitakse mitte kui präänikut, mille pean välja teenima kui olen ära teinud selle ja kolmanda – vaid kui eelrooga, mis võib tuua su ellu palju präänikuid, kuna sa otsustasid iseendale teha kingituse. Hawaiile investeeritud raha ei tohiks võtta kui ‘kadunud või raisatud raha’, sest siis ta seda ka on. Kui tuled Hawaiile võta seda kui kasvavat külluse võimalust, kus sa oled maksnud oma esimese osamakse oma parema tuleviku loomiseks – ja peale seda saad lubada endale mitte ainult ühte või kahte naudingut elus vaid nii palju kui sa julged valida.

See on väga oluline detail, sest sageli ütlevad inimesed mulle – halloo Crystal ma ei saa panna a la oma ‘auto raha’ Hawaiile – siin just märk piiratud mõtlemisest. Tule Hawaiile ja saad ‘aloha visa’ kaardi;) Miks see nii on? Sest Hawaii asub viiendas dimensioonis ja siin on üllimalt võimsalt aktiveeritud kõik elemendid. Kui näiteks üks kirjanik valiks siia tulla siis ta saaks siit inspiratsiooni võibolla oma 10-ne järgneva raamatu jaoks ja mõtelge mis rahaline väärtus sellel oleks, eriti kui tegu oleks bestselleriga!

2017. aasta väike seiklusgrupp, kes suutis ka imeliselt luua maagilisi seiklusi ja voolamisi laavaväljadel.

Meil on olnud inimesi, kes on manifesteerinud selle seikluse külluse vaid paari nädalaga, kes on saanud kingituseks oma armsamalt, kes on saanud ootamatuid projektirahasid jne (kuna osati ka seda tellida või küsida universumilt). Seal kus on tahtmine, seal on võimalused. Ja kui sa paned täielikult töösse oma talendid, oskused ja teadmised – ei ole lihtsalt võimalik, et küllust ei tule. See on sama automaatne nagu see, et kui sa oled väsinud, pead magama.

Kui sul on küllust vähe, soovitan alustada minu rahamagnetite praktikaga või siis alustada minu Külluse Seikluskoolitusega Unistuste Ellu , kus õpid ennast uutmoodi tundma ja ka küllust looma. Praegune programm on 8-kuune koolitus, mis aitab selgitada välja sinu peamised külluse blokid ning need eemaldada kui ka leida sinu eluülesande erinevad tahud. Kursus on väga holistiline ja ka energeetiliselt aktiveeriv. Uus grupp alustab 1. septembril.

Eriline teade – See seikluskoolitus on väga personaliseeritud grupi ülesehitusega ja sügavam seiklus retriit. Sa ühined veelgi rohkem iseendaga läbi enda ja teiste, kes on grupis, läbi looduse võimsa energia ja Hawaii loomade. Me garanteerime võimsaid kogemusi ja mälestusi! See ei ole traditsiooniline reis, kus me istume palmide all ja joome kokteile, selle asemel me joome Hawaii elu eliksiiri. See grupp on mitte suitsetajatele ja me ei kasuta mõnuaineid või muid illegaalseid aineid. 

Me lubame, et sa koged väga palju erilist selle seikluse ajal ja sellest võib saada sinu elu parim seiklus! Kõik eelnevad osalejad on ütelnud peale seikluse kokkuvõtete tegemist – et see oli tõeline miljoni dollari reis ja sellist poest ei saa!

Selleks, et saaksid maksimaalse, mis sellel seiklusel on sulle pakkuda – soovitame jätta töö koju, nii nagu ka kasutada oma digitaalseid tehnikariistu võimalikult vähe. 

_________________________________________________________________________

plumeerialahem

HAWAII VIDEOD

Kuidas ühendada mehelik ja naiselik sinus

Dzunglisõit Punas, Ida Hawaiil!

Spinner Delfiinidega ujumine Hawaiil

Spinner Delfiinide armatsemislugu

Vabasukeldumine Hawaiil, minu isiklik rekord, 23 meetrit!

Konas sõitmine – Kealakekua randa

                      Üks kõige võimsamaid videosid laavast Hawaiil

                                                          Seiklusgrupp Eestist Hawaiile jaanuaris 2012

                                                    Delfiinide Pühitsemine Hawaiilt

mermaid

* Kui sa tuled Crystal Raga sellele koolitusseiklusele ja seejärel paned ise kokku sarnase koolitusseikluse ilma minuga konsulteerimata, oled tegutsenud intellektuaalomandi kuritarvitamisega ning pead selle eest legaalselt vastutama.

Kui sa soovid aga teha meiega koostööd – kas siis tulla esinema meie retriiti või siis pakkuda muid oma talente, oskuseid ja teadmisi, anna aga teada. Lepime selles kokku!

Oleme siin selleks, et sillutada teed meie kõigi unistuste täitumiseks kõige kergemal moel otseteed pidi. Hawaii seikluskoolitused on üks antud võimalustest. Tule ja koge seda ise oma kogu olemusega ning muuda oma elu täpselt nii palju kui sinul on parajasti vaja!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAE Komo Mai! Tere Tulemast! Welcome!

Mahalo,

Crystal Ra & Michael

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This