Select Page

Crystal Ra minituur Eestis suvel 2016


OLYMPUS DIGITAL CAMERACrystal Ra viibib Eestis seekord vaid 3 kuud ja sissejuhatus uuele külastusele saab olema juuli alguses kui toimub ka Crystal Ra Eesti minituur.

4. juulil Pärnus
5. juulil Tallinnas
6. juulil Tartus
Pärnu ja Tartu eelregistreermise ja maksete info asub lisatud failis nii nagu ka Tallinna oma, kuid Tallinna sündmusele on vajalik  ka vaid oma huvi eelregistreerimine hiljemalt 30. juuniks emailile crystalexpansion@gmail.com
Loe kogu infot sündmuse detailide ja makseinfo kohta siit: TOUR EST 

merineitis sõnumid final
Kui sul on soovi teha sellel ajal eraseansse erinevates linnades kas maa peal või vees, võta ühendust! Peale tuuri saab Crystal Ra peamiseks baasiks olema Tallinn.
Emaili crystalexpansion @ gmail.com või helista 55924831 (alates 1. juulist).
Praegu on paigas ka järgnevad kursused:
Wantranaiste suvelaager 24 – 26 juuli Matsalus (vaba veel 3 kohta) Loe lisa siit:
Veehirmu seljatamise kursus 27 ja 28 august Matsalus (vajalik 10 osaleja registreerimine hiljemalt 26ndaks juuniks) – Loe lisa siit: 
Uue ajastu Tantrakursus 16 – 18 september Matsalus (vajalik 10 osaleja registreermine hiljemalt (vajalik miinimum 10 osaleja registreerimine hiljemalt 15. augustiks) – Loe lisa siit: 

lalanchawaterangelVajadusel saab tellida  vee eraseansse soojas vees ka Tallinnas augustis ja septembris. Imelist kulgemist kõigile ning sooja kohtumiseni!

Crystal Ra Laksmi

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This