Select Page

Keha-, Meele-, Vaimu sügavpuhastus ja taaskäivitus Wildfitiga

Sul on võimalus valida sellega tegeleda kas täiesti individuaalselt ja personaalselt Crystal Ra-ga või siis valida tema 90-päevane Wildfiti väljakutse, mis toimub grupicoachingu formaadis.

A) Individuaalsete seanssidena on miinimum paketiks 90 päeva ja selle hinnaks on 1500 eurot mis võimalusel makstakse kõik korraga või siis kolme 600 eurose maksega  (siis hind 1800 eurot kokku). See sisaldab kokku 29 tunni ajalist online kõne 1-1le Crystal Ra-ga ja isiklikke personaalseid ülesandeid igal nädalal.

B) Grupicoachingu seansina on miinimum paketiks ka 90 päeva ja selle järgnevaks hinnaks on 900 eurot kogumaksena või siis  kolme 400 eurose maksega (siis hind 1200 eurot kokku). See sisaldab kokku 29 tunni ajalist online kõne koos grupi coachinguga ja ka FB grupis osalust.

Senikaua kuni Crystal Ra alustab korporatiivsete gruppide tegemisega – on gruppidel teatud suurus ja kui sa soovid kindel olla et sulle on garanteeritud ja soovitud grupis koht, vaata kohe järgneva lingi alumisest osast ka ettemaksu maksmise võimalust – mis garanteerib sulle koha antud soovitud grupis. Peale makset emaili oma soov ka wildfitcrystalra@gmail.com aadressile.

Antud programmi kohta võid lisa lugeda siit: 

Järgmised Wildfiti coachingu grupid alustavad – 4 oktoober 2021, 3. jaanuar 2022, 4. aprill 2022 ja 5 september 2022

Koha kindlustamise ettemaksu saad teha siit: 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This