Select Page

Sisemise Pere Teraapia online Coaching Programmi tutvustus

Siit leiad kõige ülevaatlikuma info mida endast kujutab Sisemise Pere Coachingu (SPCP) programm ja kuidas on see ülesse ehitatud ja kuidas see võib sind ja su elu veelgi paremaks aidata luua? Loe lisa!

‘Seisin tupikus. Oli aasta 2013 ja olin Eestis. Ükski vana asi ei toiminud enam ja uusi ideid ei jätkunud piisavalt. Olin järjekordselt lakkumas oma haavu viimasest armastussuhtest, mis oli just purunenud. Mu Sisemine Laps oli väsinud ja järjekordselt haavunud. Minu Sisemine Mees viskas välja mõtte et võiksin minna Mehhikosse ja lausa ühe otsa piletiga. Ma vastasin et see pole ju võimalik kuna mul polnud tol hetkel nii palju vabu vahendeid. Sisemine Naine tuli esile ja andis idee kuidas teha ‘rahamagnet nr 1 online toode’ sellele panna hinnaks 5 eurot ja müüa neid 100 tükki – et saada omale lisaraha pileti jaoks.’
Ja nii ma siis Mehhikosse läksingi – vaid nädalaks ja jäädes tervelt neljaks aastaks nii et vaid aasta hiljem minu jumalik kuningas suurel valgel purjekal saaks samasse sadamasse saabuda et minuga kohtuda! Minu Sisemine Perekond oli aidanud mul muuta palju ebatoimivad mustreid mu elus ja samuti juhtinud mind mu tõelise kuninga juurde, kellega kohtumine muutis kogu mu ülejäänud elu igal tasandil! Tänasel päeval oleme juba mitmeid aastaid õnnelikult abielus, koosloome oma unistusi ja muudame maailma käsikäes!’

***

Jagatud lugu on mu isiklik lugu, mis on vaid üks miljonitest kas ja kuidas meie Sisemine Perekond võib meil aidata luua uue elu ja reaalsuse ning meie elu paremaks teha. Alates sellest hetkest hakkasin ma oma Sisemise Perega tegelema väga sügaval tasandil kuni panin paari ja aitasin abielluda oma Sisemisel Naisel ja Sisemisel Mehel (1.oktoobril 2016, mis jõudis ka Õhtulehe esikaanele ja maailma meediasse – The Sun, Dailystar)
Nagu ma olen ka täheldanud varasemalt – siis suhte nurk Külluse Rattas on üks kõige olulisemaid nurkasid mistõttu kõik muu on sellest väga sõltuv. (Kesksel kohal on seksuaalsus, siis suhted, siis tervis, eluülesanded ja küllus on kõikide sektorite tulemus). Vaata selle kohta täpsustavat infot siit:

Peale aastaid katsetusi panin selle lõpuks ka oma online programmidesse ja hakkasin vaikselt inimestele pakkuma Sisemise Perekonna seiklusrännakuid. Need rännakud on kantud otsese intuitsiooni juhendusega mis võtab minuga ühendust antud inimese teemade ja blokkide kaudu ning ka energiate kaudu. Kuna ma olen inimesega suheldes avatud seansi ajal läbi kõikide kanalite siis hakkab info jooksma kas ja kuidas sellega täpsemalt tegeleda mis aitaks sel inimesel terveneda ja oma elu muuta ka seotult antud Sisemise Pere liikmega.

Selles on nüüdseks elemente minu esmaste inglimeditatsioonide rännakutest, mida õppisin Lõuna-Aafrikas Aminoloogi kursuste ajal, kuid mis on nüüd integreeritud ja täielikult kohandatud Uue Aja Energiate ja elementidega. Mida rohkem hakkasin neid seansse pakkuma personaalselt, seda suuremaid ja vägevamaid muutusi see inimestes esile tõi.

Mida rohkem hakkasime pakkuma neid ka koos mu kuninga Michaeliga, seda rohkem said ka inimesed sellest abi suurtes gruppides kuna aktiveerisime ka mees- ja naisenergiad.

Vaata siit ka meie ühist intervjuud koos Michaeliga ‘Puuduta Mind’ saates koos Anu Saagimi ja Sirje Presnaliga Õhtulehes 2018. aasta suvel siit:

Nüüdseks on sellest saanud meie mõlema üks suurimaid ja uuemaid lemmikteemasid mis on ka üks populaarsemaid meie pakutavast repertuaarist, mis aitab inimestel iseennast sisemiselt ja transpersonaalselt avastada nii et läbi selle muuta kogu oma elu.

Online koolituste kogemus õpetas et kui Sisemine Pere polnud pardal, ei saanud mina oma infot vahendada ega ka jagada, kuna vastuvõturuum oli lukus. Seega hakkasin pakkuma individuaalseid seansse ja see aitas ka selle probleemi lahendada mitte ainult online programmides vaid ka lausa live retriitidel.

Missuguse programmiga on tegu? 

Tegu on neljakuulise online programmiga igaühega individuaalselt, kus kuus korra toimub minu poolt juhitud  online kõnega siserännak mille ka lindistame. Seejärel saab osaleja seda kuu aja jooksul üle kuulata ja oma antud kuu Sisemise Pere liikme teemasid tähele panna ja puhastada vastavalt mu suunamistele ja oma sisemistele suunamistele mis ilmnevad selles protsessis. Selles protsessis teeb osaleja mulle märkmeid ja saadab mulle ca 1 kuu pärast ülevaate PDF formaadis. Mina vaatan selle üle, annan isiklikud kommentaarid meie järgneva kõne alguses. Lähtuvalt sellest protsessist liigume järgmise pereliikme teemade juurde ja kordub kogu protsess uue sisemise pereliikmega ja nii siis neli korda.

Alustame alati Sisemisest Lapsest, siis Sisemine Naine ja Sisemine Mees ning viimane kuu on Sisemise Pere integreerimise seanss. Esimesed kuud võtame kõik osad nagu lahti ja viimasel kuul paneme uutmoodi kokku ja integreerime.

Antud järjekord ja süsteem on ennast ilmutanud olemaks kõige efektiivsem kuna väga sageli on see just vastav järjekord kuidas nendega kõige efektiivsemalt tegeleda.

Kogemused on täheldanud et antud töö on väga sügav ja võib olla võrdväärne mitmekümne aasta enesearengu tööga transpersonaalsel tasandil. Mitmed osalejad on täheldanud et nad on erinevates teraapiates nii palju aastaid käinud aga alles nüüd said tõelise kontakti oma sisemaailma ja ressurssidega. Selle mõju jätkab tööd ka peale programmi lõppu ja võib lisada väärtust ja muuta elukvaliteeti väga multidimensionaalselt.

Eesti esimene täispikk Sisemise Perega kohtumise retriit Matsalus suvel 2019, kus saime ka Sisemise Pere liikmed vette et jagada nendega Wantra veeteraapia tervendavat kogemust.

Järgmine suurkogemus oli aastal 2022 kus suveretriidi ajal saime sukelduda iseendi sügavustesse mis sel kujul polnud varem võimalik. Osaliselt mõjuta seda ka fakt et pea kõik osalejad olid eelnevalt läbinud Crystal Ra-ga koostöös WILDFIT 90 programmi. Seiklus toimus imelises Turgi Talus Peipsi ääres kus peremees Ergo oli meie WILDFIT-i gourmet kokk ja perenaine Veinika abistas igal moel kaasa! Crystal Ra 20 aasta retriitide juhtimise kogemusena oli see elu parim retriit nii talle kui ka osalejatele!

Sisemise Pere ja WILDFITi suvelaagri "Sukeldumine Iseendisse" osalejad

Mida antud transpersonaalne seiklusrännak sulle anda võib?

 • Selgema ülevaate mis olukorras on su Sisemine Laps, Sisemine Naine ja Sisemine Mees ning kas ja mis tervendust nad vajavad ning kas mõni neist on sinu elu täieõiguslikult juhtinud ja seetõttu ka palju probleeme sulle tekitanud?
 • Mida ja kas on vaja teha selleks et oma Sisemise Pere liikmeid tervendada ja nende mitte toimivatest mustritest lahutada ja need kapitaalselt lahustada?
 • Kas ja kuidas tuvastada blokeerivaid mustreid oma Sisemisel Perekonnal, mis hoiab tagasi ka sinu väliseid suhteid?
 • Kuidas interaktiivselt liita oma Sisemist Perekonda oma igapäevaellu ja kas ning kuidas see saab rikastada ja su elu igal tasandil kergemaks luua?
 • Võimet ühenduda iseendaga paremini ja luua armastavam ja sügavam suhe iseendaga igal tasandil mistõttu muutuvad koheselt ka kõik teised välised suhted elus.
 • Võime tõmmata oma ellu oma unistuste partner ja luua oma unistuste suhe või suhted.
 • Võimet hakata nägema ja kogema teiste Sisemiste Perede protsesse ja läbi selle ka nendega suhestuma mis loob sulle uue võime luua suhteid teadlikumal tasandil.
 • Puhastada oma mees- ja naisenergiad ning sellega seotud tasakaalust väljas olevaid mustreid.
 • Muunduda kuningaks või kuningannaks kes sa oled siia tulnud olema
 • Hakata looma oma reaalsust palju enesekindlamalt ja tegusamalt kui eales varem
 • Lahustama üksinduse kuna tead et sa pole oma elus enam kunagi üksinda kuna sul on su Sisemine Perekond.
 • Saama rohkem selgust mis on sinu eluülesande sektorid ja kuidas nende avaldumisele koos oma Sisemise Perega kaasa aidata?
 • Kas ja kuidas oma elus rohkem kontrolli ära anda ja rohkem usaldada?
 • Kuidas läbi kirjutamise saab alustada sügavat sisedialoogi oma Sisemise Perega ja hakata looma nendega kahesuunalist liiklust.
 • Kuidas sisemine töö endaga ja oma sisemaastikel muudab kõike välist ja aitab sul kergemini ja paremini luua sinu unistuste elu sinu tingimustel
 • Kuidas on seotud Holistiline Küllus Sisemise Perega?
 • Kuidas saad sa ennast paremini kehtestama hakata?
 • Kas ja kuidas selgemalt väljendada oma vajadusi ja arvamusi igas olukorras nii et sa lood teadlikult uusi ja harmoonilisi suhteid?
 • Kuidas lahustada endas ‘künnihobuse’ muster?
 • Kuidas aktiveerida ja tõsta oma elus julgust igal tasandil?
 • Jpm mis tuleneb sinu isiklikest protsessidest

Programmi juhendaja lisainfo

Crystal Ra Laksmi-Ditton omab kahte kõrgemat ülikoolikraadi – sotsiaalantrpololoogia bakalaureus Oslo ja Kaplinna Ülikoolist ja visuaalse antropoloogia magister Tromsø ülikoolist mille lõpetas kahe dokumentaalfilmi valmimisega – üks Norrast ja teine Lõuna-Aafrikast. Sotsiaalantropoloogia taust on talle andnud imelise võime inimesi kõrvalt jälgida ja samas mõista mustreid mis loodud ka inimese pere või kultuuriliste mustrite poolt ja kas ning kuidas seda hakata lahti harutama.

Crystal Ra on reisinud 32-le maale ja elanud mitmel kontinendil ja mitmes riigis kus on ka olnud oma firmad (Norra, Mehhiko) ja osades jätkuvalt toimivad firmad  (USA, Eesti). Erinevate rahvuste ja kultuuride keskel on ta alati huvi tundnud kas ja kuidas toimib elu neis kohtades ja kas ning mis teeb inimesi õnnelikuks ning külluslikuks. Nende seikluste ajal on omandatud väga palju teadmisi, kogemusi ja tarkusi mida nüüd erinevatesse süsteemidesse saab kokku panna. Sisemise Pere Coachingu programm on üks neist. See pole õpitud akadeemiline tarkus – see on Sisemise Pere juhandusel loodud programm mida on regulaarselt täiendatud kõikide klientide toel kes on programmi läbinud.

Crystal Ra on inimeste ja gruppidega läbi enesearengu programmide tegelenud juba 23+ aastat ja seda ka rahvusvaheliselt. Crystal Ra oli Aminoloog (Lõuna-Aafrika sertifikaat) aastatel 2005-2007, oli ja on ka praegu (alates aastast 2007) Eesti esimene Aura Mediaator™, osales ainsa eestlasena Aurainstruktorite™ programmis 2008-2010, maailma esimene Wantra Instruktor (aastast 2013) ning Sisemise Pere Coachingu Programm (SPCP) online ja ka live koolitaja. Crystal Ra alustas online koolitustega aastal 2010. Aastatel 2009 – 2011 tõi ta Eestisse mitmeid maailmataseme tantraõpetajaid ja tegi nendega väga tihedat koostööd. Alates aastast 2009 alustas ta ka regulaarsete Havai seikluskoolituste tegemisega. Lisandusid ka Norra ja Mehhiko ning isegi Costa Rica.

Praegu on tal pooleli Suhete raamatu redigeerimine ja Külluse Ratta raamatuseeria loomine. Crystal Ra on viimased aastad ennast täiendanud Brendon Burchardi, Bo Easoni ja Roger Love-i ja Dean Graziosi, Tony Robbinsi  nii online kui ka live koolitustel. Lisandunud on ka WILDFIT-i coachi sertifikaat ning mitmed teised mini koolitused mis on lisanud rohkem tunnistusi tema eksperdi repertuaari. Järgnevalt on ka omandatud Mental Fitnessi Coachi sertifikaat.

Lisaks on ka läbi teinud mitmeid erinevaid koolitusi Havail erinevate õpetajatega et polüneeslaste maailmavaadet just paremaks inimeseks kasvamisel õppida. Crystal Ra lähenemine on – et selleks et teisi maksimaalselt hästi aidata on vaja ennast kogu aeg jätkuvalt täiendada ja see võiks olla iga inimese harjumus endaga sügavamalt tegeleda. Inimolemuse avastamine ja avardamine on tema üks suurimaid kirgi. Kuna Crystal Ra on ka vabasukelduja, siis talle meeldib ja sobib minna teemadega väga sügavuti. Mitmekuised online programmid annavad ka selleks võimaluse.

Crystal Ra on väga hooliv, samas väga konkreetne ja paneb kõik oma kliendid ennast hästi ja turvaliselt tundma, nii et nad saaksid avaneda ja avarduda oma tõelisteks unistusteks. Koostöö Crystal Raga on alati täis vägevaid üllatusi ja eneseavastusi, taipamisi ning uusi alguseid mitmel moel ja tasandil ning elu pöördub imeliseks seikluseks täis põnevaid muinasjutte.

Crystal Ra on otseühenduses Algallika ja oma Vaimenergiaga. Seetõttu järgib ta alati seda mida Vaim juhendab ja on oma töös väga vaba kulgemisega. Vaim ei valeta kunagi ja juhib alati täpselt sinna kuhu vaja. Oma elu seiklustega on ta õppinud teda täielikult kuulama ja usaldama.

Kuidas käib programmiga liitumine? 

Iga osaleja saadab oma huvi kohta info kas läbi FB messengeri siit või siis emaili teel crystalralaksmi@gmail.com. Seejärel saab huviline intervjuu küsimuste avalduse vormi. Kui ta saab selle tehtud ja saadab selle tagasi, siis otsustab Crystal Ra kas antud inimene ja antud koostöö on sobiv ja helisev ning kas sellel on potentsiaali edukaks kahesuunaliseks liikluseks ja läbimiseks. Osaleja saab siis teate otsuse kohta.

Millal toimub antud online programm? 

Antud programm algab siis kui on kogunenud grupp huvilisi või siis kui keegi soovib teha 1-1le programmi – siis on võimalus alustada igal ajal. Iga programm kestab neli kuud. Kui sul on tõsine huvi, siis on soovitatav enne ühendust võtta kuna ettevalmistuse protsess võib vahest võtta nädal aega, nii et kui su soov on tõsine, saab sinu ettevalmistusprotsess valmis õigeks ajaks ja nii saad alustada kohe uue programmi kuu alguses.

Mis on antud programmi hind?

Alates 1. jaanuarist 2021 antud programmi hind tõuseb ja saab olema 500 eurot kuus ja sedasi 4 kuud järjest või siis 1800 eurot ühekordse maksena (võit 200 eurot!) Koguprogrammi tegelik väärtus on 4000 – 5000 eurot!!! Erandkorras on võimalus luua mitme kuu makseplaanid, kuid siis on üldkokkuvõtte hind suurem.

Kuna lindistused toimuvad Eesti ja Florida vahel on eelistatumad online kohtumise ajad Eesti õhtu ja USA hommikused ajad.

Võimalusel toimub ca 1 kuu enne järgmist gruppi ka avalik Sisemise Pere Äratamise Väljakutse LIVE ja kui seda pole võimalus teha on võimalus see osta ja ise passiivselt läbida (5 päevane programm – osta see siit). Tegu on viiepäevase maitseprooviga kus antud teemaga on võimalik ka ise ja koheselt ning lähemalt tutvuda. Suviti võivad toimuda teemakohased retriidid või teemaõhtud Eestis. Muul ajal võivad toimuda seikluskooiltused kus antud teema võib olla osa programmist – nagu Havai seikluskoolitus või Mehhiko või isegi mujal.

Online kohtumised toimuvad Zoomi kaudu. Vajalikud on arvuti, internet, ja kõrvaklapid ning toimiv arvutikaamera ja mikrofon ning kaasajastatud operatiivsüsteemid.

Antud online pakett 1-1le sisaldab:

 • 4 Kuu Sisemise Pere Arhetüüpide materjalid (PDFid, Videod ja muud materjalid ja boonused)
 • + 1-1le COACHING:
 • 30 minutiline check in online vestlus kuus (neli kõne) enne meie rännak kõne
 • Ühekordne online seiklusrännak kuus juhendatud minu poolt ja neli kuud järjest (ca 1 tund) ja neli kohtumist
 • Rännaku audio ja video lindistused igas kuus
 • Konkreetsed küsimused ja suunamisjuhised igale osalejale iga kuu kirjatööde kokkupanemiseks
 • Kirjalike märkmete (kirjatöö mida kutsume ‘kingituseks endale’) sissesaatmine korra kuus kokkulepitud ajaks
 • Kui osaleja on valmis jagama oma kogemusi ka video tagasisidena mille Crystal Ra lindistab, siis lisandub ka viimane kokkuvõttev video kõne (30 minutit). Kui osaleja saadab vaid kirjaliku tagasisideme siis kokkuvõtte kõne ei lisandu.

Boonusmaterjal:

– Sisemise pere esimene üldmeditatsioon

– Delfiinimeditatsioon et aktiveerida su Sisemine Pere ja su küllus uuel moel

– Boonusüllatused programmi käigus

Millal saab antud programmiga liituda? 

Antud online programmi võtan individuaalselt vastu praeguse programmi ajaks vaid maksimaalselt 10 eestlast korraga – kui huvilised kogunevad. Kui sa leiad selle programmi vahepealsel ajal saame läbi teha sinu ettevalmistuse protsessi nii et kui programmi aeg kätte jõuab, saad kohe alustada. Tulevikus võin eestlaste osalust programmis veelgi vähendada kuna fookus läheb peamiselt globaalsele klientuurile ja siis küsin ka eestlastelt globaalse kliendi hinda.

Edaspidi läheb kogu fookus programmi inglisekeelsele Eliit programmile mis on intensiivsem ja kestab 90 päeva ja on teise hinnaga.

Kuidas ette valmistuda?

Ettevalmistuseks tuleb sul teha läbi intervjuu küsimustele vastamine ja alla kirjutada koostöölepingule kuna nii mina kui ka sina pühendume sellele koostööle 4 kuud.

Kirjuta oma huvist crystalralaksmi@gmail.com terve aasta jooksul kui sul huvi peaks olema isegi gruppide välisel ajal, siis saan vaadata kuhu sind nimekirja ootele panna kui parajasti programm on töös ja täis. Kui sa mult kohe vastust ei saa, ole hea ja võta minuga ühendust FB-i kaudu siit kuna kui sa pole minu kontaktide nimekirjas võib su email kaduma minna.

Kokkuvõtvalt:

‘Sügav sisemine töö Sisemise Perekonnaga äratab su sisemise transpersonaalse teadlikkuse selleks et hoida sind rohkem su teadlikkuse rajal igas eluvaldkonnas, kohandades su käitumist just siis kui on vaja, et panna sind tundma veelgi enesekindlamalt ja toetatumalt; aidates sul peatuda ja puhata kui sul on seda vaja, mis aitab sul terveneda ja ehitada uue ja tugeva sisemise suhte iseendaga, mis seejärel hakkab mõjutama kõiki su teisi suhteid su elus ja toetama su unistuste elu loomist igal sammul sinu enda tingimustel.’

Leia siit alt kogu Sisemise Pere online programmi tutvustavad videod, mis on soovitav täispikkuses läbi vaadata kui sul on tõsine huvi programmiga liituda. Videodes on veel vana hind ja kuniks ma saan need ümber redigeeritud, siis palun videodes jagatud hinda eirata kuna see on nüüd muutunud.

Samuti on soovitatav läbi vaadata ja töötada Holistilise Külluse Katsumus (31. Päeva programm) kus on väga palju TASUTA (tegelik väärtus 3000 eurot!) lisamaterjali Sisemise Pere kohta. Vaata selle programmi üldülevaadet siit: 

Antud videode lõpus on veel vanad hinnad – mis olid tutvumishinnad 2016 – 2020 aastani.

1. Sisemise Pere Coachingu programmi sissejuhatuse video (38:04):

2. Sisemise Pere Sisemise Lapse osa tutvustus (42:06):

3. Sisemise Naise osa tutvustus (51:31):

4. Sisemise Mehe osa tutvustus (44:27):

5. Pikk pakkumine koos detailide ja tingimustega (44:31):

6. Minipakkumine koos enamuse detailide ja tingimustega (13:11):****

Kui sa pole ikka kindel kas liituda, siis vaata läbi värskelt Sisemise Pere Coachingu programmi lõpetajate video tagasisidemed siit:

Imeliste seiklusteni su sisemaailmas,
Crystal Ra Alohaga, Texasest

** NB! Antud sündmuse tekst ja ülesehitus on Crystal Ra Laksmi-Dittoni autoriõigusega kaitstud ja seda ei ole lubatud kopeerida ilma loata.

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This