Select Page

Matsalu retriit Crystal Ra ja Michaeliga suvel 2018 Eestis

Foto: Malle Zablan

Antud sündmus on tühistatud (seisuga 10. mai). Vaata meie sündmust 13 – 15 juulil Matsalus – mis on nüüdsest avatud ka kõigile soovijatele

Vabandame ebameeldivuste pärast.

Kui see sündmus pakub sulle ikkagi huvi ja sul on tore retriidikeskus kus sa sooviksid seda koostöös meiega korraldada ja sul oleks ka vähemalt 10 – 15 huvilist, siis anna meile sellest teada.

_____

“Õnneliku Suhte

ja

Külluse Valemid”

ehk

“Kuidas elada oma unistustuste elu sinu tingimustel?”

29 juuni kell 16 kuni 1 juuli kell 14.30

Matsalu Algallika Keskuses

Oleme praegusel ajal kõik suurte muutuste keerises. Ühiskond on muutumas, tehnoloogia ja majandus meie ümber areneb kiirusel, millega on raske sammu pidada. Oleme pidevalt ülevoolava infotulva all ja kohustuste nimekirjad kasvavad iga päevaga.

Kõige selle keskel avastame end korraga olukorrast, kus me ei teagi, mis on meie elu sügavam mõte ja tähendus ning mis või kes meie südame ja silmad särama paneks. Tihti võib juhtuda, et elu ise sunnib meid neile küsimustele koheselt vastuseid leidma.

See nädalavahetus Crystal Ra ja Michaeliga saab olema väga põnev seiklus väljast sisse ja seest välja igal tasandil. Soovime olla sulle inspiratsiooniks ja teejuhiks leidmaks teed iseenda tõelise olemuse keskmesse.

Seikluse keskmes on peamiselt Crystal Ra poolt loodud külluse ratas, mille erinevaid sektoreid läbi käies avastame iseennast ja oma omapära ning õpime, kuidas seda kõike paremini maailmaga jagada.

Kogu seiklus on kantud uue ajastu energiatest, seetõttu on selles nädalavahetuses palju põnevust, avastusrõõmu ja soojust, harmooniat ning koju jõudmise tunnet. Et seda veelgi paremini maitsestada, ei puudu sealt ka väikeste katsumuste maitseained ning piisavas koguses aloha terasid.

Peale seda seiklust on neil, kes soovivad tutvustatud tööriistu sügavamale endasse juurutada, võimalus liituda Crystal Ra ja Michaeli online sündmuste või koolitustega. Koolitusi ja sündmusi on erinevaid ning igale maitsele kestvusega mõnest tunnist kuni mitme kuuni. Koolituste käigus on võimalik tehnikad, mida selle seikluse ajal maitseproovina kasutasime, läbi sügava enese jälgimise täielikult oma teadvuse ja olemusega lõimida.

Vaata meie videokutset sündmusele koos eestikeelsete subtiitritega siit (vajuta C captions nupu peale alumisel ribal).

Kellele see seiklus sobib?

– Neile, kes soovivad tavalisest igapäeva rutiinist välja astuda ja hetkeks iseenda keskmesse kolida.

– Neile, kes on huvitatud, kuidas uue ajastu energiates luua oma elu iseenda tingimustel indigo-, kristall- ja kuldenergiates.

– Neile, kes on avatud uutele ideedele ja praktikatele.

– Neile, kes on uudishimulikud ning tahavad ennast rohkem tundma õppida läbi iseendasse vaatamise ning teiste kohalolijate peegelduste.

– Neile, kes on avatud keha, meelt ja vaimu äratavateks hetkedeks.

– Neile, kes on valmis kogema sügavlõdvestust kuni raku tasandini välja.

– Neile, kes on valmis usaldama grupijuhte selle seikluse suunajatena.

– Neile, kes on kõigi osalejate suhtes ausad, avatud ja austavad.

– Neile, kes on tervislike eluviiside harrastajad.

– Neile, kes on teistega arvestavad osalejad.

– Naistele, meestele ja noortele (vähemalt 18-aastastele), kes on huvitatud kõrgemasse teadlikkusse liikumisest.

Selle seikluse eripära:

– Seiklus pakub palju võimalusi oma teadvuse avardamiseks, iseenda paremaks tundma õppimiseks ja tervendamiseks.

– Seiklus sisaldab võimalusi nii iseendaga individuaalselt tööd teha, kui ka kasutada teiste grupiliikmete kohalolu ja peegeldusi, et iseennast paremini mõista ja tervendada.

– Gruppi juhivad teadlikud ja küpsed uue ajastu nais- ning meesenergiad, esindatud Crystal Ra ja Michaeli kaudu, luues seeläbi väga turvalise ja teadliku keskkonna arenguks.

– Enne sündmuse algust kirjutab iga osaleja alla koostöölepingule, võttes sellega teadliku vastutuse kõikide hetkede eest, mida ta sellel seiklusel kogeb ja valib.

– Kõik osalejad kirjutavad alla intellektuaalomandi aktile, et kaitsta meie poolt välja töötatud materjale autoriõigusega.

Selle seikluse kingitused:

1. Kaardistame enda praeguse seisundi ja tuvastame peamised kitsaskohad, mis takistavad meid avaldamast oma tõelist potentsiaali igal tasandil ja igas vormis.

2. Tutvume enesearmastuse nurgakividega ja teeme läbi nii individuaalsed kui ka grupiharjutused antud teemaga seoses. Mida rohkem on osaleja ühenduses iseendaga, seda vastuvõtlikum on ta kõigile teistele osalejatele ja seda sünergililsemalt aitab ta oma kohaloluga kaasa maksimaalse avardumise kogemusele sellel nädalavahetusel.

3. Teeme tutvust MINA platvormiga uue ajastu energiate kohaselt ja õpime ära, mida tähendab teadlik enesekehtestus ning oma vajaduste väljendamine teisele osapoolele nii, et ta oleks motiveeritud meid aitama ja toetama. Õpime mängima enesekehtestuse keksu.

4. Teeme tutvust MEIE platvormiga uue ajastu energiate kohaselt ja õpime ära, mida tähendab koos kulgemine, koos loomine ja koos toimetamine ning kuidas luua kahesuunalist liiklust suhtlemises.

5. Kogeme terve seikluse ajal MINA ja MEIE platvormide aktiivset toimetamist ja näeme, kuhu see võib meid välja viia, kui oleme selles suhtes teadlikud.

6. Kaardistame ja kohtume oma hirmudega (eriti sobiv neile, kellel on veehirm. Seiklus sisaldab Wantra veeteraapia grupiseansse).

7. Uurime, kuidas Wantra saab läbi individuaalsete teadlike liigutuste vees, paarisharjutuste (usalduse harjutamine), grupiharjutuste ning rituaalide kogemise juhatada meid meie uue ultimaatse eluni. Wantra ühendab endas vee ja tantratehnika parimaid omadusi ning on väga paljude eelnevate osalejate poolt saanud nimeks ‘tõeline taevas olemise tunde kogemus.’

8. Läheneme külluse ratta erinevatele sektoritele väga mänguliselt ja seikluslikult. Selle tehnika tõeliseks avastamiseks ja mõistmiseks korraldame põneva kohtumise tundmatusega – mängu looduses, kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, et jõuda järgmise sihtkohani. Kõige parem moodus uues ajas midagi uut omandada ja õppida on läbi tegevuse ja miks mitte teha seda mänguliselt?

9. ‘Kohtumine tundmatusega’ mängu kaasabil tutvume ka nelja elemendi omapäraga ning uurime kuidas seda tõeliselt teadlikult ära kasutada.

10. Saame teada kuidas hoida ennast keskmes kui elumerel on tormid? Mida tormid endast kujutavad? Miks nad tekivad? Mis on nende eesmärk?

11. Tutvume enese keskmes olemise tehnikatega uue aja kastmes.

12. Uurime, millised on uue aja suhete eripärad. Nipid ja trikid koos interaktiivsete harjutustega, sealhulgas võimalusega avatud vestluse käigus küsida otseseid küsimusi nii Crystal Ralt kui ka Michaelilt.

13. Teeme sissejuhatuse individuaalsete- ja kollektiivsete haavade teadvustamisele ja tegelemisele (sügavam versioon tuleb esitlusele paaride kursusel Matsalus). Interaktiivsed praktikad, mis aktiveerivad meie kolm mina ja annavad teadmised kuidas tulevikus uusi haavasid vältida.

14. Lahustame emotsionaalseid mürke läbi teadlike kehaliste liigutuste nii maal kui vees, mis on elu jooksul ladestunud sinu kehasse, eriti aga sinu liigestesse.

15. Lõpuks kogeme imeliselt nauditavat, pehmet ning maandavat puudutusteraapiat, et sulandada ja integreerida kõik sellel nädalavahetusel omandatu ning talletada see sügavale raku tasandile.

16. Boonusena palju võimalusi tutvuda põnevate osalejatega, luua uusi kontaktide ja nautida kaunist Eesti loodust.

17. Kogu seikluse vältel saadavad meid imelised, hõrgud ja tervislikud road meie lemmikkoka poolt.

Kes on Crystal Ra ja Michael?

Loe meist lähemalt meie isiklikest biograafiatest siit.

Meie mõlema plussid ja miinused kokku liites tuleb välja väga imeline ühepajatoit, millesse on segatud minu viikinglik rändajahimu, Michaeli maailma-avastuste uudishimu, minu eestlaslik otsekohesus, Michaeli südamlik ameerikalik naeratus ning meie erinevate kultuuride essentsid, mis tantsivad oma tantse läbi meie, aidates meid igapäevaselt kasvada ja edasi areneda.

Foto: Malle Zablan

Olenemata meie kultuuriliste taustade, vanuse või kogemuste erinevustest, on meil võimalik valida oma ellu kõik oma unistused meie tingimustel. Meie sooviks ei ole mitte ainult inspireerida, vaid ka igat kohalolijat puudutada kuni sügavate südame hingekeelteni ja sealt edasi rakkudeni ning seeläbi lülitada sisse iga kohalolija tegutsemistahe muuta oma elu iseenda unistuseks.

Oleme väga dünaamiline duo ja armastame jagada oma kogemusi oma elust ja seiklustelt. Elame oma elu unistusi parimal moel praegu Hawaiil, Big Islandil. Me soovime alati käia seda teed, millest me räägime ja rääkida sellest, mis teed pidi me käime;)

Meie duo on väga aktiveeriv ja samas ka rahustav ja tasakaalustav. Kuna oleme mõlemad uues energias, siis meie lähedalolu aktiveerib kõiki, kes on meie lähedal, just niipalju kui keegi selleks valmis on. Kanname endas väga sügavat küpse armastuse leeki.

Meie sooviks on olla tõukavaks jõuks, et muuta sinu muinasjutud reaalsuseks!

Mis iseloomustab Uue Aja retriite?

Selles on paras annus ootamatust ja ettearvamatust. Kuna suuna-mine juhindub energiatest ning sellest, mida vaim dikteerib, siis programm loob ennast sageli täpselt selles taktis. Nüüd lisandub ka veel Michaeli toetav energia, et hoida ruumi ja tekitada turvalisem kohalolu.

Kõik inimesed, kes on meie retriitidel või sündmustel osalenud, olgu siis Tallinnas, Saaremaal, Hawaiil, Mehhikos või Norras, on kogenud mingil tasandil teadlikkuse avardumist, uue elu algust, uute valikute tegemist ja edasiliikumist moel, mis polnud enne võimalik. See on juhtunud tänu sellele, et avardumine toimus turvalises keskkonnas, kus osalejad tundsid inspiratsiooni muutumiseks ning tegid ka ise vastavaid samme selle loomiseks.

Tulemused peale retriite

Näiteid erinevatest tulemustest peale retriite – kes saab uue partneri, kes saab uue töö, kes jätab maha vana elu, kes registreerib oma uue firma, kes saab rohkem võimalusi külluse vastuvõtmiseks, kes saab rohkem raha, kes saab üle hirmust ujuda ning muundub merineitsiks jne. Kõik muutused juhtuvad vastavalt sinu valmisolekule nendega kaasa minna.

VÕTA KAASA

– Täispuhutavad laste kätised jalgade hõljutamiseks;

– Ninaklõpsud ja kõrvatropid vees olemiseks (tavaliselt saadaval spordipoodides või siis ujulates);

– Võimalusel mask ja toru;

– Oma hügieenitarbed

– Soojemad ja mugavad riided õhtuste väliste sündmuste jaoks;

– Ujumisriided ja pesemisvahendid ning mitu suuremat käterätikut (oleme palju vees ning rätikud saavad ruttu märjaks);

– Klaasivaba pudel, mida saad täita värske veega;

TERVISERISKID

Iga osaleja vastutab ise oma terviseriskide eest. Ükski osaleja ei saa pidada seikluse korraldajaid vastutavaks tema isiklike tervisehädade ilmnemise puhul selle sündmuse ajal ja peab ise vastutama oma valikute eest. Kui sa osaled ja sul on suurem terviseteema, oleks väga tore meid sellest eelnevalt teavitada. Kui sinu osalemine võib muutuda tervist kahjustavaks ka teistele osalejatele, palun ole sellest teadlik ja vastuta selle eest ning teavita meid sellest nii kiiresti kui võimalik.

OSALUSTASUD

Osalustasud ei sisalda majutust, toitlustust ega ka transporti sihtkohta.

Osalustasu maksmiseks on kolm võimalust:
1. Osalustasu on võimalik maksta ka osade kaupa (125 ja 125 kokku 250 eurot) :

Esimene osamakse summas 125 eurot tuleb tasuda hiljemalt 1. maiks (ja on tagastamatu). Esimene osamakse broneerib koha seiklusretriidil ja mida varem registreerida, seda suuremad on tubade valikuvõimalusedTeine osamakse summas 125 eurot tuleb tasuda hiljemalt 20. maiksTasudes osade kaupa, on seikluse osalustasu kokku  250 eurot.

2. Tasudes seikluse osalustasu kogusummas vahemikus 1. juuni kuni 29. juuni on osalustasu 280 eurot.

3. Kohapeal tasudes (29ndal juunil) on osalustasu  300 eurot sularahas. 

Osalemistasu tuleb tasuda Oü New Flow arvele EE442200221062707625 Swedbankis. Selgitusse palume märkida ‘Retriit 29.06 osalustasu tasumine”. Kui maksmine toimub osade kaupa tuleb sellest ka makseselgituses märku anda.

Kui sa tühistad oma osaluse hiljem kui kuu aega enne seikluse algust, tuleks sul endale leida asendusosaleja.

Maksekoopia saada crystalralaksmi@gmail.com aadressile. Sellele meilile saad ka saata oma osalusinfo nii nagu ka lisaküsimusi.

***

Soovime oma retriidile pühendunud osalejaid, kuna lendame kohale teiselt poolt maakera.

Osalustasud katavad osaliselt meie edasi-tagasi lennupiletid Eestisse, ürituseüldpinna rendi ja basseini rendi ettemaksu, meie majutuse kohapeal, töötasud ningorganisatoorsed ja muud tasud.

MAJUTUS, TOITLUSTUS JA TRANSPORT SIHTKOHTA

Algallika Keskus asub Matsalus ja pakub meie grupile ühtset tubade erihinda. Majutus ühele osalejale on 32 eurot kaks ööd. Vaata tubade asukohta siit: https://www.algallika.ee/
Crystal Ra ja Michael ööbivad kollases sviidis. Majutuse soovid tuleb teada anda Crystal Rale crystalralaksmi@gmail.com aadressile kohe kui sa registreerid, mille kaudu saate bookida teile soovitud toa. Toitlustuse täpne info tulekul.
Majutuse ja toitlustuse raha tuleb maksta sularahas enne retriidi algust kohapeal.

Foto: Pixabay

Matsallu sõit toimub eraautodega. Iga osaleja peab ise leidma endale transpordi-võimaluse juhul, kui tal endal autot ei ole. Enne sündmust loome FB sündmuse, kus saab infot jagada ning teiste osalistega sõidu osas kokku leppida. Sõidu pikkus Tallinnast on ca 1,5 tundi üks ots. Kohaletuleku juhendit vaata siit:

***

Kui osalejaid saab olema rohkem kui 20 siis avame ootelisti ja lisainfo selle kohta tulekul.

***

Lisainfo ja kontaktide emailid:

Infinite Activationhttpss://www.facebook.com/infiniteactivation/

Crystal Ra Laksmi-Ditton: www.crystalralaksmi.com/eesti

Email: crystalralaksmi@gmail.com

Michael Ditton: https://www.goalsettingbasics.com

https://www.dreamsgoalsandadventure.com

Email: michaelditton@yahoo.com

Imelise kohtumiseni!

Soovid osaleda, aga raha napib?

Meie usume, et kui su süda heliseb meie sündmusega, siis kui sa valid selle, siis hakkab ka universum su valikuid toetama uute võimaluste ja tingimustega.

Kui sul raha napib siis alustada saad näiteks Crystal Ra kaheksa rahamagneti tellimisega (sulle erihinnaga 30 eurot). Kui sa hakkad neid meditatsioone koheselt praktiseerima on sul võimalik koheselt oma ellu rohkem küllust looma hakata. Küsi meilt ka julgelt muude rahaliste võimaluste kohta, mis saaks sinu külluset teadlikult aktiveerida ja teha võimalikuks sinu osaluse.

***
Oleme põnevil kõigi huvilistega kohtuma ja looma koos väga põneva seiklusretriidi. Imelise kohtumiseni! Aloha!

Vaata ka meie tere tulemast videot meie uue brändi ‘Infinite Activationiga’ inglise keeles siit:
ja meie videokutset sellele retriidile koos eestikeelsete subtiitritega siit: 
Aloha kohtumiseni!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This