Select Page

Eesti 2019. aasta suvesündmuste ülevaade

Aloha armsad seiklejad!
Oleme terve aasta kogunud suuremal hulgal Alohat, kristall- ja kuldenergiaid Havail, Suurel Saarel. Nüüd on aeg seda taas korda tulla jagama suurema maailmaga.
Sellel suvel teeme Eestis mitmeid asju väga teistmoodi. Eelmine suvi oli meie jaoks väike test ja tunnetus kas ja kuidas koos Michaeliga Eestis toimetada.
Saime väga hea ülevaate kas ja kuidas toimetada ning mida muuta. Kuna tahame ka luua tugevamat vundamenti meie uuele ärile Infinite Activation (USAs), siis siin on meie esimesed nurgakivid.
Sellel suvel pakume uut kompaktset süsteemi – ehk Uue Aja Tantrakooli (UAT) Suveprogrammi. Kui sulle meeldib meie vahendusstiil, meie energia, meie teadmised ja oskused ning kuidas me asju edastame ning sa sooviksid meiega sügavamalt ja pikemalt koostööd teha ning näed et meil on sulle anda midagi mida sul on just vaja, siis siin on sinu võimalus! Kõik pakutavad sündmused annavad võimaluse koguda alusmaterjali tuleviku Uue Aja Tantra Praktikute Kursusele kvalifitseerumiseks.
Kui sa oled nende teemadega tõsiselt toimetaja siis vajame pühendunuid osalejaid, kes valiksid võimalusel tulla kõigile 16-le minikursusele terve 2,5 suvekuu jooksul Eestis. Kuna soovime oma aega teadlikumalt kasutada ja planeerida soovime seda ka oma klientidelt ja huvilistelt. Iga sündmuse toimumine selgub vähemalt 1 nädal enne toimumist kui huvilised on selleks juba märku andnud ja siis vaatame ka üle iga sündmuse huviliste nimekirja ja kas on kokku saadud miinimum osalejate grupp (6 inimest). Seega ära jäta oma registreerimist viimasele minutile kuigi on suvi ja voolamine!
Kui sa ei saa tulla kõigile minikursustele, siis on sul võimalus saada puuduvate tundide lindistused pärast koolitusi või tulla siis vaid neile mis sulle huvi pakuvad.
Kui sa oled huvitatud vaid mõnest sündmusest, siis vaata programmist mis täpsemalt sinuga heliseb!
Vaata meie programmist millisele sündmusele on sul võimalus tulla ja registreeru meie FB sündmuste ülevaates vajutades join ja saates meile email.
Kõikide sündmuste lisainfo on lingitud FB sündmuste linkidega. Kui sul pole FBd ja oled ikkagi väga huvitatud antud sündmusest, siis anna kindlasti teada ja saadame sulle sündmuse teksti eraldi.
Tänasel päeval käib näiteks meie äri 90% läbi FB ja nüüd on liitumas ka Instagram. Kui soovite saada meie infot ja ka meiega olla ühenduses kiiremini, soovitame teha FB konto selleks et olla kogu aeg informeeritud.
 
Uue Aja Tantrakooli Suvekooli programmist võid leida väga põnevaid sündmuseid:
 
Mai 2019
Vaata sündmuste täpsemaid kirjeldusi meie Infinite Activationi lehelt siit (vajuta iga sündmuse pealkirja peale et näha täpsemat sündmuse kirjeldust ja infot)
Kui sul on huvi liituda, siis vajuta FB lehel join ja registreeri ennast emaili teel ja vastavalt kuupäevale 1 nädal enne toimumist maksa ära oma osalustasu kui soovid saada odavamat osalust.

Sul on võimalus osta kogu Uue Aja Tantrakooli Suveprogrammi pakett 16. minikursuse tunniga (algusega 28. mai sündmus). Selle paketi kogumaksumus on 350 eurot ja see peaks laekuma hiljemalt 21. maiks. 

Maagilised Rännakud Hawaii Shamanismiga (27. mai Tartus kl 18 – 20 ja koostöös Arengutee klubiga, Dorpati keskuses)  
Mis on Auratransformatsioon™ ja Uue Aja Energiad – indigo, kristall ja kuldenergiad? (28. mai Tallinnas) (Uue Aja Tantrakool – lühendatult UAT )
Juuni 2019
Eriline terve Päeva Tantrasündmus koostöös Tantra Flow-ga Tallinnas (1.juunil)
Uue Aja Keha, Meel ja Vaimu Aktiveerimine (10. juuni Tallinnas).
Uue Aja Eduka Elu Võti – Harmooniline Sisemine Perekond – Rännak sinu sisemise lapse, naise ja lapsega (11. juuni Tallinnas)
Wantra Veeteraapia Algajate kursus (15. juuni kell 9-17 Tallinnas)
Wantra Veeteraapia Algajate kursus (16. juuni kell 9-17 Tallinnas)
Uue Aja Holistilise Külluse Võtmed (17. juuni Tallinnas)
Maagilised rännakud Hawaii Shamanismiga (22-24. juuni Matsalus, Algallika Keskuses) 
Juuli 2019
Tantrafest High on Life (16. – 21. juuli Adilas Raplamaa)
Mis on Uue Aja Tantra? (29. juuli Tallinnas)
August 2019
Uue Aja Tantra, Uue Aja Pühad Suhted ja Kaksikvaimud, Uue Aja Küllus Retriit (2.-4. August Matsalus, Algallika Keskuses – esmane registreerimine aktiivne 1. juunini!
Head aega Aloha kogunemine (14.August Tallinnas)
Registreeri ennast emailiga crystalralaksmi @ gmail.com või infiniteactivation @ gmail.com. Kirjuta mis sündmusest sa oled huvitatud. Kui sa oled huvitatud
Imeliste aloha kallistusteni Eestis,
Crystal Ra ja Michael Havailt!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This