Select Page

Wantra erinevad seansside võimalused

Passiivse seansi eel valib iga klient oma affirmatsiooni millega seansi ajal tegeleda. Crystal Ra seletab ära seansi kestvuse ja õpetab kas ja kuidas teistmoodi hingata. Hõljumise seansi puhul on aktiivne liikumine selle seansi ajal ca 45 minutit. 10 minutit enne algust on sissejuhatus ja selgitused ja 5 minutit peale seanssi on aeglane välja-tulemine

Wantra Individuaalne passiivne hõljutamise seanss

Wantra veeteraapia sessioon on võti, et avada suletud uksed sinu sees sinu sisemiste varandusteni. Need varandused on peidus sinu enese meeles, kehas ja vaimus. Soe vesi on katalüsaator, mis sulatab ära stressi ja pinged ning muudab su keha lõdvestunuks ja vastuvõtuvõimelisemaks, mitte ainult Wantra terapeudilt, vaid ka elult üldisemas mõttes, nii seansi ajal kui ka pärast seanssi. Sind hõljutatakse passiivse seansi ajal veepinnal terapeudi kätel ja samas on sul võimalus libiseda vee all, kuhu on peidetud sinu sügavamaid olemuse saladused.

Veealuse protsessi käigus on võimalik leida võtmed ja vastused sinu küsimustele, mis võivad pinnale kerkida alles mõne aja jooksul peale seanssi. Kui sa lubad sellel juhtuda, ühendab su meel end lahti ja su aju võib vahetada käike nii, et sa oled valmis vastu võtma ja aktiveerima uusi sisendusi ja affirmatsioone, mida oled enda jaoks enne seanssi valinud. Sa õpid teistmoodi hingama, ühenduma oma tõelise olemusega ja võtma vastu tõelist ennast täies hiilguses. Ainus, mida on vaja teha, on valida õndsus, mis juhatab sind uuele teele. Teele, mis on helisemas sinu südame ja vaimuga aitamaks sul elada sinu unistust.

Wantra individuaalne aktiivne seanss

Aktiivse seansi läbiviimiseks on vaja, et sul oleks olemas isiklik mask, toru või ninanäpid ja lestad. Me kasutame neid kui tööriistasid, et tutvuda sinu kehaga teisel moel.

Läbi erinevate tehnikate ja liigutuste selgitame koos välja kui pinges on su keha ning millised piirkonnad vajavad ekstra tähelepanu. Seansi ajal loen su energiaid ja saan nii energeetilisi suuniseid, mida täpsemalt ette võtta või kuidas millegagi edaspidi toimetada.

Aktiivse seansi käigus on väga oluline teadlik ja üsna aeglane liigutamine ja liikumine. Selline aeglane liikumine ja liigutamine töötab meie keha sidekoe sõlmpunktide vabastamisega, lahustab emotsionaalsed ja füüsilised pinged meie liigestest ja lihastest, õpetab teistmoodi ja teadlikult hingama ning tõeliselt tutvuma vee elemendiga seestpoolt välja ja väljastpoolt sisse.

Vee element on otseselt seotud naiselikkusega, voolamisega ning usaldusega meie elus. Kui sul peaks nende teemadega olema probleeme, saad seansi käigus rohkem juhiseid ja inspiratsiooni.

Seansi käigus ühendud rohkem oma kehaga ja õpid teda kuulama, tema tarkust hindama ja praktikasse panema. Enamus inimesi ei kuula oma keha ja liiguvad ning liigutavad ennast automaatselt.

Kui sul on elus hirme, mis sind takistavad, või veehirm, siis võiksid aktiivset seanssi teha kohe päris mitu korda. Iga järgnev kord juhatab sind edasi järgnevate kihtide lahustamiseni.

Kui sul on veehirmud, on soovitav kombineerida passiivset ja aktiivset seanssi. Paljud senised kliendid on tellinud aktiivse seansi järel kohe ka passiivse seansi, et integreerida esimesest osast saadud uus info.

Wantra seansid gruppidele

Kui on kogunenud grupp teadlikke ja Wantra huvilisi osalejaid on alati väga põnev teha Wantra grupiseansse. Grupiseansi käigus saame teha vee elemendi aktiveerimist kus kogu grupp saab dünaamiliselt kaasa aidata sinu individuaalsetele protsessidele. Samuti aitab grupiseanss sul saavutada uusi ja sügavaid usalduse ja sügavlõdvestuse tasandeid nii kehale, meelele kui vaimule, mida pole üks-ühele Wantraseansside kaudu võimalik kogeda. Seansi käigus õpime võõraste inimeste usaldamist ja kuidas koostöös lahustada kollektiivseid haavasid.

Grupiseansid on tavaliselt ühepäevakursustena pakutavad seansid, mitme õhtu peale jaotatud kursuste segmendid või osad Wantra retriitidest, et pakkuda imelist võimalust kohtuda soojas vees ja iseennast avardada.

Kui on olemas klientide grupp, firma või organisatsioon, kes soovivad kogeda midagi teistsugust, siis on võimalik tellida Wantra grupiseanss. Pakun neid seansse ka teambuildingu versioonina gruppidele, kellel on koostööga probleeme või kes soovivad paremini koos luua.

Wantra seansid paaridele

Kui sul on partner ning teil on suhtes probleeme, olen välja töötanud erilise programmi partneritele. Läbi mitmete seansside on garanteeritud paljude teemade lahustamine. Paariseansile lisandub Wantra maapealse osa tutvustust ning maapealne konsultatsioon, et aidata aru saada, kus teemad on kinni jooksnud.. Wantra seanss paaridele tõstab paari omavahelist usaldust ja koostööd ning samuti aktiveerib tingimusteta armastuse südame tasandil.

Wantra seanss paaridele  sobib ka siis, kui suhteprobleeme ei ole, kuid soovitakse lihtsalt mõnusalt koos aega veeta ja teha ning kogeda midagi teistsugust. Selline seanss lähendab partnereid oluliselt.

Wantra paariseansi paketti kuulub üks hõljumise seanss minuga mõlema partneriga, lisaks õpetan, kuidas teineteise peal seda seanssi läbi viia. Maapealne seanss aitab kaasa seansi mõistmisele ja toimuvast arusaamisele.

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This