Select Page

Ühepäevane Wantrakursus Matsalus Algallikal – 10. juunil

berenice wantra-001See on sinu võimalus saada ühendust iseenda algallikaga nii vaimus, kehas kui ka meeles läbi Wantra taevalikkuse. Pakun erilise võimaluse kõigile neile, kes jäid esimestest Wantra rongi võimalustest ilma. Kui sa oled iseenda jaoks tähtis, siis võta endale see aeg ja sukeldu Wantrasse, iseendasse ja elu uude voolamisse!

Erakordne võimalus kohtuda Wantra looja ja rahvusvahelise instruktori Crystal Ra Laksmiga, kes jagab sinuga Wantra loomislugu kui ka seda, mida Wantra on tema elus muutnud ja aidanud tal luua oma unistuste elu. Selle kursuse ajal meil kahjuks pole väga palju aega olla selles ilusas Matsalu looduses, mis meid ümbritseb, aga kui sul on soovi, võid kaaluda jääda sinna ööseks (lisatasu eest) ja nautida oma  isiklikku päikeseloojangut mere ääres ja jalutada matkarajal.

budhamatsaluAntud kohas oleme teinud kõik Eesti suuremad Wantralaagrid minevikus, seega see on ainus koht Eestis kus see energia on nii integreerunud ja koostöövalmis.
Päeva kava 
Proovi jõuda kohale täpselt (Tallinnast sõiduaeg ca 2,5 tundi). Sest täpselt kell 10 alustame!
10 – 12 Eelsoojendus ja Wantra tutvustus maa peal. Teeme ka läbi liigeste lõdvestumise harjutuse maa peal, et saaksid pärast seda kogeda vees ja tunnetada erinevust maa ja vee elemendi võludest ja eelistest.
12 – 13 Lõunasöök
13 – 14 Wantra maa peal venitused ja mängud ning seletan lahti vee elemendi tähtuse ja seose ka sinu elu külluse tasanditest ja naiselikkuse seostest.
14 – 16 Wantra vees – Wantra aktiveeriv grupirituaal, Wantra liigeste lõdvestumine grupis, Wantra individuaalsed harjutused ja paarisharjutused
16  – 17 Wantra lõpetamine maa peal veest väljas väikese maandusega.
17. 30 Head aega ja grupi lõpetamine.
Grupi toimumiseks peab registreeruma miinimum 10 inimest, et see sündmus oleks ka ökonoomselt jätkusuutlik. Ideaalne number on 12 inimest, sest siis saame väga hästi teha ka liigeste harjutusi nii maa peal kui ka vees!
wantraeraseansidKui soovid Wantra eraseansse, siis Crystal Ra pakub mõned eraseansid lisaks ja selle maksumus Wantra päevasel koolitusel osalejale on vaid 45 eurot lisaks, kuid kui tullakse koolituse väliselt, siis see maksab 85 eurot seanss. Ajad mis on pakkuda: 18 – 19, 19 – 20, 20 – 21, 21 – 22
Kui sa teed läbi selle koolituse, siis saad koguda lisapunkte oma Wantra Veejuhtide koolituse varasalve, mille saab liita sinu teiste punktidega (nagu online koolitused ja muud grupikoolitused). Võimalusel algab Wantra Veejuhtide koolitus kui mitte 2018 suvel, siis 2019 suvel kindlasti. 
Kogu koolituse maksumus igale osalejale (ilma Wantra eraseanssideta) on 111 eurot. Lisa sellele oma transpordi kulud (ainuke võimalus tulla autoga) nii nagu ka toit (10 eurot lõuna inimese pealt) ja lisaks ka majutus kui sa seda tellid (15 eurot öö) ja lisa ka Wantra eraseanss kui sul peaks see soov olema (45 eurot).
Kui grupp soovib sauna minna peale pikka päeva, on ka seda võimalus tellida lisamakse eest. Kui soovite ka hommikusööki siis see on 4 eurot lisaks.  Õhtusööki pakutakse ka kui soov on (erihinna eest).
Wantra on maagiline veetehnika, mis võib mitte ainult muuta kogu su keha, meelt ja vaimu, vaid kogu su keha. Selle mõju on sügav ja pikaajaline. 
signerelaxSiin on mõningad eelised mida Wantra võib teha: 
– Rahustab su aju ja aeglustab su mõtteid
– Lõdvestab muskleid ja lahustab pingeid sidekoes
– Rahustab närvisüsteemi
– Aitab lahti logida  rutiinist ja muredest
– Aitab füüsiliste ja emotsionaalsete traumade tervendamisega
– Tasakaalustab mehelikkuse ja naisellikuse
– Pehmendab elus voolamist
– Tervendab minevikku
– Aktiveerib ainevahetust
– Parandab seedimist
– Lõdvestab pingeid liigestes
– Aktiveerib su sisemise intuitsiooni
– Aitab lahustada vee hirmu ja saada veega sõbraks
– Teadlikkuse kasv oma mittetoimivatest mustritest ja nende lahustamine
– Turvalisuse tunde kasv elu suhtes
– Usalduse tunde kasv elu suhtes
– Sügavlõdvestus raku tasandil
– Loob ellu rohkem sünkroonsust
– Aitab lahustada teisi hirme jpm
plumeriaplain copy

Wantra on huvitav. See on nagu shokoloaadikook. Seni kuni sa pole seda saanud, ei tea sa kui hea see on ja kui palju sa seda vajad. Kui sa oled korra Wantrat kogenud, saab sinust üsna tõenäoliselt Wantra sõltlane. See on hea sõltuvus, sest loob su olemusse rohkem teadlikkust ja harmooniat igal tasandil!

Kui sa mõtled ka kunagi tulla minuga Hawaiile, siis on selle koolituse läbimine väga soovituslik.
Hoiatan, et peale seda kursust võid olla väga sügavalt lõõgastunud ja väsinud ja soovitan kel vähegi võimalik on jääda ka Matsallu ööbima, et rahulikult lasta kõigel integreeruda. 
Küsi lisainfot koolituse kohta crystalexpansion@gmail.com aadressilt või helista 55924831 (lülitub sisse 1. juunist). Kui hiljemalt 1. juuniks on registreerunud miinimumina 10 osalejat, siis antud koolitus toimub. Kui vähem siis kahjuks mitte.  Järgmised sarnased koolitused toimuvad 2018 suvel.
Kui 1. juuniks on registreerunud vähemalt 10 pühendunud osalejat, on tore kui kõik huvilised maksavad ettemaksu, et oma kohta kursusele hoida. Kanne tuleks teha Oü New Flow arvele  hiljemalt 8ndaks juuniks EE552200221039028272.
Vaata ka Terve Tervise saadet koos minu ja Kairega siit. 
Suur tänu ja imelist voolamist kõigile!
Crystal Ra
mermaid

 Loe taustalugu Wantra kohta siit:

Basseini kasutamise kokkulepped:

PS! Loe kokkulepped läbi ja kindlasti hoolitse selle eest, et kella ei ole käe peal, nii nagu ka ehteid.

Minu teenuste tingimused:

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This