Select Page

bluedivasmilePakun edasimüüjatele väga häid võimalusi teenida kerget lisaraha ja luua juurde väärtust nii iseendale kui ka mulle ja maailmale.

ERIPAKKUMINE 2018 EESTI AJAKS

Eelmise aasta suvi näitas, et on aeg anda ära mingid osad oma tööst, et ma saaksin teha rohkem seda, milleks ma siia olen tulnud. On vaja delegeerida. Ma olen seda korduvalt edasi lükanud, kuna ma kulutasin sellele eelnevalt 2-3 aastat, et leida endale sobiv koostööpartner sellel alal. Aga tunda on, et see on hädavajalik ja ilma selle inimeseta ei saa ma anda 100% oma alal.

Vajan endale abilist, kes aitaks väga lihtsate asjadega: 

Inimeste eelregistreerimine, sündmuste koha peal registreerimine, pärast sündmuseid tagasisidemete sissetrükkimine, fotode järeltöötlus, tänumeilide väljasaatmine, andmebaasi korrashoid. Arhiivi pidamine. Vajalike kontoritöödega (nagu skännimine, trükkimine, materjalide ettevalmistus kursusteks jne). Väga suureks lisaks tuleks kui oskaks väga hästi pildistada ja profilt. Võimalusel lisapromo ja müügitöö sündmuste promomisel. FB gruppidesse ja netti info ülespanek regulaarselt. Otsene telefonikontakt inimestega kui mul on seansid, nende registreerimine sündmustele ja seanssidele. Vajadusel lisakoopiate tegemine, neile järgiminek ja toomine. Vajalik oleks, et oleks oma auto ja autojuhiload.

Võimalusel auratransformeeritud pikemalt aega ning tasakaalus ja tervislik ning tuttav minu poolt pakutavaga ning minu suhtes positiivselt meelestatud.

Selleks, et see toimiks oleks ka väga vajalik, et see inimene oleks juba transformeeritud. Soovitavalt mitmeid aastaid, sest siis on ta juba uues energias kodus ja integreeritud. Kui veel ei ole, võib juhtuda, et esimese aasta jooksul avaldab vaim erinevaid väljendusvõimalusi, mis ei pruugi olla minu toeks, vaid lükkavad sind toimetama sinu enda individuaalse platvormiga ja seega investeeriksin sinusse, kui sina edasi liigud. Olen seda korduvalt proovinud viimase 10 aasta jooksul ja tean juba kuidas see energia uues toimetab.

Isikuliselt on see inimene väga tore kui töökas, aus, hooliv ja armastav ning hea inimene. Meie energiad sobivad omavahel. Ekstravernte ja hea inimestega suhtleja. Julgus on väga oluline. Pealehakkaja ning initsiatiivi võtja.

Keegi, kes saab aru, et minuga koostöö on ühes paadis olemine ja iga asi mis jääb tegemata, maksab kätte – nii sulle kui mulle. Sooviks, et võtaks mu kliente ja mu äri nagu enda oma. Hea koostöö puhul võimalus rääkida tuleviku plaanidest ja suuremast osalusest äris (globaalselt) ja osalust ka Hawaii seikluskoolituste loomisel.

Töötasu kokkuleppel. Võimalikud töökuud juuni kuni august 2016 ja vajadusel Eesti kontaktisikuks olemine kui olen Eestist eemal osalise tööajaga. Anna teada kui su huvi on tõsine, saame teha skype kõne ja vaadata mis võimalik!

MÜÜGIJUHT (osalise tööajaga või täistööajaga – vastavalt sinu valikule ja võimalustele)

Kui sul on müügikogemust, ning tead kuidas müüa koolitusi, mis aitavad inimestel ennast muuta ning ei kohku võõrastega suhtlemisel, valdad ka vabalt inglise keelt ja oskad toota kiireid tulemusi, siis siin on midagi sulle. Kui soovid seda teha täisajaga, siis esialgu annan sulle prooviprojektid. Vastavalt tulemusele, saad ka tasu (tavaliselt 10% toote hinnast). Kui poole ajaga, teeme eraldi kokkulepped. Kerge ja lihtne. Tasud tulevad projektipõhiselt. Ideaalvariandis oled kas FIE või sul on juba registreeritud oma firma.

MÜÜK nr 1 – KIIRTEE ISEENDASSE ONLINE KOOLITUS

Näiteks, müüd kümme kuue kuu VIP online koolituse paketti ühe kuu jooksul, siis sulle igakuine tasu 800 – 1000 eurot – olenevalt kehtivast toote hinnast. Kui sa müüd iga kuu 20 paketti, siis sulle igakuine tasu 1600 eurot – 1800 eurot. Koolituse kohta saad lugeda toodete alt. Tegu on sügava ennastarendava kursusega, mis kui korralikult läbi teha, annab inimesele tulemusi, tööriistad ja üsna koheseid võimalusi igal tasandil – suhted, tervis, seksuaalsus, töö ja küllus. Ideaalvariandis teeme esialgu koostöölepingu ja saad palka projektipõhiselt. Kui oled end piisavalt tõestanud, siis võime rääkida ka muudest võimalustest.

MÜÜK nr 2 – HAWAII 

Kui sa müüd ära 38 paketti, siis kogu Hawaii seiklus sulle kinni makstud sinu enda tööpanusega, (seal sees sinu lennupiletid, sinu sealolemine (välja arvatud toidukulud) ööbimise ja autorendi ning kogu seiklusprogrammi. Koguväärtus sellel reisil on 3800 eurot.

Järgmine Hawaii seiklus toimub novembris 2017. Selle aasta pakettide müügiks on võimalus veel terve aasta kuni septembrini. Sinul oleks siis vaja teha kaasa täismahus üks koolitus.

Kui sul on soovi ennast koolitada minu assistendiks Hawaiil, siis selle kohta teeme eraldi kokkuleppe ja see võib võtta mitu aastat ja läheme sellesse nagu korralikku äripartnerlusse koostöölepinguga.

MÜÜK nr 3 – ERASEANSID
Müü kuus vähemalt 20 Crystali eraseanssi hinnaga 100 eurot seanss. Sulle sealt koheselt 200 eurot sissetulek. Mida rohkem seansse müüd, seda rohkem teenid. Sinu panus 10%.
Müük nr 4 – GRUPPIDE KONVERENTSKÕNED
Müü rahvusvaheline väike grupikõne 
100le inimesele (ca 20 euri pääse) sinule 200 eur
1000le inimesele (ca 20 euri pääse) sinule 2000 eur
5000le inimesele (ca 20 euri pääse) 10 000 eur
Näide sinu võimalikust kuupalgast Crystaliga koostöös:
1. Müüd 10 online koolituse paketti kuus (tasu olenevalt toote kehtivast hinnast) – 800 eurot kuus.
2. Müüd 38 paketti Hawaiile ühes kuus – sul ise võimalus osaleda seiklusel väärtusega  3800 eurot.
3. Müüd 20 eraseanssi kuus, sulle kätte – 200 eurot. 
4. Müüd 100-le inimesele minikoolituse online – 200 eurot.

Miinimumpalk kuus sulle 4800 eurot. See on rohkem kui osad suured ettevõtete omanikud Eestis palka saavad!!! Lisaks võid teada, et sa panustad uue maailma loomisele, kus loome tasakaalu ja panustame inimeste unistuste reaalsuste kaasloomele ning teadliku planeedi loomele.

ISIKLIK GLOBAALNE ASSISTENT

Olen oma äri ajanud viimased 8 aastat ja viimased kaks asukohavabalt. Praegu olen Eestis vaid mõned lisapäevad sel aastal (2017 ja kokku 20 päeva)  ja edaspidi võibolla veelgi vähem. Ma ei küsi midagi võimatut. Kõike mida küsin, oskan ka ise (mõningad väiksed erandid on), kuid selleks, et ma saaksin teha järgmise globaalse hüppe, on mul vaja assistenti, sest ma ei suuda füüsiliselt kõike hõlmata. Olen valmis delegeerima ja koos looma. See saab olema intensiivne.

Selleks, et kandideerida, peaksid enamusele punktidele vastama JAH. Kui su vastused on 50 ja 50, siis pole mõtet proovida. Kaotame mõlemad aega ja võimalusi. Ning aeg on kallis.

* Sul on maailmatasemel kas oma äris või korporatsioonis töötamise kogemus.

* Oled valmis töötama paindliku ajagraafikuga (vastavalt töö tihedusele ja vajadusele toimetama – võib vahest tähendada pühasid, nädalavahetusi ja ööd).

* Oled kõiges paindlik.

* Sul on vähemalt 1-aastane kogemus globaalsel tasandil töötamiseks.

* Sulle meeldib reisida ja oled huvitatud uutest kohtadest ja seiklustest kogu aeg.

* Oled hästi järjekindel, püsiv ja vastupidav (olgu selleks siis kas mägimatk Norras või vabasukeldumine Hawaiil). Ideaalse assistendina proovid kõik järele, et saaksid olla minu valjuhääldi.

* Oled valmis olema intensiivses teadlikkuses ja seisma silmitsi ebamugavustega, mis see võib endaga tuua kus iganes maailmas.

* Oled valmis kohtuma suurema meedia tähelepanuga ja sellega hakkama saama.

* Sul on vähemalt üks kõrgem haridus (kui võimalus siis välismaa ülikoolist) kaks on lisaboonuseks.

* Sa oled teadlik, uue aja inimene, särstakas, iseendaga tasakaalus nii keha, vaimu kui meele koha pealt.

* Võimalusel oled teadlik AuraTransformatsiooniTM, Wantra ja Veeteraapia, Tantra, Hawaii seikluste ja Teiste minu toodete ja pakkumistega. Kui sa ei tea neist veel midagi, oled valmis, selle kohta rohkem teada saama ja avatud ise proovima. Seansside eest maksad nagu iga klient.

* Sa oled valmis minuga koostöös oma ‘surfilaual surfama’ ja täie naudinguga, sest teed seda milleks oled sündinud ja lood lisaväärtust.

* Oled valmis pühenduma kui võimalus pikemaks ajaks, sest tunned, et see avardab sind ja on osa sinu missioonist.

* Oled ‘valmis’ ja iseenda väega täiesti kontaktis.

* Oled loominguline ja oskad luua ka vähestest vahenditest ja võimalustest suuri tulemusi.

* Sul on suur professionaalne võrgustik.

* Sa ei nimeta oma tööd tööks, sest sa naudid seda ja sinu jaoks ‘aeg kaob’ kui sa töötad.

* Sa oskad ‘lugeda energiaid’ ning õpid ‘mind lugema’. See on hädavajalik, et minuga maksimaalselt ja globaalselt koostööd teha.

* Sa tead, et minuga koos olles pole võimalik valetada (ma olen selgeltnägija), seega oled alati aus ja räägid kuidas asjad on. Kui sa pole aus, siis loomulikult on koostöö võimatu ja parem ära kandideeri, hoiab kokku meie mõlemi aega.

* Oled võimalusel mobiilne ja võimeline minuga kaasa reisima terve aasta kui on vajadus.

* Oled tervislik – hoolitsed oma tervise, oma meele, vaimu ja keha eest regulaarselt.

* Sul on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas (teised keeled tulevad muidugi ka boonuseks – eriti hispaania, skandinaaviamaade keeled või vene ja soome keel.)

* Oled juba elanud mitmetes kohtades välismaal.

* Tunned end vabalt igas olukorras, suhtled võõrastega kui vaja ja kohaned kiiresti ning oled kiiretele lahendustele orienteeritud. Kui vaja võid 5 minutiga muunduda matkasellist ballikleidiga daamiks ja vastupidi.

* Suhtumine, mis teda saadab on: kõik on võimalik, ning kui näib, et ei ole on koheselt küsimus: mida kuidas saab teha, et luua võimalused.

* Täielikult professionaalne assistent igal tasandil. Oskab vajadusel ka mind esindada, kui vaja ka olla sirmiks meedia ja muude suhtlemiste puhul.

* Aitab luua globaalse koostöövõrgustiku mitmetele suurematele projektidele.

* Teadmised sotsiaalmeediast, turundusest, müügist, fotograafiast, õigekirjast, redigeerimisest ja kindlasti ärist ja juhtimisest (või väga super kontaktid nendel aladel tulevad kasuks).

* Teab, mis tähendab teha koostööd südame tasandil.

* Finantsasjades on täpne ja usaldusväärne ja võimalusel raamatupidamisoskused. Käitub küllusest lähtuvalt. Vastasel juhul koostöö võimatu.

* Emotsionaalselt, vaimselt, füüsiliselt ja mentaalselt tasakaalus ja paigas.

* Soovid panustada projektile kõigega, mida oskad ja mis on sinu talendid.

* Soovid sellesse panustada ise oma südamega ja teed kui vaja isegi rohkem kui sult palutakse. Sest iga kord saab see rikkalikult tasutud.

* Armastad katsumusi ja oled julge.

* Aiitad luua väärtust ja panna paika uusi toimivaid süsteeme (ka pasiivaktiivseid), siis tulemusele vastavalt palk.

* Saadad mulle oma ingliskeelse CV, oma 5 viimase töökoha soovituskirjad või siis nii paljude, kui paljudes oled töötanud, kui päris 5-t kokku ei tule. Samuti saadad mulle oma motivatsioonikirja video vormis miks sina oled parim sellele kohale (maksimum 5 minutit pikk) ja miks sooviksid minuga koostööd teha.

* Võimalused on kõikvõimsad. Kui küsid endalt, kas see avardab sind, kas see heliseb sinuga ja kas enamus küsimustele vastasid JAH, siis võta minuga kiiresti ühendust!

Mida mina pakun – pakun kõike seda, mida lugesid. Saad luua täiega, ning kõikvõimsalt ning põnevalt. Minu sooviks on, et lood seda, mis sulle meeldib koostöös minuga. Oluline on, et sinu töö on tehtud, mind ei huvita kas teed seda öösel või päeval, peaasi, et kõik mis vaja, on tehtud.

Kui asud täie kohaga tööle globaalse assistendina, saad ka minuga kaasa seigelda kõikjale maailmas. Saad palju nalja, naeru, maagiat, aga ka intensiivsust ja endaga kohtumist, kindlasti ka mingil moel katsumusi. Katsumused kasvatavad meid veelgi rohkem nendeks, kes me siia tulnud olema. Saad tohutu kogemustepagasi mille sarnast tavafirmadest tavaliselt ei saa. Kui sul on samuti ‘kõik on võimalik suhtumine’ oleme võimelised liigutama mägesid. Olen ka inimene, kellele meeldib oma töötajaid positiivselt üllatada. See tuleb loomulikult. Kui sina minusse panustad, siis panustan mina täiega ka sinusse. Oleme tiim. See võib ka tähendada rohkemat meedias kajastumist ja avalikku tähelepanu. Küsi selle kohta veel lisaküsimusi.

Enne koostööd allkirjastame koostööpanuse leppe ning päris palgale võtan vaid siis kui sa näitad vastavaid tulemusi või paremaid iga kuu kokkulepitud aja jooksul.

Teretulnud on tegutsejad inimesed. Vajan tiimi inimesi, kes unistavad suurelt, on positiivsed, loovad tulemusi, usuvad minusse ja soovivad olla toeks globaalsel tööl. See pole ainult minu projekt. See on maailma projekt. 

Iga kasumi osa, mis  firmasse sisse tuleb, läheb edasi panustamisele suurematesse projektidesse nagu:

1. Dokumentaalfilm 

2. Uue ajastu Tervenduskeskus (Hawaiil ja mujal maailmas) 

… ja teised projektid, mida praegu ei avalikusta.

moneypizaazzcomRahapuudus ei ole kellegi teise süü kui iseenda kättevõtmise asi. Kui raha ei ole, on see märk, et kas oled laisk, või ei toimi mingid sektorid sinu külluse rattast ja oled kinni jooksnud. Ideaalvariandis teed ise ka läbi minu KIS (Kiirtee Iseendasse) online koolituse, et aru saada, millest ma räägin. Huvi korral võta kiiresti ühendust! Mida varem, seda parem!

Minu peamiseks eesmärgiks ei ole raha. Raha on lihtsalt tulem kui nii sina kui mina teeme seda, mis on meie elu missioon.  Ja see tuleb kergelt. Kui sa oled inimene, kellele kõik tuleb raskelt, siis võibolla mina pole see, kellega koostööd teha. Vähemalt mitte praegu.

HH live fully or not at allKui oled iseenda väes ning väärtuses ja enesekindluses paigas, siis lood raha kergusega ja saame seda seejärel edasi investeerida ja panustada veelgi rohkem ja teha ning luua veelgi rohkem seda, mis meie jaoks heliseb ja maailma sümfooniat luua aitab.

Kõigepealt teeme skype kõne, vajalik on kindlasti kaamera olemasolu ja võimalusel töö alustamine kohe. Alustame vähemalt kahekuulise prooviprojektide töödega, et näha tulemusi ja usaldusväärsust. Siis vaatame edasi.

Kirjuta mulle oma email crystalexpansion@gmail.com

Imelist kulgemist!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This