Select Page

Veronika

2001-l aastal toimus minu elus üks tähtis sündmus – tutvusin meie kalli Crystal -iga. Elasin siis Norras Kongsbergi lähistel, kuid kuna Cystaliga Oslos järjest rohkem nalja sai, kolisin kähku samuti sinna. Oi neid põnevaid inimesi, keda seal koos kohtasime ja külastasime, õhtusöögid Sierra Leonekatega, trummimised Zambia ja Norra rahvaga ning tants hommikuni aafrika klubides.

Selle kõrvalt aga veetsime tunde kohvikus omale viisaastaku-plaane kirjutades ning Crystali mõtteterasid kõrvataha pannes. Sain sel ajal omale mõnusa suriseva tasakaalu hinge. Mul oli seal Oslos dramaatilisi suhteid, kuid ma ei läinud sellega kaasa, vahel jäi mõni kohtama kutsuja 2 tundi hiljaks, sest jalgpall viis mõtted mujale, ma lihtsalt noogutasin mõistvalt ja palusin järgmine kord sms saata …. Kõik see hetkes olek ja balanss oli Crystali poolt minusse istutatud taimeke, mis järjest kasvas. Vahepeal läksid meie teed erivatesse riikidesse kolides ja abielude tuultes jms lahku, kuid igal taaskohtumisel sain sellise motivatsiooni- ja energialataka ning usu kõikvõimalikkusesse, et see kõik on muutnud mu elu totaalselt.

Ma siin ikka vaatan, et käivad Eestis toredad ja andekad inimesed mujalt maailmast seminare andmas eneseabi ning – leidmise teemadel – kõigile jätkub publikut ja kuulajaid, mis on lihtsalt suurepärane! Samal ajal on minul küsimus, kuidas oleks, kui panustaks kõigepealt oma armsasse Crystalisse, kes emakeeles ja -meeles aitab meil end leida, oma tuleviku üle otsustada ning kasvõi võidelda välja võimaluse sellise väiksena tunduva asja, nagu ise oma lõunapausi aja töö juures valida? Telli Crystali teenuseid ja tooteid ning varsti ei tundu ka sulle, et minu moodi piiramata ajaks näiteks Mehhiko rannikul pesitsema jääda oleks mingi erakordne võimalus, vaid on üks täiesti tavaline valik! Aitäh armas Crystal,

Parimate soovidega,

Veronika Osawe

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This