Select Page

Puudutusteraapia ehk Maandusmeditatsioon (MM)

OLYMPUS DIGITAL CAMERASeda seanssi teeme sageli peale tugevat ja vägevat Wantra seanssi gruppidega, aga võib ka teha individuaalselt. See seanss sobib kõigile, kes soovivad rahuneda, lõdvestuda ja sügavalt oma kehaga jällegi ühenduda.

Selle ajal seansi saaja lamab kõigepealt kõhuli maas ja seansi andja liigub käsi erinevate kohtade peale pannes üle terve keha väga õrnalt ja teadlikult puudutades. Iga keha saab ka aktiveerimis ja puhastuskoodid, mida siis keha selle energiaga toimetama hakkab. Peale kogu tagumise kehaosa läbikäimist keerab saaja ennast selili ja sama toimub ka keha eestpoolt.

Selle seansi avastas Crystal Ra aastal 2007, aga tükk aega ei tegelenud sellega üldse, kuni tuli juhatus seda natuke muuta. Kui muudatused said sisse viidud ja kooskõlastatud uue ajastu energiatega selgus ka, et see seanss aitab neil, kes on transformeeritud ja läbinud Auratransformatsiooni – oma keha lõdvestada ja rahustada ja läbi selle avada rohkem ruumi oma kehale, et vaimenergia saaks siseneda kohtadesse, mis muidu olid lukus. Seega aitab see kaasa ka kristalliseerumise protsessile ja pehmendab ka puhastusprotsessi, mis tavaliselt peale transformatsiooni toimub keha, vaimu ja meele tasanditel väga intensiivselt. Eriti võimas on see protsess kui seda viib läbi sertifitseeritud Auratransformaator.

Keha, mis võtab seda seanssi vastu – lõdvestub koheselt. Kui oleme lõdvestunud, siis meie keha muutub koheselt ka rohkem aluselisemaks. Kui keha on aluseline, siis koheselt tõukab see rohkem töösse ka meie immuunsussüsteemi ja ma ei jää nii kergesti haigeks. Peale selle vabastab see mitmeid hormoone ja keemilisi komponente kehas, mis tekivad inimpuudutusest ja enamus inimestel, kelledel pole tänapäeval partnereid, neil on tegelikult ka puudutuste vaegus. Kui siia veel lisada sügav ja teadlik hingamine, siis hakkame lahti koorima ka emotsioonaalseid stressiallikaid ja ka füüsilisi valupunkte. See on nagu vanaema lõngakera ja sageli vaid ühest seansist ei piisa, et kogu kera lahti harutada.

Peale seda seanssi tunnevad mõlemad – nii saaja kui andja väga erksate ja puhanutena. Selle seansi puhul liiguvad mõlemad energiad – nii saaja kui vastuvõtja omad. Seetõttu on see väga võimas uue ajastu tervendustehnika, mis mitte ainult ei tervenda, vaid ka lõdvestab, rahustab ja aktiveerib. See nagu seaks paika selle kõik, mis on paigast ära läinud. Nii ütelda keha sisemine koristus läbi puudutuse. 

Seansse peab tegema vaid füüsilise kohaloluga, ehk siis see, kes seanssi annab peab olema füüsiliselt kohal, et oma vastuvõtjat puudutada. Seda seanssi ei soovita teha kaugseansina, kuna vägi on 100% kordselt suurem kui on olemas füüsiline puudutus.

Seansi kestvus on tavaliselt 1 tund. Vajadusel võib seansi pikkust pikendada. Väga soovitav teha koheselt peale Wantra seanssi. See on sel juhul nagu Wantra seansi kinnistus ja aitab integreerida kogu muudatuste osad nii nagu ka maandada ilma gravitatsioonita hõljumise olemise Wantra seansi ajal. 

Osad vastuvõtjad on ütelnud, et kogemus sarnaneb taevas olemisega. Maapealne taevas. Seda ju ometi võib endale lubada!

Küsi lisainfot millal seansse Crystaliga läbi viia või kes on tema ametlike koolituste läbinud õpilased.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This