Select Page

Aura Tasakaalustus peale AuraTransformatsiooni™

Inimene võib vajada seda teenust vastavalt enesetundele ja vajadustele kas mitmeid nädalaid või kuid peale AurTransformatsiooni. Tavaliselt kestab see tund aega. Crystal Ra kontrollib, kuidas on läinud uute energiatega sulandumine ning kas midagi on vaja tasakaalustada. Tasakaalustamine täidab ka inimese energeetilised tühikohad.

See omakorda aitab integreerida indigoenergiaid ja ka üleminekut kristallfaasi või kuldenergiatesse. Kui inimene on indigofaasis, siis tal endal on raske saada ülevaadet sellest, mis temaga energeetiliselt toimub, sest sageli tundub kõik olevat pea peale pööratud ning valitseda kaos. Aura tasakaalustamine aitab  saada selgemat pilti sellest, milline on hetkesituatsioon. Samuti saab vaadata kas kuidas on olukord 4 elemendiga ning mees ja naisenergiatega ning muude teemadega mis aktuaalsed on.

Kuidas antud seanss välja näeb?

Inimene lamab selili nagu ka AuraTransformatsiooni™. ajal. AuraTransformaator töötab, hoides jalataldadest kinni ja andes tagasisidet mis kus tähelepanu on vaja. Seanss kestab kas 1 tund või rohkem. Seda seanssi võib ka teha online läbi skype-i.

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This