Select Page

Eripakkumised

1. TÖÖPAKKUMISED

a) Müü maha Zlimline Transion masin hinnaga 1800 eurot, sulle sellest koheselt 180 eurot kätte!

b) Võimalus on ka olla müüjaks teistel pakkumistel. Hawaii seikluskoolituse puhul, kui leiad 10 maksvat klienti, siis sinule minupoolset seiklusjuhi maksu ei tule, saad oma reisi 1000 eurot odavamalt!

3. HAWAII SEIKLUSKOOLITUS

Kokkupanemisel on 3 seiklusgruppi – üks kord kuus novembris, detsembris ja jaanuaris. Maksimaalne grupi suurus on 10 inimest grupis.

filmdiva-0014. ERASEANSID SKYPIS 

Kõik, kel huvi võtke ühendust ja pange kinni aeg online eraseansiks minuga (vajuta sinise osa peale, mis viib sind kontaktilehele). Teemadeks võivad olla suhted, seksuaalsus, töö, karjäär, tervis, raha jne. Praegu on võimalus teha seansse kokkuleppe hinnaga, milleni jõutakse läbirääkimiste teel. Tavaväärtus 1 tunnisel seansil tavaliselt on 100 eurot seanss. On võimalus tellida ka mitme sessiooni pakett, mida soovitan soojalt, sest siis saab paljud teemad sügavamalt läbi käia. Seansi kestvus tavaliselt 1 tund, kui ei lepita kokku teisiti.

Seansi eel esitad sina mulle oma probleemsed sõlmkohad emaili teel, seansi ajal hakkan sind juhendama tööriistadeni ja tehnikateni, mida sa saad teha, et see lahti arutada. Mina olen siin ‘ruumi hoidja’ ja suunanäitaja, küsimuste küsija, sina oled tegutseja. Sageli annan inimestele koduse ülesande või ülesanded kui nad teevad mitmeid seansse. Seega pole see vaid ühekordne seanss, vaid saad igalt seansilt ka võtmed mida ja kuidas edasi teha. Kõige rohkem soovitan sügavamalt endaga tegelemiseks 12 kuu KIS programmi.

rahamagnet15. RAHAMAGNETITE TOOTED 

Jätkuvalt on müügil 3 rahamagnetit, iga üksiku toote hind on 5 eurot.

RAHAMAGNET 1 on algajatele, kes soovivad kätt soojaks saada. Harjuta seda vähemalt kuu aega kaks korda päevas ja vaata mis tulemused tulevad. Selle tootega manifesteeris üks naine tuttuue auto!

RAHAMAGNET 2 on edasijõudnutele. Harjutusi on rohkem ja integreerimine käib vastavalt su sisemisele juhatusele.

RAHAMAGNET 3 on järgmine tase, kus saad magnetteooria piltliku selgituse, mida järgides lood imesid milliseid sa kunagi eelnevalt ei uskunud, et oled võimeline looma.

Soovitus on alustada algusest ja läbi teha kõik kolm. Väljatöötamisel on uus rahamagnet nr 4.

Kui sul on soov seda endale tellida, siis vaata lisainfot vajutades vastava rahamagneti peale. Selle kohta on loodud ka FB grupp ja see toode ise on loonud palju uusi teadmisi ja võimalusi ka teistele. Kes on võitnud lotos, kes saanud uue töökoha või palju uusi võimalusi ja muidugi raha. Kui rahamagnetit jaotatakse edasi tasuta, paljundatakse puuduse illusiooni ja rahamagnet ei toimi.

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This