Select Page

Majade ja kinnisvarade puhastus ja aktiveerimine

Viimaste aastate jooksul on Crystal Ra töötanud väga paljude privaatklientidega aidates neil puhastada ja muundada kinnistute ja majade ning ka äride energiaid.

Ta on rahvusvahelisel tasandil töötades aidanud puhastada ka päris keerulisi kinnistuid, kus on toimunud väga dramaatilisi sündmuseid. Peale neid puhastusi on tulnud palju uut voolamist ja kulgemist, ning ka küllust igal tasandil.

Ideaalvariandis tuleb Crystal Ra kohale sinu koju, kontorisse või kinnistule. Kuna Crystal Ra loeb enerigaid, tuleb kohe selle koha infoväljast info mis on seal lahti ja mis toimub ning mis oleks vaja muuta ning seejärel saab selle kõik ümber muundada. Viimati aitab ka paljusid inimesi, kes sooviksid müüa oma vara või kohti.

Kui ei ole võimalik füüsiliselt kohale minna, on võimalik teha skype seanss kaamera olemasolul, kus klient näitab ruumi ja Crystal Ra loeb seda kaudselt.

Ideaalvariandis oleks soovitav, et Crystal Ra tuleb ise füüsiliselt kohale. Crystal Ra annab juhiseid, mida ka edaspidi teha, et asi liikumas hoida ja panna oma eesmärki täitma.

Selle teenuse hind on kokkuleppel, sest oleneb kui kaugel midagi asub ja kui palju see aega võtab. Crystal Ra juhiste järgmine peale tema tööd on ülioluline, muidu asjad ei toimi. Suuresti aitab ka kaasa kui see inimene teeb endaga väga suurt tööd, sest iga inimene on iga koha peremees või perenaine. Eriti aitab kaasa kui inimene liigub ka ise uutesse energiatesse mis hakkab seejärel automaatselt muundama kõiki energiaid tema ümber. Meie kohad, korterid, kontorid on meie endi pikendus. Väline ja sisemine on omavahel ühenduses. Kui üks ei toimi, tuleb vaadata sissepoole.

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This