Select Page

Crystal Ra VIP klubi 12 kuu pakett

crystalqueenlaughter1. jaanuarist 2018 alustasin Crystal Ra Vip Klubi. 

Nägin vajadust sellise vahetsooni järele. Kokku on panemisel Crystal Ra Külluse Akadeemia Kickstarteri programm (12 kuud) ja peale seda saab liituda Külluse Seikluskoolitusega Unistuste Ellu (8 kuud) ja kui see on läbitud siis on hea jätk Crystal Ra VIP klubi (12 kuud) ja peale VIP klubi läbimist on enamus küpsenud edasijõudnute ehk siis Crystal Ra Külluse Akadeemia meistriklassi. See võib avaneda 2019 – 2020. aasta jooksul. 

Kellele on see klubi suunatud? 

See on eelkõige mõeldud neile, kes on läbinud Külluse Seikluskoolituse Unistuste Ellu koolituse või minu eelnevad online koolitused või siis on olnud pikaajaliselt minu kliendid. Siia klubisse saad liituda kutse alusel. Minu eesmärgiks on ka see, et selle klubiga saaksid ühenduda inimesed, kellele sobib minuga koostöö tegemine ja kes sooviksid kindlasti edasi areneda ja kes sooviksid saada väikseid inspiratsioonikilde selleks ning sooviksid ka kogeda grupi tuge.

Kui sa pole kutset saanud, aga tunned, et peaksid selle saama, siis võta ka julgelt ühendust ja ma tunnetan kuidas sinu sobivus gruppi on.

VIP Klubi ülesehitus

Vip Klubis on olemas FB grupp, kõigile osalejatele.

Lisaks on ka grupi emaili list.

Iga kuu saabub sinna minult materjali – kas kirjalikult või siis video või audio versioonis, mis peaks sind inspireerima ja motiveerima elama sinu elu järjest rohkem sinu unistuste elu poole liikudes.

Igal kuul on ka eesmärgiks lindistada vähemalt üks suurem videovestlus mõne oma põneva koostööpartneri, sõbra või mind inspireeriva inimesega. Need inimesed elavad juba julgelt oma unistust ja minu eesmärgiks on neid sulle tutvustada. Nähes et keegi on oma unistusega hakkama saanud, isegi kõige võimatumaga, võib ka tõusta sinus usk endasse, et pole olemas võimatuid olukordi ja unistusi. Kuna ma ise toimetan ka väga rahvusvaheliselt, on mul ka väga sageli üsna rahvusvahelised külalised.

Iga esineja pakub oma video lõpus ka mingit eritoodet või pakkumist, mis on vaid VIP klubi liikmetele. Seega praktiseerin ka rist võrgustiku süsteemi, kus mina soovitan kedagi ja kus siis see inimene saab ka oma kingitusi jagada ja loon ka suuremat baasi tuleviku koostööks nendega keda küsitlen.

Iga kuu panen mitmeid mõtlemapanevaid kirjutisi gruppi nii et kõik grupi liikmed saaksid sellel teemal ka sõna võtta.

Iga kuu annan osalejatele erinevaid teemasid, millega tegeleda ja panen selles suhtes ka pärast postituse FB gruppi – kuhu igaüks saab jagada kas ja mida ta selle harjutusega tegi ning mis tulemusi sai. Minule kodutööde saatmist ei ole ja samuti ei ole ka minu isiklikke kommentaare, kuigi üldises grupis mõne üldisema kommentaari võin anda. Seega on selles rohkem iseseisvust ja vabadust ja vaba ajagraafik.

Lühidalt kokku võetuna – on tegu sellise inspiratsiooni ja motivatsioonisüstiga, mis peaks sobima iga elustiiliga inimesele – nii sellele, kellel on pidevalt kogu aeg kiire – kui ka sellele, kellel on aega jalaga segada. Sa ise valid millal ja kui palju sa sellele aega panustad. 

See ei kohusta sind olema aktiivne VIP klubi FB grupis, sa oled seal liige ja võid lugeda, aga kui sa ei soovi sinna midagi kirjutada, siis sa pole kohustatud seda tegema.

Vip klubi maksed
Tavaosaleja, kes maksab igakuist makset sel ajal kui ühe aasta programm on käimas, maksab 2018. aastal 25 eurot kuus (järgmisel aastal see tõuseb natuke).
Kui makstakse kas 6. kuu maksed korraga või siis 12. kuud korraga, on hinnas väike allahindlus.
Kui ostad pärast 2018. aastat kogu aasta materjali järgi, saab selle soetada 275. euroga kui selle eest korraga maksta. Või siis 160 eurot kahe maksena kahel järjestikusel kuul.
Materjal on seda kindlasti väärt. Inspiratsiooni saab olema lademetes.

2018 VIP klubi külalisesinejad 

Kutsun endaga vestlema inimesi, kes mind pidevalt inspireerivad ja kes on minu elus motivaatoriteks. Samuti vaatan ka kas ja kuidas nad loovad oma unistuste elu ja kas ning kuidas kohanduks sinna minu külluse ratta ideoloogia.

Toon siin ära pikemalt kaks näidet, et saaksite väikse ülevaate mida need vestlused endast võivad kujutada.

Jaanuar – Michael Ditton (USA-Hawaii) – Uue aasta lubadustest ja eesmärkide edukast seadmisest

Mul on hea meel teile tutvustada minu imelist abikaasat Michaelit.
Selle video lindistus põhineb Michaeli väga heal blogipostitusel uusaasta lubaduste kohta:
https://www.dreamsgoalsandadventure.com/nuts-and-bolts-11116-like-most-resolutions-i-have-failed-to-keep-it/
– Tänase sündmuse teemaks oli miks on sageli nii et me paneme uue aasta alguses endale eesmärke ja anname lubadusi, mida tegelikult ei järgi?
– Michael räägib oma blogipostituse põhjal kas ja miks paljud ebaõnnestuvad oma eesmärkidega uue aasta alguses ja mida tegelikult peaks tegema?
– Käime Michaeliga läbi 10 erinevat eesmärki, mida inimesed tavaliselt valivad uue aasta alguses.
– Seejärel vaatame statistikat, mis antud teemat ilmekalt toetab.
– Michael annab samm sammulise teejuhi kas ja mida teha sellel 2018 aastal teistmoodi.
– Lisaks mis on need peamised teemad, mis takistavad meil oma eesmärke saavutamast?
– Michael mainib ka veel lisaks mida tähendab finantsiliste- ja suhte teema eesmärkide seadmine ja miks ka need on väga olulised.
– Michael vaatab ka tagasi 2017 aastale ja nimetab mõned oma edu hetked.
– Samuti vaatab ta teadlikumalt 2018 aastasse.
See on imeline vestlus, kust saate kinnitust mõningatele kitsaskohtadele oma elus ja juhiseid kuidas neist teadlikkusega välja tulla ning isegi ühe väikse kodutöö.
Esitluse lõpus on ka Michaeli eripakkumine klubi liikmetele – mis tavaliselt on kehtiv 30. päeva jooksul peale video jagamist.
Kui sa saad selle video muul ajal või hiljem, siis uuri Crystal Ra käest täpsemalt kas see pakkumine on ka sinu jaoks jõus.
Videovestlus on lindistatud meie praeguses Hawaii kodus, Big Islandil, Kailua-Konas, kus ehitame uusi võimalusi ja tingimusi oma unistuste elu jätkamiseks ning maailmaga oma talente ja oskusi jagades.
Lindistus toimus 10ndal jaanuaril 2018.
Uuri ka Michaeli eesmärkide seadmise kodulehte siin:
https://www.goalsettingbasics.com/
Kui soovid temaga saada otseühendust, siis on kergem ja kiirem moodus seda teha läbi FB.
httpss://www.facebook.com/michael.ditton.1
Kui sa oled selle video läbi vaadanud siis tekib VIP klubi FB lehel ka eraldi postitus kuhu võid teatud aja jooksul panna mõned lisaküsimused, mis peale videot tekkisid.
Suur tänu kõigile, kes vaatasid ja tean kindlasti, et sedamoodi suhtlemine aktiveerib ka minu talente mitme nurga pealt. Olen väga tänulik, et olen saanud ellu äratada oma antropoloogi ja ajakirjaniku ühes isikus.
***

katrinminamehhikoVeebruar – Katrin Haiba (Eesti, USA-New York) – 2018 aasta astroloogiliste kosmoselainete ilmateade.

Tutvume Katriniga läbi minevikku vaatamise ja kuidas meie saatused omavahel lõimuma hakkasid ja kuhu see mind läbi selle välja tõi.

Katrinil on ka väga põnev taust ja ta on teinud ka palju teadlikke valikuid, mis on aidanud temal luua oma unistuste elu. Vaatame ka kuidas tema elus avaldub külluse ratas ja puudutame ka kergelt tema eluülesannete ratast.

Seejärel räägib Katrin väga detailselt uutmoodi astroloogiast ja kosmiliste lainete ilmateatest 2018 aastaks. Ta paneb fookusesse erinevate planeetide mõjutused – alates Saturni ja Uraani vastuolust kuni siis Jupiterini välja. Katrin räägib ka 4 elemendi tähtsusest astroloogias ja ka sellest kuidas kõik on omavahel ühendatud.

Ta annab ka mõtteid millistel tähemärkidel sellel aastal on eriti tore võimalik voolamine.

Vaatame ka Katrini julget otsuste tegemist ja kuidas see on tema unistuste elu toetanud.

Räägime ka kinnisvarast ja investeeringutest ja maailmas toimuvatest protsessidest.

Katrin teeb ka lõpus eripakkumise kõigile klubi liikmetele.

Kuna me oleme Katriniga olnud head sõbrannad juba pea 7 aastat, siis selles intervjuus avalduvad ka sädelevad energiad, mis on heaks eeskujuks millised inimesed meie elus meid ümbritseda võiksid ja milliseid inimesi oma ellu valida sest see tõstab meie energiataset.

Katriniga vestluse lindistasime 10ndal jaanuaril – mina Hawaiil ja Katrin New Yorkis, USA-s.

Katrini kohta saab lisainfot siit: httpss://cosmicwaveastrology.com/ või siit: httpss://cosmicwaveastrology.com/about/

***

2018. aasta intervjuu külalised

Mina koos oma abikaasa Michael Dittoniga Havai Troopilises Botaanikaaias mais 2018.

Jaanuar Michael Ditton
Plaanimise kuninga nippe uueks aastaks!
Siin on minu eelintervjuu Michaeliga Mehhikos olles. Loe seda siit: 
VeebruarKatrin Haiba
Kuidas kõige paremini aastal 2018 kosmiliste lainetega hakkama saada? Kuidas eestlasena saab elada oma unistust New Yorgis kinnisvara arendades ja Mehhikos surfates ja purjetades?
Loe eelintervjuud Katrin Haibaga Mehhikos olles siit.

Meie online videokõne ettevalmistus koos Valev Laubega New Yorkist veebruaris 2018.

Märts Valev Laube
New Yorgis elav eestlane ja brändijuht jagab kuidas julgus annab su unistustele tiivad!
Siin on meie kaudne eelintervjuu  Havai-New Yorkiga. Loe seda artiklit siit: 
Aprill Diina Tamm
Ka kõige võimatumad unistused lähevad täide. Diina lugu kuidas ta ühe kohvriga New Yorgis oma tantsijakarjääri alustas.
Loe intervjuud mis toimus New Yorkis Manhattanil siit: 

Kohtumine Yuriga Eestis suvel 2016.

MaiYuri Joshua Buccio 
Mehhiklane, kes töötab Eesti Transferwise-i peakorteris ja samal ajal on lõpetamas ka oma õpinguid räägib kuidas üks mehhiklane Eesti sattus ja kuidas tema oma unistust Eestis elab? (eesti ja inglise keeles)
Juuni –  Sarah E Parnell – Elementide jumalanna elamas oma unistust Havail (eesti ja inglise keeles)
Kuidas Sarah sattus Havaile ja elab siin oma unistust õpetades õhukangaid ja tehes seiklusretriite?

Mina koos Henri Bekmanniga suveretriidi ajal kus ta oli meie kokaks Matsalus Algallika laagris 2016. suvel.

Juuli Henri Bekmann
Lihamüüjast moodulmajade tootjaks Eestis. Henri jagab ka oma äri loomise nippe.
Siin on meie kaudne eelintervjuu Eesti – Havaiga. Loe seda siit: 
August Riti Karu 
Minu enda õde kes KSUE kursuse jooksul tegi imesid. Lõi oma koristusfirma, ostis täiesti tuttuue auto firmale ja lõpuks ka oma perele uue maja nii nagu ka võttis perre koera, lisaks müüs kergusega maha nii vana kasutatud auto kui ka oma eelneva korteri mis oli müügis olnud juba väga pikka aega.
See oli selle klubi üks kõige kuultavamaid intervjuusid kuna tegu oli väga lihtsa pereema looga, kes sai ülikiirelt nii võimsaid tulemusi. Mis on tema nipid ja kuidas ta seda tegi saategi sellelt kohtumiselt teada.
September Berit Hickman
Auratransformatsiooni edendaja, rahvuvaheline õpetaja ja instruktor ja minu isiklik Auramediaator nii nagu ka õpetaja (eesti ja inglise keeles)
Oktoober Vyana Reynolds 
Professionaalne merineitsi, kes kunagi oli advokaat ja praegu peab merineitsi majutusasutust Havail. Väga põnev kohtumine.
November – Nigel B Patterson
Mees kes kirjutas raamatu vabadusest aga kes on ka reisinud väga paljudes riikides ja elab nüüd oma unistust Havail.
Detsember – Kaia Kanepi
Eesti kuldreket kes käis mul Havail külas ja kellega seiklesime täitsa pikalt kohe mitu head päeva siin Suurel Saarel. See intervjuu ongi sellel ajal lindistatud.
Tulevikus võimalikud külalised (kes on kaudselt ütelnud oma jah sõna aga ootame parimat võimalikku aega):

***

Iga esineja jagab meie osalejatega ka ühte vägevat võimalust või siis kas toodet või teenust, mis aitab meile kergemini ja paremini oma unistusi elada.
***

Suur tänu kõigile, kes on juba klubiga liitunud ja kui su huvi on väga suur ja sa pole minuga enne üldse mingit pistmist teinud, siis oleks esimene samm liituda minu Crystal Ra  Külluse Akadeemia Kickstarter programmiga (Esimene aste on osta Rahamagnetid ja neid praktiseerima hakata – see on kas 8 nädalat või 8 kuud vastavalt sellele kui kiiresti tulemusi soovid) ja seejärel sealt edasi vaadata.

VIP programm eelistab kõrgemat kvaliteeti ja pühendumist ja kui sa oled enne eelnevalt tõestanud (kas 6, 8 või 9 või 12 kuud online programmi läbimist), et oled sellega hakkama saanud, siis saad ligipääsu.

2018. aasta järelpakett
2018. aasta detsembri lõpus saab soetada terve aasta paketi koos kõikide lisadega –
12. kuu tellimus on tavaosalejale 25 eurot kuu ehk kogupakett korraga 300 eurot aasta kuid soetades peale 2018. aasta lõppu on seda võimalik osta 275 euroga terve pakett koos lisadega. Seda paketti on võimalik järele soetada vaid ühe maksega või äärmisel juhul kahe maksena.

Võta minuga ühendust crystalexpansion @ gmail.com aadressil. Aloha!

***


Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton, kes on enesearenguga tegelenud alates 18ndast eluaastast ja gruppide rahvusvahelise juhenda-misega juba viimased 18 aastat.  Olen Eestist väljas elanud kokku ca 15 aastat. Tavaliselt külastan Eestit suviti ja kuu või kaks korraga.
Minu suurim kirg on pakkuda inimestele turvaruumi ja võimalusi avarduda ning vabastada ennast ebavajalikest mustritest.
Olen seda meelt, et ei mina ega ka keegi teine ei saa hakkama ilma väikese välise lisatõuketa ning seepärast olen ka loonud palju erinevaid versioone neile, kes soovivad minu kogemusi ja nippe kõrva taha panna ja oma ellu rakendada. Imeliste kohtumisteni nii siinpool kui sealpool ekraani!
Aloha ja mahalo;) <3  

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This