Select Page

Teenused

Teenused

Siit selle lingi rippmenüü alt leiad kõikvõimalikud teenused, mis võivad panustada sinu jätkusuutliku harmoonia ja tasakaalu loomisele, nii et lahkud seansilt koos tööriistadega kuidas endaga ka pärast ise edasi toetada ja avardada nii, et saad luua täielikult iseseisva unistuste elu.

Kõik teenused on kokku pandud maailmakogemuse baasil aastast 2000, ning võivad põhineda erinevatel keha-meele-vaimu tehnikatel, mis sinul parajasti vaja läheb.

Tutvu teenuste nimekirjaga, et saada parem ülevaade mida täpsemalt pakun.

Kohtuda on võimalik nii offline kui online. Osad seansid on võimalikud vaid läbi isikliku kontakti samas füüsilises asukohas.

Vajuta teenuste lingi peale ja seejärel avaneb rippmenüü kust saad lugeda rohkem infot erinevate teenuste kohta.

Nüüdsest viibib Crystal Ra Eestis vaid suviti või kui tulevad tellimustööd ja koolitused, seiklused vms. Kui ta viibib Eestis, siis on tema baas Tallinnas ja ta võtab vastu erakliente ja teeb ka grupikoolitusi.

Teistes linnades vaid siis kui registreerub vähemalt 10 klienti.

Eriti populaarsed teenused on eelkonsultatsioon, Auratransformatsioon™   Aura Tasakaalustus peale transformatsiooni ja Wantra vee seansid. Wantra veeteraapia seansse teeb ta nüüd ka vaid Tallinnas, kuna siin on selleks kõige sobivam bassein.

2018 aasta suvest on Crystal Ral kaasas ka oma abikaasa Michael, kellega koos ka seansse pakutakse. Selle kohta tuleb teenuste alla ka eraldi link.

Teenuste huvi korral võta Crystaliga ühendust helistades 55924831 (sisse lülitatud vaid suviti) või emailides crystalralaksmi @ gmail.com. Kursuste kohta vaata sündmuste lingi alt, mis muutub ja mida täiendatakse pidevalt.

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This