Select Page

Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu 8. Kuuga

Millest tuli antud koolituse idee?

Antud koolituse idee tuli sellest, et mul oli mitu Hawaii seikluskoolituse huvilist, kellel polnud piisavalt raha selle jaoks. Seega mõtlesingi kokku panna 8. kuulise kursuse, kus neil on võimalus läbi erinevate tehnikate hakata looma rohkem küllust. Imeline on tunnistada, et see tõesti toimib ja paljud on selle külluse juba ka loonud (lisaväärtusena siis sadadest eurodest kuni 3000 euroni ja rohkem).

Lühidalt võttes – Kas ja kuidas toetada ja suunata inimeste protsesse ja oma elu avardumist rohkemale ja täisväärtuslikumale ning kvaliteetsele elule ja küllusele nii et see saaks toimuda nende oma unistuste elu tingimustel? 
Millel on sellel kursusel peamine fookus?

moneySelle kursuse peamine rõhk on tutvustada erinevaid vaatenurki holistilisele küllusele ja kui sellega teadlikult tegeleda kuidas need erinevad tehnikad saavad aktiveerida sinu erinevad külluse sektorid ja hakata sind teenima, nii et sa saad hakata looma oma unistuste elu sinu tingimustel. 

Oleme praegu keset väga muutusterohket aega ning kui me õpime aja ning energiatega kaasas käima siis hakkab kõik meid toetama ja meid teenima. Lõppeb ära ‘raha teenimine’  kuna meie raha hakkab hoopiski meid teenima.

Koolituse ülesehitus

Uus grupp alustas jaanuarist 2018. Eriti tublid said ennast premeerida Hawaii seikluskoolitustega millal sobib, kus saab koolitusel õpitu täiesti praktikasse panna. 

Alates 1. jaanuarist 2019 on Külluse Seikluskoolitus Unituste Ellu pakkumisel vaid passiivne kursus. Võimalusel võib sellele lisada individuaalse coachingu.

Aktiivset gruppi ma enam eesti keeles ei tee aga kui keegi soovib lisada minu coachingu sinna iga kuu juurde siis see on võimalik. Kui kodutöö sisse saadetakse enne coachingu sessiooni siis saan anda suulise tagasisideme 1,5 tunni jooksul mis on 120 eurot. Kui aga aeg läheb üle siis lisandub 50 eurot iga lisatunni eest kui sessioon läheb üle aja. Kui ma pean tegema listööd siis võib olla 50 – 100 euros sõltuvalt töö vajadusest.

Vaata lisainfot siit ja osta individuaalne kursus siit

Praegusel hetkel (detsember 2018) on lõpetamas viies aktiivne grupp kes alustas jaanuaris 2018 ja jätkamas kuues grupp kes alustas septembris 2018 ja kes lõpetavad aprillis 2019.

Kuni 1. jaanuarini 2019 on KSUE individuaalne pakett saadaval veel 280 eurot pakett hinnaga. 1. jaanuarist hind tõuseb.
1. jaanuarist  2019 on kuu makse 79 eurot või siis ühe maksena kursuse tasu on 600 eurot mille hinnavõit on 32 eurot. Kui soovitakse lisada sellele veel ka personaalne coaching Crystaliga siis ühe kuu coachingu makse on 120 eurot või siis 960 eurot ühekordse maksena kõigi 8 kuu eest. 
Kui osta individuaalne pakett enne 1. jaanuarit ja lisada sellele isiklik coaching on hinnavõit 320 eurot!

Kui sul on palju küsimusi, vaata kohe läbi siinne fail KKK teemadegaKKK

Esimese lennu esimesed neli gruppi said kursusega liituda tutvumishinnaga (35 eurot). Iga grupi järgselt on palju asju süsteemides, struktuurides ja ka materjalides muudetud ja paremaks tehtud. Kui inimesed on oma aktiivse osalusega tõestanud et see kursus mitte ainult ei pane keerlema külluse ratast vaid ka tõstab elukvaliteeti kõikidel tasanditel tuues võimalusi isegi oma unistuste partner leida või omale uus töö saada või rohkem küllust hakata vastu võtma ja looma oma unistuste elu iseenda tingimustel.

Alates 1. jaanuarist 2019 on ainuke võimalus liituda passiivse individuaalse kursusega. See tähendab seda et iga osaleja saab materjali ja töötab selle iseseisvalt läbi ilma minu füüsilise kohalolu ja ka tagasisidemeteta kui seda eraldi coachinguna ei tellita juurde.

Loe selle kohta lisa siit: Aktiivse ja passiivse kursuse ülevaade

Selleks, et saada maksimaalseid tulemusi soovitan nii mina kui ka esimese viie lennu lõpetajad aktiivset gruppi või võtta juurde coachingu seanss kuna väga vähestel on võime ennast piisavalt distsiplineerida ilma tähtaaegade ja reaalsete eesmärkideta.

Aktiivsete gruppide vastuvõtu lõpetamine 1. septembrist 2018
Viimane aktiivne grupp sai vastu võetud 1. septembril 2018 ja praegu uusi aktiivseid gruppe kavas ei ole.
Praegu otsustasin lõpetada aktiivsete gruppide vastuvõtmise kuna plaanis on nii mu enda kui ka ühistoodete lanseerimine globaalselt läbi meie ühise firma Infinite Activationiga koostöös oma abikaasa Michaeliga.
Tulevikus võin neid võimalusi veel pakkuda aga üsna tõenäoliselt kas siis vaid inglise keeles.
Eelnevate aktiivsete gruppide setting aastal 2018 oli järgnev:

Aktiivses grupis sai iga osaleja oma kursuse kuu alguses emailiga materjalid nii video kui ka PDF formaadis. Seejärel oli aeg hakata läbi tegema koduseid harjutusi täites oma igakuist tegevuste lehte. Igal kuul on need erinevad. Osad on vaja läbi kirjutada, osad läbi mõtelda, osad ka täiesti reaalselt reaalsuses läbi teha. Neid viimaseid kutsun ma julguse harjutusteks, mis on aidanud väga paljudel liikuda oma hirmudest läbi ja avada uksed oma elus julgusele. Julgusega saab nii mõndagi ette võtta.

Kui jõudis kätte kodutööde saatmise tähtaeg, saatsid osalejad mulle oma kodutööd kirjalikult PDFi formaadis ja mitte rohkem kui 5 lk osaleja peale. Kui kodutöö saabus kokkulepitud ajaks, siis vaatasin selle läbi ja lisasin sellele ka oma kommentaare. Kui see hilines, siis lugesin läbi aga kommentaare ei jaganud.

Kogu kursus on ülesse ehitatud minu poolt ülesse ehitatud Külluse Ratta metoodikal, mille ma lõin 2005.aastal ja mida olen aastate jooksul kõvasti täiendanud. Esimeste kuude fookuses ongi täpselt see – käime läbi seksuaalsuse, suhted, tervise, eluülesande ja külluse sektorid. Mõningatel kuudel olen kasutanud lisatööriistu ja tehnikaid ka mujalt, mida olen ise kasutanud ja mis on mind väga võimsalt aidanud.

Iga kuu lõpus toimus lisaks veel ka live online sotsiaalne kogunemine koos grupi ja minuga. Seal andsin ülevaate kodutööde põhiteemadest ja sõlmkohtadest. Jäi ka aega esitada lisaküsimusi uue kuu kohta või siis täpsustada vana kuu materjali. Lisaks oli ka igakuiselt võimalik saada vastuseid oma küsimustele eraldi igakuiselt toimivas suletud FB grupis. Samuti sai kursuse poole aja pealt hakata promoma ka kursuse jooksul tekkivaid uusi ettevõtlusprojekte või ärisid grupi siseselt.

 Millise kursusega on tegu?

a) Aktiivne grupp

b) Passiivne grupp

Aktiivne osalus tähendab seda, et osaleja on aktiivne nii protsessi läbitöötlemisel läbi oma praktiliste kodutööde kui ka oma kommentaaride seedimisel, mis minult tulevad, kui ka FB kursuse grupis osalemisega nii nagu ka live kohtumistel osalemisega.  

Aktiivsetesse gruppidesse kogutakse inimesi senikaua kuni on kogunenud kokku vähemalt 4. grupi osalejad – miinimum 10 osalejat grupis. Siis alustatakse kogu uut aktiivset gruppi korraga. Senikaua kuni need grupid täis ei ole, toimub kogunemine ja gruppide eeltöö materjalidega kaudselt näiteks praeguses KSUE avatud FB grupis, kuhu on koondatud ka kogu kursuse eelsoojenduse materjalid. 

Sellest hetkest kui kõik passiivse grupi materjalid on valmis ja ülesse pandud, on seda võimalik osta ühekorraga Kajabi koolitusplatvormil mistõttu see on saadaval kogu aeg – 7 päeva nädalas ja 24 tundi korraga, iga nädal ja kuu. Kuna minu aktiivset osalust seal ei ole, siis annab see versioon palju iseseisvat võimalust asju läbi käia endale sobivas tempos ja ajal, aga samas on ka katsumusterohkem ise kogu aeg rajal püsida ja see nõuab väga teadlikku enesedistsipliini.

gold

Vaata kõiki kursust tutvustavaid online esitlusi siitvideod
Minu eelmise kursuse osalejad on tõestanud, kui see materjal töösse panna, siis see toimib 100%. Seega mina olen sinusse panustanud, nüüd on sinu kord endaga tööd teha ja endasse panustada, et sellest kahesuunaline liiklus teha.

See kursus pole imetablett, see kursus on võimalus ja kingitus sulle endaga rohkem tööd teha ja teha seda teadlikult, selleks, et oma elu muuta sinule sobivas suunas. 

Siin on KSUE koolituse kuude ülevaade, vaata siit: 

Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu Üldine kava 

Koolitusel vaatame siis täpsemalt järgnevaid teemasid: 

– Minu külluse definitsioon
– Keha, meele ja vaimu tähtsus loomisel
– Sisemise perekonna roll külluse loomisel (sisemine mees, naine ja laps)
– Külluse loomise universaalne valem
– Uue ajastu külluse valemid
– Sinu aju funktsioneerimine ja ümberkodeerimine
– Rahamagnetite lahtiseletused ja praktikad
– Külluse ratta tutvustus teemade kaupa – suhted, seksuaalsus, tervis, elu missioon ja küllus
– Kuidas küllust aktiveerida läbi seksuaalsuse
– Sinu külluse blokid
– Oma elu planeerimine ja aja teadlik kasutamine
– Huna külluse tehnikad (Huna on Hawaii tervendusmeetod)
– Delfiiniteraapia ja kuidas delfiinid saavad sind aidata
– Hawaii ja kuldenergiatega tutvumine
– Sõnumid veelt ja neljalt elemendilt
– Julguse aktiveerimine läbi erinevate harjutuste
– Vanade programmide tühistamised
– Energeetilised nipid kuidas küllust käivitada
– Igapäevased soovituslikud rituaalid
– Kuidas lugeda energeetilise sõnumeid ja märke
– Mis asi on maagia ja kuidas läbi maagia tõmmata oma ellu küllust
– Kuidas füüsilisse reaalsusesse oma mõtteid realiseerida
– Kursusele võivad lisanduda teemad, mis on vastavale grupile aktuaalsed ja neid otsustan ma jooksvalt

Kõik ülekanded toimuvad nüüdsest Hawaiilt ja siit kanduvad ka üle kuldenergiad. Nende iseloomust kuuled rohkem energiate koolituse ajal.

rahamagnetid 1-8 ametlik pakkumineNB! Rahamagnetid tuleb soetada eraldi. 1-8 rahamagnetite hind on praegu KSUE kursusel osalejatele – nii aktiivses kui ka passiivses grupis 30 eurot. Tee oma makse ja maksekorraldus saada  

rahamagnetid@gmail.com ja koopia saada kylluseseikluskoolitus@gmail.com

Enne coachingu lisa soovimist pasiivse paketi ostmisele Crystal Ra-ga

Enne coachingu soovimist lisaks individuaalsele paketile, tuleb vastata ka Crystal Ra poolt loodud intervjuu küsimustele, mis selgitab välja, kas sul on hea sobivus antud koostöö võimalusele.

Kui sa oled saanud jaatava vastuse minult peale ankeedi täitmist, siis allkirjastame koostöölepingu 8ks kuuks, kus sa saad iga kuu materjalid ja töötled need läbi ning saadad mulle kodutöö ja mina siis vaatan selle läbi ja seejärel on meil üks kõne kuus kus ma annan sulle tagasisidet ja suunan otseselt kas ja mida muuta. Kõik kõned toimuvad google hangoutis ja lindistatakse, nii et seda on võimalik ka asjaosalisel pärast üle kuulata.

Kursusega seotud arved tuleb kanda Oü New Flow arvele EE552200221039028272. Maksekinnitus saata emailile. Koolitusega liitumiseks saada email kylluseseikluskoolitus@gmail.com

crystalcaptainKursus pakub nippe, tööriistu ja võimalusi kas ja kuidas saada iseenda reaalsuse kapteniks.

Koolitusega soovin liita vaid täiesti pühendunud ja distsiplineeritud osalejaid, kes on ka orienteeritud tulemustele ja kindlasti ei katkestaks. 

Esimeste gruppide tulemused

Mitu inimest on oma ellu leidnud uued partnerid. Päris mitu on ülesse leidnud uued hobid. Mitmed on alustanud uusi äriprojekte. Üks osaleja, kes on olnud eluaaeg palgatöö peal, ostis omale firma ja on nüüd õnnelik uue firma omanik. Üks osaleja on praegu kolimas oma korterist imelisse uude majja. Kõik on võimendanud suuremal või vähemal määral oma külluse sissevoolu. Paljud rahamagneti ostjad on võitnud korduvalt loteriiga, üks sai kingituseks täiesti tutika uue auto.

Paljud on muutnud oma harjumusi ja mõtteid ning uskumisi, mistõttu on ka nende elu kohe muutunud. Paljude meespartnerid on samuti hakanud muutuma, ilma, et sellest kursusest midagi teaks (alateadvuse kopeerimise teema). Enamus on elurõõmsamad, aktiivsemad, julgemad. Keegi kes enne ei tundnud energiaid – on nüüd juba täiesti surisemas. Intuitsioon on tugevnenud ja palju uusi mõtteid ja ideid on voolama hakanud, osad on ka need kohe ellu viinud oma eluülesannet aktiveerides ja tehes seda mis meeldib.

hawaii mapPeale esimese grupi käivitamist olid juba mitu osalejat võimelised looma suuremaid lisasissetulekuid ootama-tutest ja uutest sissetuleku allikatest (alates sadadest eurodest kuni 3000 euroni kuus ja rohkem – aga kõik tulemused on individuaalsed ja sõltuvad iga osaleja panusest ja töötamisest kursuse materja-lidega individuaalselt) ning muutma oma harjumusi ja läbi selle ka oma reaalsust. Üks osaleja pani püsti oma uue äri vaid esimese kuu jooksul, sai koheselt 10 püsiklienti ning lisaks tekitas võimalusi hakata rohkem tegelema oma hobidega ja ka nende eest tasu saama. Terve grupp on väga palju rohkem elurõõmsam ja loomingulisem ning muutunud paremuse poole. Teises grupis on ka juba palju tublisid saavutajaid ning ka uusi alguseid ja rohkem küllust. Paar osalejat esimesest grupist liitusid ka Hawaii seikluskoolitusega vaid pool aastat peale koolituse algust.

Iga tulemus mida siin jagan on individuaalne ja ma ei garanteeri ühtegi tulemust ühelegi osalejale, vaid jagan tulemusi mida on võimalik selle kursuse materjalidega töötades ja minuga koostööd tehes luua ja mida on näidanud kahe aasta aktiivsete gruppide osalejate tulemused.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMida olen mina KSUE lendudega õppinud?

1. Ületasin oma tehnilised takistused. Ma ei ole mõningate tehnliste teemadega väga sõber ja olin aastaid ennast kõrvale hoidnud ka webinaride tegemisest just seepärast. Ühel hetkel võtsin kätte ja uurisin mis oleks väga hea ja lahe alguse võimalus minu jaoks. Peale mitmeid nädalaid uurimist selgus, et selleks võiks olla google hangout. See võttis päris mitmeid kuid aru saada kuidas see kõik kõige paremini toimib nii, et iga lindistus oleks lindistatud otse ja kergelt ning parima kvaliteediga. Nüüdseks on see juhtunud. Ja see protsess on jätkuv.

Seega ma pistsin rinda nende tehniliste teemadega ja olen saanud palju pädevamaks ja targemaks sellel alal.

2. Ma saan teha seda, mida mulle meeldib teha ja mis on minu eluülesanne 100% ja saan selle eest ka palka samal ajal kui ma elan oma unistust siin Hawaii saarel. See on uskumatu, et see sellisel kujul on võimalik. See andis mulle nendeks kuudeks sügava rahu ka finantsiliselt ja oma igapäeva muude teemadega tegelemiseks. Ma olen väga õnnelik. Ja minu soov on, et ka teised leiaks selle oma asja ülesse ja oma koha ning omad inimesed. Sest see on tõeline selle planeedi võimalik õnn.

3. Ma õppisin täielikult ära kuidas oma aega planeerida ja kuidas see muudab mu elukvaliteeti täielikult. 

Olen sellega palju katsetanud nii tegevusnimekirjade jälgimisest kuni ka prioriteetide sektoritega toimetamiseni välja. See on ka jätkuv ja pidev protsess ja avastan järjest enam erinevaid võimalusi kuidas omaenda efektiivsust tõsta.

4. Õppisin ka kuidas oma vanadest harjumustest lahti ütelda ja panna oma elu tööle minu tingimustel ja nii et ma ka ise sellest kasvan ja paranen. Nüüdseks on mul iganädalaselt treeningkavas vähemalt 4-5 trennipäeva millesse kuuluvad nii õhukangad, ratas, vabasukeldumine, snorgeldamine ja muud tegevused kui ka oma uue raamatu käsikirja lõpetamine ja uute sotsiaalsete kohtade otsimine ja leidmine. Olen kursuse ajal päris kõvasti igasugu muskleid juurde kasvatanud ja lisaks ka kaalu langetanud. Sellest on kõvasti kasvanud ka minu enesetunne ja olen ka palju enesekindlam.

5. Käisin nende kursuste ajal ka läbi palju mõõnasid, kuna osad grupid või inimesed olid väga rasked ja ei saanud aru mida ja kuidas ma neile oma tarkusi jagada soovin. See õpetas mind veelgi mida ja kas veelgi paremini teha ja lõppkokkuvõttes õppisime ja saime sellest kõik kasu. Selle kursuse kvaliteet tõusis seetõttu väga palju.

Võiksin tegelikult kokku panna lausa raamatu kas ja kuidas teha väiksemaid online koolitusi ja mida seal kindlasti mitte teha. Eriti kui on tegu eestlastega kelledel meil kõigil on omad kultuurilised ja kollektiivsed haavad mis väga sageli grupi olukorras võimenduvad. See on ka üks põhjustest miks ma ei soovi aktiivsete gruppidega Eestis sellel kujul enam praegusel juhul jätkata ja valin materjal + coaching versiooni tulevikus. See on küll kohati kurb kuna neile kes grupitööd austasid – neile see väga sobis ja kasvamine oli kordi suurem. Kuna aga minu tulevik on suuremate projektide päralt ei saa ma endale enam lubada selliselt toimetamist eriti kui seda ka piisavalt ei väärtustata. Pean olema teadlikum oma valikutega.

6. Minu arusaam kas ja kuidas ma saaksin veelgi kergemalt luua oma unistuste elu on mulle tulnud kätte läbi minu intuitsiooni ja juhenduste, mis on selle kursuse ajal kordi tõusnud ja mida nüüd ka rohkem kuulan.

7. Ma olen kaasa elanud üle juba pea 60 inimese uuele kasvule, edule ja saavutustele, mis teeb mind nii rõõmsaks. 

8. Olen kasvatanud uut baasi ka selleks, et tulevikuks oleks palju rohkem huvilisi ka minu Hawaii seikluskoolitusega liitumiseks.

9. Minu enda ellu hakkas küllust juurde voolama igal tasandil palju rohkem ja jätkusuutlikumalt kui kunagi varem. 

Oli väga tore märgata kui holistiline küllus on ja kuidas seda jätkuvalt liikumises hoida.

10. Selle kursuse esimese lennu ajal abiellusin ka oma uue partneri Michaeliga siin Hawaiil, keda tunnen juba 2,5 aastat. 

See on mulle endale ka suur verstapost ja edasiminek suhete vallas kus mu tavaline olukord oli kaks kuni kolm südame purunemist aastas. Ma otsisin oma uut partnerit tervest maailmast ja leidsin ta alles siis kui olin otsimise lõpetanud. Nüüd on meil ülesse ehitatud tugev ja teadlik suhe, mille sarnast mul pole kunagi varem olnud. Olen tõeliselt õnnelik, armastatud ja hoitud. Soovin sellist kogemust kõigile siinsel planeedil. Peale kõige muu teeme me ka koos tööd ja meie suve kogemused Eestis 2018 olid tõeliselt vägevad.

11. Kursuse lõpupoole kinkis Michael mulle ka täiesti tuttuue auto. Jällegi külluse avardumise näide kas ja mis võib juhtuda kui see täielikult ette võtta igal tasandil. Küllus ei ole ainult raha – see on suhe, see on armastus, see võib olla uus auto ja seiklused su unistuste maale.

12. Sain ka iseenda külluse ratta igal tasandil täie hooga uuesti käima.
Tänaseks (detsember 2018) saan kätt südamele pannes ütelda et olen aktiveerinud kõik oma külluse ratta sektorid maksimaalsel tasandil ka iseenda elus ning aru saanud ka kus on kinnijooksmised olnud. Suurim viimane saavutus oli tervisega kus ma tegin läbi 6 nädalase programmi, kaotasin pea 6 kg oma kehakaalust nii nagu ka 6,8 % oma keharasvast. Samuti õppisin teadlikumalt treenima ja ka toituma. Vajalikud oskused ka iseenda paremaks tulevikuks nii nagu ka oma klientide juhendamiseks. Minu suhe nii iseendaga kui ka teistega on palju teadlikum ja parem kui varem. Ma olen täielikus ühenduses oma seksuaalsusega, mul on teadlik ülevaade oma tervise seisundist ja samuti ka teen teadlikult erinevaid asju et seda joonel hoida. Aktiveerin veelgi rohkem ja teadlikumalt kas ja kuidas panna tööle oma eluülesande erinevad sektorid ning kas ja kuidas luua küllust ja ka seda paremini hallata.

Põhjuseid on muidugi veelgi rohkem, aga tõin välja peamised.

Imelise kohtumiseni ja külluse avardumist kõigile!

****

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKui sa võibolla küsid, et kes ma selline olen, et võin väita et mul on midagi antud teema kohta jagada?

Ma sündisin üsna tavalises keskklassi perekonnas Eestis. Meil oli kõik eluks vajalik olemas. Aga ma kasvasin ülesse üsnagi puuduse teadvuses. Selle teadlik teadvustamine jõudis mulle kohale aastal 2005 kui tegin iseendaga kokkuleppe, et ma nüüdsest teen vaid seda mis mulle meeldib.

Sündisin Eestis, kuid olen enamuse oma täiskasvanueast viibinud välismaal (alates Taanist kuni Hawaiini välja). Elanud mitmel kontinendil ja oman bakalaureuse ja magistrikaadi antropoloogias. Ma olen ka teinud kaks dokumentaalfilmi, nii nagu ka kirjutanud mitmeid e-raamatuid ja juhtinud oma online koolitus juba 5 aastat.

berenice wantra-001Tõin Eestisse mitmeid tervendustehnikaid aastast 2007 kuni tänase päevani ja juhtisin oma tervendus-stuudiot, kus alustasime ka avatud tantrakursustega aastal 2009. Olen bloginud aastast 2003, kuid praegune blogi on toimimas aastast 2013. Seal olen jaganud oma mõistklusi oma maailma seiklustelt.

Praeguseks olen välja töötanud oma veemooduli nimega Wantra, mida pakun St Regise ja Four Seasons hotellides Mehhikos, kus mul on nüüd ka ametlikult registreeritud minu firma tütarfirma. Järgmisena on sihikul antud teenuseid pakkuda ka USAs ja Hawaiil.
Minu oma firma Eestis on registreeritud aastal 2007 ja sellel on juba pikk eluiga. 2008. aastal oli mu firma käive 1 miljon krooni.

IMG_6682Nüüdseks elan seal kus mulle meeldib ja seal kellega mulle meeldib. Nüüdseks olen ka leidnud oma unistuste mehe Michaeli, kellega abiellusin siin Hawaiil ja kellega nüüd ka koos jätkame ka koostööd ja loomist igal tasandil. Minu elu on paigas ja harmoonias moel mida ma ei oleks osanud ettegi kujutada. See on olnud pikk tee, aga vägev. Iga hetk on seda väärt.

Selle koolituse jooksul jagan väga paljusid oma lugusid ja kilde oma seiklustelt maailmas. Arvan, et olen täiesti kompetentne jagama – kuidas elada külluslikult ja samal ajal elada oma unistust meie endi valitud tingimustel. Ja minu jaoks on see alles algus. Nüüd alles läheb huvitav seiklus lahti!

Südamlike külluslike kallidega –

Crystal Ra Laksmi-Ditton
Hawaiilt

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This