Select Page

Era või grupiseansid Vees

picasasailonthenoseCrystalil on olnud suurem kontakt veega tegelikult juba väiksest peale, kuna purjetas isaga igal suvel Pärnu lahel. Jõudes Hawaiile 2009 aasta kevadel, oli veel vaja seljatada iseenda sügavuse hirm. See muundus kiiresti koostöös metsikute delfiinidega.

2009 aasta kevadel sain teha läbi Hawaii minikoolituse watsust väljakujundatud veetehnikaga. Peale seda sain ühendust koheselt inimestega Eestis, kes olid valmis andma oma erabasseinid kasutusse seansside tegemiseks.

Huvitav oli kogeda, et inimesed, kes tegid läbi mitmeid seansse, said ka koheseid tulemustretchs3 of them out and call for actionsi. Ning lõpuks aastate jooksul töötasin samm sammult välja oma uue vee tervendustehnika, mis nüüd on vormumas oma stiiliks – süsteemituks süsteemiks. Alates Augustist 2013 alustasin grupiklasside tegemisega Mehhikos, ookeanis. Sellega seoses tuli ka väga palju head tagasisidet.

stretchdanceinvitationVeeseanss võib panustada sulle:

* Kui sul on veehirm (kardad vette minna, pead vette panna)

* Kardad sügavust

* Ei oska ujuda (olen välja töötanud tehnika kuidas see muuta)

* Soovid lõdvestust soojas vees

* Sul on ülimalt stressirohke elu

* Soovid käivitada oma vee elementi seestpoolt väljapoole (lood rohkem voolamist)

* Soovid puhastada ja lahustada oma emotsioone

* Soovid puhastada oma sisemist vee elementi

* Sulatada oma sisemist külmunud vett

* Soovid ennast rohkem iseenda kehateadvuse tasemele tuua

* Sinu isiklikud põhjused

MEX mermaid grouphugParim on seansse teha muidugi seal, kus ma füüsiliselt asun. Uuri mu viimastest uudistest, kus ma praegu parajasti asun ning võta kontakti.

Hiljuti just käis grupp imelisi eestlasi Mehhikos minu juures veeseansse tegemas nii individuaalseid kui ka grupiviisilisi seansse. Tagasisidemed olid väga head. Ookeaniseansid on eriti võimsad, kuna ookeanivesi oli 34 kraadi.

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This