Select Page

Programmid

RAHAMAGNET 1

on neile, kes soovivad luua uut platvormi iseendale ja oma finantsreaalsusele küllusega seoses ja just kõige sellega seoses mis puudutab raha. Me kõik tahame raha ja jookseme selle järgi, kuid kui palju oleme tegelikult ise valmis ära tegema ja panustama, et seda suhet muuta? Kui paljud meist seisatavad hetkeks, et küsida kas see toimib ja kui ei toimi, miks ei toimi?

Rahamagnet paneb su külluse jälle täiega voolama!

Märtsi keskel 2013 kui saabusin Mehhikosse, Cancuni, siis panin tähele, et enamus mu klientidest olid rahahädas. Siis mõtlesingi, et peaks ju olema võimalus teha mingi väike toode, mis võib juba suuri muudatusi luua. Mõtte toel sündis Rahamagnet 1. See oli uus ja põnev algus, mis alustas terve rea erinevaid sündmuseid ja lõi veelgi rohkem küllust, ning mitte ainult mulle, vaid ka kõigile, kes olid rahamagneti endale ostnud.

Loe sellest lähemalt siinsest postitusest Kuidas üks 5 eurone toode võib muuta maailma?

Senikaua kuni see leht saab ühendatud paypali ja pangalingiga, siis on sul võimalus lugeda juhendit kuidas rahamagnet soetada sellele kaardile klikates. Kui sa oled pangaülekande ära teinud, saad oma postkasti (soovitavalt suure mahutuvsega) lingid, kuidas tootele ligi saada.

rahamagnet1

See link on salastatud ja teistega, kes pole toodet soetanud mitte jagada. Jagada võite aga ostmise võimalust. Kui jagate selle lihtsalt tasuta edasi, ei too see toode teile küllust, vaid hakkab seda vähendama, sest käitute puuduse illusioonist lähtuvalt. See on lihtsalt universumi seadus. 

Toote ostjad saavad ka liituda Rahamagnetite Facebooki lehega. Imelist küllust kõigile! Crystal Ra Laksmi

RAHAMAGNET 2

See toode sündis mõned kuud peale Rahamagnet 1-te. Kuna inimesed hakkasid esimesest ära väsima (soovitus on seda kuulata vähemalt kaks korda päevas) siis hakati vaikselt küsima, kas ma saan midagi uut välja pakkuda. Nii sündiski Rahamagnet number 2, mis annab veelgi sügavamalt näpunäiteid mida teha ja kuidas oma igapäevas toimida, et rohkem küllust ligi tõmmata.

Seda toodet soovitan osta kuskil ca 1 kuu pärast peale esimest ostu, või siis kõik kolm korraga.

Juhised toote soetamiseks leiad lisatud kaardilt.

Loe ka kuidas üks 5 eurone toode võib muuta maailma?

rahamagnet2

RAHAMAGNET 3

sündis samal ajal kui töötlesime rahamagnet 2-te.  See sündis magnetitega mängust ja oli väga põnev, sest see oli niivõrd imelihtne. Kui see filmitud sai, hakkasin seda siin Mehhikos olles taas kord proovile panema. 1,5 kuud hiljem on minu tulemused järgnevad:

1. Sain siia tulekuks lisaraha piletitele, kuna müüsin eripakkumisena Rahamagnet 2 ja 3 ning sain lisaks ca 200 eurot reisiraha.

2. Seejärel sain väga hea soodsa pakkumisena elada kohas, kus üks öö maksis vaid 10 dollarit. Sedasi elasin pea 1,5 kuud.

3. Kuna minu tuppa interneti levi ei ulatunud, sain võimaluse minna omanike kontorisse ja seal piiramatult töötada (omanikud olid ise ära).

4. Sain mitmeid õhtusöögikutseid.

5. Leidsin 4-5 uut südamesõpra eluks.

6. Mind kutsuti kohalike kirjanike klubisse liikmeks.

7. Sain pakkumise valvata 3 maja  järgneva 3 kuu jooksul, ehk hoidsin kokku ca 1000 dollarit.

8. Sain mitmeid kliente kuna tegin ühele inimesele siin AuraTransformatsiooni. Tema soovitas mind paljudele oma kontaktidele.

9. Minu kunagine äripartner võib tulla uurima võimalust siia teha uus äriprojekt koostöös minuga.

10. Mind kutsuti laulma ja esinema.

11. Mangod sajavad lausa iga päev puu otsast alla mu toidulauale. Mahlased ja suured!

12. Saan iga päev käia ookeanis ja teha Organic Stretchingut.

13. Mulle tuli uus elumissiooni idee

14. Sain oma ideele koheselt kaks vabatahtlikku teksti redigeerijat

15. Sain tasuta purjetada

16. Sain näha delfiine ookeanis

17. Minu üks blogipostitus avaldati ühes Eesti online naisteajakirjas!

18. Sündis minu uus tervendusmooduli osa StretchDance in the Sea! (VenitusTants Meres)

19. Olen kaalus ca 10 kg alla võtnud, mu keha on trimmis, pruun ja sale

Tunnen, et olen täiesti iseenda maagia ja elutööga kontaktis ja kõik loob koostöös minuga! Olen ümbritsetud lahketest inimestest igal sammul.

Ja nii edasi ja nii edasi. Tekkis huvi? Vaata kaarti ja telli!

Rahamagnet 3 kaart

ETTEVÕTLUSJOOGA 6 KUU PAKETT

Veel müügis soodushinnaga 135 eurot kuni 31. augustini. Ettevõtlusjoogas saad nippe kuidas vähese kapitaliga alustada oma äri, olgu siis online või offline. On olemas nii praktilised kui ka sotsiaalmeedia ja interneti nipid kui ka vaimsed ja psühholoogilised nipid.

Kui soovid liituda, võta ühendust minuga isiklikult kontaktivormi kaudu või läbi Facebooki.

KIIRTEE ISEENDASSE SEIKLUS

6 kuuline online kursus

See on vaimseid ja terviklikke nippe täis online kursus 6 kuuks. Käime läbi peamised teemad nagu suhted, seksuaalsus, tervis, eluülesanne ja küllus. Peale seda kursust on sinu elukvaliteedi tõus garanteeritud, aga seda ainult juhul kui sa valid selle ja teed selle läbi.

Müügis alates 1. septembrist, maksab 599 eurot 6-ks kuuks. 

picasa gekko plainSEIKLUSKOOLITUS HAWAIILE

Novembris, Detsembris 2013 ja Jaanuaris 2014

10 päeva Big Islandil. Elu seiklus miljoni dollari kogemustega. Vihmametsad, laava jalutuskäik, metsikute delfiinidega ujumine, iseendasse sukeldumine, ookean, plumeriad, päike ja aloha. Su elu pole peale seda seiklust kunagi enam see mis enne! Crystal viib sind kohtadesse kuhu tavaturistina kunagi ei satu! Crystal viib sind ka väesamba kohtadesse ning vana Lemuuria pühapaikadesse. Võimalus vabaneda vee ja uppumis ning sügavushirmust igaveseks!

Müük on alanud – ühte gruppi maksimaalselt 10 inimest, paketi maksumus kõik hinnas ca 3800 eurot.  Viimane aeg esmaseks makseks (1000 eurot) on 1. september.

ONLINE KOOLITUS 

14. august skypis kell 21-22.30

Sõnumid Kristall ja Kuldenergiatelt Mehhikost

Maksumus 20 eurot, info on pealehel sündmuste all!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This