Select Page

Crystal Ra ja Michaeli poolt pakutavad eraseansid Eestis

Foto: Malle Zablan

Crystal Ra ja Michaeli privaatsete seansside pakkumised

Eesti tuuri ajaks, sisaldades sealhulgas ka

Eesti High on Life Tantrafestivali

sessioonide nimekirja

Meie seansid koos on saadaval suvel 2019

(täpsemat ajakava vaata siit)

Pakume Sulle eraseansse koos või eraldi, lähtuvalt sinu isiklikest soovidest ja vajadustest. Loe lisainfot ning vali endale just see seanss, mis sulle sobib.

Foto: C.R.Laksmi-Ditton

Crystal Ra eraseansid

Crystal Ra seansse saad ette tellida juba praegu. Esimesed seansid toimuvad juba maikuus 2019 Tallinnas.

Inglise-, eesti- ja norra keeles

Konsultatsioon

Lihtne energiate lugemise sessioon, kus sina viskad pikali ning Crystal Ra hoiab su jalgu ja hakkab lugema su energiaid ning sinu “võimaluste ruumi”. Sinu enda keha ja vaim annavad ülevaate sellest, mida võiksid muuta, et sul oleks lihtsam püsida oma ultimaatse eluülesande teel.

Crystal Ra vahendab sulle infot ning annab ka omalt poolt nõuandeid ja soovitusi. Sina vastutad aga ise oma valikute tegemise eest. Sageli võib juhtuda, et oleme oma teemadele ise liiga lähedal ja vajame kellegi teise kõrvalist pilku selleks, et aru saada, mis meie enda pildis tegelikult toimub.

Selle seansi ajal on võimalik piiluda peamistesse teemadesse, näiteks mees- ja naisenergiate tasakaal, neli elementi, suhted, tervis, karjäär, eluülesanne ja küllus ning raha või mõni muu sinu jaoks hetkel aktuaalne teema.

See seanss ei ole aga ainult energiate lugemise seanss, kuna sellel on ka potentsiaali alustada sinu tõelise eluväe aktiveerimisega. Seanss annab tõuke, et su vaim saaks tulla lähemale sinu kehale, kahjuks aga ei ole selle mõju püsiv.

Hind: 1 tund – 80 eurot kohapeal sularahas makstes ja tellides

Kui sa sooviksid ühe lisasammu teha ja kogeda oma vaimu püsivat kohalolu, siis soovitan sul valida Auratransformatsiooni seanss koos Crystal Raga. Loe sellest lähemalt Auratransformatsiooni seansi alt.

Foto: Anni ja Carsten Sennov

Auratransformatsioon(ametlikult litsenseeritud Auramediaator)

Auratransformatsioonmitte ainult ei muuda su elu, vaid hoiab sind sinu enda rajal kõigi järgnevate aastate jooksul juhtides sind õigel ajal õigesse kohta ning valides su eluväe avaldumiseks parimad võimalused. Seanss võib sind lükata pidevate muutuste voolu nii, et saad hakata elama oma unistuste elu sinu enda tingimustel.

Auratransformatsioon avardab sinu teadlikkust ning ühendab su keha ja vaimu uue ajastu energiatega nagu indigo-, kristall- või kuldenergiad (olenevalt, kus sina parajasti ise asud selle seansi alguses) nii, et su vaim hakkab juhtima sind sinu ultimaatse eesmärgi poole igal tasandil sinu elus. Seanss aktiveerib väga tugeva puhastusprotsessi ja kõik need mustrid, blokid, asjad, inimesed ning tingimused, mis või kes ei ole sinu tõeliste eluülesannetega ühenduses, puhastatakse su elust, kui selleks on õige aeg käes.

Selle seansi eeltingimuseks on, et sa loeksid läbi Anni Sennovi raamatu “Kristall-lapsed, indigolapsed ja uue aja täiskasvanud”. Eestis saadaval vaid raamatukogudes.

Seda seanssi ei saa tagasi keerata. Kui see on tehtud, siis on see tehtud ja tagasiteed ei ole.

Hind ja kestus: Seanss kestab kaks tundi.

Varajase registreeruja hind on 280 eurot, millest 140 eurot tuleb tasuda registreerimisel. Ülejäänu kuulub tasumisele seansi toimumise päeval sularahas. Varajase registreeruja hind kehtib kuni 15. aprillini 2019.

Kui teed broneeringu vahemikus 15.04. – 01.06.2019 on seansi hind 300 eurot, mis kuulub täielikult tasumisele seansile registreerimisel.

Viimase hetke Auratransformatsiooni tellimused on 320 eurot ning tuleb tasuda kohapeal sularahas. Seansi saadavus sõltub sellest, kas on veel vabu aegu pakkuda.

Aura tasakaalustus

Kui sa oled juba saanud Auratransformatsioonilitsentseeritud AuraMediaatorilt, siis saad tellida Aura tasakaalustuse seansi. See seanss aitab tasakaalustada sinu energiaid ja kogu olemust vastavalt sellele, kus sinu sees on hetkel selleks vajadust. Seansi ajal annab Crystal Ra energeetilise ülevaate, kas ja kus oled sa kinni jooksnud, kuidas on olukord su nelja elemendiga, millises dimensioonis sa parajasti oled oma üleüldise arenguga ning kuidas on olukord su mees- ja naisenergiatega. Vaimenergia annab ka täpsemaid juhiseid, kas ja kuidas sa saaksid ise seansi järgselt oma protsessi toetada. On väga oluline, et viiksid need muudatused ellu kohe peale seanssi.

Mida aeg edasi, seda vähem tasakaalustusi on vaja. Sinu aju kristalliseerumise käigus hakkad saama ise kõike seda infot, mida Crystal Ra sulle vahendab.

Crystal Ra vahendab ka vaimu sõnumeid, mida vaim on proovinud sulle aja jooksul vahendada, kuid mida sa pole kuulda võtnud. Crystal Ra on pikalt elanud ja aega veetnud Hawaiil, Big Islandil. See on võimaldanud tal rohkesti integreerida kristall- ja kuldenergiaid oma keha ja vaimuga. Seansi käigus on sul võimalik neist energiatest osa saada ja kanda neid oma süsteemi täpselt nii palju, kui sa oled sel hetkel valmis vastu võtma ja uusi protsesse oma elus aktiveerima.

Seansi kestus on üldjuhul 1.5 tundi, kuid võib võtta rohkem aega, olenevalt kus sa oma protsessis parasjagu oled.

Seanssi on võimalik teha ka online versioonina. Sel juhul saad sa meilitsi seansi kirjalikud märkmed ja videolindistuse, et saaksid pärast materjalidega edasi tegeleda ja veelgi rohkem näpunäiteid ning tööriistu töösse panna.

Hind: 1.5 tundi 120 eurot.

Antud hind kehtib kui sa paned oma aura tasakaalustuse kirja enne 1. juunit. Kui sa paned oma aura tasakaalustuse kirja hiljem, siis on selle hind 140 eurot. 50% summast peaks siis laekuma vähemalt 1 nädal enne seansi toimumist.

Kehasooja vee Wantra seanss (individuaalne või paaridele)

Wantra seanssi saab teha vaid siis, kui on olemas Wantra seansi jaoks sobilik bassein nii suuruselt kui ka vee temperatuuri poolest (võimalusel kehasoe ja soolane vesi mis loob rohkem mugavust ja lõõgastumist nii kliendile kui ka terapeudile).

Praeguste plaanide kohaselt, saab peamine veetöö toimuma Tallinnas alates 1.juunist. Sinna on väga suur tung, seega kui sul on selles suhtes huvi, registreeru varakult!

Wantra on Crystal Ra poolt loodud veeteraapia, mis on süntees maailma erinevatest tervendus-meetoditest.

Tantra kese ja essents on avardumine ja vabanemine ning see avaldub ka Wantras. Wantra vabastab ja avardab sind seestpoolt välja. Paljud kliendid kutsuvad seda seanssi “vedela taeva seansiks” kus sa saad täielikult lõdvestuda ning vastu võtta.

Individuaalseanssidel on valida kahe vormi vahel – aktiivne või passiivne seanss.

Aktiivse Wantra seansi jaoks on sul vaja oma snorklit ja maski ning vahest võib vaja minna ka lestasid. Need lisavahendid aitavad sul õppida liigutama oma keha teisel moel, avama liigeseid ja vähendama valu lihastes. Seanss õpetab sulle kuidas rohkem tasakaalustada oma keha, kuidas oma kehaga igal moel sõbraks saada ning kuidas hakata lahustama vigastustest tulenevad kehalisi piirangud.

Passiivse Wantra seansi ajal on sinu ülesanne lihtsalt lõdvestuda ja hingata Crystal Ra käte peal. Ta viib sind imelisele veeseiklusele vedelasse paradiisi, kus sa kohtud oma tõelise minaga. Seanss võib minna väga sügavale ning puudutada teemasid, mis on ühenduses sinu sügava naiselikkusega. See võib ka mõjutada sinu naisliini energiaid. Peale seanssi jätkub puhastusprotsess, mis aitab sul oma elust kõrvaldada kõike, mida sul enam vaja pole ning toob su ellu rohkem voolavust ja usaldust.

Wantra paaridele

Paarina tulles on teil võimalus valida individuaalne aktiivne või passiivne seanss mõlemale partnerile eraldi ning seejärel ühine seanss, kus Crystal Ra juhendab ühte partnerit teist liigutama ja temaga töötama.

Wantra sobib eriti neile paaridele, kel on omavahel turvalisuse või usalduse probleeme. See võib olla kõige võimsamaid tööriistu sinu jaoks, millega saad töötada ning millega saad oma suhet avardada tasanditele, mille olemasolust sul aimugi polnud.

Vee hirmust vabastamise seanss

Kuna väga paljudel on veel alles veehirmud, siis see seanss paneb fookuse selle teemaga tegelemiseks. Selleks, et sellest teemast täielikult läbi minna on vaja kindlasti teha rohkem kui üks seanss privaatselt ja mitu grupiseanssi.

Hind ja kestus: Veeseansid kestavad vähemalt 1 tund ja hinnad varieeruvad sõltuvalt basseini rendihinnast. Crystal Ra pakub seda seanssi Tallinnas ja tavaliselt tööpäevadel. Hinnad algavad üldjuhul 88 eurost, aga sõltuvad basseini rendihinna tingimustest ja võivad olla isegi kõrgemad. Küsi lisa!

Foto: Crystal Ra Laksmi-Ditton

Püha Puudutuse Seanss (riietega)

Väga pehme seanss neile naistele ja meestele, kellel on olnud negatiivseid emotsionaalseid, seksuaalseid või füüsilisi kogemusi ning kes sooviksid taastada usaldust paarisuhetes, et olla uuesti võimelised intiimsemalt avanema oma elus. Seanss aitab luua valmisoleku sinu sees uue partneri vastu võtmiseks ilma kaitsesüsteemide takistusmüürideta.

Seanss toimub pikali asendis, Crystal Ra puudutab su keha väga pehmelt, kuid samas maandavalt. Sinu kogu keha lõdvestub väga sügavalt ja sinu jaoks on turvaline rahuneda sind ümbritsevas armastusega täidetud ruumis. Seanss aktiveerib kõik selle, mis vajab aktiveerimist ning lahustab ja puhastab kõik selle, mis kehasse enam ei kuulu. Peale pehmet suunamist teab meie keha intelligentsus ise, mida täpselt edasi teha.

Teadusele põhinedes on puudutus nagu toit, mida me vajame. Väga paljud on tänapäeval üksikud ja vajavad puudutust kui teraapiat.

Hind: 1 tund 70 eurot

Foto: Pixabay

Pehme üldine tantramassaaž

Tantramassaaži seansi ajal on klient eelistatult ilma riieteta. Nii saad sa täielikult lõdvestuda ning tunda endal terve käe puudutust ja voolavate liigutuste mõju tervele su kehale. Selle seansi peamine fookus on usalduse ehitamisel ja üleüldisel energiatõusul ning tundlikkuse äratamisel. Sind puudutatakse teadlikult kuni rakkudeni välja.

Esmakordselt Crystal Ra´ga sellise seansi kogemisel keskendutakse keha, vaimu ja meele süsteemides usalduse aktiveerimisele ning seksuaalsetele organitele tähelepanu ei keskendata. On väga oluline, et sa tunneksid ennast turvaliselt koos Crystal Ra-ga. Kui me ei usalda, siis ei saa me ka täielikult vastu võtta.

Peale seanssi tunned sa ennast sügavalt lõdvestunult ja samas ka aktiveeritult ning õndsuse tunne võib sinuga jääda päevadeks. Seanss aitab sul väga sügaval tasandil iseendaga taasühenduda, saada ühendust oma sügavate intiimsete ihadega ja vaikselt õppida, kuidas hakata oma soove väljendama ka teistele inimestele.

Hind: 1 tund 100 eurot.

Hirmudest vabastamise seanss

Kui sul on teatud tüüpi hirme, siis pakub Crystal Ra sulle erinevaid tööriistu, mille abil saad oma hirmudega teadlikult tegeleda, et neid oma keha ja raku teadvusest lahustada. Seansiga saad kaasa ka kodused tööd, et lahustumisprotsessi täielikult kinnistada ja integreerida.

Hind: 1 tund 70 eurot

Avardav hingamine

Crystal Ra on läbi teinud ametliku Leonard Orri vabastava hingamise kursuse. Oma rännakutel on ta aga saanud palju uusi nippe ja teadmisi hingamisest kui sellisest. Kõige efektiivsemaid tehnikaid, mida Crystal Ra ise kasutab on just pärit vabasukeldumise praktikatest ja nüüd hiljuti ka havai hulatantsu tundidest. Need on praktikad, mida saad Crystal Raga õppida selle seansi ajal ja seejärel iseseisvalt oma igapäevas edasi praktiseerida. Need hingamistehnikad toovad su kehasse rohkem hapnikku ja seejärel muutub su keha aluselisemaks, mis lahustab stressi ja pinget. Samuti aitab see tõsta su immuunsust ja ka teadlikkust kuna õhk ja hingamine on seotud teadvusega. See ühendab sind ka rohkem sinu tõelise intuitsiooniga.

Hind: 1 tund 60 eurot

Sinu enda kokkupandud seanss vastavalt sinu vajadustele

Kui sa vaatad et väga mitmed teemad siin pakuvad huvi, siis võid ise kokku panna sulle sobiva paketi. Hind sõltub siis seansside või paketi pikkusest ja suurusest.

Crystal Ra võib ka kokku panna eripaketi vastavalt sinu vajadustele. Ettemaksud tee Oü New Flow arvele EE442200221062707625 koos oma nime ja seansi nimega. Maksekoopia saada crystalralaksmi at gmail.com

<3<3

Foto: Crystal Ra Laksmi-Ditton

Michaeli seansid

Michaeli seansid on inglise keeles. Kui sa soovid, siis on võimalik tellida tõlk lisatasu eest.

Michaeli esmaseks eesmärgiks on kõik oma kliendid panna ennast hästi tundma ja teda usaldama.

Konsultatsioon

Kui sa vajad uut vaadet oma elule või sa oled oma elus ristteel ning sa vajaksid selgemat lähenemist või oma teemade kaardistamist, siis see seanss võib olla sulle just sobiv.

Michael jagab sinuga oma nõuandeid ja tööriistu, s.h kuidas seada eesmärke ning elada oma unistuste elu sinu tingimustel. Seansi ajal saate vaadata erinevaid teemasid, näiteks suhted, äri, karjäär, raha ja unistused. Michael annab sulle käegakatsutavaid praktilisi juhiseid ja kui sa paned tema soovitused seansi järgselt töösse, siis on sul võimalik saavutada käegakatsutavaid pikaajalisi tulemusi.

Hind: 1 tund – 60 eurot

Foto: Pixabay

Püha Puudutuse Seanss (riietega)

Väga pehme seanss neile naistele ja meestele, kellel on olnud negatiivseid emotsionaalseid, seksuaalseid või füüsilisi kogemusi ning kes sooviksid taastada usaldust paarisuhetes, et olla uuesti võimelised intiimsemalt avanema oma elus. Seanss aitab luua valmisoleku sinu sees uue partnerivastu võtmiseks ilma kaitsesüsteemide takistusmüürideta.

Seanss toimub pikali asendis, Michael puudutab su keha väga pehmelt, kuid samas maandavalt. Sinu kogu keha lõdvestub väga sügavalt ja sinu jaoks on turvaline rahuneda sind ümbritsevas armastusega täidetud ruumis. Seanss aktiveerib kõik selle, mis vajab aktiveerimist ning lahustab ja puhastab kõik selle, mis kehasse enam ei kuulu. Peale pehmet suunamist teab meie keha intelligentsus ise, mida täpselt edasi teha.

Teadusele põhinedes on puudutus nagu toit, mida me vajame. Väga paljud on tänapäeval üksikud ja vajavad puudutust kui teraapiat.

Hind: 1 tund 70 eurot

Foto: Pixabay

Pehme üldine tantramassaaž

Tantramassaaži seansi ajal on klient eelistatult ilma riieteta. Nii saad sa täielikult lõdvestuda ning tunda endal terve käe puudutust ja voolavate liigutuste mõju tervele su kehale. Selle seansi peamine fookus on usalduse ehitamisel ja üleüldisel energiatõusul ning tundlikkuse äratamisel. Sind puudutatakse teadlikult kuni rakkudeni välja.

Esmakordselt Michaeliga sellise seansi kogemisel keskendutakse keha, vaimu ja meele süsteemides usalduse aktiveerimisele ning seksuaalsetele organitele tähelepanu ei keskendata. On väga oluline, et sa tunneksid ennast turvaliselt koos Michaeliga. Kui me ei usalda, siis ei saa me ka täielikult vastu võtta.

Peale seanssi tunned sa ennast sügavalt lõdvestunult ja samas ka aktiveeritult ning õndsuse tunne võib sinuga jääda päevadeks. Seanss aitab sul taasühenduda iseendaga väga sügaval tasandil, saada ühendust oma sügavate intiimsete ihadega ja vaikselt õppida, kuidas hakata oma soove väljendama ka teistele inimestele.

Hind: 1 tund 80 eurot.

Yoni massaaž

Yoni on sanskritikeelne sõna vagiinale, mis tõlkes tähendab ka “Püha Kohta” või “Püha Templit”. Yoni massaaz loob naise jaoks ruumi, kus ta saab vastu võtta keskendunud tähelepanu ning jõuda pikkade ja sügavate lõdvestumisstaadiumiteni. Sansi käigus võib saavutada ka kõrge tasandi erutuvuse samal ajal, kui nii välimine kui ka sisemine yoni saavad massaaži pehmete ja teadlike liigutustega. See lubab naisel tutvuda iseenda tõelise olemusega läbi selle naudingu, mis tuleb tema yonist. Selle seansi ajal on naine täiesti kohal ja saab koondada oma tähelepanu vastuvõtuenergiatele.

Hind: 1 tund 80 eurot.

Foto: Pixabay

Ekstaatiline Meditatsioon naistele

Soovitame “Püha Puudutuse” seanssi sissejuhatusena Ekstaatilise Meditatsiooni seansile, et sa tunneks end turvaliselt ja oleksid valmis sügavamaks sukeldumiseks iseendasse.

Ekstaatilise meditatsiooni tehnika on loodud Crystal Ra ja Michaeli poolt ning selle eesmärgiks on aktiveerida Yoni vägi igal tasandil alustades sinu “Püha Templi” kahe erineva tasandi aktiveerimisega.

Seanss keskendub sinu “Püha Templi” välimisele kihile ja väravate piirkonnale. Sõltuvalt sinu avatusest võib käivituda ka sügavama sisemise templi aktiveerimise protsess.

Paljud naised on lukustanud oma võime võtta vastu naudinguid, kuna nad tunnevad häbi või neil on olnud negatiivseid intiimseid kogemusi. Seansi käigus kooritakse ükshaaval lahti hirme ja blokke, mis on seotud intiimsete kogemustega ning mis hoiavad naist tagasi. Kui naine hoiab oma sügavat naiselikkust tagasi, siis hoiab ta tegelikult tagasi kogu oma elu mahlasid, samuti ka väekat voolamist oma elus.

Kui naine laseb ennast selle seansi ajal vabaks, siis naise naudingute kese ja vägi aktiveeritakse ja naine kogeb väga mõõtmatut imelist õndsust ning naudingut, mis aktiveerib kogu tema keha, vaimu ja meeled igal tasandil. Seanss tasakaalustab hormonaalset talitust, rahustab naist ja toob tema olemusse sügava rahu.

Lisaks sellele, et naine tunneb end peale seanssi eriliselt hästi, tasakaalustab, tervendab, värskendab ning noorendab seanss ka naise keha. See vaimse essentsiga keha-, meele- ja vaimu meditatsioon loob suuremat teadlikkust, ühendust ja tundlikkust ning toob rohkem energiat sinu ellu. Enamus naisi muutuvad peale seda seanssi palju rahulikumaks ja kohalolevamaks ning nad on ka oma elu suhtes palju rohkem põnevil. Kui sul on selle seansi kohta rohkem küsimusi, anna meile teada.

Arvesta seansiks aega vähemalt 30 minutit, lisaks mõned minutid, et sellest kogemusest välja tulla.

Hind: 30 minutit 50 eurot.

***

Foto: Malle Zablan

Crystal Ra ja Michaeli seansid

Kasuta erilist võimalust kogeda midagi põnevat koos Crystal Ra ja Michaeliga sellel suvel Eestis. Crystal Ra ja Michael on hästi integreerunud uue ajastu energiatega ja mõlemad on läbi teinud Auratransformatsiooni™.

Nad on teadlik paar, kes praktiseerivad püha ja harmoonilise suhte kokkuleppeid. Oma eludega soovivad nad inspireerida harmooniat, teadlikkust, ärkamist, avardumist ja armastust igal tasandil. Nende eesmärgiks pole aga mitte ainult inspireerida, vaid ka motiveerida paare koos eksisteerimise asemel tõeliselt koos arenema, kasvama ning looma. See on uue ajastu valem uue jätkusuutliku tuleviku loomiseks.

Allpool on valik seansse ja sündmuseid, mida me koos pakume. Soovitame tellida seansse meie mõlemaga koos, eriti kui su mees- ja naisenergiad on paigast ära ja sooviksid aru saada, kuidas neid tasakaalustada ning kuidas muuta oma elu vastavalt sellele.

Hinnad on antud ühe seansi kohta, mitte ühe inimese kohta. Kui sa vajad seansiks tõlget inglise keelest eesti keelde, siis lisandub täiendav tasu tõlkimise eest.

***

Püha Puudutuse Seanss nelja käega (riietega)

Väga pehme seanss, kus klient lamab riietatult. Nelja käe versioon lisab seansile rohkem väge. Me puudutame su keha pehmelt, aga maandavalt, kumbki meist ühel pool keha, mis automaatselt hakkab tasakaalustama mõlemat kehapoolt läbi mees- ja naisenergiate. Seanss töötab ka teiste piirkondadega, mis tähelepanu vajavad. Sinu keha on tark süsteem, mis võtab vastu meie poolt juhitud energiad ja juhib need sinna kuhu neid on vaja. Kogu su keha lõdvestub väga sügaval tasandil ja sa võid end täiesti vabaks lasta selles turvalises ja armastust täis ruumis. Seanss on eriti sobiv naistele ja meestele, kellel on minevikus olnud sügavaid emotsionaalseid ja füüsilisi traumasid või muid negatiivseid kogemusi. Seanss aitab sul tervendada ka usalduse teemat.

Hind : 1 tund 140 eurot.

Paaride Julgustuse ja Toetuse seanss

Kui sa oled hetkel suhtes, kuid oled kinni jooksnud ega leia teed välja, siis võib selles seansis olla sinu jaoks võti.

Igal paaril on oma suhtest kaks lugu ja seepärast on väga soovitav, et mõlemad on selle seansi ajal kohal. Me mõlemad jagame oma kingitusi, tööriistu ja tehnikaid, et juhtida sind sinu parima tulemuseni. Me küll juhendame sind tulemusteni, kuid sina ise oled see, kellel on vastutus valida, mis sinu jaoks toimib ning see ellu rakendada.

Me õpetame sulle kuidas oma partneri jaoks olla täiesti kohal, kuidas aktiivselt kuulata ja kuidas kokku panna omaenda suhete vajaduste anum.

Crystal Ra saab vaadata paari üleüldist energiavälja ja vahendada, mida võimaluste väli talle räägib. Mõnikord me oleme kellegagi koos selleks, et õppida õppetund ja edasi liikuda; mõnikord on need ettevalmistused hilisemateks uuteks suheteks, kus peame õppima kuidas seada piire ja lasta vanadel mustritel minna. Crystal Ra ühendub inimese kõrgema minaga, kus avaldub väga selgelt inimese ultimaatne unistuste suhte informatsioon. Seal on ka info selle kohta, mis on parim võimalus mõlema partneri jaoks antud ajahetkel. Väga paljud paarid on koos mugavusest või finantsilisest sõltuvusest. Uues energias ei ole see aga jätkusuutlik.

Michael annab rohkem käegakatsutavat infot, kuidas läheneda inimpsüühika ja praktilisuse vaatepunktist lähtuvalt ning kuidas efektiivsemalt suhelda.

Räägime ka viiest armastuse keelest, kuidas hoolitseda nii iseenda kui ka partneri vajaduste eest ja kui olulised need igas suhtes on.

Me jagame oma kogemusi, tööriistu ja tehnikaid, mida meie kasutame regulaarselt selleks, et hoida suhet toimimas väga harmoonilisel moel ning luua koos jätkusuutlikku tulevikku.

Võid meiega jagada ka oma mitmiksuhete juhtumeid (polü suhteid). Meil on mõningaid kogemusi selles vallas. Selleks, et olla mitmes suhtes korraga, peab olema väga küps ja julge.

Uues energias soovime me ühenduda erinevalt ja me saame teid suunata kuidas teha seda sellisel moel, et iga osapool oleks õnnelik ja rahulolev ning iseendaga ühenduses.

Hind: 1 tund 100 eurot.

Foto: Pixabay

Kolme Südame Ühendamise Seanss – kõrghetke seanss!

Seda seanssi on võimalik tellida vaid Crystal Ra ja Michaeliga koos.

Igal naisel on kolm südant. Esimene on Yoni, tema “Püha Tempel” ja vagiina. Teine on tema füüsiline süda. Kolmas on naise emotsionaalne süda. Me usume, et enamikel naistel on väga sügavad haavad sellest või mõnest teisest elust. Need haavad peaksid saama tervendatud enne, kui nad saavad edasi liikuda oma teadlikuma suhestumiseni nii iseenda kui ka teistega.

Crystal Ra lõi selle seansi tuginedes iseenda kogemustele ja haavadele. Sel ajal, kui ta töötas paljude naistega, pani ta tähele sarnaseid mustreid ja teemasid, mis ikka ja jälle kordusid.

Seansi ajal on füüsiliselt kohal nii mehelik kui ka naiselik energia Michaeli ja Crystal Ra näol ning energeetilised pühad Shiva ja Shakti printsiibid. Energiad, puudutused ja liigutused, mis on kokku pandud teatud struktuuriga ning voolavad kehas nagu aktivaatorid, hakkavad avama haavu ja tooma pinnale teemasid teadlikkuse kohalolu läbi. See kõik käivitab protsessi, mis hakkab ebavajalikku lahustama.

Võib juhtuda, et samasugust seanssi võib vaja minna rohkem kui ühel korral. Protsessi käigus hakkab igal tasandil kooruma ebavajalikke kaitsekihte ja haavu ning võib tekkida vajadus teha rohkem pidevat ja teadlikku tööd iseendaga.

Selles väga turvalises ruumis on sul võimalus avada ennast ja vastu võtta kõike seda, mida su enda vaim ja energiad on valmis sulle kinkima.

Püha ruum on ruum sinu enda sees, kuhu enamus inimesi kogu oma eluea jooksul mitte kunagi ei lähe. Kui sa avad selle ruumi endas, siis avad täiesti uue tasandi oma elus ja see muudab kogu su elu ning arusaamist sellest.

Arvesta seansi jaoks vähemalt 1,5 tundi. Soovitav on mitte plaanida midagi väga pingutamist nõudvat peale seda seanssi. Võid vajada aega, et lasta sellel kõigel settida enne, kui jätkad oma igapäevaseid tegevusi.

Hind: 1,5 hind – 140 eurot.

Foto: T. Liimandi

Turvalisuse Aktiveerimise- ja Hirmude Vabastamise Seanss

Crystal Ra ja Michael loovad sulle turvalise ruumi, et sa saaksid avaneda ja rääkida oma kogemusest. Sa võid jätta selle seansi ka avatuks nii, et meie saame läbi keha ja energiatöö juhatuse võtta vastu otsest juhatust sinu vaimult. Soovitame sul töötada meie mõlemaga koos, sest hirmude vabastamisel ja turvalisuse tunde suurendamiseks on sul vaja nii mees- kui ka naisaspekti tähelepanu sinu sisemuses.

Kui sa soovid oma elus luua külluslikku tulevikku, pead väga sügavalt tegelema meesenergiate tervendamisega, kuna raha on otseselt seotud meestega. Ilma selleta on väga raske muuta oma kogemusi ja mustreid alatiseks ning luua tervislik emotsionaalne tulevik ja jätkusuutlikke õnnelikke suhteid, mida sa südamest ihaldad ja väärt oled.

Seansi jaoks arvesta palun 1-2 tundi. Soovitame mitut seanssi järjest, et kogeda neid tulemusi, mida sa ihaldad.

Hind: 1 tund 80 eurot.

Sisemise Mehe ja Naise tervendamise ja aktiveerimise seanss

Meis kõigis on sisemine naine ja mees. Kahjuks ei oska meist paljud nendega suhelda. Seda seanssi valides toimub see mitme osana. Esimene osa on lühike konsultatsioon ca 1 tund kus me kaardistame sinu sisemise mehe ja naise olukorra. Kui sa tuled paarina saame seda teha mõlemal partneril. Teine seanss on seanss kus me loome reaalses elus kogemusliku seikluse, kus sa saad kogeda oma sisemise mehe ja naise kohalolu läbi meie suunamise. See on üks kõige võimsamaid protsesse, mida on üldse võimalik kogeda. See protsess algatab sageli oma magnetismi energia väestamist ning kui sul veel pole partnerit, siis aitab see seanss teda su ellu kiiremini tõmmata. See seanss aktiveerib ka su küllust igal tasandil.

Hind: Esimene kaardistamise konsultatsioon 1 tund – 70 eurot

Kogemuslik seiklus – hind kokkuleppel kuna sõltub sinu sisemise mehe ja naise vajadustest.

Foto: Pixabay

Pehme üldine tantramassaaž nelja käega

Seansi ajal on klient võimalusel ilma riieteta. Ilma riieteta olek aitab kaasa kehaga parema kontakti saavutamisele ning voolavate liigutuste tunnetamisele kehal. Kui sul on ikkagi hirm olla alasti, siis telli eelnevalt “Püha Puudutuse Seanss”, “Kolme Südame Tervendamise Seanss” või “Turvalisuse Aktiveerimise ja Hirmude Vabastamise Seanss meie mõlemaga.

Nelja käe tantra üldmassaaž pakub kvaliteetset lõdvestumist kogu su kehale, meelele ja vaimule. Sinu keha puudutavad nii Michael kui ka Crystal Ra üheaegselt. Mõlemad töötavad mõlema kehapoolega, et aktiveerida sinu keha võimet tunnetada ja vastu võtta teadlikku puudutust. Seanss algatab protsessi, mille käigus ujub pinnale kõik ebavajalik kas mälestusena, tundena või muul moel. Kui see juhtub seansi ajal, saame sind juhtida sellega teadlikult tegelema.

Seanss keskendub usalduse loomisele ning tõstab sinu üleüldist energiat ja tundlikkust. Kui sa teed seda seanssi meiega esmakordselt, siis keskendume eelkõige üleüldisele energiale ja kehale, et sa saaksid iseendaga ühendust.

Peale seda seanssi oled sa sügavalt lõdvestunud ja aktiveeritud ning see tunne võib jätkuda veel mitmeid päevi. See aitab sul taasühenduda iseendaga väga sügaval tasandil ja saada ühendust oma tõeliste intiimsete ihadega.

Hind: 1 tund 140 eurot.

Foto: Crystal Ra Laksmi-Ditton

Mineviku Mustrite Puhastuse Seanss

Paljudel meil on olnud suhteid, mis on olnud mürgised ning emotsionaalselt või füüsiliselt katsumusterohked. Me saame sulle pakkuda tööriistu, rituaale ja tehnikaid, mis aitavad sul vabaneda halbadest mälestustest, mustritest ja harjumustest, et ebameeldivast minevikust täielikult ja teadlikult eemalduda.

Pakume seda seanssi vaid koos, kuna on oluline, et füüsiliselt oleks esindatud nii mees- kui naisenergia. Nais- ja meesenergiate tasandil põhinevad kõik inimsuhted – isegi suhe iseendaga. Kui sa soovid luua ja ehitada uusi, jätkusuutlikke suhteid ning uut ja paremat tulevikku, pead sügavatel tasanditel puhastama oma eelmiste suhete jäägid.

Seansi käigus kasutame erinevaid tööriistu, tehnikaid ja juhatust, mis on kohandatud vastavalt sinu isiklikele vajadustele. Alustuseks kaardistame kui sügavale on mineviku mustrid sinus läinud, mida on sul vaja selleks, et neid vabastada ning seejärel käivitame üleminekutsooni. Sul võib vaja minna rohkem kui ühte seanssi, et teha uusi valikuid ja luua uut tulevikku. Seansse võib jätkata ka interneti teel, kuigi me soovitaksime füüsilise kohaloluga seansse, sest siis on info omandamine ja ülekandumine kordi võimsam.

Seanss on väga soovitatav eriti siis, kui sul on plaanis lähiajal abielluda ning sa sooviksid lahustada ja minna lasta vanadel mustritel, et kindlustada oma suhte õnnelik ja jätkusuutlik tulevik.

Me ei saa lubada, et lahustame ja puhastame kõik segavad mustrid vaid ühe seansi jooksul, kuid saame anda sulle head juhised, kuidas pärast seanssi edasi töötada. Kui sa vajad rohkem suunamist, siis saad tellida lisaseansse ka hiljem või jätkata meiega koostööd läbi online seansside.

Hind: 1 tund- 100 eurot.

<3<3

Foto: Crystal Ra Laksmi-Ditton

Oleme valmis sinuga kohtuma ja sind inspireerima ning motiveerima, et

muuta sinu muinasjutud reaalsuseks.

Kas sina oled valmis?

<3<3

Rohkem infot on saadaval:

‘Infinite Activation’ FB leht: httpss://www.facebook.com/infiniteactivation/

Seansside tellimine: infiniteactivation@gmail.com

Ühine koduleht: httpss://www.infiniteactivation.com

Michaeli eesmärkide leht: https://www.goalsettingbasics.com/

Michaeli FB lehekülg: httpss://www.facebook.com/michael.ditton.1

Crystal Ra isiklik leht: www.crystalralaksmi.com

Crystal Ra FB leht: httpss://www.facebook.com/crystalralaksmiditton

Loobumisklausel: Osaledes meie seanssidel, konsultatsioonidel või holistiliste teenuste vastuvõtmisel läbi teenuste/kodulehe/blogide/ või emaili seeriate, kinnitad sa, et oled aru saanud, et me ei ole litsenseeritud psühholoogid või tervisespetsialistid ning meie teenused ei asenda professionaalsete psühholoogide või tervisespetsialistide tööd. Me panustame oma parimate professionaalsete oskuste ja teadmistega, kuid me ei saa garanteerida kindlaid tulemusi. Meie kommentaarid võimalikest tulemustest on ainult meie arvamuse väljendus. Me ei saa anda garantiisid, kuid saame kinnitada, et pakume oma teenuseid nii nagu neid on kirjeldatud.

*** Kogu see info on Crystal Ra ja Michaeli privaatne intellektuaalne omand ja sul ei ole luba seda materjali ilma kirjaliku nõusolekuta kasutada iseenda kaubanduslikel eesmärkidel.

Foto: Pixabay

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This