Select Page

Mis on Uue Aja Tantrakool?

Aloha Havailt!


Loe lähemalt mida kujutab endast Uue Aja Tantra ja kes on selle taga? 

Crystal Ra Laksmi-Ditton alustas oma tõelist Tantrateed juba aastal 1995, aga intensiivsemalt alles 2008. aastal peale külaskäiku Zeggi ökokülasse Saksamaal, kus ta kohtus tantrameister Lokianoga.
Aastatel 2009 – 2011 tõi Crystal Ra Eestisse mitmeid rahvusvahelisi tantraõpetajaid. Olles nii sündmuste organisaator, assistent kui ka kooslooja, sai ta sealt väga palju kogemusi kas ja kuidas traditsiooniline idamaade tantra töötab ja kuidas lääne maailm sellele läheneb.
Kuna aastatel 2008 – 2010 oli Crystal Ra ka osaline Aurainstruktorite koolitusel, andis see veelgi parema ülevaate kas ja kuidas inimesi kõrgemal tasandil juhtida uue aja energiate kohaselt.
Juba mitmeid aastaid on Crystal Ra korraldanud Uue Aja Tantra miniretriite ja need on olnud väga populaarsed ja sageli ka välja müüdud.
Üks oluline osa sellel on alati Crystal Ra arendatud Wantra veeteraapial – kus on kokku sulanud nii tantra kui ka sooja vee töö. Nüüd on aeg see viia uuele tasandile seda enam et kohal on ka Kaksikvaim Michael, kes saab kogu protsessi toetada ja ka aidata koosluua.
Mis on Uue Aja Tantra?
Uue Aja Tantra on neile kes on kas juba sündinud Uue Aja Energiates (alates 1995.aastast) või siis on läbi teinud Aura justeerimise või Auratransformatsiooni™ juhul kui nad on sündinud enne 1987.aastat. Kui liigutakse Uue Aja Energiatesse siis mis juhtub on see et meie vaim ja keha hakkavad kokku sulanduma, meie eluülesanne aktiveerub, meie intuitsioon võimendub ja väga palju meie elus muutub. Kõik protsessid on ühenduses meie kõrgema Vaimu protsessidega ja on ajastatud just nii nagu see antud inimesele parim on.
Uue Aja Tantra toetab Uue Aja inimese protsesse väga sügavalt kuna peamine fookus on kuidas avardada ja vabastada keha, meelt ja vaimu läbi erinevate tehnikate, protsesside ja süsteemide.
Kuna Uues Ajas ei ole enam lõpuks seitset chakrat, siis ei saa ka enam teha tantrat läbi seitsme energiakeskuse. Väga paljud teemad muutuvad Uue Aja energiatega seotult ja sel suvel on väga paljudel võimalusi kõiki neid detaile õppida ja ka kogeda läbi meie erinevate koolituste.
Kui sa oled tundnud et tantrakoolitused kus sa oled käinud on ka liiga guru kesksed, siis siin võib olla midagi sulle, kuna Uues Ajas kaob guru mentaliteet vanal kujul. Uues Ajas saame kõik otseühenduse oma Kõrgema Vaimuga, oma sisemise intuitsiooniga nii et me hakkame looma ja elama rohkem oma sisemise ühendusega kontaktis nii et see loob ka rohkem harmooniat.
Kuna Crystal Ra on tegelenud haavatud eesti naistega pea 20 aastat, siis üks eesmärk ka luua oma suund on just see – pakkuda võimalusi naistele terveneda ja avarduda läbi Uue Aja Tantratehnikate.
Kogu minikursuste pakett ka lindistatakse, nii et neid minikursuseid on ka võimalik osta edaspidi, kuid kindlasti on parim tulla ja kogeda neid koolitusi iseenda personaalse kohaloluga.
Kogu suve koolitusprogrammi ülevaade asub siin: 
Kui sa pole FB liige, anna meile teada, kuna praegu on kõik sündmused ja nende registreerimine toimimas läbi FB lehe siin: 
Kui sa soovid teada täpsemalt mida arutame koolitustel
a) Mis on Uue Aja Tantra – vajuta siia:

b) Uue Aja Tantrakeha äratamine – vaata lisa siit: 
Vaata videot Wantra veeteraapia kutsega siit: 

 
Uue Aja Tantral on väga holistiline lähenemine ja sel suvel on peamine fookus meele ja vaimu tehnikatel ning alles seejärel kehalistele tehnikatel. Kui me tegeleme kõigepealt meele ja vaimuga, saame ehitada väga tugeva vundamendi, nii et see aitab kehal vastu võtta ja integreerida kogu ülejäänud protsesse.
Uue Aja Energiad toimivad läbi indigo-, kristall- ja kuldenergiate ning tulevikus lisanduvad ka teemantenergiad. Kuna Crystal Ra on olnud transformeeritud juba 12 aastat ja sealhulgas ka Aura Mediaator kõik need aastad ja seda ka rahvusvaheliselt on tal väga hea oskus lugeda nii inimesi kui ka energiaid ning sellega seoses nende teemadega inimesi suunata ja juhtida. Michael on transformeeritud aastast 2015 ja on väga tugeva intuitsiooni ja väga heade inimeste lugemisoskustega mees.
Uue Aja Tantra on kasvamas ja avardumas ning meie selle suve Uue Aja Tantrakooli Suveprogrammi eesmärgiks on ka hakata looma uut Uue Aja Tantra Ohanat (‘perekonda’ või tiimi kes sellega tegeleb) kus koolitame ka tulevikus välja oma Uue Aja Tantra Praktikud. Selle üks eraldi lisa osa on Wantra Veejuhtide Koolitus.
Kõikide koolituse algne tase algab Külluse Magnetite ja rahamagnetitega ning seejärel nelja sisemise pere kas minikoolituste seanssidega või coachinguga ja seejärel individuaalse 8kuise Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu läbimisega, millele tuleb lisada ka eraldi coachingu seanss iga kuu kohta. Lisandub veel mitmeid tasandeid, mille kogu täpsem info on ülesse tulemal lähiajal.
Uue Aja Naise aktiveerimine: 

KÜSIMUS HUVILISELT
Kui osaleja ei ole veel Uues Ajas, siis kas ja kuidas saab ta seda koolitust kaasa teha?
Uue Aja Tantra sobib eriti uue aja noortele ja täiskasvanutele. Neile, kes veel pole Uues Ajas on samuti antud tehnikate tundmaõppimine teretulnud, kuid kuna ei olda antud energiasüsteemis, siis võib kogu info ja ka energiate vastuvõtmine olla raskendatud.
Koolitust saab ikkagi kaasa teha, et tunnetada ja kogeda antud teemat, kuid kindlasti kehaline kogemus on kordi erinevam kui neil kes juba on Uue Aja Kehas.
Uue Aja Kehas olevad inimesed (olenevalt kus nad oma arengufaasides on) võib see osutuda väga aktiveerivaks ja võimsaks ning väestavaks kogemuseks kuna nende vastuvõtuvalmidus ja avatus on kordi suurem.
Uue Aja Kehas on need kes on sündinud kas 1995.aastal või hiljem või siis teinud läbi Aura Justeerimise™ või Auratransformatsiooni™ kui on sündinud enne 1995ndat aastat.
LISA TAUSTAINFO
Crystal Ra tõi Eestisse mitmeid tantraõpetajaid aastatel 2009 – 2011 ja selle aja jooksul töötas ka nende õpetajate assistendina. See tekitas väga kõrge kvaliteedi kõikidele tantrakoolitustele mida loodi. Suurim kingitus mis ta sellest erilisest tantrakooli kogemusest sai oli just see kuidas tekitada turvaline ruum ja ka seda hoida terve koolituse ajal.
Viimastel aastatel on Crystal Ra osalenud paljude Eestis toimetavate tantraõpetajate koolitustel ja väga sageli on kahjuks jäänud väga suurelt soovida turvaruumi loomine ja hoidmine nii nagu ka tantraõpetajate küpsus. Crystal Ra lähenemine on et Tantraõetajaks ei saa vaid paarinädalase kursuse läbimisega. Tantra on elustiil ja maailmavaade, mida on vaja kogeda ja praktiseerida aastaid enne kui seda teistele edasi jagada kui õpetaja.
Sage oli ka Crystal Ra jaoks see kogemus, et nende Eesti õpetajate tantrakursustel nende osalejad lahkusid koolitustelt mingi protsessi sees olles ja Crystal Ra pakkus neile alati ekstra tuge kui see koolitaja poolt ära lükati.
See on samuti Uue Aja Tantra erinevus – kuna kui me ei tunne ennast turvaliselt ja me pole tervendanud vajalikke haavu – ei saa me avaneda ja vastu võtta uut infot.
Seepärast ongi Uue Aja Tantrakool nii põhjalik ja sellel suvel on 80 – 90% fookusest nende 2,5 kuu jooksul kui minikoolitusi pakume – kõikidel teistel tasanditel – nagu meel ja vaim ning vaid 10 – 20% kehal, kuna vaim ja meel peavad ennast piisavalt ette valmistama selleks et keha saaks täielikult toimetama hakata ja aktiveeruda.
Meie soovituseks on kohe mai lõpus või juuni alguses läbi teha Aura Justeerimine™ või Auratransformatsioon™ kui seda pole veel tehtud (kui see ette tellida emailiga Crystalilt crystalralaksmi@gmail.com, siis saab ka parema hinna) kuna see annab siis võimaluse läbi teha kogu Uue Aja Tantrakooli Suveprogrammi ja kogeda kõike veelgi võimsamalt juba Uue Aja Kehas!
Hoiatus!
Kui keegi on alles värskelt kas liikumas või liikunud Uue Aja energiatesse ja kui otsustate osta kogu Uue Aja Tantrakooli suveprogrammi korraga ja sellel osaleda, siis võib kehal ja vaimul ning meelel tekkida mingi hetk kas protest või siis üleküllus kristall- ja kuldenergiatest. Esiteks on see seepärast et materjali ei vahenda vaid Crystal Ra, vaid ka Michael ja lisaks on nad ka Kaksikvaimud ning kogunud Aloha kristall- ja kuldenergiaid Havail elades 2 pikka aastat. Havail on ookeanis ujudes võimalik läbi ujuda vedelast kuldenergiast ja seda koguneb nii aurasse kui ka kehasse sellise aja jooksul väga palju. Seetõttu on ka meie programm nii tihe sel suvel, kuna me soovime seda nii ütelda ‘maha laadida’ ja inimestega jagada.
Kui keha peaks hakkama tõrkuma, siis on soovitatav kindlasti läbi teha eraldi Sisemise Perekonna siserännaku seansid (4 seanssi Crystal Ra-ga) ja seejärel tegeleda ekstra sügavalt iseenda maandamise ja uue aja energiate integreerimisega – läbi looduses viibimise, teadliku toitumise ja treenimise ning võibolla isegi ekstra aura tasakaalustuse.
Kui sellest teadlik olla, siis on võimalik liikuda oma energiate integreerimises selle 2,5 kuu jooksul meiega koostöös edasi umbes sama kiiresti mis oleks Vanades Energiates võrdväärne 25 aastaga Eestis elades ja olles!!!!
Kuna Uue Aja Energiad on kordi kiirema sageduse ja tempoga peab siis ennast ise treenima sellega harjuma ja rajalt mitte kõrvale hüppama! Crystal Ra ja Michaeli energiad võivad aktiveerida kogu Külluse Ratta isegi kiiremini kui vaid viienda käiguga!
***
Minikursus annab kõigile osalejatele kogemuse mida need teemad kehaliselt, meeleliselt ja vaimselt tähendavad ning kuidas need saavad meie elu muuta.
Peale seda sündmust peaks olema tekkinud väike aimdus mida endast kujutab Uue Aja Tantra ja kuidas see saab sind toetada et luua julgemalt oma unistuste elu!
Suvel 2019 pakume Uue Aja Tantrakooli Suveprogrammi, kus on 16 minikursust ja lisaks veel mitmeid pikemaid kursuseid. See saab olema põnev aeg.
Kogu suve tipphetk on suvise Uue Aja Tantra nädalavahetuse retriidiga Matsalus – 2-4 august. Vaata pikemat videokutset siit:  Vaata selle kohta registreerimise infot siit:
Tantrakooli juhendajateks on  Crystal Ra ja Michael. Siin on väike lühiülevaade meie taustast.

Crystal Ra – sündinud ja ülesse kasvanud Eestis, kuid viimased 15 aastat veetnud väga palju aega väljaspool Eestit ja reisinud 30-le maale, tal on kaks kõrgemat ülikooliharidust kolmest maailmaklassi ülikoolidest (Oslo, Tromsø ja Kaplinn), ta on teinud kaks dokumentaalfilmi, tal on olnud mitmeid ärisid erinevatel maadel. Praegu juhib ta jätkuvalt Oü New Flow firmat Eestis mis on töös olnud alates 2007. aastast. Koos Michaeliga loodi Infinite Acitvationi firma, mis on registreeritud USA-s. Nende ohtrate seikluste ajal on ta õppinud iseennast tundma, sügavsukelduma nii oma varjudesse kui ka kõrgustesse ja läbi erinevate maade tervendustehnikate õppinud ennast ja oma elu tasakaalustama ja tervendama.

Tema suurimaks kireks on tegelemine inimestega, mida ta on juba teinud pea 20 aastat ja ka rahvusvaheliselt – nende inspireerimine, motiveerimine ja transformeerimine ning uutele algustele kutsumine. Läbivaks jooneks kõik need aastad on olnud külluse teemaga tegelemine, kuna kõikides kultuurides on see omamoodi tähtis ja olulisel kohal. Tema peamiseks eesmärgiks on inimesi mitte ainult inspireerida, vaid ka motiveeritult hakata tegutsema et hakata realiseerima oma unistusi reaalsuseks.

2007. aastal tõi Crystal Ra Eestisse Auratransformatsiooni™ ja käivitas antud tehnika töö Eestis, mille ajal osales ka Aurainstruktorite koolitusel ja koolitas välja koostöös Berit Hickmaniga Eesti esimesed Auratransformaatorid. Peale seda tõi Crystal Ra maale mitmeid tantraõpetajaid, kelledega käis tihe koostöö väga palju aastaid. See andis talle ka parima koolituse kuidas hoida ruumi, kuidas olla grupiprotsesside ja dünaamikate juhtija.

Peale seda on Crystal Ra tegelenud meelemustrite muutmistehnikatega nii nagu ka paljude uue aja nippidega ja juhtinud väga palju online koolitusi oma reiside ajal.

Aastal 2013 formaliseerus tema enda veeteraapia Wantra nime alla, mis on praeguseks kujunenud tema lemmiktehnikaks inimestega tegelemiseks, eriti nendega kelledel on vee hirmud või kes ei oska ujuda või kes soovivad sügavlõdvestuda. 2007-aastast alates on Crystal Ra juhtinud erinevaid seikluskoolitusi looduses – Norras, Mehhikos, Eestis ja ka Havail. Uued sihtkohad on lisandumas. See on kõige põnevam moodus tutvuda iseendaga ja ka maailmaga. Havai on neist kohtadest siiani parim ja võimsam klassiruum maailmas.

Michael on pärit Lõuna Californiast kus ta ühel hetkel omas ja juhtis viite firmat. Ühel hetkel müüs ta maha kõik oma ärid ja purjetas 10 aastat mööda Mehhiko läänerannikut. Nende seikluste ajal õppis ta ära kas ja kuidas luua jätkusuutlikuid süsteeme ja sturktuure, selleks et elada täielikult oma unistust iseenda tingimustel. Michaelil on väga tugev finantstaust ja ta oskab väga teadlikult ja inspireerivalt inimesi juhendada oma Finantsilise Vabaduse maailma.

Alates hetkest kui Michael kohtus Crystal Ra-ga on ta õppinud ja sukeldunud väga sügavalt ka vaimsete praktikate maailma. Üks köitvamaid on tantra. Michaelil on väga hea ja naturaalne võime hoida turvaruumi nii nagu ka väga teadlik ja võimas puudutus ning peale kõige muu on ta täielik kuningas oma olemuselt. Väga paljudel on olnud võimalus läbi tema armastuse ja kohalolu avarduda ja terveneda. Sellel suvel avab Michael ka suuremalt võimalused temaga koostööks ja teraapiaseanssideks Eestis.

Crystal Ra on Michaelilt õppinud palju eelarve, plaanimise ja struktuuride ja süsteemide kohta, mis on teinud loomise kordi kergemaks ja ka tulemuslikumaks kui eales varem!

Crystal Ra ja Michael kohtusid 2014 aasta detsembris Mehhikos ja 2017. aastal abielluti Havail. Selle aja jooksul on õpitud palju Kaksikvaimude suhtest ja ka kas ja kuidas kõike õnnelikult ja harmoonias töös hoida. Veebruaris 2019 ilmus ka raamat ‘Spirit Mates’ Anni & Carsten Sennovi poolt kus nende armastuse lugu on jagatud (rootsi ja inglise keeles).

Nende ühine eluülesanne on ühildada mõlema teadmised, oskused ja sisemine kasv ning kasutada seda oma klientidele panustamiseks ja koostööks. Nende lemmikud antud teemade jagamiseks on LIVE workshopid, tutumisõhtud, kõned, minikoolitused ja muidugi seiklusretriidid. Nende uue aja energiad ja ka Kaksikvaimu energiad aktiveerivad kõik kohalolijad soovima rohkem ja looma rohkem oma elu iseenda tingimustel nii et unistused muutuvadki reaalsuseks!

***
Oleme väga õnnistatud võimaluste üle sel suvel pakkuda imelisi minikoolitusi, kohtumisi ja seansse kõikide nendega kes on valmis meiega koos voolama, avarduma ja vabanema!
Võta meiega ühendust – infiniteactivation @ gmail.com või FB @infiniteactivation.
Imeliste Aloha kallideni,
Crystal Ra ja Michael Havailt

Aloha kohtumisteni Eestis juba sel suvel!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This