Select Page
Aloha

Selleks et sa saaksid selgema ülevaate mis see programm endast kujutab, vaata kõigepealt antud graafilist lehte:

Nagu sellest avaldub on kõige all vundamendiks Enesearmastus mille peale ehitavad ennast Enesehinnang ja Eneseväärtus mille peal on Enesekindlus ja alles siis Enesekehtestus ning kõike seda hoiab koos Enesekaitse.

Seda dünaamikat märkasin inimestega üks ühele tööd tehes aastaid tagasi. See oli väga vinge kas ja kuidas see toimis minu enda ja ka klientide elus. Esmaselt tulid vaid neli E-d ja hiljem lisandus kaks veel lisaks. See on ka Uue Ajastu Süsteem, mis aitab ülesse ehitada Uue Aja täiskasvanuid. See on eriti soovitav neile kes ei ole südninud Uues Ajas ja on läbinud Uue Aja Energiatega kaasajastamise või läbi teinud Auratransformatsiooni™.

Kui aastaid tegin 4E programmi siis selgus et ära jäi üks väga oluline element – nimelt Enesearmastus. Kuna see on vundament millele kõike muud ülesse ehitame, siis on väga oluline et me selle väga detailselt paika saame. Meie Enesearmastus on seotud meie enesehinnangu ja eneseväärtusega ning väga otseses seoses meie Sisemise Perega. Kui meie Sisemise Pere arhetüübid – Sisemine Laps, Sisemine Naine ja Sisemine Mees on tervendatud ja töös – siis me suudame hakata ennast armastama ja mitte ainult – tegema seda ka tingimusteta. See on tõeline muutujua kõikide järgnevate teemadega seonduvalt.

Olen aastaid ütelnud et Enesekehtestus on Uue Aja Õnne Valem nr 1. Ja nii on!

Minul endal läks Enesekehtestuse paikasaamisega väga kaua aega. Kuna ma olen alkohoolikute laps siis olin teiste meelitaja kogu oma elu, peale selle kõndisin kogu aeg teiste ümber kikivarvul kartusest neid pahandada või paati loksutada.

See ei viinud kunagi soovitud tulemusteni ja sageli rabasin ja tegin kõike vaid üksinda. Minu elus muutis seda kõigepealt Auratransformatsioon™ mille läbisin 2007 aastal Norras. Esimesed 10 aastat peale transforamtsiooni oli puhas Enesekehtestuse koolitus mis algas Enesehinnangu vana süsteemi lammutamisega. Seejärel tuli Eneseväärtus millega maadlesin ikka eriti pikalt, eriti oma teenustele hinda pannes ja seejärel tuli juba Enesekindlus ja Enesekehtestus oli kogu protsessi juba loomulik tulem. Alles nüüd 2020 aastal taipasin kui olulist rolli mängib kõiges selles aga ka Enesearmastus. Ilma selle vundamendita ei ole võimalik midagi sinna peale ehitada. Samuti on meil vaja õppida Uue Ajastu kaudu kas ja kuidas me saame ennast kogu aeg teadlikult kaitsta ehk siis meie sisemine Enesekaitse.

Enesekaitses vaatame nii väliseid kui ka sisemisi muutujaid – kas ja kuidas kõike töösse panna et ennast kaitsta. See sisaldab ka energeetilisi kaitseid kui ka soovitusi kuidas ennast füüsiliselt kaitsta. See võtab luubi alla “holistilise kaitsmise” – vaatame läbi detailid ja kui vaja isegi selle kas ja kuidas oma keha kaista näiteks läbi toidu…

Olen inimestega tegelenud nüüdseks 20 aastat ja iseendaga teadlikult 25 aastat. Seega mu taust on väga sügavuti inimloomuse tundmaõppimine, millest viis aastat läks ka antropoloogiaõpingutele maailmaklassi ülikoolides. Enesekehtestus on olnud minu enda ja mu klientide elu üks suurimaid valulapsi.

Kui see on paigast ära – on paigast ära kogu elu vundament!

Algne 4 E süsteemi ülevaade sündis Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu online programmi ajal. Seejärel tekkis vajadus seda rohkem lahti seletada ja ka katsetada kas ja kuidas sellega sügavuti tegeleda.

Sul on võimalus kuulda minu pikaajalise kliendi Maive tagasisidet siit:

Maive jagab siin kõnes kuidas tema jaoks programmi ülesehitus toimis, kuidas oli tal koos minuga töötada, millest ta alustas ja mis suunitlusega programmiga liitus, kuidas mõjus see Sisemisele Perele, mis olid suuremad muutused mis sellest välja tulid, kuidas muutusid suhted, kuidas ta programmiga töötas, kellele programm sobiks, miks on mentorid vajalikud meie elus.

Ta andis ka mõtteid miks on vaja tegutseda ja endaga tööd teha.

Maive on olnud minu üks kõige tõsisemaid kliente läbi aastate. Peale Auratransformatsiooni™ hüppas ta kohe Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu programmi. Selle ajal tegi läbi veel kaks programmi – Sisemise Pere Coachingu programmi ja lisaks ka Närtsivast tüdruknaisest Küpseks Kuningannaks programmi. Loomulik jätk sellele oli 6 E programm, mille peamiseks eesmärgiks tema jaoks oli tervendada oma Sisemist Naist ja õppida ennast paremini kehtestama ning hakata oma elu elama tõeliselt iseenda tingimustel. Tema tegi veel programmi läbi sel ajal kui see oli vaid 4 E programm. Seejärel tegi ta ka läbi 4V programmi (varjud, väärtused, vajadused ja vaatenurgad) mis viis teda täiesti uuele tasandile ja nüüd kaalub ta liituda 13 sammuga iseseisva ja sõltumatu vaba eluni programmiga.

Ta käis lõpuks ometi pikemal seiklusel kus viibis Malaisias kaks kuud täiesti üksinda – samaaegselt kaudselt Eesti firmadega tööd edasi tehes. Lisaks sai valmis oma poolelioleva maja, ostis uue auto ja lõpetas ka pika kaalumise peale lõpuks abielu mis enam ei toiminud.

Nüüdseks on Maive minuga koolitusi läbi teinud juba üle  kolme aasta. Selliseid pühendunuid kliente ei ole palju, aga nemad on need kes on jõuavad üha kaugemale ja kõrgemale, sest sügav töö endaga toetab seda. Kuna ma kujundan ka kõik programmid hästi personaalselt vastava inimese teemadele ümber, siis saab iga osaleja super väärtuse ja muudatused juhtuvad vastavalt valmisolekule.

6 E programm alustab 6 E-st:

 1. Enesearmastus
 2. Enesehinnang
 3.  Eneseväärtus
 4. Enesekindlus
 5. Enesekehtestus
 6. Enesekaitse
 7.  Integreerimise kuu

Kuidas see 6 E programm välja näeb?

Selle programmi maksimaalseks toimimiseks soovitan kõigepealt:

a) Kaasajastada oma aura (küsi mult lisainfot)

b) Teha läbi 4-kuine Sisemise Pere programm

Need kaks sammu loovad väga hea fooni ja energia meie koostööks. Vanades energiates (kui oled sündinud enne 1986) aastat on probleem just see et inimese sees on väga palju vastupanu süsteeme ja struktuure ja siis läheb pool aega nendega võitlemisele. Kui aura on Uue Aja Energiatega taasajastatud, siis vastupanu aja jooksul lahustub kuna vaim hakkab toimetama vanade teemade ja prügikastide koristamisega. Aura kaasajastamist saab minuga ka teha online teel.

**

Programmi ülesehitus

 1. Check in kõned (7+1 lõpukõne)
 2. Osaleja 7 kirjatööd (kingitused endale) 5 lk PDF  
 3. 7 rännakut
 4. 1 lõpukõne
 5. 7 isiklikku ja personaalset juhendit igaks kuuks
 6. Julguse harjutused iga kuu
 7. Tähelepanu harjutused iga kuu
 8. Affirmatsiooni küsimuste loomise juhised
 9. 7 Crystal Ra video tagasisidet
 10. Crystal Ra ruumihoidmine sulle kogu selle aja vältel

Programm näeb väga lihtne välja. Igal kuul on üks online Zoom kõne, millest 30 minutit on check in kus on algselt kas kuu ettevalmistus ja kaardistamine või siis eelmise kuu kokkuvõte. Seejärel juhendan ma osaleja imelisse sisemaailma kus kohtume Sisemaailmas nelja teemaga nagu siin üleval on kirjas. Mõnikord ilmnevad koheselt kus on probleemid kinni ja mida on vaja muuta.

Mõnikord on vaja lihtsalt teha väike protsess läbi ja ülejäänu asetub paika sellega et osaleja kuulab läbi antud rännaku lindistust terve kuu jooksul veel ja veel. Seega hakkab pihta nagu sibula koorimine. Osaleja saab minult kokkupandult järgmise kuu juhised koos tähelepaneku harjutustega, et jälgida oma mustreid teemaga seotult, samuti ka julguse harjutused ja ka affirmatsiooni küsimused. Igal on oma osa muundumisel.

Kuu aja jooksul teeb osaleja sellega vastavalt tööd ja kuu lõpus teeb sellest mulle kirjaliku kokkuvõte mis mulle saadab, kust siis mina saan ülevaate mis on toimunud ja näen koheselt ka ära kus on veel kitsaskohad ja annan videokõnega tagasisideme lindistuse. Ja kogu protsess kordub uuesti iga kuu lõpus.

Viimane seitsmes kuu on integratsiooni kuu, et integreerida uued protsessid ja uus olemus ja uus tasand.

Maksumus

Programmi täismaksumus on 2100 eurot. Antud programm maksab seitsmeks kuuks (seisuga 1.jaan 2021) 1800 eurot ühekordse maksena (võit 300 eurot!) (saab ka teha firmale arve) või siis 300 eurot seitsme kuu maksena kuus.

Kui sul tekkis selle programmi suhtes huvi, võta minuga personaalselt ühendust crystalralaksmi@gmail.com aadressil.

Programm alustab jaanuaris ja septembris.

Kellele programm sobib?

 • Osalejale, kes armastab endasse ja oma sisemaailma sukelduda
 • Osalejale, kes ei karda endaga sügavamalt tööd teha
 • Osalejale, kes soovib oma Sisemise Vaatlejaga koostööd hakata tegema
 • Osalejale kes soovib teadlikult saada paremaks enesekehtestajaks
 • Osalejale, kes on valmis oma enesearmastuse, enesehinnangu, eneseväärtuste ja enesekindluse ning enesekehtestuse viima oma elus uuele tasandile
 • Osaleja, kes on valmis kuulama Coachi juhiseid ja neid ka töösse panema
 • Osaleja, kes teab et tema maailma loovad tema mõtted
 • 6 E Programm on edasijõudnute programm ja sobib just neile kes on juba läbi teinud Crystal Ra Uue Aja AkadeemiasSisemise Pere Coachingu programmi (4 kuud), Külluse Seikluskoolituse Unistuste Ellu (8 kuud) või 4V programmi.
 • Lisaks toetavad protsessi Wantra veeteraapia seansid ja kindlasti Uue Aja Aurastruktuuris olemine (kas oled läbinud Aura Justeerimise™ või Auratransformatsiooni™ või Aura Kaasajastamise (KAUA) kui oled sündinud enne 1986. aastat).
 • Osalejale kes on huvitatud enesearmastuse ja ka enesekaitse tõstmisest sügavamal moel.

Kui sul on kõigi nende teemade kohta lisaküsimusi, uuri minu kodulehte või emaili ülalantud emailile: www.crystalralaksmi.com/eesti

Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton. Olen inimestega tegelenud üle 20 aasta. Minu suurimaks kireks on olla inimestele sisemiseks teejuhiks et nad saaksid ennast vabastada kas teiste või enda poolt peale pandud projektsioonidest või vanglatest.

Minu suurimaks kireks on juhtida neid oma sisemiste aarete juurde kus on peidus nende talendid ja suunata neid kasutama, nii et nad saavad hakata käivitama oma holistilist küllust ja läbi selle hakata elama oma unistuste elu iseenda tingimustel. Pole midagi ilusamat kui inimene kes elab oma unistusi ja on eluga rahul ning õnnelik! Ja mis kõige tähtsam – maailm muutub sellest palju ilusamaks kohaks!

Aitäh sulle et huvitud sellest programmist! Huvi korral võta minuga personaalselt ühendust!

Aloha kohtumisteni!

Crystal Ra 😉

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This