Select Page

Crystal Ra ja Michaeli tutvustus tantrafestivalile Eestis – 17 – 22 juuli 2018

Meie lugu on olnud põnev ja väga teistsugune. Ei ole juhus et suvaline eestlane ja ameeriklane kohtuvad ühes väikeses kalurikülas Mehhikos. Kui kaks inimest kohtuvad sellisel moel, siis on see sageli nagu kahe pusletüki kokkusobitumine igal tasandil. Michael niitis Crystal Ral jalad alt oma kuningliku härrasmeheliku käitumisega ja Michael oli lummatud Crystal Ra müstilisusest. 

Saa meiega lähemalt tuttavamaks lugedes meie tutvustusi.

Crystal Ra Laksmi-Ditton alustas enesearengu ja grupiteraapiatega juba väga noorelt, olles vaid 18-aastane. See andis tugeva analüüsivõime, ühenduse sisemise loomingu ja intuitsiooniga ning ka väga palju võimalusi reisida.

Reisidelt tõi ta alati kaasa uusi kogemusi ja inspiratsioonihetki. Norras alustas ta ise enesearengu gruppide juhtimisega. Sellest hetkest on nüüd möödas juba 17 aastat.

Crystal Ra on alati olnud väga huvitatud inimloomusest kui sellisest ja seda ka suuremas plaanis. Tema rännakud on teda pannud otsima vastuseid küsimustele kas ja kuidas mõjutavad meie elu, olemust ja tulevikku meie juured ning kultuurilised kogemused?

See uudishimu viis teda õppima sotsiaalantropoloogiat nii Oslo kui ka Kaplinna ülikooli, millele järgnes teemaga tegelemine visuaalset magistrikraadi omandades Tromsö ülikoolis. Videokaamera abiga oli tal võimalus jäädvustada paljude inimeste triumfi läbi katsumuste, valu ja uute alguste. Kõiki neid inimesi ühendav lüli oli armastus. Pole vahet, kus me oleme sündinud, meis kõigis on sügav vajadus olla armastatud ja armastada – igaüks omal moel.

Ühel hetkel tutvus Crystal Ra Zeggi ökoküla suvepäevadel tantrameistri Lokianoga. 2009. aasta algusest sai Crystal Ra´st Lokiano koostööpartner korraldades Lokianoga koos julgeid tantrakursuseid. Nende koostöö kestis kokku kaks ja pool pikka aastat, mille jooksul toimusid kursused peaaegu igal kuul, mõnikord isegi mitu nädalat jutti. See andis väga sügava ja võimsa tantramaailma kogemuse, kuna Lokiano taustaks olid Idamaade Osho tantra ja Saksamaalt Wilhelm Reichi energiatöö. Nende kahe lähenemise süntees lõi sügava aluse ka Crystal Ra sügavamale tantralähenemisele.

Peale koostöö lõppemist Lokianoga tõi Crystal Ra Eestisse esmakordselt tantraõpetajad Niteni ja Santoshi, kelle taust on samuti seotud Osho tantraga, lisaks ka Inglismaa Tantrakooliga eesotsas Saritaga. Need kursused olid dünaamilised ja väekad, kuna kursuseid juhtis väga dünaamiline tantrapaar, kelle peamisteks tööriistadeks olid vabastav liikumine ja tants.

Crystal Ra on läbinud mitmeid tantrakursuseid ka Andrew Barnsi käe all. Peale seda on Crystal Ra kogunud lisakogemusi tantravallas nii elust, suhetest kui ka teistelt õpetajatelt, kelle fookus on olnud üleüldisel holistilisel keha-, meele- ja vaimu tasakaalustamisel. Viimane vägev kogemus oli Nancy Lucina ja Brandoni “Püha Suhte” kursusega Mehhikos, mis värskendas juba kogetut ja andis uusi põnevaid inspiratsioonihetki.

Crystal Ral on oma elu jooksul olnud palju lühemaid ning mõned pikemad suhted. Kõik need suhted on olnud viljakaks pinnaseks suhteteema ja inimloomuse tundma õppimisel. Oma kogemusi sel teemal jagab Crystal Ra oma uues raamatus ning ka sellel retriidil. Täiendavat väärtust lisab veel koostöö oma abikaasa ja partneri Michaeliga. See on suhe, kus kõik tasandid on täie võimsusega aktiveeritud ning kus toimub tõeline kasv ja avardumine harmoonilistes energiates igal tasandil.

Michael Ditton on tegelenud iseendaga väga põhjalikult läbi äride ja kinnisvara arendamise. Michaelil on väga sügavad teadmised inimpsüühikast ja kommuni-katsioonist.

Tal on imeline võime alati kõigele vaadata värske ja uue pilguga ning viidata lahendustele seal, kus teised seda ei näe. Tal on väga hea oskus inimesi suunata harmoonia teele olles sügavas ühenduses oma sisemise väega.

Tantraga tutvus Michael sellel hetkel, kui tutvus Crystal Ra-ga. Michael avastas, et tal on väga head käed, ta oskab energiaid juhtida ning suurepäraselt loomulikul teel turvaruumi luua ja hoida. Samuti tunneb ja tunnetab ta lisaks naise kehale väga hästi ka naise psüühikat. Tema kuninglikkus paneb iga inimese tema läheduses tundma ennast turvaliselt ja lõdvestunult, luues tunde, et iga inimene on tähtis ja temast hoolitakse tõeliselt.

Michael ja Crystal Ra on mänguliselt teineteise jaoks avatud, valmis proovima uusi ja erinevaid põnevaid energia- ja tantratehnikaid. Michael on läbinud koos Crystal Ra-ga ‘püha suhte kursuse’ Mehhikos, mis andis palju inspiratsiooni.

Michaelil on seljataga mitmeid pikemaid suhteid, mis on temast loonud väga küpse mehe, kes on nüüd palju teadlikum. Ta teab väga konkreetselt millised vanu vigu ta korrata ei soovi, et jätkuvalt luua ja hoida töös imelist uut, harmoonilist ning jätkusuutlikku suhet Crystal Ra-ga.

***

Crystal Ra ja Michael soovivad olla toeks ja suunajaks sinu enese-avastuste teel sinu sügavama olemuseni. 

Pakume sellel tantrafestivalil mitmeid teemakohaseid workshoppe ja soovi korral ka eraseansse.

Üks teema, mis meid mõlemaid väga kõnetab, on sügava turvaruumi loomine nii, et igaüks meist saaks tutvuda enda peidetud emotsio-naalsete ja ka seksuaalsete haavadega, läbi teadlikkuse ruumi ja kohaloleva armastuse abil liikuda uuele tasandile, kus on võimalik tunda, et sa oled järjest rohkem ühendumas oma tõelise ühtse olemusega loomaks paremat versiooni endast ja oma tulevikust.

***

Me soovime sinuga jagada kuidas meie lõime oma muinasjutust reaalsuse. 

Kas sa oled valmis? 

Kohtumiseni Eestis!

***

Lisainfo ja kontaktide emailid:

Ühine leht: Infinite Activationhttpss://www.facebook.com/infiniteactivation/

Crystal Ra Laksmi-Ditton: www.crystalralaksmi.com/eesti

Email: infiniteactivation@gmail.com

Michael Ditton: https://www.goalsettingbasics.com

https://www.dreamsgoalsandadventure.com

Email: michaelditton@yahoo.com

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This