Select Page

Kristalne taaskäivitus ehk Crystal Reset

crystal dolphinsmileSelle seansi ajal esitad sa Crystalile oma ülevaate, mis su elus ei toimi ja mis vajaks muutmist. Crystal võib küsida lisaküsimusi, et kogu olukorda kaardistada. Seejärel esitab ta oletatava menüü, mis oleks võimalik lahenduste pakett tema poolt ja kui pika aja peale.

Eriti sobiv on see neile kes on juba uues ajas ja kelle aura on transformeeritud või justeeritud või kes juba sündisid uue aja energiates, aga kelledel on mingid protsessid kinni jooksnud ja edasine protsess on kas peatunud või raskendatud.

Kuna iga inimese olukord on erinev, siis tuleb ka selleks kasutada erinevaid tööriistu ja võimalikke lahendusi.

Selle seansi ajal loeb Crystal Ra su energiaid ja juhendab seejärel sind ennast tegema koostööd iseendaga ja muutma oma reaalsust ja oma valikuid ning saama iseenda elu peremeheks või perenaiseks. See on nagu sinu enda isiksuse kristalli poleerimine. Iga nurga lihvimine on vaja teha õige tööriistaga ja siis kui selleks on aeg käes.

Üks olulisemaid detaile praegusel ajal on ka kristallenergiatega lõimumine. Olenemata taustast toimub see meie kõigiga. Vahest on vaja väliseid peegeldusi ja kohandamisi, et aru saada kuhu edasi.

Kohati tundub see nagu kogu situatsiooni ja inimeste skännimisena. Näiteks kui on maja, kus on paljudel inimestel probleeme, siis tuleks ka vaadata ka maja probleeme suuremalt. Väline peegeldab sisemist. Sel juhul võib pakkuda erinevaid lahendusi nagu maja energeetilist ja vaimude puhastamist ning seejärel ka sealsete elanike puhastust läbi energiaseansi või siis kehaseansi või siis hoopiski veeteraapia seansi.

Kõikide tulemuste kinnistamiseks on soovitav valida vähemalt 6. kuine online kursuse pakett Crystaliga, kus on võimalik kõik põhi alad koos läbi käia ja tõsta teadlikkust nädalate kaupa, läbi mille ei saa enam vanu mustreid korrata ja vanad  pahad harjumused surevad välja. Oluline on luua uus tulevik, kus on jätkuteadlikud uued valikud, mis saavad luua uue ja harmoonilise elu vastavalt valikutele.

Kuna Crystal elas Mehhikos aastatel 2013 – 2017 ja Havail 2017 – 2019  kus on väga palju kristall ja kuldenergiaid, siis terve see aeg õpetas talle kuidas integreerida täielikult kristall  ja kuldenergiat igal tasandil oma elus. Ta võib jagada oma kogemusi ja näpunäiteid, mis võivad toimida ka teistele.

Kas ja kui kiireid tulemusi on võimalik saada, see oleneb kõik igast üksikisikust. Seansi hind sõltub paketi suurusest ja töö mahust ning on kokkuleppeline.

Kuna Crystal Ra reisib palju, siis on kõige parem temaga kontakti võtta läbi  Facebooki 

Imelise kohtumiseni!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This