Select Page

Crystal Ra Külluse Akadeemia

Aloha imelised seiklejad!

Alates 1. jaanuarist 2019 alustab ametlikult tööd Crystal Ra isiklikult loodud Külluse Akadeemia. Kuna Crystal Ra on selle teemaga tegelenud juba pea 20 aastat on tal sellega seoses väga palju mida jagada nii oma isiklikest kogemustest kui ka teistel tasanditel.

Külluse Akadeemia saab olema astmeline ja iga aste ehitab ülesse teekonda järgmisele astmele.

Eelsoojendus ja tutvumise voor:

  1. Külluse Blokkide Kaardistamise Minikursus (antud kursus annab ülevaate sinu peamistest võimalikest külluse blokkidest). Kursuse materjal on PDF formaadis ja samuti on ka tutvustav video. Lisaks saab osaleja ka oma külluse blokkide kaardistamise testi. a)Alati on sellele seansile soovituseks võtta lisana juurde ka Külluse Konsultatsioon Crystal Ra-ga, kuna siis saab arutada ka oma külluse blokkide kaardistamise tulemusi ja see aitab saada ka lisaselgust piirkondade kohta mis veel sinu individuaalsed külluse blokid kinni on kiilunud ja mida ning kas saad teha et neid avada ja lahustada.
  2. Kaheksa Rahamagneti Minikursus. Koosneb kaheksast väikesest meditatsioonist. Igal meditatsioonil on oma fookuspunkt. Iga meditatsioon käib süvendatult läbi külluse blokke ja mustreid ning aitab hakata ehitama uusi sidemeid ja suhet nii raha kui ka küllusega. Kõik materjalid tulevad nii PDFi, videomeditatsiooni kui ka mõningate lisamaterjalidega. Kursuse materjal saabub kõik ühekorraga ning sul on endal võimalik valida kas töötad need materjalid läbi kaheksa tunni, kaheksa päeva, kuu või aasta. Kindel on see et need magnetid toimivad ja loovad tulemusi vastavalt isiklikule panusele.
  3. Külluse Seikuskoolitus Unistuste Ellu (KSUE) eelkursus. Sisemise Perekonna online Kursus + personaalne coaching (miinimum 4 kuud). Kui oled huvitatud sukelduma sügavamale ja mõtled isegi teha läbi kaheksa kuu Külluse Seikluskoolitust Unistute Ellu (KSUE) siis on see aste vajalik eelaste. Ilma selle läbimiseta ei pruugi KSUE materjal sügavamalt kohale jõuda ja ka toimida. Sisemise Perekonna online Kursus koosneb PDF materjalidest, Videoesitlusest, ning ühest coaching meditatsioonirännakust kuus koos Crystal Ra-ga, alustades sisemisest lapsest, seejärel sisemise naise ja sisemise mehe sessioon. Kõige lõpuks lisandub kõikide kolme meditatsioonirännak kõik koos. Vajadusel võib lisada lisasessioone või rännakuid. Igal kuul on ka kodused ülesanded mis tulenevad meditatsioonirännaku sessioonist, mida iga osaleja peab siis kas kordama või tegema. ***Kui tulevikus aktiveeruvad uuesti eestikeelsed KSUE aktiivsed grupid, siis selle kursuse läbimine ja koostöö sobivus Crystal Ra-ga on määravaks otsustajaks KSUE kursusele sobivuse üle.
  4. Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu (KSUE) 8 kuuline individuaalne online kursus. See on külluse nii online kui live kursuste parim essents mis on kokku pandud alates aastast 2005. 2017 – 2019 oli kursus Eestis töös ka aktiivse kursusena, kuid selline formaat vajas muutmist. Kursus põhineb Crystal Ra poolt välja töötatud Külluse Ratta Metoodikale lisades sinna ka energiatöö ja samuti ka juhiseid kuidas ja kas panna tööle oma talendid, oskused ja teadmised maksimaalsel moel. Kursus sisaldab iga kuu materjalide PDFi, videoesitlust, kodutöid ja mõningaid lisaboonuseid nagu Uue Aja motivatsiooni alused või Uue Aja Haldamise kursus. Antud kursus on täiesti asukohavaba ja sa võid individuaalse paketi osta ükskõik kus sa parajasti maailmas asud ja selle iseseisvalt läbi töötada ilma Crystal Ra toeta. Kui sa pole aga veel täiesti distsipliiniga sõber, siis sellele paketile on samuti võimalus lisada personaalne coaching kuus korra koos Crystal Ra-ga. Kui sa soovid saata sisse kodutöösid, saad need talle saata sisse teatud kuupäevaks igal kuul ja seejärel toimub 1,5 tunnine google hangout kus kodutöö ja muud teemad sügavamalt koos juhistega läbi käiakse. Antud sessioon ka lindistatakse erilingiga, mille saab klient endale järelkuulamiseks.
  5. Vip klubi 12 kuu Pakett. See on materjal mis sai kokku pandud aastal 2018 ja sisaldab endas igakuised sügavuti minevaid enesearengu teemasid 12. kuu paketina (mis sageli viitavad ka KSUE materjalidele) ja lisaks 12 inspireerivat intervjuud väga põnevate ja juba oma unistusi elavate inimestega, kes on inspireerinud Crystal Ra-d.
  6. Wantra Veejuhi Esimese Astme Kursused. Selleks et liituda Wantra Veejuhtide Esimese Astme Kursusega peaks olema läbitud kõik eelnevad viis astet viimase kahe aasta jooksul enne kursuse algust ja samuti kogutud teatud tundide arvestust nii Wantra eraseansside kui ka Wantra erinevate tutvustuskursuste põhjal. Wantra Veejuhi Esimese Astme Kursused toimuvad kas Eestis, Mehhikos või Havail. Kui antud viis astet on läbitud varem, on vaja läbi teha mõni värskenduskursus ja seda saab siis täpsemalt uurida Crystal Ra käest milline kursustest sobib. Lisaks oleks soovitatav et kandidaadil oleks tehtud Auratransformatsioon™ ja kui võimalik siis vähemalt 1-2 aastat enne kursuse algust. Huviline saadab oma motivatsioonikirja ja ka motivatsioonivideo (mitte pikem kui 5 minutit) Crystal Ra-le crystalralaksmi@gmail.com Külluse Akadeemia Meistriklass aadressile. Kui sobivus ja eeltingimused on täidetud siis toimub järgmisena google hangout 1,5 tundi, mille ajal selgitame välja kas sinu eluülesande üks osa on Wantra Veejuhtide Esimese Astme Kursuse teekond. Kui see on nii, siis järgneb Wantra Veejuhi Esimese Astme Aktiveerimise Konsultatsioon (tehakse ainult Crystal Ra poolt personaalselt ja füüsilise kohaloluga võib võtta 2-3 tundi). Seejärel tuleb Crystal Ra füüsilise kohaloluga koolitus 5 päeva. See sisaldab nii teooriat ja praktikat nii maa peal kui ka vees. Peale esimese astme läbimist tuleb ära teha teatud arv praktilisi kliendi juhtumeid ning need teatud aja jooksul Crystal Rale ülevaatamiseks saata. Lisadetaile edasiste protsesside ja sammude kohta saab Crystal Ra-lt Isiklikult.
  7. Külluse Akadeemia Meistriklass Crystal Ra-ga (tulekul 2020). Antud meistriklassis jagab Crystal Ra igakuiselt nippe ja tööriistu oma põnevast elust ja loomingust. Kui sa oled inimene kes armastab sõita kiirteedel ja leida otseteid nii enesearengus kui ka külluse teekonnal, siis see on midagi just sulle.
  8. Lisainfo: crystalralaksmi@gmail.com

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This