Select Page

Crystal Poppins – sinu kodus elav transformaator!

hawaiicrystal

TELLI CRYSTAL POPPINS!

Olen valmis tegema koostööd inimestega, kes soovivad muutuda ja teha  selle jaoks vastavaid valikuid. Kui sa valid minuga koostööd teha, siis pead pühenduma muutustele. Kui mitte, siis sa ei saa neid tulemusi, mida sa ootasid. Mitte midagi ei ole garanteeritud, aga universaalsed seadused toimivad nagu maagia kui sa vastu võtad!

Crystali kompetents: 

* Tervendustehnikad – AuraTransformatsioon™, Veeteraapia Wantra, kogemuspõhine uue aja tantra, venitustants vees,  vabastav hingamine, hirmudest vabastamine, Sisemise perekonna tervendamine, äri holistika  jpt.

* Antropoloogia – kuidas käituda ja suhelda erinevates kultuurides 

* Konflikti lahendamine – tean võtmeid mis on konfliktide probleemideks. Kui saame need võtmed kasutusse võtta, siis saame kõik konfliktid lahendatud!

* Lahke suhtlemine – Kuidas suhelda lahkelt kõigiga oma elus? 

* Kuidas kohtamas käia. Mis on saladused, et saada meest või naist üheks ööks või terveks eluks?

* Võtmed ja saladused jätkusuutlikeks suheteks!

* Tantristlik teadlikkus alates ABCst kuni edasijõudnute rituaalideni ( pean olema füüsiliselt kohal, et sind juhendada), ei sisalda seksi.

* Sinu eraseiklusjuht Hawaiil, Mehhikos, Norras või Eestis. Või sina ütled mulle oma sihtkoha, teen uurimustööd ja panen kokku erilise seikluse!

* Veeteraapia sessioonid soojas vees

* Seksuaalsete probleemide tervendusseansid (keha-meel-vaim)

* Töö ja motivatsioon

* Asukoht ja keskkond

* Maja ja elukeskkonna puhastamine 

* Ole rohkem sina, olles kontaktis oma loomejõuga!

* Terviklik ärinõustaja – mul on olnud oma firma alates aastast 2007 Eestis, samuti oli oma firma natuke aega Norras ja ka Mehhikos ning nüüd on koos abikaasaga USA-s ning olen teinud pidevalt väiksemaid või suuremaid äriprojekte, ning oskan ärile läheneda terviklikult – näha ka seda mida tavaliselt ei nähta, mis võib probleemide puhul osutuda ülioluliseks. 

* Transformeerivad kehaseansid igapäevaselt

* Sa õpid suudlema tundmatust

* Õpid voolama elus

* Õpid kuidas integreerida elemente seestpoolt väljapoole!

Küsimused sulle:

* Kuidas tõmmata veelgi rohkem küllust oma ellu? 

* Kuidas teada saada mis su missioon siin elus on?

* Kuidas kasutada oma talente täielikult? 

See on kõik vaid jäämäe tipp!!!

Koostöö Crystal Poppinsiga
See mõte või idee tuli sellest kui mu ellu tekkis mitmeid kogemusi kus ma elasin koos oma klientidega et nende elusid muuta. See oli alati väga võimas kogemus mõlemale osapoolele.
1. Edukamad tulemused on tulnud kui olen elanud inimestega koos, kes soovivad mind tellida Crystal Poppinsina. Kas see on mu energia või hoopiski mu nimi? Laksmi on külluse jumalanna. Kes ei tahaks olla tema läheduses? 
2. Vaata mu kalendrit ja kui ma ei asu sinuga samas sihtkohas, siis mind tellides, maksad sina minu edasi-tagasi lennukipiletid. Sa pakud mulle majutust, toitlustust, ja lisaks maksad mulle mu teadmiste ja teenuste eest vastavalt kokkuleppele. Teenus ei sisalda seksi.
3. Lisan, et minuga koos olla on lõbus, avardav ja muutev seiklus. Olen väga kastist väljas, nii et kui sa soovid oma kasti edasi jääda, siis pole mõtet mind kutsuda. Kõigele lisaks olen väga teadlik, oma väega kontaktis ning väga tugeva intutsiooniga.

Tellimuse esitamine

1. Võta ühendust ja anna teada millal ja kui kauaks sooviksid mu panust ja kus täpsemalt.

2. Iga klient, kes on huvitatud pikemast perioodist, vajan teie kriminaalse tausta ajalugu ning samuti soovituskirjasid. 

3. Enne lepingu sõlmimist, kirjutame alla detailsele lepingule, ja isiklikule koostöölepingule. Las see kogemus olla täis usaldust, turvalisust ja küllus, rõõmu ja lõbu ning ausust!

4. Kui leping on lõppenud, pead mul minna laskma.

5. Sa ei saa minuga abielluda, aga võid mind oma sõpradele soovitada kui Crystal Poppinsit.

6. Peale lepingu lõppemist ei ole mul kohustust sinuga edasist sidet pidada kui ma seda ei vali.

Huvi korral võta minuga ühendust läbi minu kodulehe!

mary2

Crystal Poppins Hawaiil

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This