Select Page

4vsysteemeestikslaid1. 4 V süsteem 

Crystal annab ülevaate kuidas Väärtused, Vajadused, Vaatenurgad ja Varjud saavad teadvustamisel olla meie kaaslased harmoonilise suhtlemise ja elu loomisel. Lisatud on ka praktilised harjutused.

2. Uue Ajastu Võlurite Kursus 

See kursus võtab läbi peamised uue ajastu põhimõtted oma reaalsuse loomisel, samuti käib läbi kuidas kasutada James Redfieldi inspiratsiooni ja mida sina saad teha, et oma võluri oskused täielikult aktiveerida ja luua oma unistust!

3. 20 saladuslikku võtit uues ajastus liikumiseks ja liiklemiseks 

Crystal Ra isiklikel elukogemustel põhinev raamat, kus kirjas palju näiteid elust, mis saavad sulle anda kogemuslikke võimalusi ja suundi kuidas luua oma elu teadlikult ja uue ajastu energiatega kontaktis. 

4. Sinu uue ajastu surfilaud – 4 elementi
See on eriti hea raamat neile, kes on läbi teinud Auratransformatsiooni ja soovivad lisainfot kuidas oma elementidega hakkama saada, toime tulla ja neid integreerida. Crystal Ra jagab paljusid oma isikliku elu kogemusi ja annab näpunäiteid kuidas kitsaskohtadest läbi liikuda.
5. Kuidas suhelda asjade, vaimude ja energiatega ning kuidas see võib muuta su elu

Väga põnevaid seikluseid ja kogemusi täis raamat, mis räägib mitmetest juhtumistest kuidas töö läbi teadlikkuse võib anda sulle kõik ja rohkemgi veel mida sa oma elult soovid!

6. Suhte ja energiapõhine marketing – kuidas teadlikult läbi südame ja inimeste luua oma unistust maapealseks paradiisiks

Mitmeid näpunäiteid ja soovitusi kuidas läbi suhtlemise ja inimeste esiletõstmise saab luua oma reaalsust.

7. Miljonäri 20 võtit edule 

Crystal Ra elas koos mitme miljonäriga aastal 2014. Sellest kogemusest pani ta kokku väikse nipivihiku, kus peamised killud on kokku pandud. Kui sa neid praktiseerid, oled kindlasti edusammude looja oma elus!

8. Seiklusõppetunnid Miljonäriga
Kuidas Crystal Ra ja miljonär seiklesid autoga Utahst Mazatlani läbi Suure Kanjoni ja mis läbi selle õppida sai ja mida sina kui lugeja õppida saaksid. 
Tulekul 
* Nipid peale Auratransformatsiooni – kaasajastatud info
* Mustritest vabaks!
* Uue ajastu suhted
* Enesetapu ringteelt välja!
* Kuidas teadlikult luua
Erinevatel raamatutel on erinevad hinnad. Küsi hinda siit: 

Kui ostad e-raamatu, hoiad kokku paberit ja säästad loodust. Kui sa oled hinnapäringule vastuse saanud, saad Crystalilt info kuidas raamatu eest maksta ja peale maksekoopia laekumist saad e-raamatu oma emailile. Tänud sinu toetuse eest!

motisklevcrystalJärgnevatel aastatel töötan ka sellega, et kokku panna ja kaante vahele saada erinevad raamatud, mis on mul tükk aega sahtlis seisnud (aastast 2008). Samuti on mõte kokku panna vägev ja tore raamat mu blogi kirjutistest. Seikluslood Hawaiist, Mehhikost on samuti küpsetamisel.

Tervitustega, Crystal Ra

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This