Select Page

Teenuste tingimused

budhamatsaluPersonaalsed seansid

Kui sa oled pannud kirja aja Crystal Ra juurde personaalseks seansiks, siis kehtib 24 tunni reegel. Kui sa teatad talle hiljem kui 24 tunni jooksul, et sul pole võimalik seansile tulla, maksad kogu seansi täissummas.

Kui sa annad teada 24 tundi enne seanssi, siis saad Crystal Raga koostöös leida uue aja, mis sobib mõlemale.

Kui sa tuled personaalsele seansile, siis maksad sa teenuse eest enne seansi toimumist kohapeal või kui see pole võimalik, teed ülekande enne seansi toimumist, saates Crystalile seansi kohta maksekoopia meilile enne seansi toimumist. Kui sa tuled seansile ja sul pole sularaha, siis seanss ei toimu, või kui siis ainult kui teed koheselt online pangaülekande Crystali juuresolekul. 

Skype seansid

Kui sa tellid Crystal Raga skype aja, siis kindlasti kontrolli ajatsoone ja ole kindel, et ajastatus on täpne. Kasuta selleks vajalikke aplikatsioone internetis.

Kui sa oled pannud kirja oma seansi Crystal Raga skypiks, siis sinu seansi maksumus peaks laekuma talle 24 tundi enne seansi toimumist ja samuti peaksid talle saatma ka emailile maksekoopia kinnituse. Kui seda pole juhtunud, siis seanss tühistatakse.

Kui sa peaksid vajama uut aega skype sessiooniks, siis kehtib 48 tunni seadus. Kui sa ei anna teada oma skype sessiooni tühistusest 48 tundi enne seanssi, siis sinu skype seanss läheb tasumisele täissummas.

1wantrababybebe4Vee seansid

Siin kehtib ka 48 tunni seadus ja mõnikord ka isegi 1 nädala seadus, kuna praegusel hetkel Crystal Ral puudub oma bassein, kus veeteraapiat teha, siis on tühistamised vajalikud teha varakult, nii et Crystal Ra ei peaks maksma tühistustrahvi basseinide aegadeks. Kuna vee temperatuuride tõstmine võtab vahest päevasid aega erinevatel basseinidel, siis palub Crystal Ra inimestel seda seanssi kirja pannes toimetada vastutustundlikult.

Vee seansside hinnad sõltuvad paljuski basseini rentimise hindadest, kus Crystal Ra lisab oma tööhinnale basseini rendi hinna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGrupiseiklustele registreerimine

Kui on tegu kaugema seikluskoolitusega nagu Hawaii või Mehhiko või ka Norra, siis need on kohad, kus on sageli vaja ka teha pikemaid ettemaksusid kohtade broneerimiseks ja muudeks kuludeks – siis sooviks Crystal Ra saada kätte oma töötasu makse vähemalt 3-6 kuud enne seikluse kuupäevasid.

Seikluskoolituste rahad on tagastamatud. Hawaii ettevalmistusprotsess algab ca 12 kuud enne seiklust ja 6 kuud enne seiklust on eriti intensiivsed.

Uuri täpsemaid detaile kodulehelt.

=summerKISgroupSuvelaagri registreerimine

Siinsed maksud on samuti tagastamatud, kuna sageli tuleb Crystal Ra teisest maailma otsast kohale, mis katab tema lennukulud ja muud organiseerimiskulud. Kui sa registreerid ennast sellesse laagrisse, palun võta seda arvesse.

KIS  ja KSUE online koolituste eest maksmine kuumaksetega

Senikaua kuni pole organiseeritud otsene OÜ New Flow pangalink otsesteks panga maksekorraldusteks, maksab iga osaleja oma osalustasu igakuiselt oma alguskuupäevaga Oü New Flow arvele.

Austa Crystal Ra aega. Anna aegsasti teada muudatustest oma graafikus. See aitab luua austava töökeskkonna kõigile osapooltele. 

Klientidega töötamine

Crystal Ral on õigus ütelda ei klientidega tegelemisele. Crystal Ra ei tegele alkoholijoobes klientidega, nii nagu ka narkootikume tarbivate klientidega. Crystal Ra tegeleb vaid teda austavate ja usaldavate klientidega. See loob pinnase turvaliseks ja maksimaalseks panuseks mõlemale poolele. 

Muutuste eest vastutamine

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKuna Crystal Ra on tugevalt integreerinud oma kristallenergiad ja töötleb oma kuldenergiaid, siis aktiveerib see kõikides klientides väga suured muutused täpselt nii suurelt kui nad on selleks valmis.

Crystal Ral on aktivaatori roll, aga edasine muutuste laines püsimine on ikka iga kliendi enda teha. Crystal Ra pakub pidevalt toetavaid tööriistu ja võimalusi läbi oma kodulehe – olgu selleks siis blogi, videod, tasuta koolitused online vormis või muud sündmused ja kutsed ja ka tasulised online kursused.

Seega tema vastutada ei ole sinu tulemused, aga ta on sulle toeks olemas kasvõi virutaalselt kui ta Eestis ei viibi. Sa elad oma elu täpselt nii suurelt või väikselt kui sa seda valid.

Muutused toovad sageli kaasa vanast lahti kiskumise, kui seda ise ei tehta. Ja see on ainult hea kuna paneb aluse uuele elule, kus iga klient saab muunduda  oma tõeliseks minaks, aga see võib olla alguses ebamugav, eriti kui oled elanud väga mugavat ja turvalist elu.

Kui sul on lisaküsimusi kirjuta ja küsi lisa crystalexpansion @ gmail.com

Imelise kohtumiseni!

growingfern

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This