Select Page

Crystali Koolitused ja Seansid Eestis 1.- 20. juuni 2017

Sündmused 

Kui sa mind veel isiklikumalt ei tunne ja loed nende sündmuste tekste esmakordselt võib tekkida alguses mõte, et no see on ei tea mis ‘uina muina jälle’, et mis mõtet on sinna minna?

Minu kursused on aga kokku pandud väga paljuski minu isiklikele kogemustele põhinedes ja need sündmused on sageli ka elumuutvad, kui on huvi ja julgust sügavamalt endasse sukelduda. Ma tegelen palju nähtamatu maailmaga ja kuna teen seda teadlikult, siis loovad need tehnikad ka välises maailmas tulemusi – nagu näiteks Küllusliku Unistuste Elu elamise minu tingimustel koos oma unistuste mehe ja kuninga Michaeliga üks paljudest osadest. Seega ma elan seda, mida ma jutlustan. <3 Kui see võiks olla põnev ja oled valmis midagi teistsugust proovima, siis tule kohale! Luban, et sa ei kahetse!

5. juunil kell 18 – 21 Hirmude vabastamise kursus Tallinnas, Pelgulinna rahvamajas, Telliskivi 56
Siin on FB sündmus: 
8. juunil kell 18 – 21 Hirmude vabastamise kursus Rakveres, Rahulolu pesas, Pikk 7
Siin on FB sündmus: 
10. juuni kell 10 – 17 Wantra ühepäevane Grupi kursus Algallikal Matsalus (kinnitamisel) kl 18 – 21 Wantra lisa eraseansid Algallikal (kinnitamisel)
Siin on FB sündmus: 
13. juuni kell 18 – 20 Kohtumine Tartus
Siin on FB Sündmus: 
18. juunil kell 10 – 17 Hirmudest Vabastamise Kursus + Külluse Kuninga ja Kuninganna aktiveerimine (detailid täpsustamisel) Tartus (vajalik miinimum 10 osalejat)
Siin on FB Sündmus: 
=summerKISgroupEraseansid  Tallinnas
2. juuni – täis bookitud
5. juuni – täis bookitud
6. juuni –  täis bookitud
7. juuni – täis bookitud
9. juuni – täis bookitud
12. juuni – täis bookitud
14. juuni – vaba aeg pakkuda 12 – 14, ülejäänud täis bookitud
15. juuni – pakkuda 9 – 12.30 ülejäänud ajad täis bookitud
16. juuni – pool päeva täis bookitud, teine osa isiklik aeg
19. juuni – võimalusel 11 – 13 viimane vaba aeg, ülejäänud isiklik aeg
Eraseansid Rakveres 
8. juunil kõik eraseansi ajad välja müüdud!
Eraseansid Tartus
13. juuni – pakkuda on veel 11.30 – 13.30, teised ajad välja müüdud
17. juuni – 9 – 11 Tartus
hawaiiwantraWantraseansid Tallinnas 2, 5, 6, 7, 12, 14, 15 ja 16 juuni. Telliti kokku 16 Wantra seanssi ja praeguseks on kõik privaatseansid välja müüdud. Kui sul on huvi, anna teada, panen sind ootenimekirja, juhul kui peaks ootamatult vabanema koht.
LISAVÕIMALUSED
Kui on piisavalt huvi on võimalus teha 10. juunil ühepäevane Wantra  veekursus Algallikal Matsalus. Selleks peaks registreeruma vähemalt 10 inimest.  Võimalusel lisan sinna lõppu ka Wantra eraseansid 3-le inimesele.
18. juunil on kavas teha päevane koolitus Tartus – kell 10 – 17, samuti vähemalt 10 inimese osalusel (teemaks hirmude eemaldamine ja külluse kuninganna aktiveerimine). Detailid täpsustamisel
***
Järgmine kord tulen Eestisse 2018 aasta suvel. Kasuta erakordset võimalust saada minuga eraseanss, eelkonsultatsioon Auratransformatsioonile või siis teha ära Auratransformatsioon, tellida puudutusteraapiat, või siis vaimude puhastuse seanss või isegi äri mentorluse seanss või siis Wantra seanss kui selleks on veel võimalusi. 
Anna mulle oma huvist teada siin: crystalexpansion@gmail.com
Imeliste kohtumisteni,
Crystal Ra
drop water

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This